Čtrnácté kolo futsalových lig

Ilustrační foto

1.liga
Sokol Pohořany : AT Beermingham 8:3
Aston Pila 98 : Galatasaray 2:1
Pergola : FC Creditas 1:1
Moravan Cholina : Real HDO 1:0
Ajax Bělidla : FC Skunk 2:5
Tonery Olomouc : Hruš.Chořelice 9:4
SK MP Olomouc : FC Levotil 2:3

1. Ajax Bělidla 14 70:40 22
2. Real HDO 13 58:27 19
3. SK MP Olomouc 14 59:37 19
4. Sokol Pohořany 14 48:32 18
5. Tonery Olomouc 14 49:45 16
6. Pergola 14 44:28 15
7. FC Skunk 14 60:49 15
8. Galatasaray 14 56:70 14
9. FC Levotil 14 44:44 12
10. AT Beermingham 14 43:55 12
11. Aston Pila 98 13 36:43 10
12. Hruš.Chořelice 14 54:63 10
13. Moravan Cholina 14 26:49 9
14. FC Creditas 14 29:94 3

2.liga A
Sokol Mezice : Foxhunters 3:1
Sokolka Horka A : Schwarzbach 4:9
United Players : Kovo Dřevo 3:6
Hlušovice : Rychlá rota 4:5
FC Loučany : Galacticos 3:2
AUS Olomouc : PS Beton 0:0
Olpran : Wednesday 0:0

1. Kovo Dřevo 14 78:33 23
2. Sokol Mezice 14 42:30 17
3. FC Loučany 14 48:27 16
4. United Players 14 36:24 15
5. Galacticos 14 33:33 10
6. Schwarzbach 14 57:61 10
7. Foxhunters 14 39:44 10
8. Rychlá rota 14 33:56 10
9. Hlušovice 14 37:49 9
10. Olpran 14 38:60 8
11. AUS Olomouc 14 37:37 7
12. Sokolka Horka A 14 33:57 7
13. PS Beton 14 0:0 0
14. Wednesday 14 0:0 0

2.liga B
FC Hroší stavby : Mix junior 4:10
SK Mrsklesy : Hurikán VB 6:2
Atletico Haná : MS stavby 5:8
FC Křídla : FC Bubeník 3:2
At.Bystrovany : Restoma 2:3
Raptors team : Celtic 3:4
FC Holice : Modos Olomouc 0:6

1. Mix junior 14 70:35 23
2. FC Křídla 14 52:30 22
3. FC Bubeník 14 54:33 20
4. Restoma 14 59:39 20
5. SK Mrsklesy 14 74:68 18
6. Raptors team 14 65:54 17
7. FC Holice 14 41:49 12
8. At.Bystrovany 14 33:44 12
9. Hurikán VB 14 43:39 11
10. FC Hroší stavby 14 62:77 11
11. Celtic 14 61:64 10
12. Modos Olomouc 14 29:53 8
13. MS stavby 14 49:77 8
14. Atletico Haná 14 33:63 4

3.liga A
FC Luběnice : SK Náklo 4:4
FK Rozvadovice : Sedlisko 1:0
Sokol Unčovice : Sigma Lutín 4:5
Koník Litovel : Henkováci 5:5
FC Rataje : Ar.Loučany 5:5
FC Peklo NV : SK Profit NV 4:4
Sokolka Horka B : Aschmeritz 2:5

1. SK Profit NV 14 60:35 22
2. Koník Litovel 14 56:48 19
3. Sokolka Horka B 14 59:40 18
4. Aschmeritz 14 42:31 17
5. Sigma Lutín 14 40:51 16
6. Sedlisko 14 46:37 15
7. FC Rataje 14 41:37 15
8. Ar.Loučany 14 56:56 14
9. SK Náklo 14 40:46 13
10. FC Peklo NV 14 40:40 12
11. FC Luběnice 14 41:42 12
12. Henkováci 14 28:41 8
13. Sokol Unčovice 14 29:55 8
14. FK Rozvadovice 14 25:44 7

3.liga B
Meta Pohořany : RoDo legendy 2:2
Roko Samotišky : SK Véska 4:5
El. Otáhal A : FC ZRTV Loko 5:5
FK Břuchotín : Chalapeňos 5:2
Jager 1878 : FC Fiasco 4:5
Zelené balet : SK Kopeček 5:1
Ditrex : FC Chelsea 3:10

1. SK Véska 14 97:42 23
2. FC Chelsea 14 70:41 20
3. RoDo legendy 14 63:40 19
4. FK Břuchotín 14 70:54 18
5. El. Otáhal A 14 66:75 18
6. Chalapeňos 14 61:61 17
7. FC Fiasco 14 58:52 15
8. Meta Pohořany 14 38:42 13
9. Jager 1878 14 58:67 12
10. Ditrex 14 65:81 12
11. Zelené balet 14 36:58 10
12. Roko Samotišky 14 64:80 7
13. FC ZRTV Loko 14 46:62 7
14. SK Kopeček 14 29:66 5

3.liga C
Pošta : Rio de Blatec 2:2
SK Holice : Blues rock 6:6
Kamerun : MK Jívová 4:7
Kaprodrom : FC Alcatraz 8:1
Ajax Pivodam : FK Krčmaň 2:5
FC Podlas : Tichej koutek 10:2

1. Rio de Blatec 14 77:28 23
2. FK Krčmaň 14 86:47 22
3. Sokol Dubany 13 83:32 21
4. Kamerun 14 60:47 18
5. Pošta 14 55:49 17
6. SK Holice 14 59:48 16
7. Domino 13 52:50 16
8. FC Podlas 14 66:52 14
9. Ajax Pivodam 14 49:70 13
10. MK Jívová 14 48:53 10
11. Blues rock 14 45:74 8
12. Tichej koutek 14 59:93 7
13. Kaprodrom 14 46:98 5
14. FC Alcatraz 14 32:76 4

3.liga D
Draci : El. Otáhal B 3:5
Sportbar Sigma : FC Braník 3:2
Geoboys : Buff-belt 5:3
Inter Šternberk : el-jambass 6:7
Lazce United : Rotor LBT 1:2
Dlouhá Loučka : Mlha team 3:3
Dorespo Lošov : Top.Bukovany 7:1

1. El. Otáhal B 14 83:46 21
2. Lazce United 14 60:34 21
3. Inter Šternberk 14 71:47 19
4. Rotor LBT 14 50:34 19
5. Buff-belt 14 59:53 18
6. Top.Bukovany 14 54:35 16
7. Geoboys 14 58:48 15
8. Dorespo Lošov 14 57:46 13
9. Mlha team 14 45:73 12
10. Sportbar Sigma 14 45:62 11
11. el-jambass 14 50:59 10
12. Draci 14 54:70 9
13. Dlouhá Loučka 14 31:64 8
14. FC Braník 14 40:86 4

4.liga A
A1 : AC Karasov 0:0
KMK Březové : KZT Štěpánov 1:1
Dřeváci Pňovice : Bulldogs Pňovice 4:5
Buldok Unčovice : Zákl.Hnoyland 1:1
Karpat Uničov : MK Chudobín 7:5
Sokal Žerotín : FC Štok 1:2
Barbar : FC Tigers 4:0

1. FC Štok 14 35:27 19
2. Karpat Uničov 14 57:33 18
3. Zákl.Hnoyland 14 40:26 17
4. KZT Štěpánov 14 42:27 16
5. FC Tigers 14 34:30 15
6. Sokal Žerotín 14 41:27 14
7. Barbar 14 44:31 14
8. Bulldogs Pňovic 14 25:32 12
9. Dřeváci Pňovice 14 50:49 11
10. AC Karasov 14 30:42 11
11. MK Chudobín 14 31:45 9
12. Buldok Unčovice 14 16:38 6
13. KMK Březové 14 25:63 6
14. A1 14 0:0 0

4.liga B
B2 : FC Lutín 0:0
B1 : Sokol Křelov A 0:0
Académica : Bažanti 0:4
FC Skrbeň : Sokol Skrbeň 2:5
Shake and Bake : Zora club 17:4
SB Luběnice : Sokol Křelov B 2:6
Sokol Slatinky : SK Slatinky 9:1

1. Shake and Bake 14 125:31 24
2. Bažanti 14 50:35 18
3. Sokol Křelov B 14 54:35 16
4. Sokol Křelov A 14 57:37 15
5. SK Slatinky 14 55:57 15
6. Sokol Skrbeň 14 53:47 12
7. FC Lutín 14 53:51 12
8. Sokol Slatinky 14 55:55 12
9. FC Skrbeň 14 41:64 10
10. Zora club 14 33:80 4
11. SB Luběnice 14 35:75 2
12. Académica 14 31:75 2
13. B1 14 0:0 0
14. B2 14 0:0 0

4.liga C
C1 : FC IJZ 0:0
Arsenal FC : Sokol Olšany 9:2
FC Broky : OSŽ Commando 4:0
Leaders : Nano Trade 2:4
P.balet 99 : AC Jojo United 9:3
J.A.H. : Erena 0:3
Second Wave : FC Partyzán 6:0

1. FC Broky 14 85:26 23
2. Nano Trade 14 59:30 20
3. P.balet 99 14 68:38 19
4. Leaders 14 57:50 17
5. OSŽ Commando 14 49:36 16
6. J.A.H. 14 42:39 14
7. Erena 14 32:38 13
8. Second Wave 14 45:54 13
9. Arsenal FC 14 50:54 12
10. Sokol Olšany 14 41:52 8
11. FC Partyzán 14 30:72 7
12. FC IJZ 14 29:58 4
13. AC Jojo United 14 26:66 2
14. C1 14 0:0 0

4.liga D
D1 : Dyn.Bystrovany 0:0
OKL team : FK Véska 2:5
Adam Leasing : FC Černovír 5:1
Hej.berani : WP rebels 6:3
Odra : FC Hattrick 1:4
KAF Přestavlky : F1 U Slávka 2:8
1. Dyn.Bystrovany 14 63:21 22
2. FK Véska 14 59:22 22
3. Hej.berani 14 56:32 21
4. Real stars 13 74:44 15
5. WP rebels 14 45:40 13
6. FC Hattrick 14 46:47 13
7. Adam Leasing 14 41:39 12
8. OKL team 14 47:53 12
9. Odra 14 40:53 10
10. F1 U Slávka 14 36:49 8
11. KAF Přestavlky 14 27:58 8
12. Slavoj Bystrova 13 23:66 6
13. FC Černovír 14 23:56 4
14. D1 14 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Čtrnácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE