Deváté kolo OFS Olomouc

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 4.-5.10.

Okresní přebor II. třídy – muži

9.kolo:
TJ Štěpánov B-SK Červenka 0:5 (0:3), Gal 3, Vysloužil 2, Sokol Chomoutov-FK Šternberk B 1:3 (0:0), Neplech – Kameníček, Steklý, Šogor, Sokol Kožušany-Nová Hradečná 3:1 (1:0), Guskovič, Očenášek, Vyroubal – Weigl, FK Nemilany-Újezd u Uničova 4:1 (1:0), Janeček 3, Herník – Berg, Dlouhá Loučka-Sokol Střelice 0:2 (0:1) – Havlíček, Lolek, FC Drahlov-FK Autodemont 3:2 (1:1), Pluskal, Richter, Valouch – Mršťák, Zacpal, FC Lužice-Sokol Blatec 1:0 (1:0), Ambrozek.

1. FK Nemilany 9 8 1 0 27:7 25
2. Sokol Chomoutov 9 6 1 2 20:15 19
3. Újezd u Uničova 9 6 0 3 26:16 18
4. FC Drahlov 9 6 0 3 21:15 18
5. Sokol Kožušany 9 5 2 2 21:13 17
6. FK Šternberk B 9 4 2 3 15:13 14
7. FK Autodemont 9 4 1 4 31:11 13
8. SK Červenka 9 4 0 5 13:17 12
9. TJ Štěpánov B 9 3 1 5 16:30 10
10. Sokol Blatec 9 3 0 6 12:15 9
11. Sokol Střelice 9 2 3 4 10:16 9
12. FC Lužice 9 2 1 6 8:21 7
13. Dlouhá Loučka 9 2 0 7 10:24 6
14. Nová Hradečná 9 1 2 6 7:24 5

Kanonýři: 13 – Mršťák (FK Autodemont), 9 – Ptáček (Újezd u Uničova), 6 – Pluskal (FC Drahlov), Sedlář L. (Sokol Chomoutov), Tuška (TJ Štěpánov B), Zacpal (FK Autodemont).
Okresní přebor III. třídy – muži

9.kolo:
Sokol Drahanovice-FC Dolany B 3:3 (1:3), Bednář .O (p.k.), Bednář R., Prucek – Beňa 2, Liška, Sokol Slavonín B-Sokol Bouzov 3:3 (1:1), Vojáček, Zabák, Šrámek (p.k.) – Blechta, Bálek, Kyselák, SK Náměšť B-Hraničné Petrovice 5:0 (1:0), Doležal 2, Šoupal 2, Vymětal, TJ Těšetice-SFK Nedvězí 1:1 (1:1), Gargel – Skoupil, FK Přáslavice-Sokol Mladeč 1:4 (1:0), Žižka – Dostál 3, Hlavinka, 1.FC Olešnice-Bohuňovice B 3:2 (1:2), Ihnát, Sasák, Vágner – Poláček, Prutyszyn, Sokol Příkazy-FK Hlubočky B 1:0 (0:0), Zbořil.

1. Sokol Drahanovice 9 5 3 1 32:20 18
2. TJ Těšetice 9 5 2 2 33:16 17
3. Sokol Bouzov 9 5 2 2 25:17 17
4. SK Náměšť B 9 5 1 3 30:20 16
5. SFK Nedvězí 9 5 1 3 21:14 16
6. Sokol Příkazy 9 5 1 3 19:14 16
7. FC Dolany B 9 4 1 4 21:28 13
8. Bohuňovice B 9 3 3 3 24:22 12
9. Sokol Mladeč 9 4 0 5 22:23 12
10. FK Přáslavice 9 3 2 4 18:18 11
11. FK Hlubočky B 9 3 1 5 15:23 10
12. Hraničné Petrovice 9 3 0 6 13:22 9
13. 1.FC Olešnice 9 3 0 6 17:37 9
14. Sokol Slavonín B 9 1 1 7 10:26 4

Kanonýři: 13 – Zbrož (TJ Těšetice), 9 – Kment A. (Sokol Drahanovice), 8 – Bosák (Sokol Bouzov).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
9.kolo:
Sokol Babice B-SK Králová 3:2 (2:2), Dokoupil, Dušek, Vlček – Horn 2, Horní Loděnice-Sokol Jívová 0:6 (0:3), Mazáč 3, Pospíšil (p.k.), vlastní 2, Hvězda Libavá-TJ Mladějovice 2:2 (1:2), Kraus 2 – Krejčí, Shuyto, Sokol Hnojice-Moravský Beroun B 4:0 (2:0), Horák, Smrček, Sáblík, Vyhnánek, FC Jiříkov-Sokol Střelice B 4:1 (3:0), Šopík 2, Epstein, Hejbal – Matoušek, TJ Dalov-Sportklub Štarnov 3:0 (2:0), Tomášek 2, Janíček, FK Huzová-FK Šternberk C 6:0 (1:0), Kubík 2, Matoušek 2, Holoczi, Husák.

1. Sokol Jívová 9 7 0 2 34:14 21
2. Sokol Hnojice 9 7 0 2 31:15 21
3. Moravský Beroun B 9 6 1 2 34:11 19
4. TJ Mladějovice 9 5 3 1 30:13 18
5. Sokol Babice B 9 6 0 3 28:15 18
6. SK Králová 9 4 3 2 18:14 15
7. Hvězda Libavá 9 4 2 3 23:16 14
8. TJ Dalov 9 4 2 3 28:23 14
9. FK Huzová 9 3 3 3 21:18 12
10. FC Jiříkov 9 3 2 4 15:19 11
11. Horní Loděnice 9 2 3 4 16:33 9
12. Sportklub Štarnov 9 1 1 7 14:28 4
13. Sokol Střelice B 9 1 0 8 5:36 3
14. FK Šternberk C 9 0 0 9 7:49 0

Kanonýři: 8 – Fujdiak (Sokol Hnojice), Shuyto (TJ Mladějovice), 7 – Epstein (FC Jiříkov), Matoušek (FK Huzová), Mazáč (Sokol Jívová), 6 – Kolomazník (Sokol Jívová), Kolář (TJ Dalov), Vlček (Moravský Beroun B).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
9.kolo:
SK Chválkovice B-TJ Střeň 5:1 (2:0), Kaczmarczyk, Kumr, Spáčil, Vrzal, Škárek – Kristen, volné číslo-Moravská Huzová -1:-1 (-1:-1), Sokol Pňovice-Sokol Vilémov 2:2 (1:1), Podhora, Čuda – Dvořák, Škurek, SK Grygov-TJ Tršice 2:2 (1:2), Jelínek, Staněk – Dokoupil, Zelinka, Sokol Luká-Velký Újezd 1:6 (1:2), Vydržel – Zlámal 3, Dohnal 2, Sležek, FC Drahlov B-Sokol Odrlice 6:1 (5:1), Rozsypal 2, Kowalczuk, Kypěna, Rodrič, Spurný – Pospíšil, Sokol Majetín-SK Slatinice B 5:0 (3:0), Jílek 2, Folprecht, Schuster, Večeřa.

1. Sokol Majetín 8 7 0 1 28:9 21
2. Velký Újezd 8 6 2 0 27:9 20
3. Sokol Vilémov 8 5 2 1 17:8 17
4. SK Slatinice B 8 4 1 3 17:10 13
5. TJ Tršice 8 3 4 1 12:6 13
6. TJ Střeň 9 4 1 4 22:19 13
7. Sokol Odrlice 8 4 1 3 16:19 13
8. SK Chválkovice B 9 4 0 5 21:19 12
9. Sokol Pňovice 9 2 3 4 11:16 9
10. FC Drahlov B 8 2 2 4 10:12 8
11. Sokol Luká 8 2 0 6 10:24 6
12. SK Grygov 9 1 2 6 11:22 5
13. Moravská Huzová 8 1 0 7 6:35 3

Kanonýři: 9 – Zlámal (Velký Újezd), 6 – Podhora (Sokol Pňovice), Sležek (Velký Újezd), 5 – Havlíček Michal (Sokol Odrlice), Vrzal (SK Chválkovice B).

Okresní přebor dorostenců
9.kolo:
Sokol Slavonín-FC Hněvotín 0:8 (0:2), Götzel 2, Kratochvíl 2, Šenkyřík 2, Grégr, Stropek, Sokol Dub n.M.-TJ Haňovice 5:0 (2:0), Hegr 2, Pazdera 2, Hrabal, SK Bělkovice-TJ Mladějovice 0:2 (0:2) – Letko, Pospíšil, SK Šumvald-SFK Nedvězí 1:5 (0:2), Galetka – Belant 2, Blaha, Machač, Rochovanský, Sokol Troubelice-FK Autodemont 2:3 (0:2), Ošťádal, Zatloukal – Jahn 2, Olbert.

1. Sokol Dub n.M. 7 4 3 0 20:7 15
2. SFK Nedvězí 7 4 2 1 25:12 14
3. FK Autodemont 7 4 2 1 20:8 14
4. Sokol Troubelice 7 4 1 2 24:12 13
5. FC Hněvotín 7 3 1 3 21:12 10
6. SK Šumvald 7 3 1 3 14:24 10
7. TJ Mladějovice 7 2 2 3 11:9 8
8. SK Bělkovice 7 2 1 4 11:23 7
9. TJ Haňovice 7 1 3 3 12:15 6
10. Sokol Slavonín 7 0 0 7 4:40 0

Kanonýři: 15 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 11 – Jahn (FK Autodemont), 8 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
9.kolo:
Sokol Bohuňovice-SK Červenka 9:2 (4:2), Poláček 5, Adámek, Beneš, Hanus, Kovář – Nantl 2, FC Dolany-TJ Haňovice 2:5 (0:2), Schwarz, Zajíček – Vitoul 3, Dostál, Klimeš, SK Šumvald-FC Medlov 7:2 (3:1), Mihailescu 3, Bajaník, Petřík, Popelka, Večeřa – Hrbáček, Mirga, Sokol Paseka-Moravský Beroun 4:0 (1:0), Mako, Mauler, Vyhnánek, vlastní, Tatran Litovel A-volno.

1. TJ Haňovice 5 5 0 0 45:9 15
2. Sokol Bohuňovice 5 4 0 1 26:11 12
3. Tatran Litovel A 5 4 0 1 25:10 12
4. FC Dolany 5 3 1 1 31:12 10
5. SK Šumvald 4 2 1 1 11:10 7
6. SK Červenka 5 2 0 3 21:27 6
7. Sokol Paseka 4 1 0 3 8:15 3
8. FC Medlov 7 1 0 6 15:50 3
9. Moravský Beroun 6 0 0 6 6:44 0

Kanonýři: 15 – Schwarz (FC Dolany), 13 – Nantl T. (SK Červenka), 10 – Mirga (FC Medlov), Poláček (Sokol Bohuňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
9.kolo:
SK Chválkovice-FC Hněvotín 1:15 (0:7), Krieg – Holub 7, Samek 4, Holub 2, Vojáček 2, TJ Štěpánov-Sokol Dub n.M. 2:5 (2:2), Bednář, Hanus – Zubal 2, Fiala, Nakládal, Čaník, Sokol Kožušany-Velký Újezd 9:3 (4:2), Špičák 3, Bílý 2, Gregor, Hnatovskyy, Zedník, vlastní – Kamarád, Kopecký, Tylich, Sokol Náklo-SK Slatinice 4:0 (2:0), Daniška, Gaja, Holík, Polívka.

1. FC Hněvotín 7 6 0 1 68:11 18
2. Sokol Dub n.M. 7 5 0 2 38:13 15
3. Sokol Chomoutov 5 5 0 0 27:4 15
4. TJ Štěpánov 5 3 1 1 17:8 10
5. Sokol Náklo 6 3 1 2 29:22 10
6. SK Chválkovice 7 3 0 4 35:38 9
7. SK Slatinice 6 3 0 3 17:23 9
8. Sokol Kožušany 6 2 0 4 31:31 6
9. Velký Újezd 6 2 0 4 19:37 6
10. TJ Tršice 5 0 0 5 3:26 0
11. Sigma Lutín 6 0 0 6 3:74 0

Kanonýři: 22 – Holub M. (FC Hněvotín), 20 – Špičák (Sokol Kožušany), 16 – Krieg (SK Chválkovice).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
9.kolo:
SK Chválkovice-FC Dolany 0:1 (0:0) – Baklík, Sokol Bohuňovice-Sokol Dub n.M. 5:0 (4:0), Malaska 3, Arnold, Dittmer, Hvězda Libavá-1.FC Olomouc 2:4 (1:4), Šesták 2 – Muláková 2, Bujoková, Kornelová, SK Grygov-TJ Tršice 3:1 (2:1), Nevěřil 3 – Vláčil, SK Bělkovice-Sokol Slavonín B 8:0 (4:0), Matušek 3, Bernát 2, Zeman 2, Gildein, SK Velká Bystřice-FK Hlubočky 5:3 (3:0), Pastuszak 2, Jüngling, Lukašák, Pavlorek – Hrubý, Táborský, Švebiš, SFK Nedvězí-Velký Újezd 4:1 (1:1), Zbořil 4 – Sikora.

1. Sokol Bohuňovice 8 7 1 0 64:8 22
2. SK Bělkovice 8 6 0 2 52:17 18
3. Sokol Dub n.M. 8 6 0 2 40:16 18
4. SK Grygov 8 5 1 2 29:19 16
5. SK Velká Bystřice 8 4 3 1 34:25 15
6. FK Hlubočky 8 5 0 3 32:32 15
7. SK Chválkovice 8 4 2 2 18:11 14
8. FC Dolany 7 3 2 2 18:25 11
9. SFK Nedvězí 7 2 1 4 15:34 7
10. 1.FC Olomouc 8 1 2 5 12:32 5
11. Hvězda Libavá 8 1 2 5 10:30 5
12. TJ Tršice 8 1 1 6 12:31 4
13. Velký Újezd 8 1 1 6 13:41 4
14. Sokol Slavonín B 8 1 0 7 17:45 3

Kanonýři: 19 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 17 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), 16 – Nevěřil M. (SK Grygov).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
9.kolo:
Sokol Drahanovice-FC Hněvotín 0:11 (0:6), Pácl 4, Javier 3, Breznický, Dostalík, Otruba, Sklenář, SK Náměšť-TJ Haňovice 4:2 (3:1), Nguyen 3, Tisoň – Kučera, Navrátil, Sokol Pňovice-Tatran Litovel 0:1 (0:1) – Hrazdil, Sokol Těšetice-volno, Sigma Lutín-Sokol Troubelice 1:8 (0:5), Koutný – Heralt 3, Košák 2, Unger 2, Navrátil, SK Uničov-FK Autodemont 0:1 (0:1) – Štajgrová, Sokol Náklo-SK Slatinice 6:2 (3:1), Gaja 2, Mrtýnek, Peřina, Pěčková, Vlk – Školoudík 2.

1. Sokol Náklo 8 8 0 0 62:5 24
2. SK Náměšť 7 6 1 0 31:11 19
3. Sokol Troubelice 7 4 2 1 38:22 14
4. Tatran Litovel 7 4 1 2 18:8 13
5. TJ Haňovice 7 3 2 2 23:20 11
6. SK Slatinice 8 3 2 3 21:18 11
7. SK Uničov 8 3 2 3 15:12 11
8. Sokol Pňovice 7 3 2 2 18:20 11
9. FC Hněvotín 8 3 1 4 18:17 10
10. FK Autodemont 6 3 0 3 15:13 9
11. Sokol Drahanovice 7 0 1 6 7:50 1
12. Sokol Těšetice 7 0 0 7 6:38 0
13. Sigma Lutín 7 0 0 7 7:45 0

Kanonýři: 17 – Pěček (Sokol Náklo), 13 – Michal (Sokol Troubelice), Nguyen (SK Náměšť), 10 – Gaja (Sokol Náklo), Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Deváté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE