26. kolo futsalových lig

1.liga
Real HDO : Aston Pila 98 8:4
FC Creditas : Tonery Olomouc 3:7
FC Skunk : Pergola 5:0
Moravan Cholina : FC Levotil 1:2
Hruš.Chořelice : SK MP Olomouc 3:0
AT Beermingham : Ajax Bělidla 2:5
Galatasaray : Sokol Pohořany 3:8

1. Ajax Bělidla 26 126:73 39
2. Sokol Pohořany 26 90:49 38
3. Real HDO 26 127:71 36
4. FC Skunk 26 110:72 35
5. FC Levotil 26 82:74 29
6. Tonery Olomouc 26 100:84 28
7. SK MP Olomouc 26 92:87 26
8. AT Beermingham 26 90:96 26
9. Pergola 26 79:84 22
10. Moravan Cholina 26 69:83 22
11. Galatasaray 26 100:119 22
12. Hruš.Chořelice 26 87:112 20
13. Aston Pila 98 26 75:102 17
14. FC Creditas 26 49:170 4

2.liga A
Wednesday : Sokol Mezice 0:0
PS Beton : Hlušovice 0:0
Galacticos : Olpran 3:6
Foxhunters : Sokolka Horka A 5:7
Rychlá rota : FC Loučany 3:0
Kovo Dřevo : AUS Olomouc 6:3
United Players : Schwarzbach 6:6

1. Kovo Dřevo 26 149:66 41
2. Sokol Mezice 26 94:52 34
3. FC Loučany 26 94:49 29
4. United Players 26 72:46 28
5. Olpran 26 99:108 22
6. Schwarzbach 26 96:117 18
7. AUS Olomouc 26 75:83 17
8. Foxhunters 26 79:94 17
9. Galacticos 26 71:92 15
10. Rychlá rota 26 54:97 14
11. Sokolka Horka A 26 74:108 12
12. Hlušovice 26 50:95 7

2.liga B
Mix junior : FC Holice 6:6
Modos Olomouc : At.Bystrovany 3:0
Hurikán VB : FC Hroší stavby 3:5
MS stavby : FC Křídla 0:3
FC Bubeník : Raptors team 2:2
Restoma : Atletico Haná 8:3
SK Mrsklesy : Celtic 3:0

1. FC Křídla 26 115:56 42
2. Mix junior 26 123:75 36
3. SK Mrsklesy 26 131:110 35
4. Restoma 26 123:75 34
5. FC Bubeník 26 90:70 33
6. Raptors team 26 126:103 30
7. Celtic 26 117:111 28
8. At.Bystrovany 26 60:79 22
9. Modos Olomouc 26 73:91 21
10. FC Hroší stavby 26 105:133 21
11. FC Holice 26 87:114 20
12. Hurikán VB 26 77:98 19
13. Atletico Haná 26 73:130 12
14. MS stavby 26 68:123 5

3.liga A
Sigma Lutín : Sokolka Horka B 3:0
Sedlisko : FC Rataje 1:5
Henkováci : FK Rozvadovice 3:1
Ar.Loučany : FC Luběnice 3:8
SK Náklo : Sokol Unčovice 3:1
FC Peklo NV : Aschmeritz 2:0
SK Profit NV : Koník Litovel 7:1

1. SK Profit NV 26 106:64 36
2. FC Rataje 26 94:59 34
3. FC Luběnice 26 102:78 34
4. Sokolka Horka B 26 96:75 32
5. Aschmeritz 26 82:66 30
6. Koník Litovel 26 93:100 28
7. SK Náklo 26 92:87 26
8. Sedlisko 26 86:84 26
9. Sigma Lutín 26 71:90 26
10. Ar.Loučany 26 96:114 23
11. FC Peklo NV 26 66:79 21
12. Henkováci 26 57:72 21
13. Sokol Unčovice 26 51:92 15
14. FK Rozvadovice 26 60:92 12

3.liga B
SK Véska : Jager 1878 8:2
FC Chelsea : El. Otáhal A 10:6
FC ZRTV Loko : FK Břuchotín 4:1
Chalapeňos : Zelené balet 5:2
Roko Samotišky : SK Kopeček 6:2
RoDo legendy : Ditrex 5:2
FC Fiasco : Meta Pohořany 4:3

1. RoDo legendy 26 125:58 41
2. SK Véska 26 147:74 40
3. FC Chelsea 26 131:67 39
4. Chalapeňos 26 103:107 30
5. FK Břuchotín 26 116:104 29
6. Meta Pohořany 26 83:83 26
7. Roko Samotišky 26 117:114 24
8. FC Fiasco 26 87:101 24
9. El. Otáhal A 26 109:144 24
10. Ditrex 26 108:128 20
11. FC ZRTV Loko 26 87:109 19
12. SK Kopeček 26 69:106 18
13. Jager 1878 26 94:126 16
14. Zelené balet 26 67:122 14

3.liga C
MK Jívová : Sokol Dubany 3:4
Rio de Blatec : Kamerun 3:3
FC Alcatraz : SK Holice 2:5
Domino : Kaprodrom 11:0
Tichej koutek : Ajax Pivodam 5:2
Pošta : FK Krčmaň 3:0
Blues rock : FC Podlas 2:10

1. Sokol Dubany 26 159:49 44
2. Rio de Blatec 26 135:67 39
3. Kamerun 26 141:77 39
4. Domino 26 114:97 36
5. MK Jívová 26 133:86 30
6. SK Holice 26 101:88 29
7. Pošta 26 92:94 26
8. Ajax Pivodam 26 92:120 25
9. FC Podlas 26 109:105 24
10. Tichej koutek 26 129:141 22
11. FK Krčmaň 26 81:84 20
12. Kaprodrom 26 79:198 11
13. FC Alcatraz 26 65:140 9
14. Blues rock 26 71:155 8

3.liga D
el-jambass : Sportbar Sigma 13:2
El. Otáhal B : Geoboys 2:1
Buff-belt : Inter Šternberk 9:2
Top.Bukovany : Draci 4:6
FC Braník : Dlouhá Loučka 1:4
Rotor LBT : Dorespo Lošov 0:3
Lazce United : Mlha team 3:0

1. Lazce United 26 105:60 40
2. El. Otáhal B 26 133:74 39
3. Inter Šternberk 26 139:85 36
4. el-jambass 26 121:90 30
5. Buff-belt 26 115:111 29
6. Dorespo Lošov 26 100:78 27
7. Rotor LBT 26 83:77 27
8. Geoboys 26 104:96 25
9. Mlha team 26 100:120 23
10. Dlouhá Loučka 26 76:118 21
11. Top.Bukovany 26 86:108 20
12. Sportbar Sigma 26 91:123 19
13. Draci 26 97:137 18
14. FC Braník 26 73:146 2

4.liga A
Bulldogs Pňovice : A1 0:0
FC Štok : KMK Březové 7:1
Zákl.Hnoyland : Karpat Uničov 1:6
AC Karasov : Sokal Žerotín 3:2
Dřeváci Pňovice : MK Chudobín 11:4
KZT Štěpánov : Barbar 2:6
FC Tigers : Buldok Unčovice 3:0

1. Karpat Uničov 26 99:65 34
2. Barbar 26 107:52 32
3. FC Tigers 26 76:59 30
4. KZT Štěpánov 26 75:57 28
5. Sokal Žerotín 26 71:48 27
6. FC Štok 26 67:58 27
7. Dřeváci Pňovice 26 88:82 24
8. Zákl.Hnoyland 26 68:66 23
9. Bulldogs Pňovic 26 51:66 20
10. AC Karasov 26 53:83 19
11. MK Chudobín 26 64:92 18
12. Buldok Unčovice 26 39:66 16
13. KMK Březové 26 49:113 14

4.liga B
Sokol Křelov B : Shake and Bake 2:15
Sokol Křelov A : SB Luběnice 5:2
Zora club : FC Skrbeň 12:3
SK Slatinky : Académica 0:3
Sokol Slatinky : Sokol Skrbeň 3:0

1. Shake and Bake 26 224:46 44
2. Sokol Křelov A 26 114:64 32
3. Sokol Slatinky 26 106:75 30
4. Sokol Křelov B 26 89:78 26
5. Bažanti 26 70:77 25
6. SK Slatinky 26 83:85 23
7. Sokol Skrbeň 26 89:103 20
8. FC Skrbeň 26 63:114 18
9. FC Lutín 26 80:96 17
10. Zora club 26 80:126 13
11. SB Luběnice 26 63:114 8
12. Académica 26 56:139 8

4.liga C
Nano Trade : P.balet 99 2:4
FC Partyzán : Leaders 2:5
FC IJZ : Second Wave 3:0
AC Jojo United : Arsenal FC 6:6
Sokol Olšany : J.A.H. 0:3
Erena : FC Broky 1:16

1. FC Broky 26 164:50 43
2. P.balet 99 26 138:70 36
3. Nano Trade 26 107:69 35
4. OSŽ Commando 26 107:68 31
5. Leaders 26 107:89 29
6. Erena 26 60:78 26
7. J.A.H. 26 81:93 22
8. Second Wave 26 87:100 22
9. FC IJZ 26 59:94 17
10. Arsenal FC 26 87:117 16
11. Sokol Olšany 26 60:89 10
12. AC Jojo United 26 65:119 9
13. FC Partyzán 26 52:138 8

4.liga D
D1 : WP rebels 0:0
F1 U Slávka : OKL team 4:6
Real stars : Adam Leasing 5:7
FK Véska : Slavoj Bystrovany 13:1
Dyn.Bystrovany : KAF Přestavlky 3:0
FC Černovír : Odra 2:3
FC Hattrick : Hej.berani 5:12

1. Dyn.Bystrovany 26 145:56 40
2. FK Véska 26 116:55 37
3. Hej.berani 26 108:72 35
4. Real stars 26 156:84 32
5. Adam Leasing 26 94:64 30
6. FC Hattrick 26 100:86 29
7. Odra 26 80:99 25
8. OKL team 26 91:100 22
9. WP rebels 26 75:85 19
10. FC Černovír 26 53:101 15
11. F1 U Slávka 26 57:120 10
12. Slavoj Bystrova 26 50:131 10
13. KAF Přestavlky 26 28:100 6

Okomentuj jako první článek "26. kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE