Dvacáté čtvrté kolo futsalových lig

SFMO

1.liga
SK MP Olomouc – Galatasaray 5:6
Lion Sport.cz – Ajax Bělidla 0:4
FC Chelsea – Real HDO 5:9
Celtic – Hruš.Chořelice 3:3
Step Style – FC Hněvotín 3:0
FC Křídla – AT Beermingham 4:3
Aston Pila 98 – FC Levotil 0:3

1. Ajax Bělidla 24 131:50 41
2. Real HDO 24 124:59 39
3. FC Hněvotín 24 141:59 37
4. AT Beermingham 24 102:72 30
5. FC Levotil 24 85:63 27
6. Hruš.Chořelice 24 96:91 25
7. Aston Pila 98 24 73:79 24
8. Step Style 24 70:78 23
9. SK MP Olomouc 24 98:129 21
10. FC Křídla 24 68:80 20
11. Galatasaray 24 104:123 20
12. FC Chelsea 24 75:141 11
13. Lion Sport.cz 24 70:134 10
14. Celtic 24 64:143 8

2.liga A
Wednesday – Kovo Dřevo 3:8
Rychlá rota – United Players 3:1
Sokolka Horka A – Slovan Uničov 3:0
Moravan Cholina – FC Loučany 0:5
Pergola – PS Beton 8:6
FC Luběnice – SK Profit NV 2:0
Sokol Mezice – Schwarzbach 2:0

1. FC Loučany 24 140:59 45
2. Pergola 24 116:56 40
3. Moravan Cholina 24 90:80 26
4. PS Beton 24 83:79 25
5. Wednesday 24 103:90 24
6. United Players 24 71:66 24
7. Sokolka Horka A 24 86:92 23
8. FC Luběnice 24 64:70 22
9. Sokol Mezice 24 65:66 21
10. Rychlá rota 24 70:77 20
11. SK Profit NV 24 62:105 20
12. Kovo Dřevo 24 68:87 19
13. Schwarzbach 24 78:100 18
14. Slovan Uničov 24 71:140 9

2.liga B
FC Creditas – Hurikán 1:3
RK Dachi – Rio de Blatec 7:1
Atl.Bystrovany – Mix junior 2:1
Olpran – Dorespo Lošov 5:4
Restoma – PSG 2010 6:2
SK Mrsklesy – FC Skunk 7:0
Sokol Pohořany – MK Jívová 4:3

1. Olpran 24 125:72 34
2. SK Mrsklesy 24 117:84 31
3. FC Creditas 24 82:74 30
4. Mix junior 24 86:78 29
5. Sokol Pohořany 24 84:69 28
6. Restoma 24 79:72 26
7. MK Jívová 24 89:87 24
8. Atl.Bystrovany 24 66:66 24
9. RK Dachi 24 58:61 24
10. Hurikán 24 60:56 22
11. FC Skunk 24 81:99 22
12. Dorespo Lošov 24 56:66 21
13. Rio de Blatec 24 58:93 16
14. PSG 2010 24 41:105 3

3.liga A
Háger podlahy – Sedlisko 3:5
Sokolka Horka B – MS stavby 2:4
Agrometal – Henkováci 5:5
Dřeváci Pňovice – Sokol Křelov A 3:4
Sokol Unčovice – FC Přístav 3:0
Pošta – FK Rozvadovice 0:4
FC Hroší stavby – KMK Haná 3:0

1. MS stavby 24 142:59 42
2. FK Rozvadovice 24 87:62 31
3. Sedlisko 24 116:79 29
4. Sokolka Horka B 24 84:66 27
5. Henkováci 24 78:77 27
6. Háger podlahy 24 88:81 25
7. FC Hroší stavby 24 86:90 25
8. Pošta 24 74:74 22
9. Sokol Unčovice 24 54:76 21
10. FC Přístav 24 79:102 21
11. KMK Haná 24 63:78 19
12. Agrometal 24 67:102 19
13. Dřeváci Pňovice 24 88:122 17
14. Sokol Křelov A 24 53:91 11

3.liga B
Modos – N.T.P. 4:2
SK Kopeček – Hugo boss 5:3
Elekt.Otáhal A – Zelené balet 4:1
Plantoši – Magistrát MO 3:0
FC Fiasco – Rotor LBT 4:4
Sokol Žerotín – Inter Šternberk 4:2

1. Hugo boss 24 105:73 32
2. Modos 24 83:54 31
3. Hlušovice 23 86:63 30
4. SK Kopeček 24 56:44 29
5. Rotor LBT 24 67:57 28
6. Zelené balet 24 61:61 27
7. Naschrot 23 82:65 26
8. FC Fiasco 24 78:76 26
9. Elekt.Otáhal A 24 95:86 24
10. Plantoši 24 63:67 23
11. Inter Šternberk 24 79:82 19
12. Sokol Žerotín 24 49:87 14
13. Magistrát MO 24 47:82 13
14. N.T.P. 24 63:117 12

3.liga C
Foxhunters – Blues rock 1:7
FC Kladiváři – Dědečci 0:3
SK Holice – Senice B 2:2
Buff-belt – Ditrex 6:4
Arsenal Loučany – FC Holice 2:3
Arsenal FC – NanoTrade 10:5
Erena – Ajax Pivodam 0:3

1. Ditrex 24 154:63 39
2. Senice B 24 106:72 35
3. Buff-belt 24 99:58 33
4. FC Holice 24 94:68 31
5. Foxhunters 24 81:70 30
6. SK Holice 24 90:69 29
7. Ajax Pivodam 24 77:58 29
8. NanoTrade 24 89:84 24
9. Dědečci 24 82:100 23
10. Blues rock 24 72:109 16
11. Arsenal Loučany 24 49:76 15
12. Erena 24 55:92 15
13. Arsenal FC 24 79:127 9
14. FC Kladiváři 24 58:139 8

3.liga D
AC Čenda – Hejčín.berani 0:0
Sokol Nový Svět – Mates 4:1
FK Krčmaň – FK Véska 9:5
Elekt.Otáhal B – FC Podlas 4:4
M-Contakt – FC 1970 Bubeník 0:3
1.FC Hombok – Zora club 0:3
Meta Pohořany – RoDo legendy 4:2

1. Sokol Nový Svět 24 147:43 42
2. FC 1970 Bubeník 24 125:67 37
3. RoDo legendy 24 110:60 31
4. Meta Pohořany 24 104:69 31
5. FC Podlas 24 74:75 26
6. Mates 24 121:83 25
7. Elekt.Otáhal B 24 84:92 23
8. FK Krčmaň 24 89:99 18
9. M-Contakt 24 55:74 17
10. FK Véska 24 63:111 15
11. Zora club 24 37:113 9
12. 1.FC Hombok 24 47:101 8
13. Hejčín.berani 24 39:108 6
14. AC Čenda 24 0:0 0

4.liga A
FC Štok – SK Náklo 1:5
KMK Březové – Barbar 3:3
Zákl.Hnoyland – KZT Štěpánov 6:1
Bulldog Pňovice – el-jambass 1:2
Buldog Unčovice – FC Tigers 3:0
MK DL.Loučka – AC Karasov 9:1
Bílý balet – Karpat Uničov 4:1

1. Bílý balet 24 93:45 35
2. SK Náklo 24 78:48 34
3. el-jambass 24 102:59 33
4. Zákl.Hnoyland 24 69:73 26
5. MK DL.Loučka 24 83:66 25
6. Buldog Unčovice 24 49:44 25
7. Karpat Uničov 24 60:55 25
8. KMK Březové 24 68:90 23
9. KZT Štěpánov 24 53:69 21
10. Bulldog Pňovice 24 67:67 20
11. Barbar 24 66:80 20
12. FC Štok 24 52:71 19
13. FC Tigers 24 58:85 16
14. AC Karasov 24 41:87 14

4.liga B
SokolKřelov B – 1.FC Černovír 3:4
Sokol Skrbeň – FC Dijak Lutín 6:9
FK Břuchotín – FC Rataje 1:3
SB Luběnice – Smytliš Senice 3:0
SK Slatinky – FK Sigma Lutín 1:2

1. FC Rataje 24 110:64 36
2. Roko Samotišky 23 107:66 34
3. SB Luběnice 24 96:68 30
4. FK Sigma Lutín 24 93:63 29
5. SK Slatinky 24 87:81 23
6. FK Břuchotín 24 74:83 23
7. SokolKřelov B 24 84:91 21
8. FC Dijak Lutín 24 93:112 20
9. Neředín elite 24 90:77 19
10. Smytliš Senice 24 80:88 16
11. Sokol Skrbeň 24 63:86 14
12. 1.FC Černovír 24 63:86 13
13. FC Skrbeň 23 39:114 8
14. B 24 0:0 0

4.liga C
Mlha team – J.A.H. 3:0
Leaders – Dyn.Bystrovany 2:5
Sl.Bystrovany – Jager 1878 3:18
Draci – Top.Bukovany 3:4
Sportbar Sigma – AC Rapid 13:2
Second Wave – FC IJZ 5:3
Raptors team – Sokol Bělkovice 7:2

1. Jager 1878 24 156:63 41
2. Raptors team 24 156:55 37
3. Sportbar Sigma 24 119:55 37
4. Mlha team 24 128:75 35
5. Draci 24 120:86 31
6. Sokol Bělkovice 24 62:65 27
7. J.A.H. 24 78:83 24
8. Second Wave 24 87:95 23
9. Dyn.Bystrovany 24 89:99 21
10. Top.Bukovany 24 73:95 18
11. Leaders 24 62:129 12
12. FC IJZ 24 60:103 11
13. AC Rapid 24 82:150 11
14. Sl.Bystrovany 24 60:179 8

4.liga D
D – F1 U Slávka 0:0
Sokol Dubany – Kaprodrom Klub 12:3
Kamerun – Red Devils 5:6
Odra – FC Tripol 3:0
Lazce United – P.balet 99 1:5
TJ Sokol Olšany – FC ZRTV Loko 2:1
P.balet 06 – KAF Přestavlky 3:0

1. Kamerun 24 102:45 35
2. Sokol Dubany 24 97:47 33
3. P.balet 99 24 93:71 28
4. TJ Sokol Olšany 24 81:54 27
5. Lazce United 24 82:48 26
6. P.balet 06 24 81:52 26
7. FC ZRTV Loko 24 94:84 25
8. Red Devils 24 58:76 21
9. Odra 24 55:74 19
10. Kaprodrom Klub 24 68:84 18
11. F1 U Slávka 24 42:71 16
12. FC Tripol 24 44:130 9
13. KAF Přestavlky 24 31:92 5
14. D 24 0:0 0

4.liga E
IMD Olomouc – FC Broky 4:12
MK Chudobín – FC Peklo NV 2:3
FC Jantaři – Adam Leasing 4:8
Koník Litovel – Hodolany jun. 3:0
AC Jojo United – FC Partyzán 3:5
Press Slatinky – Chalapeňos 2:2

1. FC Broky 24 111:52 34
2. IMD Olomouc 24 109:64 30
3. Adam Leasing 24 109:60 29
4. Press Slatinky 24 72:55 29
5. FC Peklo NV 24 75:52 26
6. Koník Litovel 24 74:84 24
7. FC Partyzán 24 73:93 24
8. Chalapeňos 24 67:55 23
9. FC Hattrick 24 60:56 23
10. MK Chudobín 24 77:88 20
11. FC Jantaři 24 47:89 14
12. Hodolany jun. 24 58:94 11
13. AC Jojo United 24 28:118 1

4.liga F
Galacticos – FC Braník 3:4
UMO – OSŽ Commando 3:5
FC Alcatraz – Domino 2:4
F-21 – Geoboys 3:5
Real stars – Atletico Haná 1:6
Tichej koutek – OKL team 11:3

1. Galacticos 24 126:46 38
2. Geoboys 24 131:67 33
3. Atletico Haná 24 118:68 33
4. Domino 24 81:57 28
5. Académica 24 87:94 25
6. Tichej koutek 24 110:109 21
7. OKL team 24 91:106 21
8. F-21 24 81:97 21
9. Real stars 24 79:111 16
10. FC Alcatraz 24 63:83 15
11. UMO 24 86:134 13
12. FC Braník 24 52:80 12
13. OSŽ Commando 24 60:113 12

Okomentuj jako první článek "Dvacáté čtvrté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE