24. kolo futsalových lig

Futsal - ilustrační foto

1.liga
FC Creditas : FC Levotil 2:8
Real HDO : Ajax Bělidla 3:3
FC Skunk : SK MP Olomouc 9:1
Moravan Cholina : Hruš.Chořelice 6:2
AT Beermingham : Tonery Olomouc 7:3
Galatasaray : Pergola 6:1
Aston Pila 98 : Sokol Pohořany 0:3

1. Ajax Bělidla 24 111:68 35
2. Sokol Pohořany 24 78:42 35
3. Real HDO 24 115:63 33
4. FC Skunk 24 100:68 31
5. Tonery Olomouc 24 89:76 26
6. AT Beermingham 24 87:85 26
7. SK MP Olomouc 24 87:79 25
8. FC Levotil 24 75:71 25
9. Galatasaray 24 94:101 22
10. Pergola 24 73:78 20
11. Moravan Cholina 24 64:79 20
12. Hruš.Chořelice 24 82:107 18
13. Aston Pila 98 24 69:90 17
14. FC Creditas 24 41:158 3

2.liga A
Galacticos : Sokolka Horka A 3:9
AUS Olomouc : Hlušovice 5:0
Rychlá rota : Sokol Mezice 3:9
Kovo Dřevo : FC Loučany 5:5
United Players : Foxhunters 6:0

1. Kovo Dřevo 24 140:63 37
2. Sokol Mezice 24 92:51 32
3. FC Loučany 24 94:46 31
4. United Players 24 63:36 27
5. Olpran 24 89:102 18
6. Schwarzbach 24 88:103 17
7. AUS Olomouc 24 68:74 15
8. Galacticos 24 67:84 15
9. Foxhunters 24 66:85 15
10. Hlušovice 24 50:92 13
11. Sokolka Horka A 24 67:103 12
12. Rychlá rota 24 48:93 12

2.liga B
Mix junior : Atletico Haná 11:1
Modos Olomouc : FC Křídla 2:5
Hurikán VB : At.Bystrovany 2:1
MS stavby : Celtic 0:3
Restoma : Raptors team 11:2
SK Mrsklesy : FC Bubeník 7:1
FC Hroší stavby : FC Holice 3:0

1. FC Křídla 24 109:55 38
2. Mix junior 24 113:65 34
3. Restoma 24 114:69 32
4. FC Bubeník 24 86:61 32
5. SK Mrsklesy 24 123:106 31
6. Raptors team 24 121:101 27
7. Celtic 24 110:106 26
8. At.Bystrovany 24 56:72 21
9. Hurikán VB 24 69:85 19
10. FC Hroší stavby 24 96:125 19
11. Modos Olomouc 24 62:88 17
12. FC Holice 24 73:103 17
13. Atletico Haná 24 67:114 12
14. MS stavby 24 68:117 11

3.liga A
Sedlisko : Sokol Unčovice 5:4
Henkováci : FC Luběnice 2:5
Ar.Loučany : Sokolka Horka B 5:4
SK Náklo : Aschmeritz 4:6
FC Peklo NV : Sigma Lutín 1:0
SK Profit NV : FC Rataje 2:4
Koník Litovel : FK Rozvadovice 7:4

1. SK Profit NV 24 96:61 32
2. FC Rataje 24 87:55 32
3. Sokolka Horka B 24 89:68 30
4. Aschmeritz 24 80:61 30
5. FC Luběnice 24 87:73 30
6. Koník Litovel 24 90:91 27
7. Sedlisko 24 83:72 26
8. SK Náklo 24 85:79 24
9. Sigma Lutín 24 65:88 22
10. Ar.Loučany 24 87:105 21
11. FC Peklo NV 24 62:77 18
12. Henkováci 24 51:69 17
13. Sokol Unčovice 24 49:83 15
14. FK Rozvadovice 24 57:86 12

3.liga B
Jager 1878 : Meta Pohořany 3:4
SK Véska : Ditrex 3:2
FC Chelsea : Zelené balet 10:2
FC ZRTV Loko : SK Kopeček 2:3
Roko Samotišky : Chalapeňos 5:5
RoDo legendy : FK Břuchotín 3:5
FC Fiasco : El. Otáhal A 0:3

1. SK Véska 24 137:68 38
2. RoDo legendy 24 114:56 37
3. FC Chelsea 24 114:57 35
4. FK Břuchotín 24 111:93 29
5. Chalapeňos 24 96:101 28
6. Meta Pohořany 24 76:77 24
7. El. Otáhal A 24 103:128 24
8. FC Fiasco 24 82:90 22
9. Roko Samotišky 24 108:110 20
10. Ditrex 24 98:122 18
11. Jager 1878 24 90:115 16
12. SK Kopeček 24 63:98 16
13. FC ZRTV Loko 24 78:104 15
14. Zelené balet 24 61:112 14

3.liga C
MK Jívová : SK Holice 6:1
Rio de Blatec : Kaprodrom 7:2
Kamerun : Sokol Dubany 1:7
Domino : FC Podlas 7:3
Pošta : Tichej koutek 5:5
Blues rock : FK Krčmaň 3:0

1. Sokol Dubany 24 147:45 40
2. Rio de Blatec 24 131:56 38
3. Kamerun 24 132:71 36
4. Domino 24 97:96 32
5. MK Jívová 24 123:81 28
6. SK Holice 24 95:80 27
7. Pošta 24 86:88 24
8. FC Podlas 24 97:101 21
9. Ajax Pivodam 23 77:107 21
10. FK Krčmaň 24 81:78 20
11. Tichej koutek 24 121:139 18
12. Kaprodrom 24 78:180 11
13. Blues rock 24 66:140 10
14. FC Alcatraz 23 56:125 8

3.liga D
el-jambass : Mlha team 7:1
El. Otáhal B : Sportbar Sigma 5:4
Buff-belt : Dlouhá Loučka 5:9
Top.Bukovany : Inter Šternberk 2:11
Rotor LBT : Geoboys 4:1
Lazce United : FC Braník 3:0
Dorespo Lošov : Draci 10:1

1. El. Otáhal B 24 135:70 39
2. Lazce United 24 102:58 38
3. Inter Šternberk 24 133:75 34
4. el-jambass 24 108:85 28
5. Rotor LBT 24 77:67 27
6. Buff-belt 24 96:106 25
7. Dorespo Lošov 24 95:78 23
8. Geoboys 24 93:93 23
9. Mlha team 24 91:115 23
10. Top.Bukovany 24 81:92 20
11. Sportbar Sigma 24 87:105 17
12. Dlouhá Loučka 24 69:117 17
13. Draci 24 84:127 14
14. FC Braník 24 70:133 8

4.liga A
A1 : Sokal Žerotín 0:0
FC Štok : Buldok Unčovice 2:1
AC Karasov : Barbar 1:8
Bulldogs Pňovice : KMK Březové 2:4
Dřeváci Pňovice : Zákl.Hnoyland 6:0
KZT Štěpánov : Karpat Uničov 3:5
FC Tigers : MK Chudobín 2:1

1. Karpat Uničov 24 86:61 30
2. Barbar 24 98:48 28
3. FC Tigers 24 70:52 28
4. Sokal Žerotín 24 67:43 26
5. KZT Štěpánov 24 66:50 26
6. FC Štok 24 58:54 25
7. Dřeváci Pňovice 24 77:78 22
8. Zákl.Hnoyland 24 62:60 21
9. Bulldogs Pňovic 24 49:64 19
10. MK Chudobín 24 60:76 18
11. Buldok Unčovice 24 38:56 16
12. AC Karasov 24 48:79 16
13. KMK Březové 24 46:104 13

4.liga B
SK Slatinky : B1 0:0
Académica : B2 0:0
Bažanti : SB Luběnice 5:3
Sokol Křelov B : Sokol Skrbeň 5:7
Sokol Křelov A : FC Skrbeň 6:0
FC Lutín : Shake and Bake 0:3
Sokol Slatinky : Zora club 3:0

1. Shake and Bake 24 200:42 40
2. Sokol Křelov A 24 107:53 30
3. Sokol Křelov B 24 86:59 26
4. Sokol Slatinky 24 90:75 26
5. Bažanti 24 70:77 25
6. SK Slatinky 24 83:82 23
7. Sokol Skrbeň 24 82:91 20
8. FC Lutín 24 78:89 17
9. FC Skrbeň 24 56:101 16
10. Zora club 24 59:116 9
11. SB Luběnice 24 54:107 6
12. Académica 24 53:126 6

4.liga C
C1 : Erena 0:0
Nano Trade : J.A.H. 3:1
FC Partyzán : Arsenal FC 0:3
FC IJZ : P.balet 99 1:7
AC Jojo United : FC Broky 2:8
Second Wave : Leaders 2:6
Sokol Olšany : OSŽ Commando 3:0

1. FC Broky 24 147:49 39
2. Nano Trade 24 102:63 33
3. P.balet 99 24 122:66 32
4. OSŽ Commando 24 104:65 30
5. Leaders 24 102:86 27
6. Erena 24 56:59 25
7. Second Wave 24 87:97 22
8. J.A.H. 24 70:91 18
9. Arsenal FC 24 79:108 17
10. Sokol Olšany 24 60:85 16
11. FC IJZ 24 55:94 13
12. AC Jojo United 24 57:105 8
13. FC Partyzán 24 48:121 8

4.liga D
D1 : FC Hattrick 0:0
Real stars : Hej.berani 8:3
F1 U Slávka : Adam Leasing 1:7
FK Véska : Odra 4:4
Dyn.Bystrovany : Slavoj Bystrovany 7:0
KAF Přestavlky : OKL team 0:3
FC Černovír : WP rebels 5:4

1. Dyn.Bystrovany 24 134:53 36
2. FK Véska 24 99:52 33
3. Real stars 24 147:72 32
4. Hej.berani 24 92:66 31
5. Adam Leasing 24 85:55 28
6. FC Hattrick 24 92:72 27
7. Odra 24 72:93 21
8. OKL team 24 82:88 20
9. WP rebels 24 73:82 19
10. FC Černovír 24 50:94 15
11. F1 U Slávka 24 53:107 10
12. KAF Přestavlky 24 28:97 8
13. Slavoj Bystrova 24 42:118 8

Okomentuj jako první článek "24. kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE