Bělkovice na první celek tabulky nevyzrály

Bezbrankovou remízu uhráli fotbalisté Bělkovic s lídrem I. A třídy z Bělotína.

Obě mužstva v předchozích kolech vyhrála 3:0. Bělkovice v Opatovicích a Bělotín s Hlubočkami. Současný nejlepší tým soutěže přijel bez svého střelce Juřicy a to se také projevilo na útočné produktivitě hostů, kteří si nevytvořili žádnou šanci a zahrozili jen ze standardních situací. Ty však domácí bez potíží ubránili.

Kombinační fotbal se hrál jen v prvním poločase. Kolmých přihrávek ale nedokázali využít domácí útočníci Vrána a Tureček. Po přihrávce pod sebe neskóroval ani Forejt. Nebezpečná byla také standardní situace Miroslava Sklenáře, po které míč proletěl malým vápnem v houšti těl.

Za zmínku stojí také Forejtova střela z přímého kopu z velkého úhlu, kterou hostující brankář efektním zákrokem vyrazil. V druhém poločase už se více bojovalo a převažovaly nakopávané míče. Po jednom závaru se míč od domácího útočníka Vrány odrazil, ale skončil jen na tyči. S bezbrankovou remízou mohou být více spokojeni hosté.

SK Bělkovice – Bělotín 0:0

Sestava Bělkovic: Vidrman – Zdráhal, Jiří Theimer (20. Svrčina), Roman Theimer, Zeman – Kluka, Miroslav Sklenář, Michal Sklenář, Forejt – Tureček, Vrána. Trenér Lubomír Orlet.

Okomentuj jako první článek "Bělkovice na první celek tabulky nevyzrály"