Dvacáté čtvrté kolo futsalových lig

Futsal - ilustrační foto

1.liga
FC Creditas : Galatasaray 2:9
FC Hněvotín : Step Style 3:0
Hruš.Chořelice : AT Beermingham 3:0
Pergola : Ajax Bělidla 6:0
Olpran : SK MP Olomouc 7:4
FC Levotil : SK Mrsklesy 7:1
Aston Pila 98 : Real HDO 0:3

1. FC Hněvotín 24 148:54 44
2. Ajax Bělidla 24 90:69 31
3. Real HDO 24 132:75 30
4. AT Beermingham 24 90:68 30
5. Galatasaray 24 116:112 30
6. Pergola 24 88:62 28
7. Step Style 24 104:75 27
8. Aston Pila 98 24 78:92 26
9. Hruš.Chořelice 24 94:95 22
10. FC Levotil 24 74:94 22
11. SK MP Olomouc 24 82:98 17
12. Olpran 24 73:118 12
13. FC Creditas 24 58:125 9
14. SK Mrsklesy 24 70:160 8

2.liga A
Ditrex : FC Loučany 6:6
FC Wednesday : Senice B 3:0
Rychlá rota : FC Křídla 2:8
United Players : FK Rozvadovice 6:0
PS Beton : Moravan Cholina 1:9
Schwarzbach : Sokolka Horka A 7:3
FC Luběnice : Lion Sport.cz 5:5

1. FC Křídla 24 113:57 36
2. FC Loučany 24 109:65 32
3. Moravan Cholina 24 90:60 32
4. Schwarzbach 24 84:55 31
5. United Players 24 77:60 26
6. PS Beton 24 78:68 25
7. Lion Sport.cz 24 73:78 23
8. FC Wednesday 24 74:82 23
9. Rychlá rota 24 86:91 22
10. Sokolka Horka A 24 73:89 21
11. Ditrex 24 81:117 20
12. FC Luběnice 24 65:101 17
13. FK Rozvadovice 24 39:81 15
14. Senice B 24 36:74 13

2.liga B
Sokol N.Svět : Hurikán VB 5:9
Mix junior : Sokol Pohořany 1:3
Celtic : Hugo boss 7:2
Hlušovice : FC Chelsea 10:2
FC Skunk : MS stavby 10:1
Restoma : FC Bubeník 2:1
MK Jívová : At.Bystrovany 2:8

1. Sokol Pohořany 24 87:60 33
2. FC Skunk 24 105:63 32
3. Mix junior 24 101:62 32
4. Celtic 24 92:82 27
5. MS stavby 24 103:109 26
6. FC Bubeník 24 89:66 25
7. At.Bystrovany 24 67:65 25
8. Hlušovice 24 78:85 24
9. Hurikán VB 24 88:79 23
10. Sokol N.Svět 24 82:79 22
11. Restoma 24 71:86 22
12. FC Chelsea 24 81:121 18
13. Hugo boss 24 64:102 15
14. MK Jívová 24 77:126 12

3.liga A
Bažanti : FC Peklo N.Ves 5:1
Háger podlahy : Jager 1878 3:6
Sedlisko : Galacticos 1:4
Agrometal : Sokolka Horka B 1:4
FC Hroší stavby : SK Profit N.Ves 3:3
Sokol Mezice : Henkováci 5:0

1. Sokol Mezice 22 97:27 36
2. Galacticos 23 97:47 36
3. FC Hroší stavby 22 102:82 29
4. Sokolka Horka B 22 86:63 27
5. Henkováci 22 71:54 25
6. SK Náklo 22 73:67 25
7. Jager 1878 23 95:91 25
8. SK Profit N.Ves 22 73:50 24
9. Sedlisko 22 81:85 20
10. FC Peklo N.Ves 22 61:109 16
11. Agrometal 22 59:86 12
12. Háger podlahy 22 60:103 8
13. Bažanti 22 42:133 5

3.liga B
FC Přístav : Roko Samotišky 0:0
Naschrot : Bílý balet 0:0
Plantoši : AUS Olomouc 0:0
SK Kopeček : Elekt.Otáhal A 6:4
Rotor LBT : Raptors team 5:8
FC Fiasco : Zelené balet 6:2
el-jambass : Modos Olomouc 2:9

1. AUS Olomouc 24 83:30 29
2. Modos Olomouc 24 97:34 27
3. SK Kopeček 24 49:44 23
4. Raptors team 24 107:63 22
5. el-jambass 24 66:63 22
6. Rotor LBT 24 53:50 19
7. Roko Samotišky 24 58:77 18
8. FC Fiasco 24 66:81 14
9. Zelené balet 24 43:69 14
10. Elekt.Otáhal A 24 66:119 11
11. Naschrot 24 40:98 3
12. FC Přístav 24 0:0 0
13. Bílý balet 24 0:0 0
14. Plantoši 24 0:0 0

3.liga C
Sokol Dubany : Kamerun 6:1
FK Sigma Lutín : Foxhunters 3:6
SK Holice : Sportbar Sigma 6:3
Rio de Blatec : NanoTrade 8:0
Kovo Dřevo : Pošta 3:0
FK Krčmaň : Ajax Pivodam 8:2
Blues rock : FC Rataje 1:6

1. Rio de Blatec 24 120:65 37
2. Kovo Dřevo 24 110:71 36
3. SK Holice 24 105:63 35
4. Foxhunters 24 86:55 29
5. FK Krčmaň 24 111:93 29
6. Sokol Dubany 24 83:78 24
7. Kamerun 24 87:97 24
8. Blues rock 24 87:90 22
9. Ajax Pivodam 24 83:100 20
10. Sportbar Sigma 24 87:103 19
11. Pošta 24 70:91 19
12. FC Rataje 24 79:106 18
13. FK Sigma Lutín 24 61:106 12
14. NanoTrade 24 62:113 10

3.liga D
Mlha team : Dorespo Lošov 7:2
Elekt.Otáhal B : FC Holice 9:5
Buff-belt : FC Podlas 1:1
Geoboys : Mates 4:5
Dědečci : Meta Pohořany 0:3
FK Véska : RoDo legendy 1:3
At.Haná : Zora club 7:2

1. Meta Pohořany 24 90:53 34
2. Mates 24 114:78 33
3. FC Holice 24 112:71 32
4. At.Haná 24 113:91 32
5. Elekt.Otáhal B 24 119:97 31
6. Mlha team 24 104:72 29
7. FC Podlas 24 132:85 28
8. Buff-belt 24 89:72 27
9. RoDo legendy 24 90:93 25
10. Dorespo Lošov 24 86:93 23
11. Geoboys 24 110:99 22
12. FK Véska 24 66:146 8
13. Zora club 24 53:164 6
14. Dědečci 24 48:112 6

4.liga A
FC Štok : Barbar 2:2
KZT Štěpánov : Dř.Pňovice 2:1
Buldog Unčovice : Zákl.Hnoyland 0:4
Sokol Unčovice : AC Karasov 4:0
MK Dl.Loučka : KMK Březové 4:4
Karpat Uničov : FC Tigers 1:7
Sokol Žerotín : Bulldog Pňovice 1:3

1. Sokol Unčovice 24 75:35 37
2. FC Tigers 24 79:41 35
3. Zákl.Hnoyland 24 75:56 29
4. MK Dl.Loučka 24 71:53 29
5. Dř.Pňovice 24 91:80 26
6. AC Karasov 24 75:68 26
7. Karpat Uničov 24 70:71 23
8. Barbar 24 73:80 23
9. Buldog Unčovice 24 46:51 22
10. Bulldog Pňovice 24 61:69 22
11. KMK Březové 24 57:82 19
12. Sokol Žerotín 24 51:76 17
13. KZT Štěpánov 24 57:79 16
14. FC Štok 24 57:97 12

4.liga B
Sokol Křelov B : Neředín elite 0:0
Sokol Skrbeň : Domino 3:4
FK Břuchotín : FC Skrbeň 15:1
Arsenal Loučany : Sokol Slatinky 3:0
FC Braník : Académica 4:0
FC Lutín : Sokol Křelov A 5:3
SB Luběnice : SK Slatinky 1:5

1. FK Břuchotín 24 150:57 36
2. Domino 24 131:56 35
3. Sokol Křelov A 24 94:54 32
4. Arsenal Loučany 24 113:52 31
5. Sokol Slatinky 24 91:63 27
6. FC Braník 24 86:62 27
7. SK Slatinky 24 90:73 25
8. SB Luběnice 24 60:73 22
9. Sokol Křelov B 24 73:94 15
10. Sokol Skrbeň 24 64:96 15
11. Académica 24 71:124 14
12. FC Lutín 24 65:155 5
13. FC Skrbeň 24 51:180 2
14. Neředín elite 24 0:0 0

4.liga C
SK Véska : Slav.Bystrovany 9:1
Draci : Arsenal FC 5:1
J.A.H. : Leaders 10:5
Second Wave : Dyn.Bystrovany 4:4
Erena : FC IJZ 2:2
Tichej koutek : Inter Šternberk 3:13
WP Rebels : Top.Bukovany 4:10

1. Tichej koutek 24 169:91 41
2. Inter Šternberk 24 178:97 38
3. SK Véska 24 136:94 30
4. Draci 24 106:92 29
5. Erena 24 99:63 27
6. Top.Bukovany 24 95:79 27
7. J.A.H. 24 103:102 25
8. Arsenal FC 24 89:105 24
9. FC IJZ 24 69:93 21
10. WP Rebels 24 89:107 19
11. Second Wave 24 66:89 17
12. Dyn.Bystrovany 24 83:113 17
13. Leaders 24 75:151 16
14. Slav.Bystrovany 24 62:143 5

4.liga D
OKL team : Alcatraz 3:5
FC Tripol : P.balet 99 0:3
FC ZRTV Loko : KAF Přestavlky 5:3
Red Devils : Sokol Olšany 0:3
F1 U Slávka : Odra 3:1
Red Gunners : Lazce United 0:3
P.balet 06 : Kaprodrom Klub 0:3

1. Lazce United 24 129:37 42
2. P.balet 99 24 106:60 35
3. Red Gunners 24 135:74 33
4. FC ZRTV Loko 24 117:63 33
5. Sokol Olšany 24 73:49 32
6. Alcatraz 24 80:65 29
7. Kaprodrom Klub 24 86:83 27
8. F1 U Slávka 24 58:73 20
9. Odra 24 75:92 20
10. OKL team 24 80:117 18
11. KAF Přestavlky 24 57:113 12
12. P.balet 06 24 52:81 11
13. Red Devils 24 30:81 8
14. FC Tripol 24 27:117 4

4.liga E
FC Broky : Koník Litovel 4:8
Aschmeritz : AC Jojo United 7:0
Hejč.berani : OSŽ Commando 2:4
FC Hattrick : Adam Leasing 3:3
Chalapeňos : FC Partyzán 4:0
FC Jantaři 2011 : 1.FC Černovír 0:8
Real stars : MK Chudobín 7:5

1. Chalapeňos 24 140:51 41
2. Adam Leasing 24 101:41 38
3. Koník Litovel 24 118:74 35
4. Aschmeritz 24 88:56 32
5. Hejč.berani 24 89:64 27
6. FC Broky 24 122:84 26
7. 1.FC Černovír 24 92:80 26
8. OSŽ Commando 24 84:83 25
9. FC Hattrick 24 99:83 24
10. Real stars 24 102:105 22
11. MK Chudobín 24 78:74 21
12. AC Jojo United 24 46:135 9
13. FC Jantaři 2011 24 40:138 9
14. FC Partyzán 24 50:181 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté čtvrté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE