Dvacáté druhého kolo futsalových lig

SFMO OlomoucIlustrační foto

1.liga
SK MP Olomouc – Real HDO 6:10
Lion Sport.cz – AT Beermingham 3:8
FC Chelsea – FC Hněvotín 2:14
Ajax Bělidla – Galatasaray 2:2
Celtic – FC Levotil 5:5
FC Křídla – Hruš.Chořelice 4:4
Aston Pila 98 – Step Style 4:0

1. Ajax Bělidla 22 122:48 37
2. Real HDO 22 112:54 35
3. FC Hněvotín 22 117:56 31
4. AT Beermingham 22 97:61 30
5. FC Levotil 22 82:60 25
6. Aston Pila 98 22 71:71 24
7. Hruš.Chořelice 22 83:86 22
8. SK MP Olomouc 22 93:120 21
9. Step Style 22 64:78 19
10. FC Křídla 22 64:74 18
11. Galatasaray 22 87:105 18
12. FC Chelsea 22 68:122 11
13. Lion Sport.cz 22 65:118 10
14. Celtic 22 59:131 7

2.liga A
Rychlá rota – Schwarzbach 8:3
Sokolka Horka A – Kovo Dřevo 3:1
Moravan Cholina – Slovan Uničov 8:4
Pergola – United Players 5:1
SK Profit NV – FC Loučany 1:2
FC Luběnice – PS Beton 2:1

1. FC Loučany 22 126:57 41
2. Pergola 22 104:46 37
3. PS Beton 22 76:61 25
4. Wednesday 21 95:73 24
5. Moravan Cholina 22 80:74 24
6. United Players 22 67:60 23
7. FC Luběnice 22 60:61 20
8. Sokolka Horka A 22 80:89 20
9. Rychlá rota 22 64:72 18
10. SK Profit NV 22 59:102 18
11. Sokol Mezice 21 59:63 17
12. Schwarzbach 22 72:93 16
13. Kovo Dřevo 22 56:81 15
14. Slovan Uničov 22 67:133 8

2.liga B
RK Dachi – FC Creditas 3:2
Atl.Bystrovany – Hurikán 2:1
MK Jívová – PSG 2010 5:2
Olpran – FC Skunk 5:4
Restoma – Mix junior 4:3
SK Mrsklesy – Rio de Blatec 8:3
Sokol Pohořany – Dorespo Lošov 2:4

1. Olpran 22 114:61 32
2. FC Creditas 22 78:68 29
3. SK Mrsklesy 22 105:80 27
4. Mix junior 22 78:70 27
5. Sokol Pohořany 22 76:64 24
6. MK Jívová 22 84:79 24
7. Atl.Bystrovany 22 64:62 22
8. Restoma 22 69:69 22
9. Dorespo Lošov 22 51:57 21
10. Hurikán 22 53:50 20
11. RK Dachi 22 47:58 20
12. FC Skunk 22 78:92 20
13. Rio de Blatec 22 54:83 15
14. PSG 2010 22 37:95 3

3.liga A
FC Přístav – Henkováci 1:3
Sokolka Horka B – Sokol Křelov A 4:1
Agrometal – MS stavby 3:6
Háger podlahy – FK Rozvadovice 4:1
Sokol Unčovice – Sedlisko 4:4
Pošta – KMK Haná 4:3
FC Hroší stavby – Dřeváci Pňovice 6:3

1. MS stavby 22 129:54 38
2. FK Rozvadovice 22 80:58 29
3. Henkováci 22 72:70 26
4. Sedlisko 22 103:73 25
5. Sokolka Horka B 22 78:59 25
6. Háger podlahy 21 75:66 23
7. FC Hroší stavby 22 78:86 21
8. FC Přístav 22 75:94 21
9. Pošta 22 69:68 20
10. KMK Haná 22 63:72 19
11. Agrometal 22 59:89 18
12. Sokol Unčovice 22 49:75 17
13. Dřeváci Pňovice 22 82:118 15
14. Sokol Křelov A 21 46:76 9

3.liga B
Hlušovice – N.T.P. 5:4
Modos – Magistrát MO 1:4
Elekt.Otáhal A – Rotor LBT 5:3
Plantoši – FC Fiasco 0:3
Hugo boss – Inter Šternberk 3:3
Sokol Žerotín – Zelené balet 2:2

1. Hugo boss 22 98:67 30
2. Hlušovice 22 82:62 28
3. Modos 22 76:51 27
4. Rotor LBT 22 62:50 27
5. Zelené balet 22 59:53 27
6. Naschrot 21 80:61 25
7. SK Kopeček 21 43:37 23
8. FC Fiasco 22 68:72 23
9. Plantoši 22 59:63 21
10. Elekt.Otáhal A 22 82:83 20
11. Inter Šternberk 22 73:72 19
12. Magistrát MO 22 47:73 13
13. N.T.P. 22 59:104 12
14. Sokol Žerotín 22 43:83 11

3.liga C
FC Kladiváři – Foxhunters 0:3
Buff-belt – Blues rock 8:6
SK Holice – NanoTrade 2:4
Arsenal Loučany – Dědečci 2:3
Arsenal FC – FC Holice 4:8
Senice B – Ajax Pivodam 12:5
Erena – Ditrex 0:5

1. Ditrex 22 144:49 39
2. Senice B 22 101:70 32
3. Buff-belt 22 91:50 31
4. Foxhunters 22 75:60 28
5. FC Holice 22 87:64 27
6. SK Holice 22 85:64 27
7. Ajax Pivodam 22 71:55 26
8. NanoTrade 22 83:71 24
9. Dědečci 22 76:95 21
10. Arsenal Loučany 22 44:68 15
11. Erena 22 52:88 13
12. Blues rock 22 60:105 12
13. FC Kladiváři 22 58:133 8
14. Arsenal FC 22 61:116 5

3.liga D
AC Čenda – Zora club 0:0
Sokol Nový Svět – FK Véska 6:1
Elekt.Otáhal B – Mates 0:14
M-Contakt – Hejčín.berani 0:3
RoDo legendy – FC Podlas 8:2
1.FC Hombok – FK Krčmaň 0:3
Meta Pohořany – FC 1970 Bubeník 5:5

1. Sokol Nový Svět 22 133:41 38
2. FC 1970 Bubeník 22 119:62 35
3. RoDo legendy 22 105:56 29
4. Meta Pohořany 22 95:66 27
5. FC Podlas 22 69:66 25
6. Mates 22 117:79 23
7. Elekt.Otáhal B 22 75:85 20
8. M-Contakt 22 55:68 17
9. FK Véska 22 58:102 15
10. FK Krčmaň 22 71:90 14
11. 1.FC Hombok 22 47:95 8
12. Zora club 22 30:104 7
13. Hejčín.berani 22 38:98 6

4.liga A
FC Štok – Bulldog Pňovice 3:3
KMK Březové – el-jambass 2:8
Zákl.Hnoyland – SK Náklo 3:2
FC Tigers – AC Karasov 2:2
Buldog Unčovice – Karpat Uničov 2:2
MK DL.Loučka – Barbar 10:2
Bílý balet – KZT Štěpánov 7:0

1. Bílý balet 22 85:39 33
2. el-jambass 22 97:54 31
3. SK Náklo 22 71:46 30
4. Karpat Uničov 22 59:48 25
5. Buldog Unčovice 22 46:44 22
6. Zákl.Hnoyland 22 59:69 22
7. MK DL.Loučka 22 71:65 21
8. KMK Březové 22 63:85 21
9. Bulldog Pňovice 22 65:63 20
10. KZT Štěpánov 22 50:61 20
11. FC Štok 22 51:63 19
12. Barbar 22 58:73 17
13. FC Tigers 22 55:82 14
14. AC Karasov 22 40:78 13

4.liga B
Smytliš Senice – B 0:0
Sokol Skrbeň – Roko Samotišky 1:5
SokolKřelov B – FK Sigma Lutín 4:6
FK Břuchotín – FC Skrbeň 2:3
Neředín elite – FC Rataje 5:2
SB Luběnice – 1.FC Černovír 4:3
SK Slatinky – FC Dijak Lutín 11:1

1. Roko Samotišky 22 106:61 34
2. FC Rataje 22 102:61 32
3. SB Luběnice 22 93:68 28
4. FK Sigma Lutín 22 86:62 25
5. FK Břuchotín 22 73:75 23
6. SK Slatinky 22 83:77 21
7. SokolKřelov B 22 79:82 21
8. Neředín elite 22 84:76 17
9. FC Dijak Lutín 22 79:105 16
10. Smytliš Senice 22 75:83 14
11. Sokol Skrbeň 22 55:72 14
12. 1.FC Černovír 22 58:77 11
13. FC Skrbeň 22 37:111 8

4.liga C
Mlha team – Leaders 13:0
Sl.Bystrovany – Dyn.Bystrovany 3:7
Draci – AC Rapid 14:4
Sportbar Sigma – J.A.H. 7:5
Second Wave – Jager 1878 0:6
Sokol Bělkovice – FC IJZ 2:0
Raptors team – Top.Bukovany 3:3

1. Jager 1878 22 131:58 37
2. Raptors team 22 142:49 33
3. Sportbar Sigma 22 99:52 33
4. Mlha team 22 121:75 31
5. Draci 22 115:75 31
6. Sokol Bělkovice 22 60:54 27
7. J.A.H. 22 75:79 22
8. Second Wave 22 81:88 21
9. Dyn.Bystrovany 22 83:90 19
10. Top.Bukovany 22 65:91 14
11. Leaders 22 59:121 12
12. FC IJZ 22 53:91 11
13. AC Rapid 22 78:131 11
14. Sl.Bystrovany 22 51:159 6

4.liga D
D – Lazce United 0:0
Sokol Dubany – FC ZRTV Loko 8:1
Kaprodrom Klub – KAF Přestavlky 7:1
Kamerun – P.balet 99 3:0
Odra – F1 U Slávka 0:6
TJ Sokol Olšany – FC Tripol 2:3

1. Kamerun 22 87:38 33
2. Sokol Dubany 22 78:44 29
3. Lazce United 22 81:42 26
4. TJ Sokol Olšany 22 79:50 25
5. FC ZRTV Loko 22 92:71 25
6. P.balet 99 22 83:68 24
7. P.balet 06 21 64:51 20
8. Kaprodrom Klub 22 65:72 18
9. Odra 22 50:69 17
10. Red Devils 21 49:68 17
11. F1 U Slávka 22 41:71 14
12. FC Tripol 22 43:117 9
13. KAF Přestavlky 22 31:82 5

4.liga E
IMD Olomouc – Chalapeňos 2:4
MK Chudobín – FC Broky 3:3
FC Jantaři – Hodolany jun. 4:3
FC Peklo NV – Adam Leasing 1:3
Koník Litovel – FC Partyzán 9:2
Press Slatinky – FC Hattrick 3:3

1. FC Broky 22 91:47 29
2. IMD Olomouc 22 98:48 28
3. Press Slatinky 22 64:51 26
4. Adam Leasing 22 91:56 25
5. FC Peklo NV 22 72:50 24
6. Chalapeňos 22 64:50 22
7. FC Partyzán 22 66:84 22
8. MK Chudobín 22 75:73 21
9. FC Hattrick 22 55:56 21
10. Koník Litovel 22 68:83 20
11. FC Jantaři 22 42:75 14
12. Hodolany jun. 22 54:84 11
13. AC Jojo United 22 25:108 1

4.liga F
OKL team – F 0:0
Galacticos – Geoboys 4:3
Académica – Domino 2:1
F-21 – OSŽ Commando 9:3
UMO – Real stars 3:3
FC Alcatraz – Atletico Haná 9:2
Tichej koutek – FC Braník 4:3

1. Galacticos 22 122:37 38
2. Geoboys 22 123:61 30
3. Atletico Haná 22 109:67 29
4. Domino 22 72:54 24
5. Académica 22 83:91 23
6. OKL team 22 82:86 21
7. F-21 22 78:89 21
8. Tichej koutek 22 99:106 19
9. FC Alcatraz 22 58:76 14
10. Real stars 22 68:101 14
11. UMO 22 74:123 11
12. FC Braník 22 45:73 10
13. OSŽ Commando 22 51:100 10

Okomentuj jako první článek "Dvacáté druhého kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE