Druhé kolo futsalových lig

Druhé kolo futsalových lig.Ajax Bělidla - FC Creditas

1.liga
Real HDO : Galatasaray 7:1
Tonery Olomouc : FC Levotil 0:4 (fotky ZDE)
Ajax Bělidla : FC Creditas 7:4 (fotky ZDE)
Moravan Cholina : SK MP Olomouc 0:3
Pergola : Hruš.Chořelice 5:1

1. Pergola 2 14:2 4
2. Real HDO 2 15:4 4
3. Ajax Bělidla 2 11:6 4
4. SK MP Olomouc 2 5:1 4
5. AT Beermingham 1 3:0 2
6. FC Levotil 2 5:2 2
7. Tonery Olomouc 2 2:4 2
8. Aston Pila 98 1 4:4 1
9. Galatasaray 2 5:11 1
10. FC Skunk 1 2:4 0
11. Sokol Pohořany 1 0:3 0
12. Hruš.Chořelice 2 1:7 0
13. Moravan Cholina 2 3:11 0
14. FC Creditas 2 5:16 0

2.liga A
Kovo Dřevo : PS Beton 0:0
FC Loučany : Wednesday 3:7
Hlušovice : Galacticos 1:5
AUS Olomouc : Rychlá rota 4:6
United Players : Sokolka Horka A 1:4
Olpran : Foxhunters 7:5
Sokol Mezice : Schwarzbach 6:5

1. Wednesday 2 12:4 4
2. Galacticos 2 8:1 4
3. Sokolka Horka A 2 10:4 4
4. Sokol Mezice 2 8:7 3
5. Kovo Dřevo 2 4:0 2
6. Rychlá rota 2 7:8 2
7. Hlušovice 2 5:6 2
8. Olpran 2 8:10 2
9. Foxhunters 2 7:9 1
10. PS Beton 2 0:0 0
11. AUS Olomouc 2 4:6 0
12. Schwarzbach 2 8:12 0
13. FC Loučany 2 3:10 0
14. United Players 2 1:8 0

2.liga B
FC Holice : Restoma 4:5
Hurikán VB : Mix junior 1:3
At.Bystrovany : MS stavby 5:2
FC Křídla : Celtic 2:1
Atletico Haná : FC Bubeník 1:2
SK Mrsklesy : Raptors team 6:3
FC Hroší stavby : Modos Olomouc 9:1

1. Mix junior 2 13:3 4
2. Restoma 2 11:4 4
3. FC Křídla 2 6:2 4
4. Hurikán VB 2 13:3 2
5. Raptors team 2 12:12 2
6. FC Hroší stavby 2 11:11 2
7. MS stavby 2 4:6 2
8. FC Bubeník 2 3:5 2
9. At.Bystrovany 2 5:8 2
10. SK Mrsklesy 2 6:15 2
11. FC Holice 2 5:6 1
12. Modos Olomouc 2 2:10 1
13. Atletico Haná 2 2:4 0
14. Celtic 2 7:11 0

3.liga A
FC Peklo NV : Sokolka Horka B 1:3
SK Profit NV : Henkováci 8:2
FC Rataje : SK Náklo 1:1
Koník Litovel : Sedlisko 4:3
Sokol Unčovice : Aschmeritz 2:1
FK Rozvadovice : Ar.Loučany 3:5
FC Luběnice : Sigma Lutín 0:2

1. SK Profit NV 2 9:2 4
2. Sigma Lutín 2 6:3 4
3. Koník Litovel 2 6:4 4
4. SK Náklo 2 9:6 3
5. FC Rataje 2 5:3 3
6. Aschmeritz 2 6:5 2
7. Sedlisko 2 7:6 2
8. Ar.Loučany 2 7:7 2
9. Sokolka Horka B 2 6:6 2
10. Sokol Unčovice 2 5:5 2
11. FC Peklo NV 2 1:4 0
12. FK Rozvadovice 2 5:9 0
13. FC Luběnice 2 5:10 0
14. Henkováci 2 3:10 0

3.liga B
Ditrex : FC ZRTV Loko 8:6
SK Véska : FC Fiasco 3:3
Jager 1878 : RoDo legendy 4:6
FK Břuchotín : SK Kopeček 1:0
Elektro Otáhal A : Chalapeňos 4:4
Roko Samotišky : Zelené balet 1:3
Meta Pohořany : FC Chelsea 2:1

1. RoDo legendy 2 11:6 4
2. Chalapeňos 2 7:5 3
3. Elektro Otáhal 2 9:8 3
4. SK Kopeček 2 5:1 2
5. Roko Samotišky 2 11:9 2
6. FC Chelsea 2 5:4 2
7. Jager 1878 2 10:9 2
8. Ditrex 2 10:10 2
9. FK Břuchotín 2 2:3 2
10. Meta Pohořany 2 4:6 2
11. Zelené balet 2 3:6 2
12. FC Fiasco 2 6:9 1
13. SK Véska 2 9:13 1
14. FC ZRTV Loko 2 10:13 0

3.liga C
Rio de Blatec : MK Jívová 4:3
Sokol Dubany : FC Alcatraz 10:1
FC Podlas : FK Krčmaň 2:7
Kaprodrom : Blues rock 5:5
Kamerun : Domino 7:0
SK Holice : Tichej koutek 6:6
Pošta : Ajax Pivodam 3:1

1. Kamerun 2 13:1 4
2. FK Krčmaň 2 14:5 4
3. Rio de Blatec 2 9:3 4
4. SK Holice 2 9:6 3
5. Sokol Dubany 2 14:6 2
6. FC Alcatraz 2 11:14 2
7. FC Podlas 2 8:11 2
8. Pošta 2 3:6 2
9. Domino 2 5:11 2
10. Tichej koutek 2 10:12 1
11. Blues rock 2 5:8 1
12. Kaprodrom 2 9:15 1
13. MK Jívová 2 4:10 0
14. Ajax Pivodam 2 4:10 0

3.liga D
Inter Šternberk : FC Braník 9:3
Geoboys : el-jambass 8:3
Sportbar Sigma : Mlha team 3:4
Draci : Buff-belt 1:3
Rotor LBT : Top.Bukovany 1:0
Lazce United : Dlouhá Loučka 3:4
Dorespo Lošov : Elektro Otáhal B 5:7

1. Inter Šternberk 2 16:5 4
2. Mlha team 2 8:4 4
3. Elektro Otáhal 2 14:11 4
4. Geoboys 2 13:8 3
5. Buff-belt 2 8:6 3
6. Sportbar Sigma 2 9:5 2
7. Lazce United 2 6:4 2
8. Dorespo Lošov 2 11:11 2
9. Dlouhá Loučka 2 5:7 2
10. Rotor LBT 2 1:3 2
11. Draci 2 7:10 0
12. Top.Bukovany 2 4:7 0
13. el-jambass 2 5:15 0
14. FC Braník 2 4:15 0

4.liga A
A1 : FC Štok 0:0
KMK Březové : FC Tigers 2:3
Bulldogs Pňovice : AC Karasov 0:2
Dřeváci Pňovice : Karpat Uničov 9:3
Buldok Unčovice : MK Chudobín 0:3
Sokal Žerotín : KZT Štěpánov 2:3
Barbar : Zákl.Hnoyland 1:3

1. Zákl.Hnoyland 2 6:1 4
2. FC Tigers 2 6:2 4
3. KZT Štěpánov 2 9:5 4
4. FC Štok 2 7:2 2
5. MK Chudobín 1 3:0 2
6. Dřeváci Pňovice 2 12:9 2
7. AC Karasov 2 2:0 2
8. Bulldogs Pňovic 2 6:5 2
9. A1 2 0:0 0
10. KMK Březové 2 5:9 0
11. Barbar 2 1:6 0
12. Sokal Žerotín 2 4:10 0
13. Karpat Uničov 1 3:9 0
14. Buldok Unčovice 2 0:6

4.liga B
B1 : Sokol Křelov B 0:0
B2 : Sokol Křelov A 0:0
Académica : FC Lutín 5:7
Shake and Bake : Sokol Skrbeň 5:2
SB Luběnice : Zora club 0:5
SK Slatinky : Bažanti 3:8
Sokol Slatinky : FC Skrbeň 8:1

1. Shake and Bake 2 14:2 4
2. Bažanti 2 15:7 4
3. Sokol Slatinky 2 11:6 2
4. FC Lutín 2 7:5 2
5. Sokol Křelov B 2 6:5 2
6. Sokol Skrbeň 2 6:7 2
7. SK Slatinky 2 8:11 2
8. Zora club 2 5:9 2
9. Sokol Křelov A 2 0:0 0
10. B1 2 0:0 0
11. B2 2 0:0 0
12. Académica 2 9:14 0
13. SB Luběnice 2 5:11 0
14. FC Skrbeň 2 3:12 0

4.liga C
C1 : FC Broky 0:0
Leaders : AC Jojo United 8:3
Arsenal FC : Erena 3:3
P.balet 99 : Sokol Olšany 3:0
FC IJZ : FC Partyzán 4:2
J.A.H. : OSŽ Commando 2:0
Second Wave : Nano Trade 2:7

1. Nano Trade 2 12:3 4
2. P.balet 99 2 6:0 4
3. Erena 2 6:3 3
4. Sokol Olšany 2 6:3 2
5. FC IJZ 2 4:2 2
6. FC Broky 2 2:1 2
7. Leaders 2 9:8 2
8. FC Partyzán 2 8:8 2
9. J.A.H. 2 2:3 2
10. Arsenal FC 2 3:9 1
11. C1 2 0:0 0
12. OSŽ Commando 2 1:4 0
13. Second Wave 2 6:13 0
14. AC Jojo United 2 3:11 0

4.liga D
D1 : Hej.berani 0:0
OKL team : Real stars 4:7
Adam Leasing : FC Hattrick 2:5
Slavoj Bystrovany : FC Černovír 1:4
Odra : WP rebels 3:0
KAF Přestavlky : FK Véska 2:2

1. Real stars 2 10:4 4
2. FC Hattrick 2 8:4 4
3. FK Véska 2 9:3 3
4. F1 U Slávka 1 6:2 2
5. Hej.berani 2 3:1 2
6. FC Černovír 2 5:3 2
7. Odra 2 5:3 2
8. Adam Leasing 2 4:6 2
9. KAF Přestavlky 2 4:8 1
10. Dyn.Bystrovany 1 0:0 0
11. D1 2 0:0 0
12. WP rebels 2 1:6 0
13. Slavoj Bystrova 2 1:7 0
14. OKL team 2 5:14 0

Okomentuj jako první článek "Druhé kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE