Devatenácté kolo futsalových lig

SFMO

1.liga
Real HDO – Galatasaray 6:3
Hruš.Chořelice – Ajax Bělidla 1:4
Celtic – FC Chelsea 7:7
FC Levotil – SK MP Olomouc 5:7
AT Beermingham – Aston Pila 98 0:3

1. Ajax Bělidla 19 113:42 32
2. Real HDO 19 97:45 31
3. AT Beermingham 19 78:50 26
4. FC Hněvotín 18 81:49 23
5. FC Levotil 19 67:54 20
6. Hruš.Chořelice 19 70:72 19
7. SK MP Olomouc 19 80:96 19
8. Aston Pila 98 19 58:67 18
9. Galatasaray 19 78:90 17
10. FC Křídla 17 50:54 15
11. Step Style 18 50:69 13
12. FC Chelsea 19 64:97 11
13. Lion Sport.cz 18 56:94 10
14. Celtic 18 52:115 6

2.liga A
Kovo Dřevo – FC Luběnice 5:5
United Players – SK Profit NV 9:0
Rychlá rota – Sokolka Horka A 3:8
PS Beton – Sokol Mezice 3:3
Schwarzbach – Moravan Cholina 4:5
Slovan Uničov – FC Loučany 6:10

1. FC Loučany 19 116:54 35
2. Pergola 18 85:40 29
3. PS Beton 19 69:56 23
4. Wednesday 18 81:60 22
5. United Players 19 62:53 20
6. Moravan Cholina 19 66:67 19
7. Sokolka Horka A 19 70:72 18
8. FC Luběnice 19 49:55 16
9. SK Profit NV 19 53:90 16
10. Sokol Mezice 19 54:56 15
11. Kovo Dřevo 19 53:69 15
12. Rychlá rota 19 47:62 14
13. Schwarzbach 19 59:75 14
14. Slovan Uničov 19 56:111 8

2.liga B
Mix junior – PSG 2010 3:0
FC Creditas – Olpran 0:3
Rio de Blatec – Restoma 0:3
FC Skunk – MK Jívová 7:2
Hurikán – Sokol Pohořany 4:5
Dorespo Lošov – RK Dachi 2:2

1. FC Creditas 19 73:58 27
2. Olpran 19 97:56 26
3. Mix junior 19 69:61 24
4. Sokol Pohořany 19 65:55 22
5. MK Jívová 19 74:70 21
6. SK Mrsklesy 18 81:68 20
7. Hurikán 19 51:45 19
8. Restoma 19 63:58 19
9. FC Skunk 19 65:79 18
10. Atl.Bystrovany 18 54:54 17
11. Dorespo Lošov 19 43:53 17
12. RK Dachi 19 38:48 17
13. Rio de Blatec 19 49:62 15
14. PSG 2010 19 33:88 2

3.liga A
Sedlisko – FC Hroší stavby 4:2
Sokol Křelov A – Sokol Unčovice 4:4
MS stavby – Henkováci 9:3
Dřeváci Pňovice – Háger podlahy 3:7
Pošta – Sokolka Horka B 6:5
FK Rozvadovice – FC Přístav 6:1

1. MS stavby 19 106:48 32
2. FK Rozvadovice 19 75:50 27
3. Sedlisko 19 93:59 24
4. Háger podlahy 19 67:59 21
5. Henkováci 18 57:61 20
6. Sokolka Horka B 19 59:54 19
7. FC Přístav 19 67:79 19
8. Pošta 19 62:52 18
9. KMK Haná 18 51:52 17
10. FC Hroší stavby 19 65:80 15
11. Sokol Unčovice 19 45:65 15
12. Dřeváci Pňovice 19 67:103 13
13. Agrometal 18 44:76 12
14. Sokol Křelov A 18 44:64 10

3.liga B
Magistrát MO – Sokol Žerotín 6:3
Zelené balet – Inter Šternberk 3:1
N.T.P. – Hugo boss 1:7
Modos – Elekt.Otáhal A 5:3
Naschrot – Plantoši 4:1
Rotor LBT – SK Kopeček 4:2

1. Modos 19 70:39 27
2. Hugo boss 19 86:59 25
3. Zelené balet 19 55:46 25
4. Rotor LBT 19 55:43 24
5. Naschrot 19 72:53 23
6. Hlušovice 18 73:56 21
7. SK Kopeček 19 40:37 20
8. FC Fiasco 18 59:64 19
9. Inter Šternberk 19 64:59 18
10. Plantoši 19 50:55 17
11. Elekt.Otáhal A 19 68:74 15
12. Magistrát MO 19 38:66 10
13. Sokol Žerotín 19 40:75 10
14. N.T.P. 19 52:96 10

3.liga C
Dědečci – Erena 4:2
Foxhunters – Arsenal FC 9:6
FC Holice – Senice B 5:7
Arsenal Loučany – Buff-belt 1:4
NanoTrade – FC Kladiváři 3:0

1. Ditrex 18 130:44 33
2. Buff-belt 19 76:37 27
3. Senice B 19 83:62 26
4. Ajax Pivodam 18 60:34 24
5. SK Holice 18 71:49 23
6. FC Holice 19 71:52 23
7. Foxhunters 19 62:56 22
8. NanoTrade 19 71:63 20
9. Dědečci 19 61:87 17
10. Arsenal Loučany 19 38:60 13
11. Erena 19 45:72 13
12. Blues rock 18 42:86 8
13. FC Kladiváři 19 58:124 8
14. Arsenal FC 19 53:95 5

3.liga D
AC Čenda – Sokol Nový Svět 0:0
Mates – FC Podlas 1:2
Hejčín.berani – RoDo legendy 1:7
FC 1970 Bubeník – 1.FC Hombok 7:1
FK Krčmaň – M-Contakt 3:0
Zora club – Elekt.Otáhal B 1:1

1. Sokol Nový Svět 19 107:35 32
2. FC 1970 Bubeník 19 106:50 31
3. RoDo legendy 19 88:50 24
4. FC Podlas 19 60:53 23
5. Mates 19 97:66 21
6. Meta Pohořany 18 77:53 21
7. M-Contakt 19 55:59 17
8. Elekt.Otáhal B 19 61:68 16
9. FK Véska 18 51:83 13
10. FK Krčmaň 19 63:82 12
11. 1.FC Hombok 19 47:89 8
12. Zora club 19 27:92 5
13. Hejčín.berani 19 32:91 3

4.liga A
Zákl.Hnoyland – KMK Březové 6:2
SK Náklo – MK DL.Loučka 6:2
el-jambass – Buldog Unčovice 3:2
KZT Štěpánov – FC Tigers 1:2
Barbar – AC Karasov 4:1
Bulldog Pňovice – Bílý balet 2:4
Karpat Uničov – FC Štok 4:2

1. el-jambass 19 85:43 28
2. Bílý balet 19 70:36 28
3. SK Náklo 19 63:38 27
4. Karpat Uničov 19 49:42 21
5. KMK Březové 19 54:69 20
6. Zákl.Hnoyland 19 53:61 19
7. MK DL.Loučka 19 56:52 18
8. Buldog Unčovice 19 39:40 18
9. Bulldog Pňovice 19 55:53 17
10. Barbar 19 52:54 17
11. KZT Štěpánov 19 41:51 17
12. FC Štok 19 44:59 15
13. FC Tigers 19 46:71 11
14. AC Karasov 19 35:73 10

4.liga B
1.FC Černovír – Sokol Skrbeň 3:0
FC Skrbeň – SB Luběnice 2:6
FK Sigma Lutín – Smytliš Senice 4:3
Roko Samotišky – SokolKřelov B 3:0
FC Dijak Lutín – Neředín elite 2:4
SK Slatinky – FK Břuchotín 1:1

1. Roko Samotišky 19 94:53 30
2. FC Rataje 19 87:50 28
3. SB Luběnice 19 83:57 25
4. FK Sigma Lutín 19 73:51 21
5. FK Břuchotín 19 61:62 21
6. SK Slatinky 19 64:65 18
7. SokolKřelov B 19 58:71 17
8. FC Dijak Lutín 19 67:76 15
9. Neředín elite 19 71:69 12
10. Smytliš Senice 19 62:70 12
11. Sokol Skrbeň 19 47:63 12
12. 1.FC Černovír 19 52:65 11
13. FC Skrbeň 19 30:97 6

4.liga C
Top.Bukovany – Mlha team 3:6
Leaders – Draci 3:8
Jager 1878 – FC IJZ 9:1
Sportbar Sigma – Sl.Bystrovany 11:1
J.A.H. – Second Wave 3:3
Dyn.Bystrovany – Raptors team 2:4
AC Rapid – Sokol Bělkovice 2:4

1. Jager 1878 19 117:57 31
2. Raptors team 19 124:38 30
3. Sportbar Sigma 19 87:42 29
4. Draci 19 91:66 25
5. Mlha team 19 96:71 25
6. Sokol Bělkovice 19 56:43 25
7. J.A.H. 19 64:61 22
8. Dyn.Bystrovany 19 69:72 17
9. Second Wave 19 71:78 17
10. Leaders 19 55:100 12
11. AC Rapid 19 69:103 11
12. FC IJZ 19 51:81 10
13. Top.Bukovany 19 56:87 10
14. Sl.Bystrovany 19 38:145 2

4.liga D
FC ZRTV Loko – D 0:0
FC Tripol – Kaprodrom Klub 3:2
P.balet 99 – Sokol Dubany 7:3
Odra – Kamerun 1:5
Red Devils – KAF Přestavlky 3:1
F1 U Slávka – P.balet 06 2:8

1. Kamerun 19 78:35 28
2. TJ Sokol Olšany 18 66:32 23
3. Lazce United 18 66:32 23
4. P.balet 99 19 76:59 22
5. FC ZRTV Loko 19 82:60 21
6. Sokol Dubany 18 57:40 21
7. P.balet 06 19 50:47 16
8. Kaprodrom Klub 19 54:64 16
9. Odra 19 44:58 15
10. Red Devils 19 43:62 15
11. F1 U Slávka 18 31:58 12
12. FC Tripol 19 38:98 7
13. KAF Přestavlky 19 29:69 5

4.liga E
FC Broky – E 0:0
Hodolany jun. – Adam Leasing 0:11
Chalapeňos – FC Peklo NV 6:4
FC Partyzán – MK Chudobín 7:5
AC Jojo United – IMD Olomouc 1:2
FC Hattrick – FC Jantaři 1:1
Press Slatinky – Koník Litovel 4:3

1. FC Broky 19 72:35 25
2. IMD Olomouc 19 86:43 24
3. Press Slatinky 19 61:48 24
4. Adam Leasing 19 82:42 23
5. FC Peklo NV 19 65:44 21
6. FC Hattrick 19 48:42 20
7. FC Partyzán 19 58:71 20
8. MK Chudobín 19 67:63 19
9. Chalapeňos 19 55:46 17
10. Koník Litovel 19 52:76 14
11. FC Jantaři 19 38:64 12
12. Hodolany jun. 19 46:74 9
13. AC Jojo United 19 24:106 0

4.liga F
Domino – F 0:0
OSŽ Commando – Académica 1:7
Geoboys – OKL team 9:6
F-21 – FC Alcatraz 3:3
FC Braník – UMO 0:1
Real stars – Galacticos 3:9
Atletico Haná – Tichej koutek 12:2

1. Galacticos 19 111:32 33
2. Geoboys 19 111:46 29
3. Atletico Haná 19 97:56 26
4. Domino 19 61:50 20
5. Académica 19 75:78 19
6. OKL team 19 76:80 19
7. F-21 19 65:76 19
8. Tichej koutek 19 87:90 16
9. Real stars 19 61:92 11
10. FC Braník 19 39:63 10
11. FC Alcatraz 19 41:70 10
12. OSŽ Commando 19 44:83 8
13. UMO 19 64:116 8

Okomentuj jako první článek "Devatenácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE