Bělkovice vezou bod z Klenovic

I v druhém vzájemném soutěžním utkání došlo na dělbu bodů (první zápas 0:0). V 15. kole I.A třídy skupiny B se rozešly celky smírně 1:1.

Dlouho to vypadalo na vítězství hostů, kteří šli do vedení po půlhodině hry. Jenderka pronikal pokutovým územím, kde ho nešikovně srazil domácí obránce. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Forejt. Bělkovičtí už předtím jeden gól vsítili, ale rozhodčí ho neuznal pro údajný faul, který brance předcházel.

Klenovičtí útočníci se dostali do několika slibných střeleckých pokusů, ale buď je vychytal Vidrman nebo je na poslední chvíli stihli zablokovat bělkovičtí obránci.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji domácí, kteří si vynutili sérii rohových kopů, které ale bělkovičtí odvraceli. Hosté se dostávali do brejkových situací, ty ale nedokázali dotáhnout až k navýšení svého vedení. Blížil se konec utkání, když domácí zahrávali řadu rohových kopů. Tomu v 89. minutě předcházela střela mimo branku od domácího hráče, ale přesto se kopal. Klenovice využily tuto standardní situaci k vyrovnání.

Klenovice – SK Bělkovice 1:1 (0:1)

Branka Bělkovic: 30. Forejt (pen.).

Bělkovice: Vidrman – Svrčina, Jiří Theimer, Roman Theimer, Jakub Krzyžanek – Kluka, Miroslav Sklenář, Michal Sklenář, Forejt – Pavel Krzyžanek, Jenderka (70. Havlík).

Okomentuj jako první článek "Bělkovice vezou bod z Klenovic"