Dvacáté druhé kolo futsalových lig

01

1.liga
FC Creditas : Real HDO 2:6
FC Hněvotín : Ajax Bělidla 3:0
Hruš.Chořelice : Olpran 9:2
Pergola : AT Beermingham 5:1
FC Levotil : Step Style 1:0
SK Mrsklesy : Galatasaray 6:2
Aston Pila 98 : SK MP Olomouc 5:5

1. FC Hněvotín 21 132:50 38
2. Ajax Bělidla 22 88:60 31
3. AT Beermingham 22 87:59 30
4. Real HDO 22 127:65 28
5. Galatasaray 22 101:106 26
6. Step Style 22 98:69 25
7. Pergola 22 78:62 24
8. Aston Pila 98 22 75:87 24
9. FC Levotil 22 63:87 20
10. Hruš.Chořelice 22 79:93 18
11. SK MP Olomouc 21 76:84 17
12. FC Creditas 22 53:110 9
13. Olpran 22 60:111 8
14. SK Mrsklesy 22 67:141 8

2.liga A
Ditrex : PS Beton 5:5
FC Wednesday : Lion Sport.cz 5:0
Rychlá rota : FC Loučany 4:7
United Players : FC Křídla 5:2
Sokolka Horka A : Senice B 3:0
Schwarzbach : FK Rozvadovice 4:1

1. FC Křídla 22 100:54 32
2. FC Loučany 22 100:59 29
3. Schwarzbach 22 74:52 27
4. Moravan Cholina 21 74:58 27
5. PS Beton 22 77:56 25
6. Rychlá rota 22 84:77 22
7. United Players 22 65:60 22
8. Lion Sport.cz 22 68:67 22
9. FC Wednesday 22 68:82 19
10. Sokolka Horka A 22 67:81 19
11. Ditrex 22 74:108 19
12. FC Luběnice 21 58:90 15
13. FK Rozvadovice 22 39:72 15
14. Senice B 22 36:68 13

2.liga B
Sokol N.Svět : FC Chelsea 10:2
Mix junior : MS stavby 12:3
Celtic : Hurikán VB 7:1
Hlušovice : Restoma 9:5
FC Skunk : FC Bubeník 4:2
At.Bystrovany : Sokol Pohořany 1:1
MK Jívová : Hugo boss 7:1

1. Mix junior 22 95:58 30
2. Sokol Pohořany 22 78:59 29
3. FC Skunk 22 89:58 28
4. FC Bubeník 22 87:62 25
5. Celtic 22 83:74 25
6. MS stavby 22 96:97 24
7. At.Bystrovany 22 59:57 23
8. Hurikán VB 22 75:68 21
9. Sokol N.Svět 22 75:69 20
10. Restoma 22 66:81 20
11. Hlušovice 22 62:83 20
12. FC Chelsea 22 75:108 16
13. Hugo boss 22 61:90 15
14. MK Jívová 22 75:112 12

3.liga A
Bažanti : Galacticos 1:8
Sokolka Horka B : Henkováci 0:2
SK Náklo : Háger podlahy 3:0
Agrometal : FC Peklo N.Ves 2:6
FC Hroší stavby : Jager 1878 6:0
Sokol Mezice : SK Profit N.Ves 2:2

1. Galacticos 21 91:42 34
2. Sokol Mezice 20 88:23 33
3. FC Hroší stavby 20 95:77 26
4. Sokolka Horka B 20 80:60 24
5. SK Náklo 21 71:65 24
6. Henkováci 20 68:49 23
7. Jager 1878 21 82:81 22
8. SK Profit N.Ves 20 63:46 21
9. Sedlisko 20 73:74 19
10. FC Peklo N.Ves 20 56:100 15
11. Agrometal 20 58:79 12
12. Háger podlahy 21 57:97 8
13. Bažanti 20 36:125 3

3.liga B
FC Přístav : Raptors team 0:0
AUS Olomouc : Bílý balet 0:0
Plantoši : Elekt.Otáhal A 0:0
SK Kopeček : Zelené balet 1:2
Naschrot : Roko Samotišky 5:4
el-jambass : Rotor LBT 0:2
FC Fiasco : Modos Olomouc 2:3

1. AUS Olomouc 22 77:27 27
2. Modos Olomouc 22 78:31 23
3. el-jambass 22 61:48 22
4. SK Kopeček 22 42:37 21
5. Rotor LBT 22 47:32 19
6. Raptors team 22 93:54 18
7. Roko Samotišky 22 55:76 16
8. Zelené balet 22 41:63 14
9. FC Fiasco 22 56:73 12
10. Elekt.Otáhal A 22 54:105 10
11. Naschrot 22 32:90 2
12. FC Přístav 22 0:0 0
13. Bílý balet 22 0:0 0
14. Plantoši 22 0:0 0

3.liga C
Sokol Dubany : Pošta 10:0
FK Sigma Lutín : FK Krčmaň 5:4
SK Holice : Ajax Pivodam 6:4
Rio de Blatec : Foxhunters 2:0
Kamerun : FC Rataje 3:5
Kovo Dřevo : NanoTrade 6:5
Blues rock : Sportbar Sigma 3:10

1. Rio de Blatec 22 110:59 35
2. Kovo Dřevo 22 101:68 32
3. SK Holice 22 97:59 31
4. Foxhunters 22 79:50 27
5. FK Krčmaň 22 101:90 25
6. Kamerun 22 85:90 23
7. Sokol Dubany 22 75:76 20
8. Blues rock 22 81:83 20
9. Sportbar Sigma 22 81:91 19
10. Pošta 22 69:83 19
11. Ajax Pivodam 22 75:90 18
12. FC Rataje 22 72:103 16
13. FK Sigma Lutín 22 57:99 11
14. NanoTrade 22 61:103 10

3.liga D
Mlha team : Elekt.Otáhal B 3:2
Buff-belt : Dorespo Lošov 7:2
Geoboys : FC Holice 0:6
Dědečci : Mates 0:3
RoDo legendy : Meta Pohořany 2:5
FK Véska : Zora club 3:0
At.Haná : FC Podlas 5:3

1. FC Holice 22 105:59 32
2. Meta Pohořany 22 82:53 30
3. At.Haná 22 105:77 30
4. Mates 22 97:73 29
5. Mlha team 22 96:68 27
6. Elekt.Otáhal B 22 100:87 27
7. FC Podlas 22 126:81 25
8. Buff-belt 22 85:69 24
9. Dorespo Lošov 22 79:76 23
10. Geoboys 22 103:89 22
11. RoDo legendy 22 85:91 21
12. FK Véska 22 65:138 8
13. Dědečci 22 48:106 6
14. Zora club 22 48:157 4

4.liga A
FC Štok : FC Tigers 1:5
Buldog Unčovice : KZT Štěpánov 2:1
Sokol Unčovice : KMK Březové 3:1
MK Dl.Loučka : Dř.Pňovice 3:0
Barbar : AC Karasov 6:8
Karpat Uničov : Bulldog Pňovice 1:4
Sokol Žerotín : Zákl.Hnoyland 2:3

1. Sokol Unčovice 21 64:29 33
2. FC Tigers 22 69:35 33
3. MK Dl.Loučka 22 66:48 27
4. Zákl.Hnoyland 22 68:56 25
5. Dř.Pňovice 22 88:76 25
6. AC Karasov 22 70:64 24
7. Buldog Unčovice 22 42:42 22
8. Karpat Uničov 22 65:64 21
9. Barbar 22 66:74 20
10. KMK Březové 22 53:74 18
11. Bulldog Pňovice 21 54:65 17
12. Sokol Žerotín 22 48:71 16
13. KZT Štěpánov 22 55:75 14
14. FC Štok 22 55:90 11

4.liga B
FK Břuchotín : Neředín elite 0:0
Sokol Skrbeň : SK Slatinky 5:8
Sokol Křelov B : FC Lutín 7:1
Arsenal Loučany : FC Skrbeň 11:1
FC Braník : Sokol Slatinky 5:1
Académica : Domino 3:7
SB Luběnice : Sokol Křelov A 1:3

1. FK Břuchotín 22 129:55 32
2. Sokol Křelov A 22 90:43 32
3. Domino 22 122:51 31
4. Arsenal Loučany 22 107:51 27
5. FC Braník 22 84:53 27
6. Sokol Slatinky 22 84:64 23
7. SK Slatinky 22 84:69 23
8. SB Luběnice 22 49:64 20
9. Sokol Skrbeň 22 61:89 15
10. Académica 22 70:117 14
11. Sokol Křelov B 22 70:93 13
12. FC Lutín 22 60:152 3
13. FC Skrbeň 22 46:155 2
14. Neředín elite 22 0:0 0

4.liga C
SK Véska : Inter Šternberk 5:4
Slav.Bystrovany : FC IJZ 4:6
J.A.H. : Arsenal FC 6:8
Second Wave : Draci 3:7
Erena : Leaders 8:2
Tichej koutek : Top.Bukovany 2:4
WP Rebels : Dyn.Bystrovany 5:3

1. Tichej koutek 22 162:78 39
2. Inter Šternberk 22 158:91 34
3. Erena 22 94:54 26
4. SK Véska 22 124:91 26
5. Top.Bukovany 22 85:73 25
6. Draci 22 96:90 25
7. Arsenal FC 22 85:98 22
8. J.A.H. 22 91:97 21
9. FC IJZ 22 65:88 20
10. WP Rebels 22 83:94 19
11. Dyn.Bystrovany 22 78:104 16
12. Leaders 22 70:137 16
13. Second Wave 22 60:83 15
14. Slav.Bystrovany 22 59:132 4

4.liga D
FC Tripol : Alcatraz 0:3
FC ZRTV Loko : P.balet 99 8:1
Red Devils : OKL team 0:3
F1 U Slávka : Sokol Olšany 0:4
Lazce United : KAF Přestavlky 7:3
Red Gunners : Kaprodrom Klub 0:3
P.balet 06 : Odra 0:3

1. Lazce United 22 123:37 38
2. Red Gunners 22 135:68 33
3. P.balet 99 22 100:60 31
4. FC ZRTV Loko 22 102:53 29
5. Sokol Olšany 22 62:48 28
6. Alcatraz 22 71:62 25
7. Kaprodrom Klub 22 76:73 25
8. F1 U Slávka 22 55:68 18
9. Odra 22 71:89 18
10. OKL team 22 76:104 18
11. P.balet 06 22 52:75 11
12. KAF Přestavlky 22 51:108 10
13. Red Devils 22 30:75 8
14. FC Tripol 22 27:111 4

4.liga E
FC Broky : OSŽ Commando 11:1
Aschmeritz : Koník Litovel 4:1
Hejč.berani : 1.FC Černovír 1:2
AC Jojo United : MK Chudobín 1:8
FC Hattrick : FC Partyzán 11:6
FC Jantaři 2011 : Chalapeňos 3:16
Real stars : Adam Leasing 3:6

1. Chalapeňos 22 130:45 38
2. Adam Leasing 22 96:37 35
3. Koník Litovel 22 103:68 31
4. Aschmeritz 22 78:54 28
5. FC Broky 22 117:74 26
6. Hejč.berani 22 77:56 25
7. FC Hattrick 22 93:75 23
8. 1.FC Černovír 22 78:74 23
9. MK Chudobín 22 71:64 21
10. OSŽ Commando 22 75:78 21
11. Real stars 22 93:93 20
12. AC Jojo United 22 46:125 9
13. FC Jantaři 2011 22 37:130 7
14. FC Partyzán 22 46:167 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté druhé kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE