HBC Olomouc rozstřílel Třebíč

Hráči Třebíče si sebou z Vysočiny do Olomouce přivezli typicky aprílové počasí, které jim však příliš nepomohlo. Hosté dorazili v počtu sedm plus jedna, zatímco střídačka domácích praskala ve švech (13+1). Tento záhadný jev je v Olomouci k vidění několik posledních zápasů a vedení týmu zvažuje oslovení BIS, ABL či pátrací služby jiné zkratky, která by pomohla objasnit, kde se všichni tito hráči zašívají v době konání utkání venku.

Od začátku utkání bylo patrné, že hosté přijeli hlavně bránit, nic jiného se od nich s početně omezeným kádrem ani nedalo čekat. Domácí začali svižně a už v čase 1:40 lovil hostující brankář v síti po střele Adama Drdly, druhou trefu přidal o necelých pět minut později Musil, přičemž při obou brankách se tváře gólmana Třebíče červenaly nejen zimou.

Domácí vedení uklidnilo a ubrali na tempu, čehož se snažili využít hosté. Ke cti jim slouží fakt, že i v nízkém počtu hráčů se snažili hrát aktivně, moc šancí na zvrat utkání však neměli.

Ve druhé části přidala Olomouc 3 branky a v podstatě rozhodla o osudu utkání, dále už šlo hlavně o skóre.

Ve třetí třetině už prakticky o nic nešlo, nulu Dosedělovi pokazili hosté až v závěru utkání přesilovkovou brankou, i přesto oplatila Olomouc hostům podzimní porážku měrou vrchovatou.

HBC Olomouc 2010 – HBC Slza Třebíč 8:1 (2:0 ; 3:0 ; 3:1)

Branky a nahrávky: 1:40 Drdla (Pospíšil, Fibich), 6:02 Musil, 18:37 Srnec PP, 19:01 Musil (Srnec, Dobrý), 25:09 Šajna (Okleštěk, Duša), 33:39 Jurák (Horák, Šajna), 35:27 Musil (Srnec, Dobrý), 40:21 Jašek (Pospíšil, Drdla)

Olomouc: M. Doseděl – Duša, Horák, Jašek, Jurák – Dobrý, Drdla, Fibich, Musil, Okleštěk, Pospíšil, Srnec, Šajna, Tomášek.

Okomentuj jako první článek "HBC Olomouc rozstřílel Třebíč"