Béčko obralo dalšího favorita. Remizovalo s Opavou

Rezerva Sigmy natáhla sérii bez prohry. Ve 24. kole Moravskoslezské ligy remizovala 0:0 s první Opavou.

Juniorka nastoupila s mladou sestavou, protože áčko ve stejný den čekala liga. Opřít se však mohla o dvojici zkušených hráčů. Gólman Lovásik i stoper Škerle pomohli svými výkony k cennému bodu.

Opava byla po celý zápas mírně lepší. Největší příležitost utkání měl v 52. minutě Klesnil. Z malého vápna ale přestřelil Lovásikovu branku.

První zápas za muže odehrál Jakub Teplý, který v minulém týdnu dal za starší dorost hattrick a zpožděnou odměnou mu za to byl start za béčko. První minuty v seniorské kategorii proti lídrovi ligy nebyly lehké. Svou roli však zvládl v pohodě a dokonce mohl dát gól. S jeho střelou po úniku si ale brankář Opavy poradil.

„Soupeř byl silný. Hlavně Zdeněk Klesnil se chtěl ukázat. Odehráli jsme dobrý zápas a jsem rád, že jsme prodloužili sérii bez prohry,“ uvedl Augustin Chromý, trenér SK Sigma Olomouc B.

SK Sigma Olomouc B – Slezský Fotbalový club Opava 0:0

Rozhodči: Sedlář – Vostrejž, Šenkýř. ŽK: Nuc – Klesnil, Cigánek. Diváci: 230.

SK Sigma B: Lovásik – Vavřík, Ulma, Škerle, Machalický – Nešický, Pospíšil, Nuc, Chlebek (60. Hajčík) – Jerome (71. Plšek), Nekuda (82. Teplý). Trenér Augustin Chromý.

Opava: Novák – Kolínek, Cigánek, Formánek, Čáp – Partyš, Knapp, Wirth, Vyskočil (71. Zapletal) – Halaška (86. Sedláček), Klesnil (81. Neubert).