Deváté kolo futsalových lig

1.liga
Real HDO – SK MP Olomouc 8:3
FC Hněvotín – FC Chelsea 6:0
Hruš.Chořelice – FC Křídla 3:3
AT Beermingham – Lion Sport.cz 4:4
Step Style – Aston Pila 98 3:5
Galatasaray – Ajax Bělidla 3:12
FC Levotil – Celtic 9:1

1. Real HDO 9 52:26 15
2. Ajax Bělidla 9 51:21 14
3. FC Levotil 9 42:25 13
4. AT Beermingham 9 37:30 12
5. FC Hněvotín 9 45:28 11
6. FC Křídla 9 31:18 11
7. FC Chelsea 9 36:37 9
8. Hruš.Chořelice 9 37:39 8
9. Aston Pila 98 9 27:36 7
10. Step Style 9 30:39 6
11. Galatasaray 9 36:49 6
12. SK MP Olomouc 9 30:50 6
13. Lion Sport.cz 9 21:44 4
14. Celtic 9 22:55 4

2.liga A
Kovo Dřevo – Sokolka Horka A 4:3
United Players – Pergola 2:5
FC Loučany – SK Profit NV 12:3
Wednesday – Sokol Mezice 0:4
PS Beton – FC Luběnice 3:4
Schwarzbach – Rychlá rota 0:2
Slovan Uničov – Moravan Cholina 8:4

1. FC Loučany 9 58:29 15
2. Pergola 9 42:19 15
3. Moravan Cholina 9 38:30 12
4. PS Beton 9 35:25 11
5. Wednesday 9 42:36 10
6. FC Luběnice 9 22:23 9
7. Kovo Dřevo 9 26:28 9
8. Sokol Mezice 9 32:28 8
9. Sokolka Horka A 9 29:32 8
10. United Players 9 24:31 7
11. Rychlá rota 9 21:27 6
12. Slovan Uničov 9 32:54 6
13. Schwarzbach 9 19:31 5
14. SK Profit NV 9 23:50 5

2.liga B
Rio de Blatec – SK Mrsklesy 4:2
FC Skunk – Olpran 1:6
Dorespo Lošov – Sokol Pohořany 2:0
FC Creditas – RK Dachi 1:2
Mix junior – Restoma 5:4
PSG 2010 – MK Jívová 3:6
Hurikán – Atl.Bystrovany 2:2

1. Olpran 9 45:20 14
2. FC Creditas 9 32:23 14
3. FC Skunk 9 29:28 12
4. MK Jívová 9 40:30 11
5. Restoma 9 33:26 11
6. Mix junior 9 32:30 11
7. Hurikán 9 23:16 10
8. RK Dachi 9 20:26 10
9. Sokol Pohořany 9 32:31 9
10. Dorespo Lošov 9 20:25 8
11. SK Mrsklesy 9 31:35 7
12. Rio de Blatec 9 27:35 7
13. Atl.Bystrovany 9 18:35 2
14. PSG 2010 9 15:37 0

3.liga A
Sedlisko – Sokol Unčovice 9:2
Henkováci – FC Přístav 4:5
MS stavby – Agrometal 8:2
Dřeváci Pňovice – FC Hroší stavby 5:0
FK Rozvadovice – Háger podlahy 5:0
KMK Haná – Pošta 0:3

1. MS stavby 9 47:24 15
2. Sedlisko 9 46:25 12
3. Henkováci 9 33:31 12
4. Pošta 9 31:17 11
5. FK Rozvadovice 9 40:32 11
6. Háger podlahy 9 33:28 10
7. Sokolka Horka B 8 24:23 9
8. KMK Haná 9 30:29 8
9. FC Přístav 9 31:40 8
10. Sokol Křelov A 8 23:23 7
11. Dřeváci Pňovice 9 33:45 7
12. FC Hroší stavby 9 27:45 6
13. Sokol Unčovice 9 19:34 5
14. Agrometal 9 22:43 3

3.liga B
Rotor LBT – Elekt.Otáhal A 3:0
FC Fiasco – Plantoši 2:2
N.T.P. – Hlušovice 2:11
Naschrot – SK Kopeček 1:4
Inter Šternberk – Hugo boss 2:4
Magistrát MO – Modos 1:3
Zelené balet – Sokol Žerotín 3:0

1. Modos 9 28:12 15
2. Hlušovice 9 48:26 13
3. Rotor LBT 9 29:20 12
4. Naschrot 9 31:25 12
5. Inter Šternberk 9 34:29 10
6. SK Kopeček 9 18:14 10
7. Plantoši 9 26:24 10
8. Hugo boss 9 37:31 9
9. Zelené balet 9 23:23 9
10. FC Fiasco 9 30:33 9
11. Sokol Žerotín 9 22:33 7
12. Elekt.Otáhal A 9 26:37 5
13. N.T.P. 9 22:47 3
14. Magistrát MO 9 14:34 2

3.liga C
Dědečci – Arsenal Loučany 5:1
FC Holice – Arsenal FC 5:3
NanoTrade – SK Holice 1:4
Foxhunters – FC Kladiváři 5:1
Ajax Pivodam – Senice B 3:0
Ditrex – Erena 12:2

1. Ditrex 9 59:20 17
2. Ajax Pivodam 9 31:11 14
3. Buff-belt 8 39:12 13
4. SK Holice 9 34:16 12
5. FC Holice 9 29:18 11
6. Foxhunters 9 22:23 11
7. NanoTrade 9 33:24 10
8. Senice B 9 32:30 9
9. Erena 9 20:34 6
10. Blues rock 8 16:34 6
11. Dědečci 9 22:48 5
12. Arsenal Loučany 9 14:31 4
13. FC Kladiváři 9 25:57 4
14. Arsenal FC 9 24:42 2

3.liga D
FK Krčmaň – 1.FC Hombok 3:0
Zora club – AC Čenda 0:0
Hejčín.berani – M-Contakt 2:4
FC 1970 Bubeník – Meta Pohořany 5:4
FC Podlas – RoDo legendy 4:3
Mates – Elekt.Otáhal B 8:3
FK Véska – Sokol Nový Svět 1:4

1. FC 1970 Bubeník 9 65:29 16
2. Sokol Nový Svět 9 49:19 14
3. Mates 9 56:36 12
4. M-Contakt 9 33:23 12
5. FC Podlas 9 31:25 11
6. Elekt.Otáhal B 9 35:31 11
7. RoDo legendy 9 38:20 10
8. Meta Pohořany 9 37:22 9
9. FK Krčmaň 9 23:36 5
10. FK Véska 9 25:54 5
11. 1.FC Hombok 9 22:40 2
12. Hejčín.berani 9 14:49 1
13. AC Čenda 9 0:0 0
14. Zora club 9 8:52 0

4.liga A
AC Karasov – FC Tigers 1:8
SK Náklo – Zákl.Hnoyland 2:2
Bulldog Pňovice – FC Štok 2:1
el-jambass – KMK Březové 1:4
KZT Štěpánov – Bílý balet 3:4
Barbar – MK DL.Loučka 6:4
Karpat Uničov – Buldog Unčovice 4:1

1. el-jambass 9 40:21 14
2. SK Náklo 9 31:17 13
3. KMK Březové 9 32:31 12
4. Karpat Uničov 9 24:17 11
5. Bílý balet 9 29:23 11
6. Bulldog Pňovice 9 23:19 11
7. MK DL.Loučka 9 28:23 9
8. Barbar 9 29:25 9
9. Zákl.Hnoyland 9 27:34 9
10. FC Štok 9 22:26 8
11. FC Tigers 9 20:24 6
12. KZT Štěpánov 9 15:32 5
13. Buldog Unčovice 9 15:24 4
14. AC Karasov 9 18:37 4

4.liga B
B – Smytliš Senice 0:0
1.FC Černovír – SB Luběnice 2:3
FC Skrbeň – FK Břuchotín 0:3
FK Sigma Lutín – SokolKřelov B 9:3
FC Dijak Lutín – SK Slatinky 7:8
FC Rataje – Neředín elite 6:3
Roko Samotišky – Sokol Skrbeň 4:3

1. Roko Samotišky 9 47:27 14
2. SB Luběnice 9 49:32 13
3. FK Břuchotín 9 33:23 13
4. FC Rataje 9 34:21 12
5. FK Sigma Lutín 9 35:24 11
6. SokolKřelov B 9 31:40 10
7. FC Dijak Lutín 9 36:35 8
8. Neředín elite 9 42:32 7
9. SK Slatinky 9 30:37 7
10. 1.FC Černovír 9 25:30 4
11. Smytliš Senice 9 30:38 4
12. FC Skrbeň 9 13:51 3
13. Sokol Skrbeň 9 11:26 2

4.liga C
Top.Bukovany – Raptors team 0:5
Dyn.Bystrovany – Sl.Bystrovany 10:1
FC IJZ – Sokol Bělkovice 1:3
Leaders – Mlha team 6:0
J.A.H. – Sportbae Sigma 0:3
AC Rapid – Draci 6:12
Jager 1878 – Second Wave 5:4

1. Raptors team 9 66:20 15
2. Sportbae Sigma 9 46:26 14
3. Jager 1878 9 45:30 14
4. Sokol Bělkovice 9 33:22 13
5. Mlha team 9 41:34 11
6. Leaders 9 38:38 10
7. Draci 9 44:44 9
8. Dyn.Bystrovany 9 36:36 9
9. J.A.H. 9 26:27 9
10. Second Wave 9 34:38 8
11. Top.Bukovany 9 28:40 5
12. AC Rapid 9 35:57 5
13. FC IJZ 9 28:39 4
14. Sl.Bystrovany 9 15:64 0

4.liga D
Lazce United – D 0:0
F1 U Slávka – Odra 1:1
FC Tripol – TJ Sokol Olšany 1:5
Red Devils – P.balet 06 2:5
FC ZRTV Loko – Sokol Dubany 3:6
KAF Přestavlky – Kaprodrom Klub 2:2
P.balet 99 – Kamerun 0:3

1. Kamerun 9 24:9 14
2. Lazce United 9 34:11 13
3. TJ Sokol Olšany 8 27:12 11
4. Sokol Dubany 9 28:22 10
5. Odra 9 20:15 10
6. P.balet 99 9 34:34 8
7. Kaprodrom Klub 9 23:25 8
8. FC ZRTV Loko 9 38:40 7
9. Red Devils 9 24:35 7
10. P.balet 06 9 21:23 6
11. KAF Přestavlky 9 20:28 5
12. F1 U Slávka 8 14:28 5
13. FC Tripol 9 17:42 2

4.liga E
AC Jojo United – E 0:0
FC Hattrick – Press Slatinky 2:2
FC Partyzán – Koník Litovel 6:0
Chalapeňos – IMD Olomouc 4:5
Hodolany jun. – FC Jantaři 0:3
FC Broky – MK Chudobín 5:0
Adam Leasing – FC Peklo NV 7:2

1. FC Peklo NV 9 40:14 16
2. IMD Olomouc 9 53:20 13
3. FC Partyzán 9 25:24 13
4. FC Broky 9 37:15 11
5. Press Slatinky 9 25:22 11
6. FC Hattrick 9 21:20 9
7. FC Jantaři 9 21:24 8
8. MK Chudobín 9 36:36 7
9. Adam Leasing 9 25:23 6
10. Koník Litovel 9 21:37 6
11. Chalapeňos 9 20:28 4
12. Hodolany jun. 9 12:27 4
13. AC Jojo United 9 9:55 0

4.liga F
Real stars – UMO 7:6
Geoboys – Galacticos 1:2
FC Braník – Tichej koutek 4:3
Atletico Haná – FC Alcatraz 4:1
Domino – Académica 4:1
OSŽ Commando – F-21 3:7

1. Galacticos 9 48:17 15
2. Geoboys 9 51:19 14
3. Atletico Haná 9 48:29 13
4. F-21 9 40:22 13
5. Domino 9 25:22 10
6. OKL team 9 32:30 10
7. Tichej koutek 9 36:41 7
8. Académica 9 28:42 7
9. FC Braník 9 21:31 6
10. Real stars 9 28:36 5
11. FC Alcatraz 9 19:38 4
12. OSŽ Commando 9 19:35 2
13. UMO 9 26:59 2

Okomentuj jako první článek "Deváté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE