23. kolo futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc : AT Beermingham 0:5
Tonery Olomouc : Galatasaray 5:1
Ajax Bělidla : Aston Pila 98 6:4
Hruš.Chořelice : FC Creditas 8:1
Pergola : Real HDO 2:7
FC Levotil : FC Skunk 5:0
Sokol Pohořany : Moravan Cholina 3:2

1. Ajax Bělidla 23 108:65 34
2. Sokol Pohořany 23 75:42 33
3. Real HDO 23 112:60 32
4. FC Skunk 23 91:67 29
5. Tonery Olomouc 23 86:69 26
6. SK MP Olomouc 23 86:70 25
7. AT Beermingham 23 80:82 24
8. FC Levotil 23 67:69 23
9. Pergola 23 72:72 20
10. Galatasaray 23 88:100 20
11. Moravan Cholina 23 58:77 18
12. Hruš.Chořelice 23 80:101 18
13. Aston Pila 98 23 69:87 17
14. FC Creditas 23 39:150 3

2.liga A
Sokol Mezice : PS Beton 0:0
Foxhunters : Wednesday 0:0
FC Loučany : AUS Olomouc 3:1
Hlušovice : United Players 0:3
Sokolka Horka A : Rychlá rota 4:2
Olpran : Kovo Dřevo 1:6
Schwarzbach : Galacticos 7:3

1. Kovo Dřevo 23 135:58 36
2. FC Loučany 23 89:41 30
3. Sokol Mezice 23 83:48 30
4. United Players 23 57:36 25
5. Olpran 23 89:102 18
6. Schwarzbach 23 88:103 17
7. Galacticos 23 64:75 15
8. Foxhunters 23 66:79 15
9. AUS Olomouc 23 63:74 13
10. Hlušovice 23 50:87 13
11. Rychlá rota 23 45:84 12
12. Sokolka Horka A 23 58:100 10

2.liga B
FC Holice : SK Mrsklesy 2:7
Raptors team : Modos Olomouc 0:5
At.Bystrovany : FC Hroší stavby 6:2
FC Bubeník : MS stavby 3:0
Celtic : Restoma 4:15
FC Křídla : Mix junior 6:4
Atletico Haná : Hurikán VB 5:2

1. FC Křídla 23 104:53 36
2. Mix junior 23 102:64 32
3. FC Bubeník 23 85:54 32
4. Restoma 23 103:67 30
5. SK Mrsklesy 23 116:105 29
6. Raptors team 23 119:90 27
7. Celtic 23 107:106 24
8. At.Bystrovany 23 55:70 21
9. Hurikán VB 23 67:84 17
10. Modos Olomouc 23 60:83 17
11. FC Holice 23 73:100 17
12. FC Hroší stavby 23 93:125 17
13. Atletico Haná 23 66:103 12
14. MS stavby 23 68:114 11

3.liga A
Aschmeritz : Ar.Loučany 4:2
Sigma Lutín : SK Náklo 5:4
Sokolka Horka B : Sedlisko 3:2
FC Rataje : Koník Litovel 6:0
Sokol Unčovice : Henkováci 3:1
FK Rozvadovice : FC Peklo NV 3:2
FC Luběnice : SK Profit NV 3:2

1. SK Profit NV 23 94:57 32
2. FC Rataje 23 83:53 30
3. Sokolka Horka B 23 85:63 30
4. Aschmeritz 23 74:57 28
5. FC Luběnice 23 82:71 28
6. Koník Litovel 23 83:87 25
7. Sedlisko 23 78:68 24
8. SK Náklo 23 81:73 24
9. Sigma Lutín 23 65:87 22
10. Ar.Loučany 23 82:101 19
11. Henkováci 23 49:64 17
12. FC Peklo NV 23 61:77 16
13. Sokol Unčovice 23 45:78 15
14. FK Rozvadovice 23 53:79 12

3.liga B
Ditrex : Jager 1878 7:2
Zelené balet : RoDo legendy 2:6
FK Břuchotín : FC Fiasco 2:2
SK Kopeček : FC Chelsea 3:2
Chalapeňos : FC ZRTV Loko 3:3
Meta Pohořany : Roko Samotišky 3:5

1. RoDo legendy 23 111:51 37
2. SK Véska 22 131:66 34
3. FC Chelsea 23 104:55 33
4. FK Břuchotín 23 106:90 27
5. Chalapeňos 23 91:96 27
6. Meta Pohořany 23 72:74 22
7. FC Fiasco 23 82:87 22
8. El. Otáhal A 22 100:125 22
9. Roko Samotišky 23 103:105 19
10. Ditrex 23 96:119 18
11. Jager 1878 23 87:111 16
12. FC ZRTV Loko 23 76:101 15
13. SK Kopeček 23 60:96 14
14. Zelené balet 23 59:102 14

3.liga C
Sokol Dubany : Pošta 9:0
FC Podlas : MK Jívová 4:11
Ajax Pivodam : Domino 5:5
Kaprodrom : Kamerun 2:17
SK Holice : Rio de Blatec 4:2
Tichej koutek : Blues rock 8:1

1. Sokol Dubany 23 139:51 36
2. Rio de Blatec 23 123:56 35
3. Kamerun 23 132:69 34
4. FK Krčmaň 22 123:71 33
5. Domino 23 94:98 30
6. SK Holice 23 94:77 26
7. MK Jívová 23 119:85 25
8. Pošta 23 81:83 23
9. FC Podlas 23 91:97 19
10. Ajax Pivodam 23 76:112 19
11. Tichej koutek 23 116:134 17
12. Kaprodrom 23 74:180 9
13. Blues rock 23 63:140 8
14. FC Alcatraz 22 53:125 6

3.liga D
Mlha team : Buff-belt 4:4
Inter Šternberk : Rotor LBT 3:1
Geoboys : Dorespo Lošov 2:5
FC Braník : el-jambass 2:5
Sportbar Sigma : Top.Bukovany 3:2
Draci : Lazce United 4:4
Dlouhá Loučka : El. Otáhal B 1:6

1. El. Otáhal B 23 130:66 37
2. Lazce United 23 99:58 36
3. Inter Šternberk 23 122:73 32
4. el-jambass 23 101:84 26
5. Rotor LBT 23 73:66 25
6. Buff-belt 23 91:97 25
7. Geoboys 23 92:89 23
8. Mlha team 23 90:108 23
9. Dorespo Lošov 23 85:77 21
10. Top.Bukovany 23 79:81 20
11. Sportbar Sigma 23 83:100 17
12. Dlouhá Loučka 23 60:112 15
13. Draci 23 83:117 14
14. FC Braník 23 70:130 8

4.liga A
KMK Březové : A1 0:0
MK Chudobín : KZT Štěpánov 1:6
Buldok Unčovice : AC Karasov 4:2
Karpat Uničov : FC Štok 5:3
Sokal Žerotín : Dřeváci Pňovice 5:1
Barbar : Bulldogs Pňovice 4:4

1. Karpat Uničov 23 81:58 28
2. Barbar 23 90:47 26
3. Sokal Žerotín 23 67:43 26
4. KZT Štěpánov 23 63:45 26
5. FC Tigers 22 63:49 24
6. FC Štok 23 56:53 23
7. Zákl.Hnoyland 22 60:49 21
8. Dřeváci Pňovice 23 71:78 20
9. Bulldogs Pňovic 23 47:60 19
10. MK Chudobín 23 59:74 18
11. Buldok Unčovice 23 37:54 16
12. AC Karasov 23 47:71 16
13. KMK Březové 23 42:102 11

4.liga B
B2 : Sokol Slatinky 0:0
B1 : Académica 0:0
FC Skrbeň : FC Lutín 3:0
Sokol Skrbeň : Sokol Křelov A 1:5
Shake and Bake : Bažanti 9:1
SB Luběnice : SK Slatinky 2:3
Zora club : Sokol Křelov B 2:4

1. Shake and Bake 23 197:42 38
2. Sokol Křelov A 23 101:53 28
3. Sokol Křelov B 23 81:52 26
4. Sokol Slatinky 23 87:75 24
5. SK Slatinky 23 83:82 23
6. Bažanti 23 65:74 23
7. Sokol Skrbeň 23 75:86 18
8. FC Lutín 23 78:86 17
9. FC Skrbeň 23 56:95 16
10. Zora club 23 59:113 9
11. SB Luběnice 23 51:102 6
12. Académica 23 53:126 6

4.liga C
Leaders : C1 0:0
Arsenal FC : FC IJZ 6:6
OSŽ Commando : AC Jojo United 7:1
FC Broky : Nano Trade 8:4
P.balet 99 : Second Wave 8:2
J.A.H. : FC Partyzán 6:2
Erena : Sokol Olšany 3:0

1. FC Broky 23 139:47 37
2. Nano Trade 23 99:62 31
3. P.balet 99 23 115:65 30
4. OSŽ Commando 23 104:62 30
5. Leaders 23 96:84 25
6. Erena 23 56:59 25
7. Second Wave 23 85:91 22
8. J.A.H. 23 69:88 18
9. Arsenal FC 23 76:108 15
10. Sokol Olšany 23 57:85 14
11. FC IJZ 23 54:87 13
12. AC Jojo United 23 55:97 8
13. FC Partyzán 23 48:118 8

4.liga D
OKL team : D1 0:0
Adam Leasing : Dyn.Bystrovany 0:5
Hej.berani : FK Véska 7:4
Slavoj Bystrovany : KAF Přestavlky 3:0
Odra : F1 U Slávka 6:2
FC Hattrick : FC Černovír 8:3
WP rebels : Real stars 2:3

1. Dyn.Bystrovany 23 127:53 34
2. FK Véska 23 95:48 32
3. Hej.berani 23 89:58 31
4. Real stars 23 139:69 30
5. FC Hattrick 23 92:72 27
6. Adam Leasing 23 78:54 26
7. Odra 23 68:89 20
8. WP rebels 23 69:77 19
9. OKL team 23 79:88 18
10. FC Černovír 23 45:90 13
11. F1 U Slávka 23 52:100 10
12. KAF Přestavlky 23 28:94 8
13. Slavoj Bystrova 23 42:111 8

Okomentuj jako první článek "23. kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE