Sedmnácté kolo OFS Olomouc

Roman KovářGólman Velkého Týnce Roman Kovář.

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 18.-19. dubna

Okresní přebor II. třídy – muži
18.kolo:
SK Červenka-Nová Hradečná 4:2 (2:2), Vrba 2, Gál, Pištěk – Sliž 2, Újezd u Uničova-FK Šternberk B 2:2 (0:1), Kučera, Ptáček – Sláma, Šlížek, Sokol Střelice-TJ Štěpánov B 4:0 (3:0), Lolek 2, Habermann, Walter, FK Autodemont-Sokol Chomoutov 2:0 (1:0), Huf, Zacpal, Sokol Blatec-Sokol Kožušany 1:0 (0:0), Hes, FC Lužice-FK Nemilany 2:4 (1:2), Minář, Volek – Herník 2, Humpal, Zdařil, FC Drahlov-Dlouhá Loučka 2:0 (0:0), Kubáček, Richter.
1. FK Nemilany 18 15 1 2 48:17 46
2. Sokol Kožušany 18 11 2 5 45:27 35
3. FC Drahlov 18 11 1 6 44:26 34
4. Sokol Chomoutov 17 10 2 5 30:26 32
5. FK Autodemont 17 10 1 6 55:15 31
6. FK Šternberk B 17 9 4 4 34:18 31
7. Újezd u Uničova 17 9 1 7 40:29 28
8. Sokol Blatec 18 8 1 9 29:27 25
9. Sokol Střelice 17 6 3 8 25:30 21
10. SK Červenka 17 6 1 10 26:40 19
11. Dlouhá Loučka 18 6 0 12 18:34 18
12. TJ Štěpánov B 18 5 2 11 25:60 17
13. FC Lužice 17 4 1 12 15:45 13
14. Nová Hradečná 17 1 2 14 12:52 5

Kanonýři: 26 – Mršťák (FK Autodemont), 13 – Ptáček (Újezd u Uničova), 11 – Pluskal (FC Drahlov), Tuška (TJ Štěpánov B).

Okresní přebor III. třídy – muži
18.kolo:
FC Dolany B-Hraničné Petrovice 3:0 (2:0), Máčala 3, SFK Nedvězí-Sokol Bouzov 2:1 (0:1), Klicpera, Černohouz – Krejčí, Sokol Mladeč-Sokol Drahanovice 4:2 (1:0), Čep 2, Dostál, Přikryl – Kment, Prucek, Bohuňovice B-Sokol Slavonín B 4:1 (3:0), Prutyszyn, Roedl, Veselský, Štýbnar – Sklepek, FK Hlubočky B-SK Náměšť B 1:2 (0:1), Svozil – Fibrich, Šoupal, Sokol Příkazy-TJ Těšetice 2:1 (0:0), Dostál, Hanuš – Růžička, 1.FC Olešnice-FK Přáslavice 2:3 (0:0), Gallo (p.k.) Zapletal – Kirschbaum (jedna z p.k.) 2, Skácelík.
1. Sokol Příkazy 17 12 1 4 35:20 37
2. FK Přáslavice 18 11 2 5 43:29 35
3. SFK Nedvězí 17 10 1 6 38:26 31
4. Sokol Drahanovice 17 9 3 5 48:38 30
5. Bohuňovice B 17 8 4 5 50:36 28
6. Sokol Bouzov 17 8 4 5 41:30 28
7. TJ Těšetice 18 7 5 6 58:37 26
8. Sokol Mladeč 17 8 1 8 39:39 25
9. SK Náměšť B 17 7 2 8 43:39 23
10. FC Dolany B 17 6 5 6 40:50 23
11. FK Hlubočky B 17 6 2 9 27:39 20
12. Sokol Slavonín B 17 3 4 10 24:43 13
13. Hraničné Petrovice 17 4 1 12 27:49 13
14. 1.FC Olešnice 17 3 1 13 28:66 10

Kanonýři: 17 – Zbrož (TJ Těšetice), 16 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 11 – Dostál (Sokol Mladeč), Klicpera (SFK Nedvězí).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
18.kolo:
SK Králová-TJ Mladějovice 2:1 (1:1), Klabačka, Šenk – Obšil, Moravský Beroun B-Sokol Jívová 1:1 (0:0), Lacman – Chudáček, Sokol Střelice B-Sokol Babice B 3:6 (2:3), Gorecký, Korecký, Matoušek – Niessner 2, Gajdošík, Kovář, Řezníček, vlastní, Sportklub Štarnov-Horní Loděnice 8:0 (2:0), Dittrich 2, Coufal, Kretschmer, Kryl (p.k.), Neplech, Čapka, Čtvrtlík, FK Šternberk C-Hvězda Libavá 3:1 (3:1), Šiveň 2, Šindler – Haluška, FK Huzová-Sokol Hnojice 1:3 (1:1), Pevner – Ambrozek 2, Sáblík, TJ Dalov-FC Jiříkov 4:0 (2:0), Frank, Kratochvíl, Tomášek, Vaculčík.
1. Moravský Beroun B 17 12 3 2 64:17 39
2. Sokol Jívová 17 11 4 2 52:21 37
3. SK Králová 17 9 6 2 40:24 33
4. TJ Mladějovice 17 8 6 3 47:26 30
5. Sokol Hnojice 17 9 3 5 42:25 30
6. Sokol Babice B 18 8 4 6 43:32 28
7. TJ Dalov 17 8 3 6 47:36 27
8. Hvězda Libavá 17 7 4 6 38:30 25
9. FK Huzová 17 5 7 5 38:37 22
10. FC Jiříkov 17 6 4 7 31:34 22
11. Sportklub Štarnov 17 4 4 9 40:46 16
12. Horní Loděnice 17 3 4 10 25:65 13
13. Sokol Střelice B 17 2 0 15 14:68 6
14. FK Šternberk C 18 1 2 15 18:78 5

Kanonýři: 14 – Shuyto (TJ Mladějovice), 12 – Kolomazník (Sokol Jívová), Matoušek (FK Huzová), 11 – Epstein (FC Jiříkov), Klabačka M. (SK Králová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
18.kolo:
TJ Střeň-Sokol Vilémov 2:1 (1:1), Garláthy, Kristen – Škurek, TJ Tršice-Moravská Huzová 1:0 (0:0), Švarc, Velký Újezd-SK Chválkovice B 4:0 (1:0), Domes 2, Dohnal, Zach, Sokol Odrlice-volné číslo -1:-1 (-1:-1), SK Slatinice B-Sokol Pňovice 1:2 (0:2), Vymazal – Hegr, Žmolík, Sokol Majetín-SK Grygov 3:2 (2:1), Jílek, Krkoška, Zemánek – Lengál, Sklenář, FC Drahlov B-Sokol Luká 6:1 (3:0), Rozsypal 3, Líňa 2, Kypěna – Nedopil.
1. Sokol Majetín 16 15 0 1 54:18 45
2. TJ Střeň 17 11 2 4 41:26 35
3. Velký Újezd 16 10 4 2 53:18 34
4. Sokol Vilémov 16 9 4 3 33:18 31
5. SK Chválkovice B 17 9 0 8 36:32 27
6. SK Slatinice B 16 7 2 7 37:28 23
7. TJ Tršice 17 5 6 6 22:25 21
8. FC Drahlov B 16 4 5 7 24:27 17
9. Sokol Pňovice 17 3 5 9 16:31 14
10. Sokol Odrlice 16 4 2 10 23:49 14
11. Moravská Huzová 17 3 4 10 23:53 13
12. SK Grygov 16 3 3 10 20:37 12
13. Sokol Luká 15 3 3 9 24:44 12

Kanonýři: 11 – Rozsypal (FC Drahlov B), 10 – Sležek (Velký Újezd), Zlámal (Velký Újezd), 8 – Doubrava (SK Slatinice B), Dvořák (Sokol Vilémov), Jílek (Sokol Majetín), Pluháček (Sokol Luká), Podhora (Sokol Pňovice).

Okresní přebor dorostenců
14.kolo:
FC Hněvotín-TJ Mladějovice 4:1 (2:1), Götzel, Hýbl, Kratochvíl, Lošťák – Pospíšil, SFK Nedvězí-TJ Haňovice 6:1 (2:0), Rochovanský 2, Belant, Blaha, Machač, Zatloukal – Přikryl, FK Autodemont-Sokol Slavonín 4:1 (3:1), Jurka, Olbert, Tisoň, Škola – Pushata, Sokol Troubelice-Sokol Dub n.M. 1:1 (1:1), Dušek – Přecechtěl, SK Šumvald-SK Bělkovice 2:3 (1:1), Duesengaliev, Mako – Pavlita 2, Frýba.
1. SFK Nedvězí 11 8 2 1 41:15 26
2. Sokol Dub n.M. 12 7 5 0 29:11 26
3. Sokol Troubelice 11 6 2 3 34:18 20
4. FK Autodemont 11 6 2 3 27:16 20
5. FC Hněvotín 11 4 3 4 31:21 15
6. TJ Haňovice 11 4 3 4 23:24 15
7. SK Bělkovice 12 4 2 6 21:34 14
8. TJ Mladějovice 11 3 2 6 17:19 11
9. SK Šumvald 11 3 1 7 19:36 10
10. Sokol Slavonín 11 0 0 11 6:54 0

Kanonýři: 22 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 12 – Belant (SFK Nedvězí), 11 – Jahn (FK Autodemont).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
12.kolo:
Sokol Paseka-Sokol Bohuňovice 3:4 (1:2), Mako 3 – Dittmer 3, Poláček.
16.kolo:
SK Červenka-FC Medlov 11:1 (6:1), Nantl T. 5, Nantl O. 4, Dvorský, Schartel – Vlček, Moravský Beroun-TJ Haňovice 1:7 (1:1), Kašpárek – Klimeš 2, Vogel 2, Vymětal 2, Král, Tatran Litovel A-SK Šumvald 3:0 (2:0), Knebl, Laža, Šana.
1. Tatran Litovel A 11 10 0 1 59:14 30
2. TJ Haňovice 9 8 0 1 71:24 24
3. Sokol Bohuňovice 10 6 1 3 37:29 19
4. FC Dolany 9 5 2 2 46:27 17
5. SK Červenka 10 5 0 5 41:40 15
6. SK Šumvald 9 4 1 4 22:25 13
7. Sokol Paseka 10 1 1 8 24:44 4
8. FC Medlov 10 1 1 8 23:70 4
9. Moravský Beroun 10 1 0 9 12:62 3

Kanonýři: 24 – Schwarz (FC Dolany), 20 – Nantl T. (SK Červenka), 16 – Mirga (FC Medlov).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
16.kolo:
FC Hněvotín-Sokol Chomoutov 2:3 (0:1), Holub 2 – Malíšek 2, Blažek, TJ Tršice-Sokol Dub n.M. 0:5 (0:3) – Nakládal 2, Čaník 2, Fiala, Velký Újezd-SK Chválkovice 3:1 (2:0), Amoussa, Kopecký, Tylich – Krieg, SK Slatinice-TJ Štěpánov 1:6 (1:1), Augustin – Hanus 3, Bednář, Koudelka, Koutník, Sokol Kožušany-Sigma Lutín 12:0 (6:0), Hnatovskyy 3, Kovář 3, Špičák 3, Špičák 2, Smital.
1. Sokol Chomoutov 12 12 0 0 73:11 36
2. FC Hněvotín 13 11 0 2 123:19 33
3. Sokol Dub n.M. 13 10 0 3 66:20 30
4. TJ Štěpánov 13 9 1 3 52:23 28
5. Sokol Náklo 12 7 1 4 53:33 22
6. Velký Újezd 12 5 1 6 32:51 16
7. Sokol Kožušany 12 4 1 7 57:52 13
8. SK Chválkovice 13 4 0 9 45:66 12
9. SK Slatinice 13 3 0 10 24:66 9
10. TJ Tršice 13 1 2 10 24:70 5
11. Sigma Lutín 12 0 0 12 7:145 0

Kanonýři: 41 – Holub M. (FC Hněvotín), 26 – Blažek (Sokol Chomoutov), 25 – Špičák (Sokol Kožušany).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
18.kolo:
FC Dolany-1.FC Olomouc 2:1 (2:0), Bryks, Jahoda – Muláková, TJ Tršice-Sokol Dub n.M. 3:2 (0:1), Janek 2, Tichavský – Novotný, Vybíral, Sokol Slavonín B-SK Chválkovice 1:6 (1:2), Matějíček – Šimek 3, Vraj 2, Havlíček, FK Hlubočky-Sokol Bohuňovice 2:7 (1:5), Bodinek, Hrubý – Malaska 3, Arnold 2, Kožuch, Krejčí, Velký Újezd-Hvězda Libavá 4:1 (1:0), Polcr 4 – Roeland, SFK Nedvězí-SK Grygov 4:3 (0:3), Zbořil 2, Struhár, Živný – Nevěřil 2, Malý, SK Velká Bystřice-SK Bělkovice 2:7 (1:5), Bráblík, Třiska – Vystrčil 4, Kapek, Mikolášek, Orlet.
1. Sokol Bohuňovice 16 14 1 1 134:22 43
2. SK Bělkovice 16 12 1 3 96:25 37
3. SK Velká Bystřice 15 9 4 2 71:42 31
4. Sokol Dub n.M. 15 9 2 4 68:30 29
5. FC Dolany 15 9 2 4 44:45 29
6. SK Chválkovice 15 7 4 4 46:28 25
7. SK Grygov 16 7 1 8 46:54 22
8. FK Hlubočky 15 7 0 8 55:62 21
9. SFK Nedvězí 16 6 1 9 37:75 19
10. 1.FC Olomouc 15 5 2 8 21:44 17
11. Velký Újezd 15 4 2 9 28:69 14
12. TJ Tršice 15 3 1 11 26:54 10
13. Sokol Slavonín B 15 2 1 12 27:70 7
14. Hvězda Libavá 15 1 2 12 19:98 5
Kanonýři: 39 – Vystrčil (SK Bělkovice), 34 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 31 – Dittmer (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
18.kolo:
FC Hněvotín-Tatran Litovel 0:5 (0:2) – Janků 3, Hrazdilová 2, Sokol Troubelice-Sokol Drahanovice 8:3 (4:0), Unger 3, Dragoun 2, Košák, Navrátil, Schnider – Ficht 2, Nakládal, FK Autodemont-SK Náměšť 3:9 (2:4), Bola, Heto, Sedláček – Nguyen 3, Vychodil 2, Bořuta, Kuchař, Srovnal, Vavřín, SK Slatinice-Sokol Pňovice 5:3 (2:1), Kurfürst 4, Svozil – Knapp, Káňa, Navrátilová, Sokol Náklo-Sokol Těšetice 7:1 (4:0), Kopřiva 2, Pěček 2, Mrtýnek, Peřina – Koutný, vlastní, SK Uničov-Sigma Lutín 7:0 (4:0), Bako 3, Bačík, Hůževka, Mádr, Nešpor.
1. Sokol Náklo 15 14 0 1 100:14 42
2. SK Náměšť 15 13 1 1 64:25 40
3. TJ Haňovice 14 9 2 3 67:34 29
4. SK Slatinice 15 8 3 4 51:29 27
5. Tatran Litovel 13 8 2 3 46:15 26
6. SK Uničov 15 6 3 6 36:25 21
7. Sokol Troubelice 14 6 2 6 57:62 20
8. FK Autodemont 15 6 1 8 37:41 19
9. Sokol Pňovice 15 5 3 7 33:48 18
10. FC Hněvotín 14 4 3 7 28:34 15
11. Sokol Drahanovice 15 2 1 12 27:86 7
12. Sigma Lutín 15 2 0 13 15:92 6
13. Sokol Těšetice 15 1 1 13 16:72 4

Kanonýři: 30 – Pěček (Sokol Náklo), 29 – Nguyen (SK Náměšť), 21 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Sedmnácté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE