Dvacáté kolo futsalových lig

DSC_1173

1.liga
FC Creditas – SK MP Olomouc 2:5
FC Hněvotín – AT Beermingham 3:0
Hruš.Chořelice – Pergola 4:1
Galatasaray – Step Style 5:2
FC Levotil – Ajax Bělidla 2:3
SK Mrsklesy – Real HDO 6:9
Aston Pila 98 – Olpran 4:3
1. FC Hněvotín 20 129:50 36
2. Ajax Bělidla 20 86:52 31
3. AT Beermingham 20 82:47 30
4. Real HDO 20 120:58 26
5. Galatasaray 20 90:95 24
6. Step Style 20 93:64 23
7. Aston Pila 98 20 63:78 21
8. Pergola 20 67:59 20
9. SK MP Olomouc 20 71:79 16
10. Hruš.Chořelice 20 65:82 16
11. FC Levotil 20 57:86 16
12. Olpran 20 56:96 8
13. FC Creditas 20 46:102 7
14. SK Mrsklesy 20 57:134 6

2.liga A
Ditrex – Rychlá rota 8:12
FC Wednesday – Moravan Cholina 5:5
United Players – FC Loučany 2:2
Sokolka Horka A – Lion Sport.cz 4:2
Senice B – FK Rozvadovice 5:2
FC Luběnice – PS Beton 1:3
1. FC Křídla 19 89:44 29
2. Moravan Cholina 20 68:57 24
3. PS Beton 20 71:50 23
4. FC Loučany 20 80:60 23
5. Schwarzbach 19 58:41 23
6. Senice B 19 59:58 21
7. Lion Sport.cz 19 62:55 20
8. Rychlá rota 20 78:73 19
9. United Players 20 55:53 19
10. FC Wednesday 20 61:80 16
11. Ditrex 20 66:103 16
12. Sokolka Horka A 20 60:80 15
13. FC Luběnice 20 55:75 15
14. FK Rozvadovice 20 36:69 13

2.liga B
Mix junior – FC Bubeník 1:2
Celtic – FC Chelsea 5:2
Hlušovice – Sokol N.Svět 4:2
FC Skunk – Restoma 4:3
At.Bystrovany – MS stavby 9:4
MK Jívová – Hurikán VB 6:2
Sokol Pohořany – Hugo boss 2:1
1. Mix junior 20 78:51 26
2. Sokol Pohořany 20 74:57 26
3. FC Skunk 20 79:54 24
4. MS stavby 20 91:80 24
5. FC Bubeník 20 78:56 23
6. Celtic 20 74:66 23
7. Hurikán VB 20 70:56 21
8. At.Bystrovany 20 55:54 20
9. Restoma 20 60:66 20
10. Hlušovice 20 52:75 18
11. Sokol N.Svět 20 59:66 16
12. FC Chelsea 20 71:92 16
13. Hugo boss 20 58:80 15
14. MK Jívová 20 63:109 8

3.liga A
Sokolka Horka B – SK Profit N.Ves 1:2
Henkováci – FC Peklo N.Ves 4:4
SK Náklo – Sedlisko 3:0
Agrometal – Galacticos 1:6
FC Hroší stavby – Háger podlahy 5:1
Sokol Mezice – Jager 1878 4:0
1. Sokol Mezice 18 84:19 31
2. Galacticos 19 81:39 31
3. Sokolka Horka B 18 78:54 24
4. FC Hroší stavby 19 89:77 24
5. SK Náklo 19 67:58 22
6. Jager 1878 19 72:73 20
7. Henkováci 18 59:48 19
8. SK Profit N.Ves 18 58:44 18
9. Sedlisko 19 69:72 17
10. Agrometal 18 56:70 12
11. FC Peklo N.Ves 18 46:96 11
12. Háger podlahy 19 55:90 8
13. Bažanti 18 33:107 3

3.liga B
FC Přístav – Rotor LBT 0:0
Bílý balet – Elekt.Otáhal A 0:0
Plantoši – Zelené balet 0:0
AUS Olomouc – Roko Samotišky 9:2
SK Kopeček – Modos Olomouc 4:2
el-jambass – FC Fiasco 4:4
1. AUS Olomouc 20 71:24 25
2. el-jambass 20 61:46 22
3. Modos Olomouc 20 75:29 21
4. SK Kopeček 20 39:34 19
5. Raptors team 19 81:49 16
6. Roko Samotišky 20 51:71 16
7. Rotor LBT 20 41:30 15
8. FC Fiasco 20 52:66 12
9. Zelené balet 20 36:62 10
10. Elekt.Otáhal A 20 51:99 10
11. FC Přístav 20 0:0 0
12. Bílý balet 20 0:0 0
13. Plantoši 20 0:0 0
14. Naschrot 19 24:72 0

3.liga C
Sokol Dubany – NanoTrade 8:3
FK Sigma Lutín – Rio de Blatec 3:5
SK Holice – FK Krčmaň 3:2
Kamerun – Sportbar Sigma 3:1
Kovo Dřevo – Foxhunters 4:2
FC Rataje – Pošta 7:1
Blues rock – Ajax Pivodam 1:3
1. Rio de Blatec 20 106:52 33
2. SK Holice 20 89:52 29
3. Kovo Dřevo 20 88:59 28
4. Foxhunters 20 76:46 25
5. FK Krčmaň 20 90:83 23
6. Kamerun 20 81:84 23
7. Blues rock 20 74:68 20
8. Pošta 20 67:69 19
9. Ajax Pivodam 20 67:77 18
10. Sportbar Sigma 20 68:86 17
11. Sokol Dubany 20 60:72 16
12. FC Rataje 20 64:99 12
13. FK Sigma Lutín 20 51:92 9
14. NanoTrade 20 51:93 8

3.liga D
Geoboys – Elekt.Otáhal B 4:8
Dědečci – FC Holice 0:3
RoDo legendy – Mates 0:3
FK Véska – FC Podlas 3:8
At.Haná – Dorespo Lošov 3:3
Meta Pohořany – Zora club 6:2
1. FC Holice 20 93:57 28
2. At.Haná 20 101:72 28
3. Meta Pohořany 20 76:49 28
4. Elekt.Otáhal B 20 97:82 27
5. Mates 20 80:73 25
6. FC Podlas 20 120:76 23
7. Dorespo Lošov 20 73:63 23
8. Mlha team 19 92:68 21
9. RoDo legendy 20 76:83 19
10. Geoboys 20 96:84 18
11. Buff-belt 19 73:66 18
12. Dědečci 20 63:103 10
13. FK Véska 20 62:124 6
14. Zora club 20 45:147 4

4.liga A
FC Štok – Bulldog Pňovice 4:5
AC Karasov – FC Tigers 2:6
Buldog Unčovice – Sokol Žerotín 4:1
Sokol Unčovice – Dř.Pňovice 4:2
MK Dl.Loučka – KZT Štěpánov 8:2
Barbar – KMK Březové 5:2
Karpat Uničov – Zákl.Hnoyland 4:3
1. Sokol Unčovice 20 61:28 31
2. FC Tigers 20 61:31 30
3. MK Dl.Loučka 20 61:46 24
4. Dř.Pňovice 20 85:70 24
5. Zákl.Hnoyland 20 63:52 22
6. Karpat Uničov 20 61:57 20
7. Buldog Unčovice 20 39:37 20
8. AC Karasov 20 58:57 20
9. Barbar 20 57:63 19
10. Sokol Žerotín 20 44:60 16
11. KMK Březové 20 47:68 16
12. Bulldog Pňovice 20 50:64 15
13. KZT Štěpánov 20 46:71 12
14. FC Štok 20 51:80 11

4.liga B
Arsenal Loučany – Neředín elite 0:0
Académica – SK Slatinky 4:7
Sokol Skrbeň – Sokol Křelov A 2:3
Sokol Křelov B – FK Břuchotín 2:10
Domino – Sokol Slatinky 3:0
FC Braník – FC Skrbeň 14:1
SB Luběnice – FC Lutín 6:5
1. FK Břuchotín 20 118:51 30
2. Sokol Křelov A 20 81:37 28
3. Domino 20 105:44 27
4. Arsenal Loučany 20 91:44 25
5. FC Braník 20 74:50 23
6. Sokol Slatinky 20 76:58 21
7. SK Slatinky 20 74:59 21
8. SB Luběnice 20 48:61 20
9. Académica 20 66:103 14
10. Sokol Skrbeň 20 51:79 13
11. Sokol Křelov B 20 59:82 11
12. FC Lutín 20 55:134 3
13. FC Skrbeň 20 43:139 2
14. Neředín elite 20 0:0 0

4.liga C
SK Véska – Top.Bukovany 6:8
Slav.Bystrovany – Leaders 4:6
FC IJZ – Inter Šternberk 4:7
J.A.H. – Draci 2:5
Second Wave – WP Rebels 2:2
Erena – Arsenal FC 7:1
Tichej koutek – Dyn.Bystrovany 3:1
1. Tichej koutek 20 156:70 38
2. Inter Šternberk 20 140:82 32
3. Top.Bukovany 20 81:70 23
4. Erena 20 85:52 22
5. SK Véska 20 112:83 22
6. Draci 20 82:83 21
7. Arsenal FC 20 73:88 19
8. J.A.H. 20 71:87 19
9. WP Rebels 20 74:84 17
10. Dyn.Bystrovany 20 73:85 16
11. FC IJZ 20 56:84 16
12. Leaders 20 64:122 16
13. Second Wave 20 57:73 15
14. Slav.Bystrovany 20 51:112 4

4.liga D
FC Tripol – OKL team 0:3
FC ZRTV Loko – Alcatraz 3:4
Red Devils – F1 U Slávka 0:3
Lazce United – P.balet 99 5:3
Red Gunners – Odra 4:4
KAF Přestavlky – Kaprodrom Klub 0:4
P.balet 06 – Sokol Olšany 0:3
1. Lazce United 20 108:34 34
2. Red Gunners 20 132:60 33
3. P.balet 99 20 94:49 29
4. FC ZRTV Loko 20 93:52 26
5. Sokol Olšany 20 55:48 24
6. Kaprodrom Klub 20 73:65 23
7. Alcatraz 20 68:62 23
8. F1 U Slávka 20 54:61 18
9. Odra 20 64:85 15
10. OKL team 20 70:103 14
11. P.balet 06 20 56:81 11
12. Red Devils 20 33:69 10
13. KAF Přestavlky 20 45:101 8
14. FC Tripol 20 30:105 6

4.liga E
FC Broky – 1.FC Černovír 3:4
Aschmeritz – OSŽ Commando 4:3
MK Chudobín – Koník Litovel 2:5
FC Hattrick – Chalapeňos 7:5
FC Jantaři 2011 – Hejč.berani 2:9
Real stars – FC Partyzán 9:5
1. Chalapeňos 20 106:40 34
2. Adam Leasing 19 84:32 29
3. Koník Litovel 20 92:61 29
4. Aschmeritz 20 74:50 26
5. Hejč.berani 20 74:46 25
6. FC Broky 20 99:68 22
7. OSŽ Commando 20 70:62 21
8. 1.FC Černovír 20 74:69 21
9. FC Hattrick 20 78:67 19
10. Real stars 20 85:83 18
11. MK Chudobín 20 57:63 17
12. AC Jojo United 19 40:104 9
13. FC Jantaři 2011 20 34:108 7
14. FC Partyzán 20 35:149 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE