Devatenácté kolo futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc : Sokol Pohořany 0:3
FC Skunk : AT Beermingham 4:4
FC Creditas : Galatasaray 0:11
Tonery Olomouc : Ajax Bělidla 2:4
Hruš.Chořelice : Real HDO 2:4
Pergola : Moravan Cholina 1:7
FC Levotil : Aston Pila 98 2:2

1. Ajax Bělidla 19 94:51 30
2. Real HDO 19 100:42 29
3. Sokol Pohořany 19 61:36 26
4. FC Skunk 19 80:61 24
5. SK MP Olomouc 19 75:54 23
6. Tonery Olomouc 19 71:58 21
7. Galatasaray 19 78:87 18
8. AT Beermingham 19 64:77 18
9. Pergola 19 60:56 17
10. FC Levotil 19 54:60 17
11. Aston Pila 98 19 58:69 15
12. Moravan Cholina 19 44:67 13
13. Hruš.Chořelice 19 66:91 12
14. FC Creditas 19 36:132 3

2.liga A
Wednesday : PS Beton 0:0
Foxhunters : Kovo Dřevo 6:8
Galacticos : Rychlá rota 4:3
Sokolka Horka A : Hlušovice 2:4
Olpran : United Players 3:4
Schwarzbach : AUS Olomouc 7:2
Sokol Mezice : FC Loučany 3:3

1. Kovo Dřevo 19 108:48 29
2. Sokol Mezice 19 67:43 26
3. FC Loučany 19 63:34 22
4. United Players 19 49:33 21
5. Galacticos 19 56:58 14
6. Olpran 19 73:86 14
7. Schwarzbach 19 77:88 13
8. Hlušovice 19 48:61 13
9. Foxhunters 19 57:72 12
10. Rychlá rota 19 40:73 12
11. AUS Olomouc 19 49:53 11
12. Sokolka Horka A 19 44:82 7
13. PS Beton 19 0:0 0
14. Wednesday 19 0:0 0

2.liga B
Raptors team : FC Holice 4:4
MS stavby : Mix junior 3:9
FC Bubeník : Hurikán VB 3:1
Celtic : FC Hroší stavby 6:4
FC Křídla : At.Bystrovany 6:0
Restoma : Modos Olomouc 4:0
Atletico Haná : SK Mrsklesy 3:10

1. Mix junior 19 88:46 31
2. FC Křídla 19 81:43 30
3. FC Bubeník 19 76:48 27
4. Restoma 19 80:57 25
5. Raptors team 19 94:71 23
6. SK Mrsklesy 19 99:99 22
7. Celtic 19 91:80 20
8. FC Holice 19 62:75 16
9. FC Hroší stavby 19 85:100 15
10. At.Bystrovany 19 41:62 15
11. Hurikán VB 19 54:59 13
12. Modos Olomouc 19 45:72 12
13. MS stavby 19 64:98 11
14. Atletico Haná 19 44:94 6

3.liga A
Aschmeritz : Koník Litovel 6:1
Sigma Lutín : SK Profit NV 4:4
Sokolka Horka B : FK Rozvadovice 4:3
Ar.Loučany : Sedlisko 2:6
SK Náklo : Henkováci 4:3
Sokol Unčovice : FC Rataje 0:1
FC Luběnice : FC Peklo NV 7:2

1. SK Profit NV 19 79:50 28
2. Sokolka Horka B 19 74:56 23
3. Koník Litovel 19 73:68 23
4. Aschmeritz 19 61:47 22
5. FC Luběnice 19 65:53 22
6. FC Rataje 19 57:48 22
7. Sedlisko 19 66:54 21
8. SK Náklo 19 56:59 20
9. Ar.Loučany 18 73:78 18
10. Sigma Lutín 19 52:75 17
11. FC Peklo NV 19 52:62 14
12. Henkováci 18 40:51 13
13. Sokol Unčovice 19 35:65 11
14. FK Rozvadovice 19 44:61 10

3.liga B
Zelené balet : Meta Pohořany 3:4
FC Chelsea : RoDo legendy 0:2
FK Břuchotín : Ditrex 8:3
SK Kopeček : Jager 1878 6:2
El. Otáhal A : Roko Samotišky 2:9
FC ZRTV Loko : FC Fiasco 4:4
Chalapeňos : SK Véska 1:7

1. RoDo legendy 19 88:42 29
2. SK Véska 19 120:62 28
3. FC Chelsea 19 89:51 27
4. Chalapeňos 19 81:76 25
5. FK Břuchotín 19 96:74 24
6. El. Otáhal A 19 84:106 20
7. FC Fiasco 19 68:72 18
8. Meta Pohořany 19 52:64 16
9. Roko Samotišky 19 89:94 15
10. FC ZRTV Loko 19 67:81 14
11. Ditrex 19 78:101 14
12. Zelené balet 19 51:79 14
13. Jager 1878 19 67:93 12
14. SK Kopeček 19 49:84 10

3.liga C
Ajax Pivodam : Sokol Dubany 0:4
FC Podlas : Kaprodrom 5:3
SK Holice : Pošta 0:2
FC Alcatraz : Domino 5:6
FK Krčmaň : Kamerun 5:4
Tichej koutek : Rio de Blatec 4:9
Blues rock : MK Jívová 7:13

1. FK Krčmaň 19 111:57 31
2. Rio de Blatec 19 105:43 30
3. Sokol Dubany 19 106:47 29
4. Kamerun 19 96:62 26
5. Domino 19 72:83 23
6. SK Holice 19 74:65 21
7. MK Jívová 19 94:68 20
8. FC Podlas 19 80:66 19
9. Pošta 19 65:69 19
10. Ajax Pivodam 19 63:88 18
11. Tichej koutek 19 89:118 11
12. Blues rock 19 62:118 8
13. Kaprodrom 19 66:133 7
14. FC Alcatraz 19 44:110 4

3.liga D
el-jambass : Top.Bukovany 4:2
Mlha team : Dorespo Lošov 7:3
Inter Šternberk : Lazce United 3:6
Buff-belt : El. Otáhal B 2:7
FC Braník : Rotor LBT 1:4
Sportbar Sigma : Geoboys 4:5
Dlouhá Loučka : Draci 7:3

1. El. Otáhal B 19 108:51 31
2. Lazce United 19 81:45 29
3. Inter Šternberk 19 102:64 26
4. Buff-belt 18 69:70 22
5. Geoboys 19 80:70 21
6. Rotor LBT 19 61:54 21
7. el-jambass 19 76:71 20
8. Mlha team 19 68:91 19
9. Top.Bukovany 18 62:51 18
10. Dorespo Lošov 19 73:66 17
11. Sportbar Sigma 19 69:89 13
12. Dlouhá Loučka 19 50:96 12
13. Draci 19 71:94 11
14. FC Braník 19 54:112 4

4.liga A
Zákl.Hnoyland : Bulldogs Pňovice 4:1
KZT Štěpánov : FC Štok 4:3
FC Tigers : AC Karasov 5:5
Buldok Unčovice : KMK Březové 5:2
Karpat Uničov : Sokal Žerotín 2:4
Barbar : Dřeváci Pňovice 9:0

1. Barbar 19 74:39 23
2. Karpat Uničov 19 69:50 22
3. Zákl.Hnoyland 19 55:38 21
4. FC Štok 19 43:36 21
5. Sokal Žerotín 19 55:39 20
6. KZT Štěpánov 18 48:33 20
7. FC Tigers 19 51:42 20
8. Dřeváci Pňovice 19 64:66 18
9. Bulldogs Pňovic 19 36:43 18
10. MK Chudobín 19 43:63 12
11. AC Karasov 18 38:58 12
12. Buldok Unčovice 19 28:49 10
13. KMK Březové 19 39:87 9

4.liga B
Sokol Křelov B : Bažanti 6:0
Sokol Skrbeň : Académica 4:9
Sokol Křelov A : FC Lutín 5:1
Zora club : SK Slatinky 2:4

1. Shake and Bake 19 173:38 32
2. Sokol Křelov A 19 79:44 22
3. Sokol Křelov B 19 70:39 22
4. Bažanti 18 57:52 21
5. SK Slatinky 19 71:71 19
6. FC Lutín 19 67:68 16
7. Sokol Slatinky 17 69:72 16
8. Sokol Skrbeň 19 65:72 14
9. FC Skrbeň 19 44:86 11
10. Zora club 19 45:89 6
11. SB Luběnice 18 47:92 5
12. Académica 19 45:109 4

4.liga C
OSŽ Commando : Second Wave 5:5
FC Broky : Leaders 8:1
AC Jojo United : Nano Trade 4:4
J.A.H. : P.balet 99 1:10
Erena : FC IJZ 2:0
Sokol Olšany : FC Partyzán 4:3

1. FC Broky 19 118:38 30
2. P.balet 99 19 97:48 27
3. Nano Trade 19 78:42 27
4. OSŽ Commando 19 76:50 24
5. Leaders 19 72:72 20
6. Erena 19 40:48 19
7. Second Wave 19 68:75 18
8. J.A.H. 19 54:72 15
9. Arsenal FC 19 60:78 13
10. Sokol Olšany 19 52:74 12
11. AC Jojo United 19 51:83 8
12. FC IJZ 19 36:69 8
13. FC Partyzán 19 39:92 7

4.liga D
Hej.berani : OKL team 4:3
Real stars : FK Véska 9:3
Odra : Slavoj Bystrovany 4:2
FC Hattrick : Dyn.Bystrovany 6:4
WP rebels : KAF Přestavlky 3:0
FC Černovír : F1 U Slávka 3:1

1. FK Véska 19 80:35 28
2. Real stars 19 132:61 27
3. Dyn.Bystrovany 19 94:45 26
4. Hej.berani 19 68:45 25
5. FC Hattrick 19 73:62 21
6. Adam Leasing 19 68:47 20
7. WP rebels 19 58:58 17
8. Odra 19 56:67 16
9. OKL team 19 62:79 14
10. FC Černovír 19 40:75 12
11. F1 U Slávka 19 43:81 8
12. KAF Přestavlky 19 28:82 8
13. Slavoj Bystrova 19 35:100 6

Okomentuj jako první článek "Devatenácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE