Deváté kolo futsalových lig

Zápas první ligy mezi Tonery Olomouc - FC Levotil.Ilustrační foto

1.liga
SK MP Olomouc : Galatasaray 7:4
FC Creditas : Moravan Cholina 2:5
Tonery Olomouc : Real HDO 3:5
Ajax Bělidla : Sokol Pohořany 3:3
Hruš.Chořelice : FC Skunk 4:5
Pergola : Aston Pila 98 3:0
FC Levotil : AT Beermingham 2:3

1. Real HDO 9 53:22 16
2. Ajax Bělidla 9 44:23 15
3. Pergola 9 34:16 12
4. Sokol Pohořany 9 29:20 12
5. SK MP Olomouc 9 31:23 12
6. Galatasaray 9 39:44 10
7. AT Beermingham 9 27:31 9
8. Tonery Olomouc 9 22:27 9
9. FC Skunk 9 40:36 8
10. Aston Pila 98 9 29:34 6
11. Moravan Cholina 9 18:33 6
12. FC Levotil 9 23:31 5
13. Hruš.Chořelice 9 28:42 4
14. FC Creditas 9 23:58 2

2.liga A
Sokolka Horka A : PS Beton 0:0
FC Loučany : Hlušovice 8:1
Wednesday : United Players 1:3
Foxhunters : Galacticos 4:2
Olpran : AUS Olomouc 1:3
Schwarzbach : Rychlá rota 6:0
Sokol Mezice : Kovo Dřevo 2:3

1. Kovo Dřevo 9 53:27 15
2. Wednesday 9 41:24 12
3. Sokol Mezice 9 29:25 11
4. FC Loučany 9 37:25 10
5. United Players 9 20:12 10
6. Foxhunters 9 25:28 8
7. AUS Olomouc 9 33:26 7
8. Schwarzbach 9 38:41 6
9. Rychlá rota 9 22:34 6
10. Sokolka Horka A 9 24:38 6
11. Hlušovice 9 21:39 6
12. Olpran 9 27:47 6
13. Galacticos 9 22:26 5
14. PS Beton 9 0:0 0

2.liga B
Raptors team : Mix junior 3:3
At.Bystrovany : FC Holice 0:3
MS stavby : SK Mrsklesy 4:7
FC Bubeník : Restoma 5:2
Celtic : Modos Olomouc 1:3
FC Křídla : Hurikán VB 3:3
Atletico Haná : FC Hroší stavby 3:5

1. Mix junior 9 44:20 16
2. FC Křídla 9 31:15 14
3. FC Bubeník 9 30:19 13
4. Raptors team 9 40:29 13
5. SK Mrsklesy 9 44:43 12
6. FC Holice 9 28:21 11
7. Restoma 9 32:24 10
8. At.Bystrovany 9 23:35 8
9. Hurikán VB 9 29:21 7
10. FC Hroší stavby 9 40:49 7
11. MS stavby 9 26:40 6
12. Modos Olomouc 9 15:36 5
13. Celtic 9 34:41 4
14. Atletico Haná 9 16:39 0

3.liga A
Aschmeritz : Sedlisko 2:2
Sokolka Horka B : Henkováci 4:2
SK Náklo : FC Peklo NV 4:4
FC Rataje : FK Rozvadovice 5:4
FC Luběnice : Koník Litovel 8:1
Sokol Unčovice : SK Profit NV 1:4

1. SK Profit NV 9 44:21 15
2. FC Rataje 9 29:21 12
3. Koník Litovel 9 34:32 12
4. Sokolka Horka B 9 31:25 11
5. Aschmeritz 9 22:20 11
6. Sigma Lutín 8 24:23 11
7. Sedlisko 9 30:25 10
8. Ar.Loučany 8 33:32 9
9. Sokol Unčovice 9 20:30 8
10. FC Luběnice 9 28:27 7
11. FC Peklo NV 9 22:25 6
12. SK Náklo 9 25:33 6
13. FK Rozvadovice 9 18:30 3
14. Henkováci 9 13:29 3

3.liga B
Ditrex : Meta Pohořany 5:4
Zelené balet : FC Fiasco 5:4
FK Břuchotín : SK Véska 12:5
SK Kopeček : RoDo legendy 3:6
El. Otáhal A : Jager 1878 6:3
FC ZRTV Loko : Roko Samotišky 3:8
Chalapeňos : FC Chelsea 1:4

1. El. Otáhal A 9 49:38 15
2. SK Véska 9 51:32 13
3. RoDo legendy 9 38:27 12
4. FC Chelsea 9 36:28 12
5. FK Břuchotín 9 44:36 10
6. Ditrex 9 48:42 10
7. Meta Pohořany 9 28:24 10
8. Chalapeňos 9 34:44 9
9. Jager 1878 9 38:42 8
10. Roko Samotišky 9 49:47 7
11. FC Fiasco 9 31:38 7
12. Zelené balet 9 22:39 6
13. FC ZRTV Loko 9 32:40 5
14. SK Kopeček 9 15:38 2

3.liga C
Ajax Pivodam : MK Jívová 1:7
FC Podlas : Rio de Blatec 0:1
Kaprodrom : Sokol Dubany 5:13
FK Krčmaň : Domino 1:1
SK Holice : Kamerun 6:6
Blues rock : Pošta 8:2
Tichej koutek : FC Alcatraz 7:2

1. Rio de Blatec 9 57:16 17
2. Sokol Dubany 9 59:25 14
3. Kamerun 9 45:22 14
4. Pošta 9 35:19 14
5. FK Krčmaň 9 43:30 12
6. Domino 9 33:34 12
7. SK Holice 9 37:34 9
8. FC Podlas 9 41:33 8
9. Tichej koutek 9 38:49 5
10. Blues rock 9 22:43 5
11. Ajax Pivodam 9 24:51 5
12. MK Jívová 9 26:35 4
13. FC Alcatraz 9 22:49 4
14. Kaprodrom 9 30:72 3

3.liga D
el-jambass : Lazce United 7:2
Mlha team : El. Otáhal B 2:10
Inter Šternberk : Dorespo Lošov 4:2
Geoboys : Draci 2:4
FC Braník : Buff-belt 9:6
Sportbar Sigma : Rotor LBT 4:3
Dlouhá Loučka : Top.Bukovany 1:6

1. Inter Šternberk 9 50:24 16
2. Lazce United 9 37:21 14
3. Buff-belt 9 37:35 13
4. El. Otáhal B 9 46:33 12
5. Geoboys 9 43:29 11
6. Dorespo Lošov 9 41:28 11
7. Rotor LBT 9 23:20 9
8. Top.Bukovany 9 39:24 8
9. Sportbar Sigma 9 34:34 8
10. Draci 9 40:44 7
11. Mlha team 9 26:60 6
12. el-jambass 9 19:38 4
13. FC Braník 9 30:53 4
14. Dlouhá Loučka 9 17:39 3

4.liga A
Barbar : A1 0:0
Zákl.Hnoyland : KZT Štěpánov 1:0
MK Chudobín : FC Štok 0:2
FC Tigers : Dřeváci Pňovice 5:2
KMK Březové : Sokal Žerotín 0:12
Karpat Uničov : AC Karasov 7:1
Buldok Unčovice : Bulldogs Pňovice 2:2

1. FC Štok 9 27:15 14
2. Karpat Uničov 9 37:20 12
3. Zákl.Hnoyland 9 24:10 12
4. FC Tigers 9 22:14 11
5. Sokal Žerotín 9 28:16 10
6. KZT Štěpánov 9 27:16 9
7. Barbar 9 25:21 7
8. Dřeváci Pňovice 9 32:35 7
9. MK Chudobín 9 19:24 7
10. Bulldogs Pňovic 9 15:22 7
11. AC Karasov 9 15:23 7
12. KMK Březové 9 16:50 4
13. Buldok Unčovice 9 5:26 1
14. A1 9 0:0 0

4.liga B
B1 : B2 0:0
Sokol Křelov B : Sokol Slatinky 8:2
FC Skrbeň : Bažanti 3:2
Sokol Skrbeň : FC Lutín 5:6
Shake and Bake : SK Slatinky 16:2
SB Luběnice : Académica 3:7
Zora club : Sokol Křelov A 4:5

1. Shake and Bake 9 73:14 14
2. Bažanti 9 41:25 14
3. Sokol Křelov A 9 30:18 11
4. SK Slatinky 9 45:43 11
5. Sokol Skrbeň 9 36:26 8
6. Sokol Křelov B 9 27:21 8
7. FC Lutín 9 35:33 8
8. FC Skrbeň 9 22:38 6
9. Sokol Slatinky 9 34:48 4
10. Zora club 9 14:33 4
11. SB Luběnice 9 23:45 2
12. Académica 9 28:64 2
13. B1 9 0:0 0
14. B2 9 0:0 0

4.liga C
Sokol Olšany : C1 0:0
OSŽ Commando : Nano Trade 2:0
FC Broky : FC Partyzán 15:0
Arsenal FC : Second Wave 5:8
P.balet 99 : Leaders 6:3
J.A.H. : FC IJZ 1:0
Erena : AC Jojo United 2:1

1. Nano Trade 9 34:9 14
2. FC Broky 9 51:17 13
3. P.balet 99 9 36:19 13
4. Leaders 9 39:36 11
5. OSŽ Commando 9 36:27 10
6. Erena 9 22:25 10
7. J.A.H. 9 18:27 7
8. Second Wave 9 25:44 7
9. Sokol Olšany 9 28:22 6
10. Arsenal FC 9 26:37 6
11. FC Partyzán 9 19:41 5
12. FC IJZ 9 18:33 4
13. AC Jojo United 9 17:32 2
14. C1 9 0:0 0

4.liga D
FC Černovír : D1 0:0
Adam Leasing : KAF Přestavlky 5:6
Hej.berani : F1 U Slávka 5:5
Odra : Dyn.Bystrovany 3:5
FC Hattrick : Real stars 3:13
WP rebels : FK Véska 5:5

1. Dyn.Bystrovany 9 39:18 14
2. FK Véska 9 38:16 13
3. Hej.berani 9 31:17 13
4. Real stars 9 51:25 12
5. FC Hattrick 9 35:34 9
6. OKL team 8 26:33 8
7. WP rebels 9 26:28 7
8. KAF Přestavlky 9 18:35 7
9. Odra 9 26:26 6
10. Adam Leasing 9 25:25 6
11. F1 U Slávka 9 21:32 5
12. FC Černovír 9 12:28 4
13. Slavoj Bystrova 8 12:43 2
14. D1 9 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Deváté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE