Čtvrté kolo futsalových lig

Petr KirschbaumIlustrační foto

1.liga
Real HDO : FC Skunk 5:3
Ajax Bělidla : FC Levotil 5:1
Moravan Cholina : Tonery Olomouc 1:2
Pergola : SK MP Olomouc 4:4
Galatasaray : AT Beermingham 5:4
Sokol Pohořany : Hruš.Chořelice 6:3

1. Real HDO 4 27:8 8
2. Ajax Bělidla 4 24:8 8
3. Pergola 4 21:8 7
4. SK MP Olomouc 4 14:7 7
5. Sokol Pohořany 4 14:8 6
6. Galatasaray 4 14:16 5
7. Tonery Olomouc 4 6:10 4
8. FC Levotil 4 8:10 2
9. FC Skunk 4 12:16 2
10. AT Beermingham 3 8:12 2
11. Aston Pila 98 2 9:10 1
12. Moravan Cholina 4 5:17 0
13. FC Creditas 3 6:22 0
14. Hruš.Chořelice 4 5:21 0

2.liga A
PS Beton : Rychlá rota 0:0
FC Loučany : Schwarzbach 7:3
Hlušovice : Foxhunters 6:1
AUS Olomouc : Wednesday 4:6
Kovo Dřevo : Galacticos 6:4
United Players : Sokol Mezice 4:0
Olpran : Sokolka Horka A 8:5

1. Wednesday 4 25:8 8
2. Kovo Dřevo 4 21:10 6
3. Sokol Mezice 4 12:14 5
4. Galacticos 4 13:10 4
5. Sokolka Horka A 4 18:16 4
6. Hlušovice 4 11:14 4
7. Olpran 4 19:24 4
8. Foxhunters 4 13:18 3
9. Schwarzbach 4 20:22 2
10. AUS Olomouc 4 11:13 2
11. United Players 4 5:8 2
12. FC Loučany 4 13:18 2
13. Rychlá rota 4 13:19 2
14. PS Beton 4 0:0 0

2.liga B
Mix junior : Modos Olomouc 4:1
FC Holice : FC Bubeník 1:3
Hurikán VB : Restoma 2:0
At.Bystrovany : Celtic 6:3
Atletico Haná : Raptors team 0:5
SK Mrsklesy : FC Křídla 2:7
FC Hroší stavby : MS stavby 8:4

1. Mix junior 4 23:5 8
2. FC Křídla 4 16:7 7
3. Restoma 4 18:9 6
4. At.Bystrovany 4 14:13 6
5. Raptors team 4 20:15 5
6. Hurikán VB 4 17:6 4
7. FC Hroší stavby 4 22:22 4
8. FC Bubeník 4 8:9 4
9. FC Holice 4 12:11 3
10. Modos Olomouc 4 6:16 3
11. Celtic 4 13:19 2
12. MS stavby 4 10:20 2
13. SK Mrsklesy 4 9:28 2
14. Atletico Haná 4 4:12 0

3.liga A
Henkováci : Sedlisko 0:0
FC Peklo NV : Sokol Unčovice 2:4
SK Profit NV : Ar.Loučany 3:5
FC Rataje : Aschmeritz 4:2
Koník Litovel : SK Náklo 3:2
FK Rozvadovice : Sigma Lutín 2:3
FC Luběnice : Sokolka Horka B 5:4

1. Sigma Lutín 4 11:7 7
2. Koník Litovel 4 13:10 7
3. SK Profit NV 4 17:9 6
4. FC Rataje 4 11:7 6
5. Ar.Loučany 4 16:14 5
6. Sokolka Horka B 4 13:11 4
7. Aschmeritz 4 9:9 4
8. Sokol Unčovice 4 9:10 4
9. SK Náklo 4 13:12 3
10. Sedlisko 4 9:11 3
11. Henkováci 4 7:12 3
12. FK Rozvadovice 4 10:14 2
13. FC Luběnice 4 10:15 2
14. FC Peklo NV 4 5:12 0

3.liga B
Ditrex : SK Kopeček 5:2
SK Véska : FC Chelsea 5:2
Jager 1878 : FC ZRTV Loko 2:0
Elektro Otáhal A : Zelené balet 7:5
FC Fiasco : RoDo legendy 3:0
Meta Pohořany : Chalapeňos 6:2

1. Elektro Otáhal 4 22:15 7
2. Meta Pohořany 4 12:10 5
3. FC Fiasco 4 15:13 5
4. Chalapeňos 4 16:14 5
5. SK Véska 4 18:16 5
6. FK Břuchotín 3 7:5 4
7. Jager 1878 4 15:14 4
8. FC Chelsea 4 12:12 4
9. Ditrex 4 18:19 4
10. RoDo legendy 4 12:13 4
11. Roko Samotišky 3 15:15 2
12. SK Kopeček 4 9:12 2
13. Zelené balet 4 10:18 2
14. FC ZRTV Loko 4 12:17 1

3.liga C
Rio de Blatec : FC Alcatraz 6:0
Sokol Dubany : Tichej koutek 7:1
Kaprodrom : FK Krčmaň 5:10
SK Holice : Ajax Pivodam 1:5
Kamerun : Blues rock 4:0
Pošta : FC Podlas 4:2

1. Kamerun 4 24:3 8
2. FK Krčmaň 4 26:12 7
3. Rio de Blatec 4 19:7 7
4. Sokol Dubany 4 30:10 6
5. Pošta 4 9:9 6
6. FC Podlas 4 22:19 4
7. SK Holice 4 12:13 4
8. Domino 3 9:15 3
9. Kaprodrom 4 19:29 3
10. Ajax Pivodam 4 13:23 2
11. FC Alcatraz 4 13:27 2
12. Tichej koutek 4 15:24 1
13. Blues rock 4 8:21 1
14. MK Jívová 3 5:12 0

3.liga D
Inter Šternberk : Dlouhá Loučka 6:2
Top.Bukovany : Elektro Otáhal B 2:4
Draci : FC Braník 7:7
Rotor LBT : Buff-belt 2:3
Lazce United : Sportbar Sigma 3:2
Dorespo Lošov : el-jambass 4:2

1. Inter Šternberk 4 29:10 8
2. Buff-belt 4 15:11 7
3. Lazce United 4 12:8 6
4. Elektro Otáhal 4 21:19 6
5. Geoboys 3 21:12 5
6. Sportbar Sigma 4 18:12 4
7. Dorespo Lošov 4 18:17 4
8. Rotor LBT 4 9:9 4
9. Mlha team 3 11:11 4
10. Draci 4 17:20 2
11. Dlouhá Loučka 4 11:20 2
12. el-jambass 4 10:22 1
13. FC Braník 4 15:30 1
14. Top.Bukovany 4 8:14 0

4.liga A
A1 : FC Tigers 0:0
KMK Březové : MK Chudobín 4:1
AC Karasov : FC Štok 0:1
Bulldogs Pňovice : KZT Štěpánov 2:0
Dřeváci Pňovice : Buldok Unčovice 4:0
Sokal Žerotín : Zákl.Hnoyland 5:1
Barbar : Karpat Uničov 3:8

1. FC Štok 4 12:4 6
2. Zákl.Hnoyland 4 11:7 6
3. Dřeváci Pňovice 4 16:10 4
4. FC Tigers 4 7:4 4
5. Karpat Uničov 3 17:14 4
6. AC Karasov 4 3:1 4
7. KZT Štěpánov 4 9:7 4
8. Bulldogs Pňovic 4 10:9 4
9. MK Chudobín 3 10:9 4
10. Sokal Žerotín 4 11:12 4
11. KMK Březové 4 10:14 2
12. A1 4 0:0 0
13. Barbar 4 9:20 0
14. Buldok Unčovice 4 2:16 0

4.liga B
B1 : Sokol Skrbeň 0:0
B2 : Zora club 0:0
Bažanti : FC Lutín 6:2
Académica : Sokol Křelov B 2:7
SK Slatinky : Sokol Křelov A 4:4
Sokol Slatinky : Shake and Bake 4:8

1. Shake and Bake 4 32:9 8
2. Bažanti 4 28:14 8
3. SK Slatinky 4 20:16 5
4. Sokol Křelov B 4 13:7 4
5. Sokol Křelov A 4 12:7 3
6. Sokol Slatinky 4 20:21 2
7. Sokol Skrbeň 4 11:13 2
8. Zora club 4 5:9 2
9. SB Luběnice 3 11:16 2
10. FC Lutín 4 10:19 2
11. B1 4 0:0 0
12. B2 4 0:0 0
13. Académica 4 14:29 0
14. FC Skrbeň 3 6:22 0

4.liga C
C1 : J.A.H. 0:0
Leaders : Erena 4:1
Arsenal FC : FC Broky 3:3
FC Partyzán : Nano Trade 0:6
P.balet 99 : OSŽ Commando 4:4
FC IJZ : AC Jojo United 4:4
Second Wave : Sokol Olšany 4:1

1. Nano Trade 4 21:3 8
2. P.balet 99 4 16:7 7
3. Leaders 4 17:12 6
4. FC Broky 4 13:8 5
5. Second Wave 4 13:16 4
6. Arsenal FC 4 12:16 4
7. FC IJZ 4 8:9 3
8. Erena 4 10:13 3
9. Sokol Olšany 4 10:11 2
10. J.A.H. 4 6:11 2
11. FC Partyzán 4 8:14 2
12. OSŽ Commando 4 9:14 1
13. AC Jojo United 4 9:18 1
14. C1 4 0:0 0

4.liga D
D1 : Odra 0:0
OKL team : FC Hattrick 4:3
Adam Leasing : Hej.berani 1:6
F1 U Slávka : FK Véska 0:5
Dyn.Bystrovany : Real stars 9:3
KAF Přestavlky : FC Černovír 2:1

1. FC Hattrick 4 22:9 6
2. Real stars 4 24:14 6
3. Hej.berani 4 12:4 6
4. FK Véska 3 14:3 5
5. Dyn.Bystrovany 3 15:4 4
6. OKL team 4 13:17 4
7. KAF Přestavlky 4 7:20 3
8. Odra 4 7:6 2
9. WP rebels 3 4:6 2
10. FC Černovír 4 6:9 2
11. F1 U Slávka 4 7:13 2
12. Adam Leasing 4 5:15 2
13. D1 4 0:0 0
14. Slavoj Bystrova 3 2:18 0

Okomentuj jako první článek "Čtvrté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE