Čtvrté kolo futsalových lig

1.liga
AT Beermingham – Hruš.Chořelice 5:4
Aston Pila 98 – Real HDO 4:3
Galatasaray – FC Hněvotín 2:3
Ajax Bělidla – FC Levotil 2:2
Lion Sport.cz – Step Style 3:4
SK MP Olomouc – Celtic 4:1
FC Křídla – FC Chelsea 1:1

1. Ajax Bělidla 4 26:7 7
2. Real HDO 4 17:11 6
3. AT Beermingham 4 20:15 6
4. FC Hněvotín 4 20:14 5
5. FC Chelsea 4 19:14 5
6. FC Křídla 4 14:7 4
7. Aston Pila 98 4 10:14 4
8. SK MP Olomouc 4 14:20 4
9. Galatasaray 4 17:19 3
10. Lion Sport.cz 4 10:13 3
11. FC Levotil 4 13:18 3
12. Hruš.Chořelice 4 17:21 2
13. Celtic 4 8:19 2
14. Step Style 4 11:24 2

2. liga A
Moravan Cholina – Rychlá rota 2:0
FC Loučany – Kovo Dřevo 5:4
FC Luběnice – Wednesday 3:4
Sokol Mezice – Slovan Uničov 10:1
Pergola – Sokolka Horka A 5:5
PS Beton – United Players 8:2

1. FC Loučany 4 25:14 8
2. Moravan Cholina 4 15:8 8
3. PS Beton 4 18:9 6
4. Pergola 4 19:10 5
5. Sokol Mezice 4 18:13 4
6. Sokolka Horka A 4 13:12 4
7. Wednesday 4 22:22 4
8. Kovo Dřevo 4 11:12 3
9. United Players 4 11:15 3
10. FC Luběnice 4 6:11 3
11. Schwarzbach 3 8:8 2
12. Rychlá rota 4 8:12 2
13. Slovan Uničov 4 9:23 2
14. SK Profit NV 3 4:18 0

2.liga B
MK Jívová – Rio de Blatec 6:4
Dorespo Lošov – FC Skunk 2:3
Olpran – Atl.Bystrovany 7:3
Sokol Pohořany – FC Creditas 6:3
RK Dachi – Mix junior 4:2
PSG 2010 – Hurikán 1:3
Restoma – SK Mrsklesy 6:4

1. Olpran 4 24:10 7
2. Restoma 4 16:10 7
3. Sokol Pohořany 4 21:16 6
4. FC Skunk 4 12:9 6
5. FC Creditas 4 15:12 6
6. Hurikán 4 11:5 5
7. Dorespo Lošov 4 9:8 4
8. SK Mrsklesy 4 17:17 4
9. MK Jívová 4 12:12 4
10. Mix junior 4 11:13 3
11. Rio de Blatec 4 14:18 2
12. RK Dachi 4 8:19 2
13. Atl.Bystrovany 4 10:19 0
14. PSG 2010 4 8:20 0

3.liga A
FC Přístav – KMK Haná 2:3
Sedlisko – FK Rozvadovice 10:1
Henkováci – Sokol Křelov A 4:1
Agrometal – Pošta 3:2
FC Hroší stavby – MS stavby 2:10
Háger podlahy – Sokolka Horka B 6:4
Sokol Unčovice – Dřeváci Pňovice 3:5

1. Sedlisko 4 24:8 8
2. Henkováci 4 18:8 8
3. MS stavby 4 24:15 6
4. FC Hroší stavby 4 16:18 6
5. Pošta 4 13:8 4
6. Háger podlahy 4 18:14 4
7. Sokolka Horka B 4 14:13 4
8. FC Přístav 4 13:17 3
9. Sokol Křelov A 4 10:14 3
10. Dřeváci Pňovice 4 15:21 3
11. KMK Haná 4 13:16 2
12. Sokol Unčovice 4 7:12 2
13. Agrometal 4 7:16 2
14. FK Rozvadovice 4 11:23 1

3.liga B
Naschrot – N.T.P. 5:3
Hlušovice – Elekt.Otáhal A 7:5
SK Kopeček – FC Fiasco 0:2
Inter Šternberk – Rotor LBT 5:3
Plantoši – Zelené balet 1:1
Hugo boss – Magistrát MO 4:2

1. Inter Šternberk 4 18:8 7
2. Hlušovice 4 17:11 6
3. Naschrot 4 14:9 6
4. Rotor LBT 4 13:10 6
5. Modos 3 11:6 5
6. Plantoši 4 13:11 5
7. Zelené balet 4 8:8 3
8. Sokol Žerotín 3 7:9 3
9. Elekt.Otáhal A 4 15:20 3
10. Hugo boss 3 13:13 2
11. SK Kopeček 4 6:9 2
12. FC Fiasco 3 7:12 2
13. Magistrát MO 4 8:14 2
14. N.T.P. 4 8:18 0

3.liga C
NanoTrade – FC Holice 4:1
SK Holice – Foxhunters 4:2
Ajax Pivodam – Blues rock 4:0
Arsenal FC – Buff-belt 0:6
Senice B – Dědečci 8:3
FC Kladiváři – Ditrex 4:8
Erena – Arsenal Loučany 1:1

1. Ditrex 4 29:8 8
2. Ajax Pivodam 4 16:2 7
3. Buff-belt 4 14:4 7
4. SK Holice 4 17:7 6
5. NanoTrade 4 16:8 5
6. Senice B 4 17:12 5
7. Erena 4 13:9 4
8. FC Holice 4 14:10 4
9. Arsenal FC 4 15:19 2
10. Arsenal Loučany 4 4:13 2
11. Blues rock 4 5:17 2
12. FC Kladiváři 4 11:27 2
13. Foxhunters 4 5:19 1
14. Dědečci 4 8:29 1

3.liga D
FC 1970 Bubeník – Hejčín.berani 11:2
Elekt.Otáhal B – AC Čenda 1:5
FC Podlas – FK Véska 7:1
1.FC Hombok – Mates 5:12
M-Contakt – Sokol Nový Svět 3:6
Meta Pohořany – FK Krčmaň 5:2
RoDo legendy – Zora club 11:3

1. FC 1970 Bubeník 4 34:11 8
2. Mates 4 33:12 8
3. RoDo legendy 4 21:12 6
4. Sokol Nový Svět 4 17:13 6
5. Elekt.Otáhal B 4 17:16 6
6. FC Podlas 4 14:6 5
7. AC Čenda 4 12:9 4
8. Meta Pohořany 4 13:11 4
9. M-Contakt 4 15:16 4
10. 1.FC Hombok 4 18:19 2
11. FK Véska 4 16:34 2
12. FK Krčmaň 4 8:15 1
13. Zora club 4 5:24 0
14. Hejčín.berani 4 2:27 0

4.liga A
FC Štok – Barbar 3:2
MK DL.Loučka – Zákl.Hnoyland 7:2
AC Karasov – el-jambass 1:6
Bílý balet – KMK Březové 6:0
Karpat Uničov – KZT Štěpánov 5:1
FC Tigers – SK Náklo 0:3
Buldog Unčovice – Bulldog Pňovice 3:1

1. SK Náklo 4 16:4 8
2. el-jambass 3 16:4 6
3. MK DL.Loučka 3 15:4 6
4. Bulldog Pňovice 4 9:7 5
5. FC Štok 3 9:7 4
6. Buldog Unčovice 4 9:9 4
7. Zákl.Hnoyland 4 11:17 4
8. Karpat Uničov 3 9:8 3
9. KMK Březové 3 8:11 3
10. Bílý balet 3 7:7 2
11. AC Karasov 4 9:15 2
12. FC Tigers 4 6:13 1
13. Barbar 3 6:13 0
14. KZT Štěpánov 3 3:14 0

4.liga B
B – FC Skrbeň 0:0
1.FC Černovír – FK Sigma Lutín 3:4
Sokol Skrbeň – FC Rataje 1:3
Neředín elite – SK Slatinky 7:2
SokolKřelov B – FK Břuchotín 2:1
SB Luběnice – Roko Samotišky 4:8
Smytliš Senice – FC Dijak Lutín 3:7

1. SokolKřelov B 4 14:11 7
2. FC Rataje 4 17:10 6
3. Neředín elite 4 20:14 5
4. FK Sigma Lutín 4 13:11 5
5. FK Břuchotín 4 15:13 5
6. Roko Samotišky 3 12:6 4
7. FC Dijak Lutín 4 16:12 4
8. 1.FC Černovír 4 16:12 4
9. SB Luběnice 4 16:18 3
10. Smytliš Senice 3 10:15 1
11. SK Slatinky 4 8:16 1
12. FC Skrbeň 4 6:16 1
13. B 4 0:0 0
14. Sokol Skrbeň 4 4:13 0

4.liga C
Sokol Bělkovice – J.A.H. 4:4
Top.Bukovany – AC Rapid 3:4
Raptors team – Leaders 7:1
Draci – Sl.Bystrovany 3:0
Second Wave – Sportbae Sigma 2:5
Mlha team – Jager 1878 3:2

1. Raptors team 4 33:9 8
2. Jager 1878 4 20:11 6
3. Sportbae Sigma 4 17:10 6
4. Sokol Bělkovice 4 16:13 5
5. Mlha team 4 18:16 5
6. Dyn.Bystrovany 3 14:12 4
7. Leaders 4 13:15 4
8. Draci 4 12:14 4
9. J.A.H. 4 10:13 3
10. AC Rapid 4 18:25 3
11. FC IJZ 3 11:12 2
12. Second Wave 3 11:13 2
13. Top.Bukovany 4 6:13 0
14. Sl.Bystrovany 3 1:24 0

4.liga D
D – Red Devils 0:0
Sokol Dubany – Lazce United 0:3
FC ZRTV Loko – FC Tripol 4:5
TJ Sokol Olšany – Kamerun 7:1
KAF Přestavlky – P.balet 99 3:0
Kaprodrom Klub – F1 U Slávka 1:1

1. Lazce United 4 21:6 8
2. TJ Sokol Olšany 4 13:3 6
3. Kamerun 4 10:7 6
4. Odra 3 12:5 5
5. P.balet 99 4 19:15 4
6. Red Devils 4 11:11 4
7. F1 U Slávka 4 9:12 4
8. FC ZRTV Loko 4 17:23 3
9. FC Tripol 4 10:14 2
10. KAF Přestavlky 4 8:12 2
11. Kaprodrom Klub 4 6:12 2
12. D 4 0:0 0
13. P.balet 06 3 2:6 0
14. Sokol Dubany 4 0:12 0

4.liga E
E – Hodolany jun. 0:0
FC Broky – Chalapeňos 8:4
MK Chudobín – AC Jojo United 10:0
IMD Olomouc – Koník Litovel 8:2
Adam Leasing – FC Partyzán 0:3
FC Jantaři – Press Slatinky 4:6

1. FC Broky 4 19:7 7
2. FC Partyzán 4 10:3 7
3. IMD Olomouc 4 25:9 6
4. FC Peklo NV 3 15:1 6
5. Press Slatinky 4 18:16 6
6. FC Hattrick 3 7:3 4
7. MK Chudobín 4 24:20 3
8. Hodolany jun. 4 6:6 2
9. FC Jantaři 4 9:16 2
10. AC Jojo United 4 11:22 2
11. Koník Litovel 4 8:23 1
12. E 4 0:0 0
13. Chalapeňos 4 4:14 0
14. Adam Leasing 4 4:20 0

4.liga F
F – Atletico Haná 0:0
UMO – Domino 4:7
FC Braník – Geoboys 1:4
OKL team – OSŽ Commando 4:1
Tichej koutek – Real stars 4:3
Académica – F-21 5:2
Galacticos – FC Alcatraz 5:1

1. Galacticos 4 30:7 8
2. Geoboys 4 26:9 8
3. OKL team 4 20:10 6
4. Académica 4 17:16 6
5. Atletico Haná 4 19:14 4
6. F-21 4 12:11 4
7. Domino 4 13:13 4
8. Tichej koutek 4 13:15 4
9. FC Braník 4 13:19 4
10. F 4 0:0 0
11. Real stars 4 9:14 0
12. OSŽ Commando 4 4:11 0
13. FC Alcatraz 4 5:19 0
14. UMO 4 11:34 0

Okomentuj jako první článek "Čtvrté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE