Devatenácté kolo futsalových lig

Fotka ze zápasu Meta Pohořany - Dorespo Lošov.

1.liga
SK MP Olomouc – FC Levotil 3:4
Real HDO – Galatasaray 4:5
Ajax Bělidla – SK Mrsklesy 5:2
Pergola – Aston Pila 98 1:2
AT Beermingham – FC Creditas 6:1
Olpran – FC Hněvotín 1:7
Step Style – Hruš.Chořelice 3:1
1. FC Hněvotín 19 126:50 34
2. AT Beermingham 19 82:44 30
3. Ajax Bělidla 19 83:50 29
4. Real HDO 19 111:52 24
5. Step Style 19 91:59 23
6. Galatasaray 19 85:93 22
7. Pergola 19 66:55 20
8. Aston Pila 98 19 59:75 19
9. FC Levotil 19 55:83 16
10. SK MP Olomouc 19 66:77 14
11. Hruš.Chořelice 19 61:81 14
12. Olpran 19 53:92 8
13. FC Creditas 19 44:97 7
14. SK Mrsklesy 19 51:125 6

2.liga A
FC Loučany – FC Wednesday 7:1
Rychlá rota – FC Luběnice 4:8
Moravan Cholina – Schwarzbach 4:3
PS Beton – United Players 6:3
FC Křídla – Sokolka Horka A 4:0
FK Rozvadovice – Ditrex 1:1
1. FC Křídla 19 89:44 29
2. Schwarzbach 19 58:41 23
3. Moravan Cholina 19 63:52 23
4. FC Loučany 19 78:58 22
5. PS Beton 19 68:49 21
6. Lion Sport.cz 18 60:51 20
7. Senice B 18 54:56 19
8. United Players 19 53:51 18
9. Rychlá rota 19 66:65 17
10. Ditrex 19 58:91 16
11. FC Luběnice 19 54:72 15
12. FC Wednesday 19 56:75 15
13. Sokolka Horka A 19 56:78 13
14. FK Rozvadovice 19 34:64 13

2.liga B
Sokol N.Svět – FC Skunk 0:6
FC Chelsea – Mix junior 2:5
Hurikán VB – At.Bystrovany 1:2
MS stavby – Sokol Pohořany 3:3
FC Bubeník – MK Jívová 7:3
Restoma – Celtic 3:3
Hugo boss – Hlušovice 5:4
1. Mix junior 19 77:49 26
2. Sokol Pohořany 19 72:56 24
3. MS stavby 19 87:71 24
4. FC Skunk 19 75:51 22
5. FC Bubeník 19 76:55 21
6. Hurikán VB 19 68:50 21
7. Celtic 19 69:64 21
8. Restoma 19 57:62 20
9. At.Bystrovany 19 46:50 18
10. Sokol N.Svět 19 57:62 16
11. FC Chelsea 19 69:87 16
12. Hlušovice 19 48:73 16
13. Hugo boss 19 57:78 15
14. MK Jívová 19 57:107 6

3.liga A
Galacticos – Sokolka Horka B 12:2
Jager 1878 – Agrometal 5:4
Háger podlahy – Bažanti 6:1
Sedlisko – FC Hroší stavby 3:5
FC Peklo N.Ves – SK Náklo 3:4
SK Profit N.Ves – Henkováci 0:2
1. Sokol Mezice 17 80:19 29
2. Galacticos 18 75:38 29
3. Sokolka Horka B 17 77:52 24
4. FC Hroší stavby 18 84:76 22
5. SK Náklo 18 64:58 20
6. Jager 1878 18 72:69 20
7. Henkováci 17 55:44 18
8. Sedlisko 18 69:69 17
9. SK Profit N.Ves 17 56:43 16
10. Agrometal 17 55:64 12
11. FC Peklo N.Ves 17 42:92 10
12. Háger podlahy 18 54:85 8
13. Bažanti 18 33:107 3

3.liga B
Raptors team – Plantoši 0:0
FC Fiasco – FC Přístav 0:0
Roko Samotišky – Bílý balet 0:0
Zelené balet – AUS Olomouc 4:4
Modos Olomouc – Naschrot 9:0
Elekt.Otáhal A – el-jambass 4:5
Rotor LBT – SK Kopeček 1:3
1. AUS Olomouc 19 62:22 23
2. Modos Olomouc 19 73:25 21
3. el-jambass 19 57:42 21
4. SK Kopeček 19 35:32 17
5. Raptors team 19 81:49 16
6. Roko Samotišky 19 49:62 16
7. Rotor LBT 19 41:30 15
8. FC Fiasco 19 48:62 11
9. Zelené balet 19 36:62 10
10. Elekt.Otáhal A 19 51:99 10
11. FC Přístav 19 0:0 0
12. Bílý balet 19 0:0 0
13. Plantoši 19 0:0 0
14. Naschrot 19 24:72 0

3.liga C
Foxhunters – Blues rock 1:3
Ajax Pivodam – Sokol Dubany 4:1
Rio de Blatec – SK Holice 3:3
FK Krčmaň – Kovo Dřevo 6:6
NanoTrade – Kamerun 3:6
Sportbar Sigma – FC Rataje 5:9
1. Rio de Blatec 19 101:49 31
2. SK Holice 19 86:50 27
3. Kovo Dřevo 19 84:57 26
4. Foxhunters 19 74:42 25
5. FK Krčmaň 19 88:80 23
6. Kamerun 19 78:83 21
7. Blues rock 19 73:65 20
8. Pošta 18 64:62 17
9. Sportbar Sigma 19 67:83 17
10. Ajax Pivodam 19 64:76 16
11. Sokol Dubany 19 52:69 14
12. FC Rataje 19 57:98 10
13. FK Sigma Lutín 18 48:85 9
14. NanoTrade 19 48:85 8

3.liga D
Mates – Meta Pohořany 1:6
FC Holice – FK Véska 9:0
FC Podlas – RoDo legendy 8:0
Elekt.Otáhal B – At.Haná 5:9
Buff-belt – Geoboys 6:6
Dorespo Lošov – Dědečci 3:0
Zora club – Mlha team 1:6
1. At.Haná 19 98:69 27
2. FC Holice 19 90:57 26
3. Meta Pohořany 19 70:47 26
4. Elekt.Otáhal B 19 89:78 25
5. Mates 19 77:73 23
6. Dorespo Lošov 19 70:60 22
7. FC Podlas 19 112:73 21
8. Mlha team 19 92:68 21
9. RoDo legendy 19 76:80 19
10. Geoboys 19 92:76 18
11. Buff-belt 19 73:66 18
12. Dědečci 19 63:100 10
13. FK Véska 19 59:116 6
14. Zora club 19 43:141 4

4.liga A
KMK Březové – AC Karasov 5:0
Zákl.Hnoyland – Sokol Unčovice 0:1
Bulldog Pňovice – Barbar 2:4
Dř.Pňovice – FC Štok 9:4
KZT Štěpánov – Karpat Uničov 1:7
FC Tigers – Buldog Unčovice 2:0
Sokol Žerotín – MK Dl.Loučka 2:2
1. Sokol Unčovice 19 57:26 29
2. FC Tigers 19 55:29 28
3. Dř.Pňovice 19 83:66 24
4. Zákl.Hnoyland 19 60:48 22
5. MK Dl.Loučka 19 53:44 22
6. AC Karasov 19 56:51 20
7. Karpat Uničov 19 57:54 18
8. Buldog Unčovice 19 35:36 18
9. Barbar 19 52:61 17
10. Sokol Žerotín 19 43:56 16
11. KMK Březové 19 45:63 16
12. Bulldog Pňovice 19 45:60 13
13. KZT Štěpánov 19 44:63 12
14. FC Štok 19 47:75 11

4.liga B
Neředín elite – Sokol Skrbeň 0:0
Sokol Křelov A – FC Braník 2:4
FC Skrbeň – Académica 7:3
FK Břuchotín – SB Luběnice 5:1
FC Lutín – Arsenal Loučany 7:11
SK Slatinky – Domino 2:1
Sokol Slatinky – Sokol Křelov B 5:3
1. FK Břuchotín 19 108:49 28
2. Sokol Křelov A 19 78:35 26
3. Domino 19 102:44 25
4. Arsenal Loučany 19 91:44 25
5. Sokol Slatinky 19 76:55 21
6. FC Braník 19 60:49 21
7. SK Slatinky 19 67:55 19
8. SB Luběnice 19 42:56 18
9. Académica 19 62:96 14
10. Sokol Skrbeň 19 49:76 13
11. Sokol Křelov B 19 57:72 11
12. FC Lutín 19 50:128 3
13. FC Skrbeň 19 42:125 2
14. Neředín elite 19 0:0 0

4.liga C
Leaders – FC IJZ 5:5
Inter Šternberk – Second Wave 8:1
Arsenal FC – SK Véska 1:12
Draci – Tichej koutek 4:5
Dyn.Bystrovany – Erena 2:2
Top.Bukovany – Slav.Bystrovany 5:3
WP Rebels – J.A.H. 0:2
1. Tichej koutek 19 153:69 36
2. Inter Šternberk 19 133:78 30
3. SK Véska 19 106:75 22
4. Top.Bukovany 19 73:64 21
5. Erena 19 78:51 20
6. Draci 19 77:81 19
7. Arsenal FC 19 72:81 19
8. J.A.H. 19 69:82 19
9. WP Rebels 19 72:82 16
10. Dyn.Bystrovany 19 72:82 16
11. FC IJZ 19 52:77 16
12. Second Wave 19 55:71 14
13. Leaders 19 58:118 14
14. Slav.Bystrovany 19 47:106 4

4.liga D
OKL team – P.balet 06 3:0
Alcatraz – Red Gunners 4:6
Kaprodrom Klub – Red Devils 3:0
F1 U Slávka – FC Tripol 3:0
P.balet 99 – KAF Přestavlky 7:1
Odra – Lazce United 1:2
1. Lazce United 19 103:31 32
2. Red Gunners 19 128:56 32
3. P.balet 99 19 91:44 29
4. FC ZRTV Loko 18 87:48 24
5. Sokol Olšany 18 52:45 22
6. Alcatraz 19 64:59 21
7. Kaprodrom Klub 19 69:65 21
8. F1 U Slávka 19 51:61 16
9. Odra 19 60:81 14
10. OKL team 19 67:103 12
11. P.balet 06 19 56:78 11
12. Red Devils 19 33:66 10
13. KAF Přestavlky 19 45:97 8
14. FC Tripol 19 30:102 6

4.liga E
OSŽ Commando – AC Jojo United 3:2
Adam Leasing – MK Chudobín 2:2
Hejč.berani – FC Hattrick 2:3
Koník Litovel – FC Jantaři 2011 3:0
Chalapeňos – FC Broky 6:1
1. Chalapeňos 19 101:33 34
2. Adam Leasing 19 84:32 29
3. Koník Litovel 19 87:59 27
4. Hejč.berani 19 65:44 23
5. FC Broky 19 96:64 22
6. Aschmeritz 18 60:45 22
7. OSŽ Commando 19 67:58 21
8. 1.FC Černovír 18 66:61 19
9. FC Hattrick 19 71:62 17
10. MK Chudobín 19 55:58 17
11. Real stars 18 71:74 14
12. AC Jojo United 19 40:104 9
13. FC Jantaři 2011 19 32:99 7
14. FC Partyzán 18 28:130 1

Okomentuj jako první článek "Devatenácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE