Třetí kolo futsalových lig

Zápas první ligy mezi Tonery Olomouc - FC Levotil.Ilustrační foto

1.liga
SK MP Olomouc : Tonery Olomouc 5:2
FC Creditas : Sokol Pohořany 1:6
FC Skunk : Aston Pila 98 6:5
Hruš.Chořelice : Ajax Bělidla 1:8
AT Beermingham : Real HDO 1:7
Galatasaray : Moravan Cholina 4:1
FC Levotil : Pergola 2:3

1. Real HDO 3 22:5 6
2. Pergola 3 17:4 6
3. Ajax Bělidla 3 19:7 6
4. SK MP Olomouc 3 10:3 6
5. Sokol Pohořany 3 8:5 4
6. Galatasaray 3 9:12 3
7. FC Levotil 3 7:5 2
8. FC Skunk 3 9:11 2
9. AT Beermingham 2 4:7 2
10. Tonery Olomouc 3 4:9 2
11. Aston Pila 98 2 9:10 1
12. Moravan Cholina 3 4:15 0
13. Hruš.Chořelice 3 2:15 0
14. FC Creditas 3 6:22 0

2.liga A
PS Beton : United Players 0:0
Galacticos : AUS Olomouc 1:3
Wednesday : Hlušovice 7:0
Foxhunters : FC Loučany 5:3
Rychlá rota : Kovo Dřevo 6:11
Sokolka Horka A : Sokol Mezice 3:4
Schwarzbach : Olpran 9:3

1. Wednesday 3 19:4 6
2. Sokol Mezice 3 12:10 5
3. Kovo Dřevo 3 15:6 4
4. Galacticos 3 9:4 4
5. Sokolka Horka A 3 13:8 4
6. Foxhunters 3 12:12 3
7. Schwarzbach 3 17:15 2
8. AUS Olomouc 3 7:7 2
9. Rychlá rota 3 13:19 2
10. Olpran 3 11:19 2
11. Hlušovice 3 5:13 2
12. PS Beton 3 0:0 0
13. United Players 3 1:8 0
14. FC Loučany 3 6:15 0

2.liga B
Mix junior : SK Mrsklesy 6:1
Modos Olomouc : Hurikán VB 3:2
Raptors team : FC Křídla 3:3
MS stavby : FC Holice 2:6
FC Bubeník : At.Bystrovany 2:3
Celtic : Atletico Haná 3:2
Restoma : FC Hroší stavby 7:3

1. Mix junior 3 19:4 6
2. Restoma 3 18:7 6
3. FC Křídla 3 9:5 5
4. At.Bystrovany 3 8:10 4
5. FC Holice 3 11:8 3
6. Raptors team 3 15:15 3
7. Modos Olomouc 3 5:12 3
8. Hurikán VB 3 15:6 2
9. Celtic 3 10:13 2
10. FC Bubeník 3 5:8 2
11. FC Hroší stavby 3 14:18 2
12. MS stavby 3 6:12 2
13. SK Mrsklesy 3 7:21 2
14. Atletico Haná 3 4:7 0

3.liga A
Aschmeritz : FC Luběnice 1:0
Sigma Lutín : FC Rataje 2:2
Sokolka Horka B : Sokol Unčovice 3:0
Henkováci : FC Peklo NV 4:2
Ar.Loučany : Koník Litovel 4:4
SK Náklo : FK Rozvadovice 2:3
Sedlisko : SK Profit NV 2:5

1. SK Profit NV 3 14:4 6
2. Sigma Lutín 3 8:5 5
3. Koník Litovel 3 10:8 5
4. Sokolka Horka B 3 9:6 4
5. Aschmeritz 3 7:5 4
6. FC Rataje 3 7:5 4
7. SK Náklo 3 11:9 3
8. Ar.Loučany 3 11:11 3
9. Sedlisko 3 9:11 2
10. FK Rozvadovice 3 8:11 2
11. Sokol Unčovice 3 5:8 2
12. Henkováci 3 7:12 2
13. FC Peklo NV 3 3:8 0
14. FC Luběnice 3 5:11 0

3.liga B
Zelené balet : FK Břuchotín 2:5
FC Chelsea : Jager 1878 5:3
SK Kopeček : Elektro Otáhal A 2:6
FC ZRTV Loko : Meta Pohořany 2:2
RoDo legendy : SK Véska 1:4
FC Fiasco : Roko Samotišky 6:4
Chalapeňos : Ditrex 7:3

1. Chalapeňos 3 14:8 5
2. Elektro Otáhal 3 15:10 5
3. FC Chelsea 3 10:7 4
4. FK Břuchotín 3 7:5 4
5. RoDo legendy 3 12:10 4
6. SK Véska 3 13:14 3
7. FC Fiasco 3 12:13 3
8. Meta Pohořany 3 6:8 3
9. SK Kopeček 3 7:7 2
10. Roko Samotišky 3 15:15 2
11. Jager 1878 3 13:14 2
12. Ditrex 3 13:17 2
13. Zelené balet 3 5:11 2
14. FC ZRTV Loko 3 12:15 1

3.liga C
Ajax Pivodam : FC Podlas 4:12
FC Alcatraz : Kamerun 2:7
FK Krčmaň : SK Holice 2:2
Domino : Rio de Blatec 4:4
MK Jívová : Pošta 1:2
Tichej koutek : Kaprodrom 4:5
Blues rock : Sokol Dubany 3:9

1. Kamerun 3 20:3 6
2. FK Krčmaň 3 16:7 5
3. Rio de Blatec 3 13:7 5
4. Sokol Dubany 3 23:9 4
5. FC Podlas 3 20:15 4
6. SK Holice 3 11:8 4
7. Pošta 3 5:7 4
8. Kaprodrom 3 14:19 3
9. Domino 3 9:15 3
10. FC Alcatraz 3 13:21 2
11. Tichej koutek 3 14:17 1
12. Blues rock 3 8:17 1
13. MK Jívová 3 5:12 0
14. Ajax Pivodam 3 8:22 0

3.liga D
el-jambass : Draci 3:3
Mlha team : Inter Šternberk 3:7
Elektro Otáhal B : Rotor LBT 3:6
Buff-belt : Dorespo Lošov 4:3
Top.Bukovany : Lazce United 2:3
FC Braník : Geoboys 4:8
Dlouhá Loučka : Sportbar Sigma 4:7

1. Inter Šternberk 3 23:8 6
2. Geoboys 3 21:12 5
3. Buff-belt 3 12:9 5
4. Sportbar Sigma 3 16:9 4
5. Lazce United 3 9:6 4
6. Rotor LBT 3 7:6 4
7. Elektro Otáhal 3 17:17 4
8. Mlha team 3 11:11 4
9. Dorespo Lošov 3 14:15 2
10. Dlouhá Loučka 3 9:14 2
11. Draci 3 10:13 1
12. el-jambass 3 8:18 1
13. Top.Bukovany 3 6:10 0
14. FC Braník 3 8:23 0

4.liga A
KZT Štěpánov : A1 0:0
FC Štok : Bulldogs Pňovice 4:2
Zákl.Hnoyland : KMK Březové 4:1
AC Karasov : Dřeváci Pňovice 1:0
MK Chudobín : Barbar 6:5
FC Tigers : Sokal Žerotín 1:2
Karpat Uničov : Buldok Unčovice 6:2

1. Zákl.Hnoyland 3 10:2 6
2. FC Štok 3 11:4 4
3. KZT Štěpánov 3 9:5 4
4. MK Chudobín 2 9:5 4
5. AC Karasov 3 3:0 4
6. FC Tigers 3 7:4 4
7. Dřeváci Pňovice 3 12:10 2
8. Bulldogs Pňovic 3 8:9 2
9. Karpat Uničov 2 9:11 2
10. Sokal Žerotín 3 6:11 2
11. A1 3 0:0 0
12. Barbar 3 6:12 0
13. KMK Březové 3 6:13 0
14. Buldok Unčovice 3 2:12 0

4.liga B
Sokol Křelov B : B2 0:0
Zora club : B1 0:0
Bažanti : Sokol Slatinky 7:5
Sokol Křelov A : Académica 8:3
FC Skrbeň : Shake and Bake 3:10
Sokol Skrbeň : SB Luběnice 5:6
FC Lutín : SK Slatinky 1:8

1. Shake and Bake 3 24:5 6
2. Bažanti 3 22:12 6
3. SK Slatinky 3 16:12 4
4. Sokol Křelov A 3 8:3 2
5. Sokol Slatinky 3 16:13 2
6. Sokol Křelov B 3 6:5 2
7. Sokol Skrbeň 3 11:13 2
8. Zora club 3 5:9 2
9. SB Luběnice 3 11:16 2
10. FC Lutín 3 8:13 2
11. B1 3 0:0 0
12. B2 3 0:0 0
13. Académica 3 12:22 0
14. FC Skrbeň 3 6:22 0

4.liga C
FC Partyzán : C1 0:0
OSŽ Commando : Arsenal FC 4:6
FC Broky : J.A.H. 8:4
Nano Trade : FC IJZ 3:0
AC Jojo United : Second Wave 2:3
Erena : P.balet 99 3:6
Sokol Olšany : Leaders 3:4

1. Nano Trade 3 15:3 6
2. P.balet 99 3 12:3 6
3. FC Broky 3 10:5 4
4. Leaders 3 13:11 4
5. Erena 3 9:9 3
6. Arsenal FC 3 9:13 3
7. Sokol Olšany 3 9:7 2
8. FC Partyzán 3 8:8 2
9. FC IJZ 3 4:5 2
10. J.A.H. 3 6:11 2
11. Second Wave 3 9:15 2
12. C1 3 0:0 0
13. OSŽ Commando 3 5:10 0
14. AC Jojo United 3 5:14 0

4.liga D
F1 U Slávka : D1 0:0
Hej.berani : Odra 3:2
FC Hattrick : Slavoj Bystrovany 11:1
WP rebels : Adam Leasing 3:0
FC Černovír : OKL team 0:4
Real stars : KAF Přestavlky 11:1

1. Real stars 3 21:5 6
2. FC Hattrick 3 19:5 6
3. Hej.berani 3 6:3 4
4. FK Véska 2 9:3 3
5. Dyn.Bystrovany 2 6:1 2
6. Odra 3 7:6 2
7. F1 U Slávka 3 7:8 2
8. FC Černovír 3 5:7 2
9. WP rebels 3 4:6 2
10. OKL team 3 9:14 2
11. Adam Leasing 3 4:9 2
12. KAF Přestavlky 3 5:19 1
13. D1 3 0:0 0
14. Slavoj Bystrova 3 2:18 0

Okomentuj jako první článek "Třetí kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE