14. kolo a tabulky po podzimní části soutěží OFS Olomouc

Tabulky OFS Olomouc po skončení podzimní části soutěží

Okresní přebor II. třídy – muži
1. FK Nemilany 14 12 1 1 41:12 37
2. Sokol Chomoutov 14 9 2 3 28:22 29
3. FC Drahlov 14 9 1 4 39:20 28
4. Sokol Kožušany 14 8 2 4 35:24 26
5. FK Autodemont 14 8 1 5 50:14 25
6. FK Šternberk B 14 7 3 4 25:15 24
7. Újezd u Uničova 14 8 0 6 32:23 24
8. Sokol Blatec 14 6 1 7 23:21 19
9. SK Červenka 14 5 1 8 21:35 16
10. Sokol Střelice 14 4 3 7 18:26 15
11. FC Lužice 14 4 1 9 12:33 13
12. Dlouhá Loučka 14 4 0 10 15:31 12
13. TJ Štěpánov B 14 3 2 9 20:52 11
14. Nová Hradečná 14 1 2 11 9:40 5

Kanonýři: 25 – Mršťák (FK Autodemont), 11 – Pluskal (FC Drahlov), 9 – Marek (FK Nemilany), Ptáček (Újezd u Uničova).

Okresní přebor III. třídy – muži
FK Hlubočky B-Hraničné Petrovice 4:2 (2:0), Svozil T. 2, Pecúch, Svozil M. – Mako, Urban.

1. Sokol Drahanovice 14 9 3 2 44:29 30
2. Sokol Příkazy 14 9 1 4 29:18 28
3. SFK Nedvězí 14 8 1 5 33:20 25
4. Sokol Bouzov 14 7 4 3 35:25 25
5. FK Přáslavice 14 7 2 5 31:25 23
6. TJ Těšetice 14 5 5 4 45:30 20
7. SK Náměšť B 14 6 2 6 40:33 20
8. FC Dolany B 14 5 5 4 34:40 20
9. Bohuňovice B 14 5 4 5 36:32 19
10. Sokol Mladeč 14 6 1 7 31:33 19
11. FK Hlubočky B 14 5 1 8 23:35 16
12. Hraničné Petrovice 14 4 1 9 23:36 13
13. 1.FC Olešnice 14 3 1 10 24:52 10
14. Sokol Slavonín B 14 2 3 9 17:37 9

Kanonýři: 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 14 – Zbrož (TJ Těšetice), 10 – Dostál (Sokol Mladeč).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
1. Moravský Beroun B 14 10 2 2 54:16 32
2. Sokol Jívová 14 9 3 2 43:20 30
3. TJ Mladějovice 14 7 6 1 44:22 27
4. SK Králová 14 7 5 2 35:21 26
5. Hvězda Libavá 14 7 4 3 35:22 25
6. Sokol Hnojice 14 7 3 4 35:22 24
7. Sokol Babice B 14 7 1 6 34:26 22
8. TJ Dalov 14 6 3 5 36:32 21
9. FK Huzová 14 4 6 4 34:33 18
10. FC Jiříkov 14 5 3 6 27:27 18
11. Sportklub Štarnov 14 3 3 8 29:42 12
12. Horní Loděnice 14 3 3 8 24:50 12
13. Sokol Střelice B 14 2 0 12 11:50 6
14. FK Šternberk C 14 0 0 14 13:71 0

Kanonýři: 13 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Matoušek (FK Huzová), 10 – Fujdiak (Sokol Hnojice), Klabačka M. (SK Králová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
1. Sokol Majetín 13 12 0 1 44:16 36
2. Velký Újezd 13 8 3 2 42:17 27
3. Sokol Vilémov 13 8 3 2 31:16 27
4. TJ Střeň 13 8 1 4 32:22 25
5. SK Chválkovice B 13 8 0 5 30:21 24
6. SK Slatinice B 13 6 1 6 28:23 19
7. TJ Tršice 13 4 6 3 19:15 18
8. Sokol Odrlice 13 4 1 8 23:41 13
9. FC Drahlov B 13 2 5 6 17:24 11
10. Sokol Pňovice 13 2 5 6 14:22 11
11. SK Grygov 13 2 3 8 16:31 9
12. Sokol Luká 12 2 2 8 20:36 8
13. Moravská Huzová 13 2 2 9 18:50 8

Kanonýři: 10 – Zlámal (Velký Újezd), 8 – Dvořák (Sokol Vilémov), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd), 7 – Rozsypal (FC Drahlov B).

Okresní přebor dorostenců
1. SFK Nedvězí 9 6 2 1 33:13 20
2. Sokol Dub n.M. 9 5 4 0 24:10 19
3. FK Autodemont 9 5 2 2 23:12 17
4. Sokol Troubelice 9 5 1 3 28:17 16
5. TJ Haňovice 9 3 3 3 19:18 12
6. FC Hněvotín 9 3 2 4 24:17 11
7. TJ Mladějovice 9 3 2 4 15:13 11
8. SK Bělkovice 9 3 1 5 15:27 10
9. SK Šumvald 9 3 1 5 17:31 10
10. Sokol Slavonín 9 0 0 9 5:45 0

Kanonýři: 17 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Jahn (FK Autodemont), 10 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
1. TJ Haňovice 8 7 0 1 64:23 21
2. Tatran Litovel A 8 7 0 1 44:12 21
3. FC Dolany 8 5 2 1 45:20 17
4. Sokol Bohuňovice 8 5 1 2 32:21 16
5. SK Šumvald 8 4 1 3 22:22 13
6. SK Červenka 8 3 0 5 27:37 9
7. Sokol Paseka 8 1 1 6 19:37 4
8. FC Medlov 8 1 1 6 19:54 4
9. Moravský Beroun 8 0 0 8 6:52 0

Kanonýři: 23 – Schwarz (FC Dolany), 16 – Nantl T. (SK Červenka), 14 – Mirga (FC Medlov).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
1. Sokol Chomoutov 10 10 0 0 59:8 30
2. FC Hněvotín 10 9 0 1 92:16 27
3. Sokol Dub n.M. 10 8 0 2 54:16 24
4. TJ Štěpánov 10 6 1 3 38:17 19
5. Sokol Náklo 10 6 1 3 47:28 19
6. Sokol Kožušany 10 3 1 6 44:49 10
7. Velký Újezd 10 3 1 6 27:49 10
8. SK Chválkovice 10 3 0 7 40:59 9
9. SK Slatinice 10 3 0 7 19:50 9
10. TJ Tršice 10 1 2 7 23:46 5
11. Sigma Lutín 10 0 0 10 7:112 0

Kanonýři: 29 – Holub M. (FC Hněvotín), 25 – Špičák (Sokol Kožušany), 22 – Blažek (Sokol Chomoutov).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
1. Sokol Bohuňovice 13 11 1 1 112:18 34
2. SK Bělkovice 13 9 1 3 69:23 28
3. Sokol Dub n.M. 13 9 1 3 64:25 28
4. SK Velká Bystřice 13 8 4 1 66:33 28
5. FC Dolany 13 8 2 3 42:36 26
6. SK Grygov 13 7 1 5 41:35 22
7. FK Hlubočky 13 7 0 6 53:50 21
8. SK Chválkovice 13 5 4 4 35:27 19
9. 1.FC Olomouc 13 4 2 7 19:42 14
10. SFK Nedvězí 13 4 1 8 29:64 13
11. Velký Újezd 13 3 2 8 22:59 11
12. TJ Tršice 13 2 1 10 23:51 7
13. Sokol Slavonín B 13 2 0 11 24:62 6
14. Hvězda Libavá 13 1 2 10 16:90 5

Kanonýři: 28 – Dittmer (Sokol Bohuňovice), 27 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 26 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
1. Sokol Náklo 12 12 0 0 88:10 36
2. SK Náměšť 12 10 1 1 50:20 31
3. Tatran Litovel 12 7 2 3 41:15 23
4. TJ Haňovice 12 7 2 3 55:31 23
5. SK Slatinice 12 6 3 3 38:22 21
6. Sokol Troubelice 12 5 2 5 47:51 17
7. FK Autodemont 12 5 1 6 30:27 16
8. SK Uničov 12 4 3 5 21:21 15
9. Sokol Pňovice 12 4 3 5 27:38 15
10. FC Hněvotín 12 3 3 6 24:28 12
11. Sokol Drahanovice 12 2 1 9 21:67 7
12. Sokol Těšetice 12 1 1 10 13:56 4
13. Sigma Lutín 12 1 0 11 11:80 3

Kanonýři: 25 – Pěček (Sokol Náklo), 23 – Nguyen (SK Náměšť), 18 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "14. kolo a tabulky po podzimní části soutěží OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE