Dvacáté kolo futsalových lig

SFMO Olomouc

1.liga
Real HDO : FC Levotil 1:5
Ajax Bělidla : Pergola 2:2
Moravan Cholina : FC Skunk 1:1
AT Beermingham : FC Creditas 4:1
Galatasaray : Hruš.Chořelice 1:3
Aston Pila 98 : SK MP Olomouc 3:0
Sokol Pohořany : Tonery Olomouc 4:1

1. Ajax Bělidla 20 96:53 31
2. Real HDO 20 101:47 29
3. Sokol Pohořany 20 65:37 28
4. FC Skunk 20 81:62 25
5. SK MP Olomouc 20 75:57 23
6. Tonery Olomouc 20 72:62 21
7. AT Beermingham 20 68:78 20
8. FC Levotil 20 59:61 19
9. Pergola 20 62:58 18
10. Galatasaray 20 79:90 18
11. Aston Pila 98 20 61:69 17
12. Hruš.Chořelice 20 69:92 14
13. Moravan Cholina 20 45:68 14
14. FC Creditas 20 37:136 3

2.liga A
Rychlá rota : Wednesday 0:0
PS Beton : Foxhunters 0:0
AUS Olomouc : Sokolka Horka A 9:3
FC Loučany : Olpran 8:4
Hlušovice : Sokol Mezice 0:8
Kovo Dřevo : Schwarzbach 11:1
United Players : Galacticos 5:0

1. Kovo Dřevo 20 119:49 31
2. Sokol Mezice 20 75:43 28
3. FC Loučany 20 71:38 24
4. United Players 20 54:33 23
5. Galacticos 20 56:63 14
6. Olpran 20 77:94 14
7. AUS Olomouc 20 58:56 13
8. Schwarzbach 20 78:99 13
9. Hlušovice 20 48:69 13
10. Foxhunters 20 57:72 12
11. Rychlá rota 20 40:73 12
12. Sokolka Horka A 20 47:91 7
13. PS Beton 20 0:0 0
14. Wednesday 20 0:0 0

2.liga B
Mix junior : FC Bubeník 3:3
FC Holice : FC Křídla 4:6
Modos Olomouc : MS stavby 5:4
Hurikán VB : Celtic 6:4
At.Bystrovany : Atletico Haná 4:2
SK Mrsklesy : Restoma 5:2
FC Hroší stavby : Raptors team 6:4

1. Mix junior 20 91:49 32
2. FC Křídla 20 87:47 32
3. FC Bubeník 20 79:51 28
4. Restoma 20 82:62 25
5. SK Mrsklesy 20 104:101 24
6. Raptors team 20 98:77 23
7. Celtic 20 95:86 20
8. FC Hroší stavby 20 91:104 17
9. At.Bystrovany 20 45:64 17
10. FC Holice 20 66:81 16
11. Hurikán VB 20 60:63 15
12. Modos Olomouc 20 50:76 14
13. MS stavby 20 68:103 11
14. Atletico Haná 20 46:98 6

3.liga A
Sedlisko : SK Náklo 6:5
Henkováci : Sigma Lutín 2:2
FC Peklo NV : Ar.Loučany 3:1
SK Profit NV : Aschmeritz 5:0
FC Rataje : FC Luběnice 9:1
Koník Litovel : Sokolka Horka B 2:4
FK Rozvadovice : Sokol Unčovice 3:4

1. SK Profit NV 20 84:50 30
2. Sokolka Horka B 20 78:58 25
3. FC Rataje 20 66:49 24
4. Sedlisko 20 72:59 23
5. Koník Litovel 20 75:72 23
6. Aschmeritz 20 61:52 22
7. FC Luběnice 20 66:62 22
8. SK Náklo 20 61:65 20
9. Ar.Loučany 20 75:84 18
10. Sigma Lutín 20 54:77 18
11. FC Peklo NV 20 55:63 16
12. Henkováci 20 45:54 16
13. Sokol Unčovice 20 39:68 13
14. FK Rozvadovice 20 47:65 10

3.liga B
Ditrex : El. Otáhal A 7:8
SK Véska : SK Kopeček 4:2
Roko Samotišky : FC Chelsea 0:2
Jager 1878 : Zelené balet 8:1
RoDo legendy : FC ZRTV Loko 7:3
FC Fiasco : Chalapeňos 5:5
Meta Pohořany : FK Břuchotín 6:2

1. RoDo legendy 20 95:45 31
2. SK Véska 20 124:64 30
3. FC Chelsea 20 91:51 29
4. Chalapeňos 20 86:81 26
5. FK Břuchotín 20 98:80 24
6. El. Otáhal A 20 92:113 22
7. FC Fiasco 20 73:77 19
8. Meta Pohořany 20 58:66 18
9. Roko Samotišky 20 89:96 15
10. FC ZRTV Loko 20 70:88 14
11. Jager 1878 20 75:94 14
12. Ditrex 20 85:109 14
13. Zelené balet 20 52:87 14
14. SK Kopeček 20 51:88 10

3.liga C
Rio de Blatec : FK Krčmaň 2:2
Sokol Dubany : FC Podlas 5:1
Kaprodrom : SK Holice 3:12
Kamerun : Ajax Pivodam 9:3
Domino : Blues rock 3:0
MK Jívová : Tichej koutek 4:5
Pošta : FC Alcatraz 6:2

1. FK Krčmaň 20 113:59 32
2. Sokol Dubany 20 111:48 31
3. Rio de Blatec 20 107:45 31
4. Kamerun 20 105:65 28
5. Domino 20 75:83 25
6. SK Holice 20 86:68 23
7. Pošta 20 71:71 21
8. MK Jívová 20 98:73 20
9. FC Podlas 20 81:71 19
10. Ajax Pivodam 20 66:97 18
11. Tichej koutek 20 94:122 13
12. Blues rock 20 62:121 8
13. Kaprodrom 20 69:145 7
14. FC Alcatraz 20 46:116 4

3.liga D
Geoboys : Inter Šternberk 5:4
El. Otáhal B : el-jambass 4:6
Top.Bukovany : FC Braník 3:5
Draci : Sportbar Sigma 1:8
Rotor LBT : Mlha team 4:4
Lazce United : Buff-belt 5:4
Dorespo Lošov : Dlouhá Loučka 1:3

1. El. Otáhal B 20 112:57 31
2. Lazce United 20 86:49 31
3. Inter Šternberk 20 106:69 26
4. Buff-belt 20 82:77 24
5. Geoboys 20 85:74 23
6. Rotor LBT 20 65:58 22
7. el-jambass 20 82:75 22
8. Mlha team 20 72:95 20
9. Top.Bukovany 20 67:65 18
10. Dorespo Lošov 20 74:69 17
11. Sportbar Sigma 20 77:90 15
12. Dlouhá Loučka 20 53:97 14
13. Draci 20 72:102 11
14. FC Braník 20 59:115 6

4.liga A
A1 : Karpat Uničov 0:0
FC Štok : FC Tigers 3:6
KMK Březové : Barbar 0:10
AC Karasov : Zákl.Hnoyland 4:1
Bulldogs Pňovice : MK Chudobín 0:4
Dřeváci Pňovice : KZT Štěpánov 2:3
Sokal Žerotín : Buldok Unčovice 0:1

1. Barbar 20 84:39 25
2. Karpat Uničov 20 69:50 22
3. KZT Štěpánov 20 51:36 22
4. FC Tigers 20 57:45 22
5. Zákl.Hnoyland 20 56:42 21
6. FC Štok 20 46:42 21
7. Sokal Žerotín 20 55:40 20
8. Dřeváci Pňovice 20 66:69 18
9. Bulldogs Pňovic 20 36:47 18
10. AC Karasov 20 43:59 16
11. MK Chudobín 20 47:63 14
12. Buldok Unčovice 20 29:49 12
13. KMK Březové 20 39:97 9
14. A1 20 0:0 0

4.liga B
Bažanti : Zora club 4:6
Académica : FC Skrbeň 5:5
FC Lutín : Sokol Křelov B 3:5
SK Slatinky : Sokol Skrbeň 6:1
Sokol Slatinky : Sokol Křelov A 5:3

1. Shake and Bake 20 173:38 32
2. Sokol Křelov B 20 75:42 24
3. Sokol Křelov A 20 82:49 22
4. SK Slatinky 20 77:72 21
5. Bažanti 19 61:58 21
6. Sokol Slatinky 19 79:75 20
7. FC Lutín 20 70:73 16
8. Sokol Skrbeň 20 66:78 14
9. FC Skrbeň 20 49:91 12
10. Zora club 20 51:93 8
11. SB Luběnice 20 47:97 5
12. Académica 20 50:114 5

4.liga C
C1 : AC Jojo United 0:0
Leaders : J.A.H. 4:4
FC Partyzán : Erena 3:6
Nano Trade : Sokol Olšany 7:3
P.balet 99 : Arsenal FC 5:5
FC IJZ : OSŽ Commando 6:3
Second Wave : FC Broky 2:4

1. FC Broky 20 122:40 32
2. Nano Trade 20 85:45 29
3. P.balet 99 20 102:53 28
4. OSŽ Commando 20 79:56 24
5. Leaders 20 76:76 21
6. Erena 20 46:51 21
7. Second Wave 20 70:79 18
8. J.A.H. 20 58:76 16
9. Arsenal FC 20 65:83 14
10. Sokol Olšany 20 55:81 12
11. FC IJZ 20 42:72 10
12. AC Jojo United 20 51:83 8
13. FC Partyzán 20 42:98 7
14. C1 20 0:0 0

4.liga D
D1 : Real stars 0:0
OKL team : Odra 9:3
Slavoj Bystrovany : Adam Leasing 1:4
F1 U Slávka : FC Hattrick 2:1
FK Véska : FC Černovír 6:1
Dyn.Bystrovany : WP rebels 9:3
KAF Přestavlky : Hej.berani 0:3

1. FK Véska 20 86:36 30
2. Dyn.Bystrovany 20 103:48 28
3. Real stars 20 132:61 27
4. Hej.berani 20 71:45 27
5. Adam Leasing 20 72:48 22
6. FC Hattrick 20 74:64 21
7. WP rebels 20 61:67 17
8. OKL team 20 71:82 16
9. Odra 20 59:76 16
10. FC Černovír 20 41:81 12
11. F1 U Slávka 20 45:82 10
12. KAF Přestavlky 20 28:85 8
13. Slavoj Bystrova 20 36:104 6
14. D1 20 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Dvacáté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE