Devatenácté kolo OFS Olomouc

Roman KovářGólman Velkého Týnce Roman Kovář.

Výsledky soutěří OFS Olomouc – víkend 9.-10. května.

Okresní přebor II. třídy – muži
21.kolo:
FC Lužice-SK Červenka 4:1 (2:1), Ambrozek, Jančík, Opichal, Žaluda (jedna z p.k) – Vrba, FC Drahlov-Sokol Blatec 4:0 (1:0), Neubauer, Rockwood, Valouch, Žouželka (p.k), Dlouhá Loučka-FK Autodemont 2:3 (0:1), Ptáčník, Salva – Fiala, Huf, Mršťák, FK Nemilany-Sokol Střelice 3:1 (1:0), Kopečný 2 (jedna z p.k.), Humpal – Walter, Sokol Kožušany-Újezd u Uničova 4:2 (1:0), Vyroubal 2, Hovorka, Zavadil – Petr, Štoppl, Sokol Chomoutov-Nová Hradečná 4:0 (2:0), Kubíček 2, Pirkl, Sedlář, TJ Štěpánov B-FK Šternberk B 1:1 (0:0), Kolařík – Sláma.

1. FK Nemilany 21 17 1 3 55:23 52
2. FC Drahlov 21 14 1 6 51:27 43
3. FK Autodemont 21 13 2 6 68:23 41
4. Sokol Kožušany 21 13 2 6 53:32 41
5. Sokol Chomoutov 21 12 2 7 37:31 38
6. FK Šternberk B 21 10 6 5 44:25 36
7. Újezd u Uničova 21 11 1 9 48:35 34
8. Sokol Střelice 21 8 3 10 30:35 27
9. Sokol Blatec 21 8 1 12 32:37 25
10. SK Červenka 21 8 1 12 31:47 25
11. Dlouhá Loučka 21 8 0 13 29:40 24
12. TJ Štěpánov B 21 6 3 12 27:62 21
13. FC Lužice 21 5 1 15 21:57 16
14. Nová Hradečná 21 1 2 18 13:65 5

Kanonýři: 29 – Mršťák (FK Autodemont), 14 – Zacpal (FK Autodemont), 13 – Ptáček (Újezd u Uničova).

Okresní přebor III. třídy – muži
21.kolo:
Sokol Příkazy-FC Dolany B 3:2 (1:1), Jarmar 2, Lád – Hrdlička, Čapek, 1.FC Olešnice-FK Hlubočky B 5:0 (3:0), Bureš, Gallo, Kamler, Nedopil, Zapletal, FK Přáslavice-Bohuňovice B 5:1 (4:1), Drga, Kirschbaum, Perutka, Rubáček, Řondek – Havlíček, TJ Těšetice-Sokol Mladeč 3:4 (2:2), Koutný, Lutonský, Vlach – Čep 2, Přikryl, Vyhnánek, SK Náměšť B-SFK Nedvězí 3:2 (0:1), Daňhel 2 (jedna p.k.), Cikánek – Klicpera 2, Sokol Slavonín B-Hraničné Petrovice 9:3 (5:0), Semjon 4, Grulich 3, Zabák, Žižka – Urban 2, Krška, Sokol Drahanovice-Sokol Bouzov 1:3 (1:1), Prucek – Aigl, Krejčí, Ryšlink.

1. Sokol Příkazy 21 15 2 4 51:26 47
2. FK Přáslavice 21 13 3 5 54:32 42
3. SFK Nedvězí 21 13 1 7 58:33 40
4. Sokol Drahanovice 21 11 3 7 58:51 36
5. Sokol Bouzov 21 10 4 7 50:37 34
6. Bohuňovice B 21 10 4 7 57:47 34
7. Sokol Mladeč 21 11 1 9 50:48 34
8. TJ Těšetice 21 9 5 7 70:44 32
9. SK Náměšť B 21 9 2 10 51:49 29
10. FC Dolany B 21 8 5 8 53:59 29
11. FK Hlubočky B 21 6 2 13 30:54 20
12. Sokol Slavonín B 21 5 4 12 38:60 19
13. Hraničné Petrovice 21 4 1 16 32:71 13
14. 1.FC Olešnice 21 4 1 16 39:80 13

Kanonýři: 21 – Zbrož (TJ Těšetice), 18 – Klicpera (SFK Nedvězí), 17 – Kment A. (Sokol Drahanovice).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
21.kolo:
FK Huzová-SK Králová 1:3 (0:3), Kubáček – Polýnek, Toman, Völfl, TJ Dalov-FK Šternberk C 4:0 (1:0), Frank 2, Andrýsek, Kolář, FC Jiříkov-Sportklub Štarnov 0:2 (0:2) – Coufal, Ťuka, Sokol Hnojice-Sokol Střelice B 3:2 (2:1), Fujdiak, Papica, Smrček – Korecký, Koutný, Hvězda Libavá-Moravský Beroun B 0:0 (-1:-1), Horní Loděnice-TJ Mladějovice 0:3 (0:1) – Blechta, Obšil, Shuyto, Sokol Babice B-Sokol Jívová 4:2 (0:2), Berka, Niessner, Vlček, Řezníček – Hanus, Kolomazník.

1. SK Králová 21 13 6 2 52:26 45
2. Moravský Beroun B 21 13 5 3 75:21 44
3. Sokol Hnojice 21 13 3 5 52:29 42
4. TJ Mladějovice 21 11 7 3 60:28 40
5. Sokol Jívová 21 11 5 5 55:32 38
6. Hvězda Libavá 21 10 5 6 47:32 35
7. Sokol Babice B 21 9 5 7 49:41 32
8. TJ Dalov 21 9 3 9 52:45 30
9. FK Huzová 21 7 8 6 45:40 29
10. FC Jiříkov 21 7 5 9 33:38 26
11. Sportklub Štarnov 21 6 4 11 46:49 22
12. Horní Loděnice 21 3 4 14 27:84 13
13. Sokol Střelice B 21 3 0 18 20:80 9
14. FK Šternberk C 21 1 2 18 18:86 5

Kanonýři: 21 – Shuyto (TJ Mladějovice), 13 – Klabačka M. (SK Králová), Kolomazník (Sokol Jívová), 12 – Frank (TJ Dalov), Fujdiak (Sokol Hnojice), Matoušek (FK Huzová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
21.kolo:
Sokol Majetín-TJ Střeň 5:0 (3:0), Folprecht 2 (jedna z p.k.), Kaláb, Schuster, Čechák, FC Drahlov B-SK Slatinice B 2:1 (1:1), Rozsypal, Spurný – Škobrtal, Sokol Luká-Sokol Odrlice 2:2 (1:2), Nedopil, Šperlich – Dorotovič, Skládal, SK Grygov-Velký Újezd 1:4 (0:1), Chaloupka – Sležek 2, Domes, Zlámal, Sokol Pňovice-TJ Tršice 2:1 (1:1), Podhora 2 – Werner, SK Chválkovice B-Moravská Huzová 3:0 (2:0), Kumr 2, Hrabal.

1. Sokol Majetín 19 18 0 1 69:19 54
2. Velký Újezd 18 11 5 2 59:21 38
3. TJ Střeň 20 12 2 6 44:35 38
4. SK Chválkovice B 20 12 0 8 46:34 36
5. Sokol Vilémov 18 9 4 5 34:23 31
6. SK Slatinice B 19 9 2 8 44:33 29
7. FC Drahlov B 19 6 5 8 30:32 23
8. TJ Tršice 19 5 6 8 24:31 21
9. Sokol Pňovice 20 5 6 9 23:34 21
10. Sokol Odrlice 19 5 3 11 28:54 18
11. Sokol Luká 19 4 4 11 30:57 16
12. Moravská Huzová 20 4 4 12 26:58 16
13. SK Grygov 20 3 3 14 24:50 12

Kanonýři: 13 – Rozsypal (FC Drahlov B), Sležek (Velký Újezd), 11 – Podhora (Sokol Pňovice), Zlámal (Velký Újezd), 10 – Doubrava (SK Slatinice B).

Okresní přebor dorostenců
17.kolo:
Sokol Troubelice-FC Hněvotín 2:0 (0:0), Janíček, Ošťádal, SK Šumvald-FK Autodemont 2:7 (1:2), Mako 2 – Jahn 2, Jurka 2, Bednář, Bouzek, Palla, SK Bělkovice-SFK Nedvězí 5:2 (3:0), Pavlita 2, Frýba, Konečný, Mareš – Belant, Blaha (p.k), Sokol Dub n.M.-TJ Mladějovice 7:0 (3:0), Pazdera 2, Brich, Hegr, Hrabal, Kaiser, Přecechtěl, Sokol Slavonín-TJ Haňovice 0:6 (0:3), Kuchař 2, Karásek, Korhoň, vlastní 2.

1. Sokol Dub n.M. 15 10 5 0 40:12 35
2. SFK Nedvězí 15 9 3 3 50:26 30
3. FK Autodemont 15 9 2 4 46:20 29
4. Sokol Troubelice 15 8 3 4 40:22 27
5. TJ Haňovice 15 6 3 6 37:32 21
6. SK Bělkovice 15 6 2 7 29:37 20
7. FC Hněvotín 15 5 4 6 36:30 19
8. SK Šumvald 15 5 2 8 29:45 17
9. TJ Mladějovice 15 4 2 9 25:44 14
10. Sokol Slavonín 15 0 0 15 11:75 0

Kanonýři: 26 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 17 – Jahn (FK Autodemont), 15 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
19.kolo:
Tatran Litovel A-SK Červenka – nehráno, hosté se dostavili s nedostatečným počtem hráčů, SK Šumvald-Moravský Beroun 3:1 (2:1), Bajaník, Mihailescu, Popelka – Kašpárek, FC Dolany-FC Medlov 11:0 (7:0), Schwarz 4, Zajíček 2, Baklíková, Novák, Zajíček, Zapletal, Zapletalová, Sokol Bohuňovice-TJ Haňovice 3:2 (0:1), Poláček 2, Beneš – Klimeš, Vymětal.

1. Tatran Litovel A 12 11 0 1 65:14 33
2. TJ Haňovice 12 10 0 2 98:31 30
3. Sokol Bohuňovice 13 9 1 3 52:33 28
4. FC Dolany 11 7 2 2 63:27 23
5. SK Šumvald 11 6 1 4 32:31 19
6. SK Červenka 11 5 0 6 44:55 15
7. Sokol Paseka 12 1 1 10 29:57 4
8. FC Medlov 13 1 1 11 24:96 4
9. Moravský Beroun 13 1 0 12 15:78 3

Kanonýři: 29 – Schwarz (FC Dolany), 22 – Nantl T. (SK Červenka), 20 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
19.kolo:
Sokol Náklo-FC Hněvotín 2:3 (1:1), Holík 2 – Holub 2, Samek, Sigma Lutín-Velký Újezd 2:7 (2:2), Zlatohlávek, Šmoldas – Kamarád 2, Tylich 2, Amousa, Hudec, Kumr, TJ Štěpánov-Sokol Chomoutov 0:1 (0:0) – Blažek, SK Chválkovice-Sokol Dub n.M. 0:3 (0:2) – Fiala, Vybíral, Zubal.

1. Sokol Chomoutov 16 15 1 0 92:16 46
2. FC Hněvotín 16 14 0 2 135:22 42
3. Sokol Dub n.M. 16 11 1 4 72:26 34
4. TJ Štěpánov 16 11 1 4 61:24 34
5. Sokol Náklo 15 9 1 5 74:41 28
6. Velký Újezd 15 6 1 8 40:66 19
7. SK Chválkovice 16 5 0 11 54:79 15
8. Sokol Kožušany 14 4 1 9 61:64 13
9. SK Slatinice 14 4 0 10 33:67 12
10. TJ Tršice 15 1 2 12 26:81 5
11. Sigma Lutín 15 0 0 15 11:173 0

Kanonýři: 45 – Holub M. (FC Hněvotín), 37 – Blažek (Sokol Chomoutov), 27 – Holík (Sokol Náklo), Špičák (Sokol Kožušany).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
21.kolo:
Hvězda Libavá-SK Bělkovice 1:3 (0:1), Ščuka – Vystrčil 2, Mikolášek, SFK Nedvězí-FC Dolany 2:2 (1:2), Zbořil 2 – Jahoda, Zdařil, SK Velká Bystřice-Velký Újezd 1:5 (1:2), Pastuszak – Niesner 3, Polcr 2, SK Bělkovice-FK Hlubočky 13:1 (6:0), Vystrčil 8, Orlet 2, Hekele, Kapek, Zeman – Hrubý, SK Grygov-Sokol Slavonín B 3:2 (1:1), Nevěřil 2, Pekár – Polák, Stavěl, Hvězda Libavá-TJ Tršice 0:7 (0:3) – Janek 4, Tichavský 2, Dvořák, Sokol Bohuňovice-1.FC Olomouc 11:3 (6:2), Krejčí 5, Malaska 2, Arnold, Dittmer, Dočkal, Poláček – Muláková 2, Polášková, SK Chválkovice-Sokol Dub n.M. 0:7 (0:4) – Vybíral 5, Künstler, Vybíral.
1. Sokol Bohuňovice 21 19 1 1 175:29 58
2. SK Bělkovice 21 16 1 4 125:32 49
3. SK Velká Bystřice 20 12 4 4 84:54 40
4. FC Dolany 21 12 4 5 58:56 40
5. Sokol Dub n.M. 21 12 3 6 89:41 39
6. FK Hlubočky 21 11 0 10 66:79 33
7. SK Chválkovice 21 8 5 8 61:50 29
8. SK Grygov 21 8 2 11 53:68 26
9. Velký Újezd 21 8 2 11 46:82 26
10. SFK Nedvězí 21 7 3 11 51:96 24
11. 1.FC Olomouc 21 6 3 12 30:67 21
12. TJ Tršice 21 5 1 15 42:75 16
13. Hvězda Libavá 20 3 2 15 28:116 11
14. Sokol Slavonín B 21 3 1 17 39:102 10

Kanonýři: 58 – Vystrčil (SK Bělkovice), 52 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 42 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
21.kolo:
Sokol Náklo-FC Hněvotín 4:0 (0:0), Kopřiva, Mrtýnek, Peřina, Vlk, SK Uničov-SK Slatinice 2:2 (1:2), Bako (p.k.), Bačík – Blaga 2, Sokol Těšetice-Sokol Troubelice 3:3 (1:2), Košůtek 2, Kresel – Urbánek 2, Motlíček, SK Náměšť-Tatran Litovel 5:3 (2:1), Nguyen 3, Vrtěl, Vychodil – Janků, Klapka, Zifčák, Sokol Drahanovice-TJ Haňovice 2:9 (1:3), Kraina, Sajbrt – Kučera 3, Maizner 2, Navrátil 2, Kvapil, Otava.

1. Sokol Náklo 20 19 0 1 133:19 57
2. SK Náměšť 19 16 2 1 83:30 50
3. TJ Haňovice 19 12 2 5 87:49 38
4. SK Slatinice 19 10 4 5 64:39 34
5. Tatran Litovel 18 10 2 6 57:30 32
6. SK Uničov 20 8 5 7 56:34 29
7. Sokol Troubelice 18 7 4 7 71:80 25
8. Sokol Pňovice 19 7 3 9 46:61 24
9. FK Autodemont 18 7 1 10 44:50 22
10. FC Hněvotín 19 6 4 9 45:53 22
11. Sokol Těšetice 20 2 2 16 28:89 8
12. Sokol Drahanovice 19 2 1 16 32:122 7
13. Sigma Lutín 18 2 0 16 18:108 6

Kanonýři: 39 – Nguyen (SK Náměšť), 32 – Pěček (Sokol Náklo), 24 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Devatenácté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE