Dvacáté čtvrté kolo OFS Olomouc

Výsledky soutěží OFS Olomouc – 24. kolo – víkend 30.-31. květen
Okresní přebor II. třídy – muži
24.kolo:
SK Červenka-Sokol Chomoutov 4:5 (3:4), Peč 3(1x p.k.), Gál – Fukan 2, Trefil 2, Pavlík, TJ Štěpánov B-Sokol Kožušany 1:4 (0:1), Zachar – Soušek 2, Otava (p.k.), Očenášek, FK Šternberk B-FK Nemilany 3:1 (3:0), Sláma 2, Slížek – Velíšek, Nová Hradečná-Dlouhá Loučka 3:1 (3:0), Král 2 (1x p.k.), Weigl – Hrdlovič (p.k.), Újezd u Uničova-FC Drahlov 5:1 (1:1), Demeter 2, Petr 2, Ptáček – Neubauer, Sokol Střelice-FC Lužice 4:3 (3:1), FK Autodemont-Sokol Blatec 5:0 (2:0), Huf, Jahn, Kalva, Stroupek, Zacpal.

1. FK Nemilany 24 18 1 5 68:28 55
2. Sokol Kožušany 24 16 2 6 69:35 50
3. FK Autodemont 24 15 3 6 77:26 48
4. FC Drahlov 24 14 3 7 55:35 45
5. Sokol Chomoutov 24 14 2 8 45:36 44
6. Újezd u Uničova 24 14 1 9 59:37 43
7. FK Šternberk B 24 12 6 6 49:31 42
8. Sokol Střelice 24 10 4 10 41:41 34
9. SK Červenka 24 10 1 13 46:56 31
10. Sokol Blatec 24 8 1 15 33:48 25
11. Dlouhá Loučka 24 8 0 16 31:52 24
12. TJ Štěpánov B 24 6 3 15 31:77 21
13. FC Lužice 24 6 1 17 29:64 19
14. Nová Hradečná 24 2 2 20 17:84 8

Kanonýři: 32 – Mršťák (FK Autodemont), 16 – Zacpal (FK Autodemont), 15 – Ptáček (Újezd u Uničova), Thomas (Sokol Kožušany).

Okresní přebor III. třídy – muži
24.kolo:
FC Dolany B-Sokol Slavonín B 7:3 (7:1), Hrdlička 3, Holásek 2, Máčala, Večeřa – Mikuš, Pejřimovský, Sklepek, Sokol Drahanovice-SK Náměšť B 1:4 (1:1), Prucek – Kvapil 2, Jelínek, Vymětal, Sokol Bouzov-TJ Těšetice 2:1 (1:0), Bosák, Lofítek – Zbrož, Hraničné Petrovice-FK Přáslavice 0:7 (0:4) – Kirschbaum 2, Řondek 2, Perutka, Skácel, Žižka, SFK Nedvězí-1.FC Olešnice 7:0 (5:0), Novotný 4, Schwartz, Výmola, Zentrich, Sokol Mladeč-Sokol Příkazy 4:1 (3:1), Čep 2, Drozd, Fuglíček – Lád, Bohuňovice B-FK Hlubočky B 2:5 (1:1), Krejčí, Techet – Henkl 2, Liďák, Oral, Válek.

1. Sokol Příkazy 24 17 2 5 59:31 53
2. FK Přáslavice 24 15 3 6 67:36 48
3. SFK Nedvězí 24 15 1 8 68:38 46
4. Sokol Bouzov 24 12 5 7 55:40 41
5. Sokol Mladeč 24 13 1 10 58:53 40
6. SK Náměšť B 24 11 3 10 62:52 36
7. Sokol Drahanovice 24 11 3 10 61:65 36
8. TJ Těšetice 24 10 5 9 84:51 35
9. FC Dolany B 24 10 5 9 64:64 35
10. Bohuňovice B 24 10 4 10 61:59 34
11. FK Hlubočky B 24 8 2 14 37:60 26
12. Sokol Slavonín B 24 6 4 14 48:70 22
13. 1.FC Olešnice 24 6 1 17 46:90 19
14. Hraničné Petrovice 24 4 1 19 36:97 13

Kanonýři: 25 – Zbrož (TJ Těšetice), 20 – Klicpera (SFK Nedvězí), 17 – Kment A. (Sokol Drahanovice).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
24.kolo:
SK Králová-Horní Loděnice 5:0 (-1:-1), Horn, Klaban, Skoumal, Volfl, Šenk, Sokol Babice B-Hvězda Libavá 4:6 (3:2), Derka, Gajdošík, Kovář, Vlček – Dohnal 3, Fedák 2, Dvořák, Sokol Jívová-Sokol Hnojice 2:2 (0:2), Fecenko(p.k.), Mazač – Knob, Kopka, TJ Mladějovice-FC Jiříkov 1:1 (0:1), Shuyto – Šopík, Moravský Beroun B-TJ Dalov 1:1 (0:1), Malinovský – Janíček, Sokol Střelice B-FK Huzová 4:0 (3:0), Kopecký 3, Koutný, Sportklub Štarnov-FK Šternberk C 3:1 (2:1), Coufal, Kryl, Kucharčík – Veselý.

1. SK Králová 24 16 6 2 63:26 54
2. Moravský Beroun B 24 15 6 3 83:23 51
3. Sokol Hnojice 24 14 4 6 59:37 46
4. TJ Mladějovice 24 12 8 4 66:33 44
5. Sokol Jívová 24 12 7 5 60:36 43
6. Hvězda Libavá 24 11 6 7 55:42 39
7. TJ Dalov 24 10 5 9 60:50 35
8. FK Huzová 24 9 8 7 50:46 35
9. Sokol Babice B 24 9 5 10 53:55 32
10. FC Jiříkov 24 7 6 11 36:45 27
11. Sportklub Štarnov 24 7 4 13 54:59 25
12. Sokol Střelice B 24 5 1 18 29:83 16
13. Horní Loděnice 24 4 4 16 32:90 16
14. FK Šternberk C 24 1 2 21 19:94 5

Kanonýři: 23 – Shuyto (TJ Mladějovice), 15 – Frank (TJ Dalov), 14 – Kolomazník (Sokol Jívová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
24.kolo:
SK Chválkovice B-Sokol Pňovice 1:3 (1:1), Opletal – Žmolík 2, Čunderle, Moravská Huzová-SK Grygov 4:0 (3:0), Brzobohatý, Kuttler, Mazač, Zahradníček, Sokol Vilémov-Sokol Luká 1:0 (1:0), Hlavinka, TJ Tršice-FC Drahlov B 5:1 (3:1), Polák, Polášek, Vlček, Werner, Zelinka – Spurný, Velký Újezd-Sokol Majetín 1:3 (0:3), Bartošek – Folprecht, Krkoška, Macenauer, Sokol Odrlice-SK Slatinice B 0:2 (0:1) – Dostál, Navrátil.

1. Sokol Majetín 22 21 0 1 83:20 63
2. Velký Újezd 22 13 5 4 72:27 44
3. Sokol Vilémov 22 12 5 5 44:29 41
4. TJ Střeň 22 13 2 7 47:37 41
5. SK Chválkovice B 22 12 0 10 47:39 36
6. SK Slatinice B 22 11 2 9 48:43 35
7. TJ Tršice 22 7 6 9 33:36 27
8. Sokol Pňovice 23 6 6 11 29:42 24
9. FC Drahlov B 22 6 5 11 32:45 23
10. Moravská Huzová 22 6 4 12 34:59 22
11. Sokol Odrlice 22 6 3 13 32:59 21
12. Sokol Luká 22 5 4 13 34:67 19
13. SK Grygov 23 3 4 16 29:61 13

Kanonýři: 15 – Sležek (Velký Újezd), 14 – Zlámal (Velký Újezd), 13 – Rozsypal (FC Drahlov B).

Okresní přebor dorostenců
11.kolo:
Sokol Dub n.M.-FC Hněvotín 5:1 (2:0), Hegr 3, Kubíček, Pazdera – Kratochvíl, Sokol Slavonín-SK Bělkovice 1:10 (1:2), Pischta – Pavlita 3, Frýba 2, Konečný 2, Gaťařík, Horčičák, Zajíček, TJ Haňovice-SK Šumvald 1:1 (0:0), Kuchař – Dostál, TJ Mladějovice-Sokol Troubelice 0:0, SFK Nedvězí-FK Autodemont 4:4 (2:3), Belant 2, Blaha, Výmola – Jahn 2, Jurka, Olbert.

1. Sokol Dub n.M. 18 12 5 1 51:16 41
2. FK Autodemont 18 10 4 4 53:26 34
3. Sokol Troubelice 18 9 5 4 44:24 32
4. SFK Nedvězí 18 9 4 5 55:37 31
5. SK Bělkovice 18 9 2 7 45:39 29
6. TJ Haňovice 18 7 4 7 42:37 25
7. FC Hněvotín 18 6 4 8 40:38 22
8. SK Šumvald 18 6 3 9 35:49 21
9. TJ Mladějovice 18 5 3 10 28:49 18
10. Sokol Slavonín 18 0 0 18 13:91 0

Kanonýři: 28 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 19 – Jahn (FK Autodemont), 17 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
22.kolo:
SK Červenka-FC Dolany 2:0 (2:0), Dvorský, Ivanič, Sokol Bohuňovice-SK Šumvald 2:2 (2:1), Hanuš, Poláček – Mihailescu 2, TJ Haňovice-Sokol Paseka 15:3 (8:1), Dorotovičová 5, Navrátil 5, Vogel 2, Vymětal 2, Dostál – Mako 2, Mauler.

1. TJ Haňovice 15 13 0 2 133:39 39
2. Tatran Litovel A 14 13 0 1 74:15 39
3. Sokol Bohuňovice 16 10 2 4 61:41 32
4. FC Dolany 14 8 2 4 68:42 26
5. SK Šumvald 14 6 3 5 40:45 21
6. SK Červenka 14 6 0 8 49:63 18
7. Sokol Paseka 15 2 2 11 42:76 8
8. FC Medlov 15 1 2 12 29:107 5
9. Moravský Beroun 15 1 1 13 18:86 4

Kanonýři: 31 – Schwarz (FC Dolany), 30 – Navrátil (TJ Haňovice), 23 – Nantl T. (SK Červenka).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
22.kolo:
FC Hněvotín-TJ Štěpánov 5:2 (2:1), Holub 3, Pochyla, Samek – Hanus, Poprach, Sokol Dub n.M.-Sigma Lutín 4:2 (2:2), Vraštil 2, Nakládal, Zubal – Chmelař, Šmoldas, Sokol Chomoutov-Sokol Kožušany 9:1 (5:0), Blažek 4, Malíšek 2, Vachutka 2, Jahn – Kovář, TJ Tršice-Sokol Náklo 1:7 (0:5), Jurčík – Divjak 3, Polívka 2, Holík, Sapara, Velký Újezd-SK Slatinice 3:4 (1:2), Kamarád, Mádr, Tylich – Doležal, Menšík, Ryšavý, Sypěna.

1. Sokol Chomoutov 18 17 1 0 110:17 52
2. FC Hněvotín 19 17 0 2 154:26 51
3. Sokol Dub n.M. 18 12 2 4 78:30 38
4. TJ Štěpánov 19 12 2 5 71:31 38
5. Sokol Náklo 18 12 1 5 104:42 37
6. Velký Újezd 18 6 2 10 45:86 20
7. SK Slatinice 18 5 1 12 41:87 16
8. Sokol Kožušany 18 4 3 11 67:80 15
9. SK Chválkovice 18 5 0 13 55:94 15
10. TJ Tršice 18 2 3 13 32:91 9
11. Sigma Lutín 18 0 1 17 16:189 1

Kanonýři: 53 – Holub M. (FC Hněvotín), 42 – Blažek (Sokol Chomoutov), 34 – Holík (Sokol Náklo).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
24.kolo:
FC Dolany-Sokol Bohuňovice 1:8 (0:4), Jahoda – Kožuch 2, Krejčí 2, Malaska 2, Kupka, Poláček, SK Chválkovice-Hvězda Libavá 5:3 (4:0), Vraj 4, Šimek – Roeland 2, Střaslička, Sokol Dub n.M.-SK Grygov 1:1 (1:1), Novotný – Nevěřil, 1.FC Olomouc-SK Bělkovice 3:2 (1:2), Muláková 2, Čislinská – Hekele, Mrkva, TJ Tršice-SK Velká Bystřice 2:1 (1:1), Janek, Tichavský – Zifčák, Sokol Slavonín B-SFK Nedvězí 1:10 (0:4), Rozložník – Zbořil 4, Živný 4, Blahová, Marek, FK Hlubočky-Velký Újezd 3:1 (3:1), Hrubý 2, Čecháček – Himr.

1. Sokol Bohuňovice 24 22 1 1 196:34 67
2. SK Bělkovice 24 18 1 5 147:37 55
3. SK Velká Bystřice 24 15 4 5 104:59 49
4. FC Dolany 24 14 4 6 72:64 46
5. Sokol Dub n.M. 24 13 4 7 98:44 43
6. FK Hlubočky 24 12 0 12 75:88 36
7. SK Chválkovice 24 9 5 10 69:69 32
8. SK Grygov 24 9 3 12 57:72 30
9. SFK Nedvězí 24 9 3 12 68:105 30
10. Velký Újezd 24 9 2 13 50:94 29
11. 1.FC Olomouc 24 8 3 13 37:73 27
12. TJ Tršice 24 6 1 17 47:84 19
13. Hvězda Libavá 24 4 2 18 35:142 14
14. Sokol Slavonín B 24 3 1 20 42:132 10

Kanonýři: 68 – Vystrčil (SK Bělkovice), 57 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 44 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
24.kolo:
Sokol Drahanovice-Sokol Pňovice 0:9 (0:1) – Káňa 6, Knapp 2, Navrátilová, TJ Haňovice-Sokol Těšetice 9:0 (3:0), Navrátil 5, Kučera 3, Otava, Tatran Litovel-Sigma Lutín 6:1 (4:0), Hrazdilová 3, Hrazdil 2, Janků – Soušek, Sokol Troubelice-Sokol Náklo 2:7 (0:3), Dragoun, Schneider – Kopřiva 2, Gaja, Mrtýnek, Peřina, Pěček, Pěčková, FK Autodemont-SK Slatinice 1:1 (1:1), Sedláček – Šnobl.

1. Sokol Náklo 23 22 0 1 156:22 66
2. SK Náměšť 21 17 3 1 103:35 54
3. TJ Haňovice 22 14 3 5 110:56 45
4. Tatran Litovel 22 13 3 6 69:32 42
5. SK Slatinice 23 11 5 7 71:46 38
6. SK Uničov 22 9 6 7 60:37 33
7. Sokol Troubelice 22 8 6 8 79:91 30
8. Sokol Pňovice 22 8 3 11 57:71 27
9. FK Autodemont 22 7 2 13 48:71 23
10. FC Hněvotín 21 6 4 11 47:59 22
11. Sigma Lutín 22 4 0 18 28:121 12
12. Sokol Drahanovice 22 3 1 18 35:148 10
13. Sokol Těšetice 22 2 2 18 28:102 8

Kanonýři: 48 – Nguyen (SK Náměšť), 34 – Navrátil (TJ Haňovice), Pěček (Sokol Náklo), 31 – Kučera (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Dvacáté čtvrté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE