Béčko přehrálo juniorku Slovácka

Béčko Sigmy bodovalo podeváté v řadě. Ve 26. kole Moravskoslezské ligy porazilo rezervu Slovácka 1:0.

Juniorka měla ze začátku několik šancí. V sedmé minutě běžel sám na branku Schulmeister, který chtěl obloučkem překonat gólmana, jenže jeho pokus skončil mimo. Stejný hráč napálil míč před poločasem ze třiceti metrů. Matalyha však střelu vyrazil.

Ve 45. minutě se dvakrát vyznamenal brankář Lovásik. Nejprve efektivně robinzonádou vyrazil Čtvrtníčkům pokus. Útočník Slovácka měl okamžitě možnost dorazit míč do branky. Olomoucký brankář byl však i napodruhé na svém místě.

I v druhé půli měli více ze hry domácí. Možnost skórovat měli mladíci Rolnic s Chlebkem. Oba však minuli branku. Gól padl až těsně před koncem. Hlavou se v 87. minutě prosadil stoper Koutný, zařídil tak rezervě tři body.

„Byli jsme na rozdíl od zápasu ve Slavičíně šťastnější v závěru. Standardních situací jsme ale měli poměrně hodně. Spadnout to tam už mohlo v prvním poločase. Za bojovnost jsme si vyhrát zasloužili,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý.

SK Sigma Olomouc B – Slovácko B 1:0 (0:0)

Branka: 87. Koutný. Rozhodčí: Antoníček – Kondler, Páral. ŽK: Machalický. Diváci: 91.

SK Sigma B: Lovásik – Hajčík, Ulma, Koutný, Machalický – Nuc, Štětina (84. Nešický), Ordoš – Schulmeister (61. Chlebek), Rolinc, Tomeček (80. Vavřík). Trenér Augustin Chromý.

Slovácko B: Matalyha – Habanec, Ruman, Starý, Nešpor (74. Hesek) – Borusík (88. Ohnutek), Daníček, Valenta, Franta – Čtvrtníček (83. Sasín), Szmek.