Desáté kolo futsalových lig

1.liga
Aston Pila 98 – Ajax Bělidla 3:7
Lion Sport.cz – Galatasaray 6:8
SK MP Olomouc – AT Beermingham 0:9
FC Křídla – Real HDO 2:2
FC Chelsea – Hruška Chořelice 3:3
Celtic – FC Hněvotín 2:11
Step Style – FC Levotil 1:1

1. Ajax Bělidla 10 58:24 16
2. Real HDO 10 54:28 16
3. FC Levotil 10 43:26 14
4. AT Beermingham 10 46:30 14
5. FC Hněvotín 10 56:30 13
6. FC Křídla 10 33:20 12
7. FC Chelsea 10 39:40 10
8. Hruš Chořelice 10 40:42 9
9. Galatasaray 10 44:55 8
10. Step Style 10 31:40 7
11. Aston Pila 98 10 30:43 7
12. SK MP Olomouc 10 30:59 6
13. Lion Sport.cz 10 27:52 4
14. Celtic 10 24:66 4

2.liga A
Sokolka Horka A – United Players 7:4
Moravan Cholina – PS Beton 4:5
FC Lub?nice – FC Lou?any 2:3
Sokol Mezice – SK Profit NV 3:1
Pergola – Slovan Uni?ov 9:0
Rychl? rota – Kovo D?evo 4:2
Wednesday – Schwarzbach 7:2

1. Pergola 10 51:19 17
2. FC Lou?any 10 61:31 17
3. PS Beton 10 40:29 13
4. Wednesday 10 49:38 12
5. Moravan Cholina 10 42:35 12
6. Sokol Mezice 10 35:29 10
7. Sokolka Horka A 10 36:36 10
8. FC Lub?nice 10 24:26 9
9. Kovo Dřevo 10 28:32 9
10. Rychlá rota 10 25:29 8
11. United Players 10 28:38 7
12. Slovan Uničov 10 32:63 6
13. Schwarzbach 10 21:38 5
14. SK Profit NV 10 24:53 5

2.liga B
Atl.Bystrovany – FC Skunk 6:2
Olpran – Mix junior 8:2
FC Creditas – Rio de Blatec 4:0
SK Mrsklesy – Hurik?n 5:1
Sokol Poho?any – PSG 2010 9:2
RK Dachi – MK J?vov? 1:3
Restoma – Dorespo Lo?ov 5:2

1. Olpran 10 53:22 16
2. FC Creditas 10 36:23 16
3. MK Jívová 10 43:31 13
4. Restoma 10 38:28 13
5. FC Skunk 10 31:34 12
6. Sokol Poho?any 10 41:33 11
7. Mix junior 10 34:38 11
8. Hurik?n 10 24:21 10
9. RK Dachi 10 21:29 10
10. SK Mrsklesy 10 36:36 9
11. Dorespo Lošov 10 22:30 8
12. Rio de Blatec 10 27:39 7
13. Atl.Bystrovany 10 24:37 4
14. PSG 2010 10 17:46 0

3.liga A
Sokolka Horka B – FK Rozvadovice 5:3
Agrometal – Sedlisko 2:10
Po?ta – Sokol K?elov A 7:4
D?ev?ci P?ovice – KMK Han? 3:0
FC Hro?? stavby – FC P??stav 6:2
H?ger podlahy – MS stavby 5:5
Sokol Un?ovice – Henkov?ci 3:1

1. MS stavby 10 52:29 16
2. Sedlisko 10 56:27 14
3. Po?ta 10 38:21 13
4. Sokolka Horka B 10 31:28 12
5. Henkov?ci 10 34:34 12
6. FK Rozvadovice 10 43:37 11
7. H?ger podlahy 10 38:33 11
8. D?ev?ci P?ovice 10 36:45 9
9. KMK Han? 10 30:32 8
10. Sokol K?elov A 10 29:32 8
11. FC P??stav 10 33:46 8
12. FC Hro?? stavby 10 33:47 8
13. Sokol Un?ovice 10 22:35 7
14. Agrometal 10 24:53 3

3.liga B
FC Fiasco – Magistr?t MO 3:2
Hlu?ovice – Zelen? balet 8:1
SK Kope?ek – Inter ?ternberk 2:4
Elekt.Ot?hal A – N.T.P. 7:1
Modos – Rotor LBT 1:2
Planto?i – Hugo boss 6:1
Sokol ?erot?n – Naschrot 4:2

1. Hlu?ovice 10 56:27 15
2. Modos 10 29:14 15
3. Rotor LBT 10 31:21 14
4. Planto?i 10 32:25 12
5. Inter ?ternberk 10 38:31 12
6. Naschrot 10 33:29 12
7. FC Fiasco 10 33:35 11
8. SK Kope?ek 10 20:18 10
9. Hugo boss 10 38:37 9
10. Zelen? balet 10 24:31 9
11. Sokol ?erot?n 10 26:35 9
12. Elekt.Ot?hal A 10 33:38 7
13. N.T.P. 10 23:54 3
14. Magistr?t MO 10 16:37 2

3.liga C
SK Holice – Ajax Pivodam 1:1
Arsenal Lou?any – Blues rock 4:3
Arsenal FC – Ditrex 0:9
Foxhunters – D?de?ci 2:3
FC Kladiv??i – Senice B 4:6
Erena – NanoTrade 3:8
Buff-belt – FC Holice 4:3

1. Ditrex 10 68:20 19
2. Buff-belt 10 48:15 17
3. Ajax Pivodam 10 32:12 15
4. SK Holice 10 35:17 13
5. NanoTrade 10 41:27 12
6. FC Holice 10 32:22 11
7. Senice B 10 38:34 11
8. Foxhunters 10 24:26 11
9. D?de?ci 10 25:50 7
10. Arsenal Lou?any 10 18:34 6
11. Erena 10 23:42 6
12. Blues rock 10 19:43 6
13. FC Kladiv??i 10 29:63 4
14. Arsenal FC 10 24:51 2

3.liga D
Elekt.Ot?hal B – FC 1970 Buben?k 0:2
FK Kr?ma? – Zora club 4:4
1.FC Hombok – RoDo legendy 3:8
M-Contakt – Mates 3:0
Sokol Nov? Sv?t – Hej??n.berani 6:2
Meta Poho?any – FC Podlas 3:2
AC ?enda – FK V?ska 0:0

1. FC 1970 Buben?k 10 67:29 18
2. Sokol Nov? Sv?t 10 55:21 16
3. M-Contakt 10 36:23 14
4. RoDo legendy 10 46:23 12
5. Mates 10 56:39 12
6. Meta Poho?any 10 40:24 11
7. FC Podlas 10 33:28 11
8. Elekt.Ot?hal B 10 35:33 11
9. FK Kr?ma? 10 27:40 6
10. FK V?ska 10 25:54 5
11. 1.FC Hombok 10 25:48 2
12. Hej??n.berani 10 16:55 1
13. Zora club 10 12:56 1

4.liga A
FC ?tok – FC Tigers 6:3
KMK B?ezov? – KZT ?t?p?nov 4:3
MK DL.Lou?ka – Karpat Uni?ov 2:4
Z?kl.Hnoyland – el-jambass 1:1
Bulldog P?ovice – SK N?klo 1:4
B?l? balet – Barbar 5:2
Buldog Un?ovice – AC Karasov 0:2,

1. el-jambass 10 41:22 15
2. SK N?klo 10 35:18 15
3. KMK B?ezov? 10 36:34 14
4. Karpat Uni?ov 10 28:19 13
5. B?l? balet 10 34:25 13
6. Bulldog P?ovice 10 24:23 11
7. FC ?tok 10 28:29 10
8. Z?kl.Hnoyland 10 28:35 10
9. MK DL.Lou?ka 10 30:27 9
10. Barbar 10 31:30 9
11. FC Tigers 10 23:30 6
12. AC Karasov 10 20:37 6
13. KZT ?t?p?nov 10 18:36 5
14. Buldog Un?ovice 10 15:26 4

4.liga B
FK B?uchot?n – FK Sigma Lut?n 0:8
Sokol Skrbe? – Smytli? Senice 5:3
Ne?ed?n elite – 1.FC ?ernov?r 0:3
SokolK?elov B – FC Rataje 4:1
SB Lub?nice – B 0:0
Roko Samoti?ky – FC Dijak Lut?n 8:5
SK Slatinky – FC Skrbe? 4:1

1. Roko Samoti?ky 10 55:32 16
2. FK Sigma Lut?n 10 43:24 13
3. SB Lub?nice 10 49:32 13
4. FK B?uchot?n 10 33:31 13
5. FC Rataje 10 35:25 12
6. SokolK?elov B 10 35:41 12
7. SK Slatinky 10 34:38 9
8. FC Dijak Lut?n 10 41:43 8
9. Ne?ed?n elite 10 42:35 7
10. 1.FC ?ernov?r 10 28:30 6
11. Smytli? Senice 10 33:43 4
12. Sokol Skrbe? 10 16:29 4
13. FC Skrbe? 10 14:55 3

4.liga C
Leaders – J.A.H. 1:7
Raptors team – FC IJZ 9:0
Draci – Jager 1878 6:3
Second Wave – Top.Bukovany 8:3
Sportbae Sigma – Dyn.Bystrovany 3:0
Mlha team – Sokol B?lkovice 0:3

1. Raptors team 10 75:20 17
2. Sportbae Sigma 10 49:26 16
3. Sokol B?lkovice 10 36:22 15
4. Jager 1878 10 48:36 14
5. J.A.H. 10 33:28 11
6. Mlha team 10 41:37 11
7. Draci 10 50:47 11
8. Second Wave 10 42:41 10
9. Leaders 10 39:45 10
10. Dyn.Bystrovany 10 36:39 9
11. Top.Bukovany 10 31:48 5
12. AC Rapid 9 35:57 5
13. FC IJZ 10 28:48 4
14. Sl.Bystrovany 9 15:64 0

4.liga D
D – Kaprodrom Klub 0:0
Lazce United – F1 U Sl?vka 5:1
Sokol Dubany – KAF P?estavlky 3:0
Kamerun – FC Tripol 17:3
TJ Sokol Ol?any – Red Devils 3:2
P.balet 06 – FC ZRTV Loko 1:4
Odra – P.balet 99 6:4

1. Kamerun 10 41:12 16
2. Lazce United 10 39:12 15
3. TJ Sokol Ol?any 10 36:15 15
4. Sokol Dubany 10 31:22 12
5. Odra 10 26:19 12
6. FC ZRTV Loko 10 42:41 9
7. P.balet 99 10 38:40 8
8. Kaprodrom Klub 10 23:25 8
9. Red Devils 10 26:38 7
10. P.balet 06 10 22:27 6
11. KAF P?estavlky 10 20:31 5
12. F1 U Sl?vka 10 16:39 5
13. FC Tripol 10 20:59 2

4.liga E
E – FC Peklo NV 0:0
AC Jojo United – FC Hattrick 2:6
MK Chudob?n – Adam Leasing 3:2
IMD Olomouc – Hodolany jun. 7:1
FC Janta?i – FC Broky 2:3
Press Slatinky – FC Partyz?n 6:4
Kon?k Litovel – Chalape?os 2:3

1. FC Peklo NV 10 40:14 16
2. IMD Olomouc 10 60:21 15
3. FC Broky 10 40:17 13
4. Press Slatinky 10 31:26 13
5. FC Partyz?n 10 29:30 13
6. FC Hattrick 10 27:22 11
7. MK Chudob?n 10 39:38 9
8. FC Janta?i 10 23:27 8
9. Adam Leasing 10 27:26 6
10. Chalape?os 10 23:30 6
11. Kon?k Litovel 10 23:40 6
12. Hodolany jun. 10 13:34 4
13. E 10 0:0 0
14. AC Jojo United 10 11:61 0

4.liga F
UMO – OKL team 4:7
FC Alcatraz – Geoboys 2:6
Real stars – OS? Commando 6:1
Tichej koutek – F 0:0
F-21 – Atletico Han? 6:5
Acad?mica – FC Bran?k 4:3

1. Geoboys 10 57:21 16
2. Galacticos 9 48:17 15
3. F-21 10 46:27 15
4. Atletico Han? 10 53:35 13
5. OKL team 10 39:34 12
6. Domino 9 25:22 10
7. Acad?mica 10 32:45 9
8. Real stars 10 34:37 7
9. Tichej koutek 10 36:41 7
10. FC Bran?k 10 24:35 6
11. FC Alcatraz 10 21:44 4
12. OS? Commando 10 20:41 2
13. UMO 10 30:66 2

Okomentuj jako první článek "Desáté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE