Dopita: Hrálo se celkem do těla, ale slušně

Jiří Dopita po návratu do Olomouce odehrál svůj první zápas. Zasáhl do třetího přípravného utkání Kohoutů, kteří nastoupili proti Slovanu Bratislava (1:3). Co říká na svůj návrat na ledovou plochu po tak dlouhé době? „Je to teprve začátek přípravy, tak je to takový unavený, ale nebylo nejhorší,“ uvedl.

Kdy jste naposledy hrál svůj poslední zápas? Někdy na jaře?

No to přesně nevím… Poslední zápas? Vlastně před play-out někdy v únoru.

Jak jste se cítil po tak dlouhé době na ledě?

Je to začátek. Jsem čtrnáct dní na ledě a je to takový unavený, ale nebylo to tak nejhorší. Měl jsem z toho trochu strach, protože jsme hráli na tři pětky. Máme celkem hodně kluků pochroumaných, ale dalo se to zvládnout.

Co loket? Netrápil vás?

Musím zaklepat, ale drží. Zatím mě nijak neomezuje. Budu rád, když to vydrží.

Takže jste mohl hrát na sto procent? Nijak vás to neovlivnilo?

Hrál jsem na co jsem měl, takže mě to nijak nelimitovalo. To, že je člověk unavený je normální, ale že bych měl nějaké zdravotní problémy, to opravdu ne.

Dále budete v ostatních přípravných zápasech pokračovat pravidelně nebo to budete nějak střídat?

Uvidíme, je tu hodně dalších kluků, ale určitě chci hrát další přípravná utkání. Která, kdy a kolik to opravdu nevím. Příští týden jsou další dva zápasy, chtěl bych si zase alespoň jeden zahrát. Musím se ještě domluvit s trenéry.

Nepřišlo vám, že se hrálo nějak moc tvrdě?

Hrálo se celkem do těla, ale slušně. Já jsem viděl zápasy s Vítkovicemi a Třincem. Třinec hrál také hodně do těla, ale bylo to v mezích. Většinou v přípravě to bývá po této stránce horší než v sezoně, protože se někteří hráči chtějí předvést.

Měl jste několik příležitostí, chtěl jste dát gól?

Každý chce dát gól. Měl jsem pár šancí, ale led ještě není pořádný a ruce také ještě nemám ideální (smích). Věřím, že se všechno načasuje na pravou chvíli. Když nějakou šanci budu mít, tak jí budu chtít proměnit, půjdu do toho naplno, ale že bych se tím nějak trápil, to ne.

Okomentuj jako první článek "Dopita: Hrálo se celkem do těla, ale slušně"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE