Dvacáté kolo futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc – FC Hněvotín 2:11
Lion Sport.cz – Hruš.Chořelice 5:6
Ajax Bělidla – Real HDO 3:2
FC Chelsea – Step Style 2:5
Galatasaray – AT Beermingham 4:9
FC Křídla – FC Levotil 1:4
Aston Pila 98 – Celtic 5:1

1. Ajax Bělidla 20 116:44 34
2. Real HDO 20 99:48 31
3. AT Beermingham 20 87:54 28
4. FC Hněvotín 20 99:52 27
5. FC Levotil 20 71:55 22
6. Hruš.Chořelice 20 76:77 21
7. Aston Pila 98 20 63:68 20
8. SK MP Olomouc 20 82:107 19
9. FC Křídla 19 55:59 17
10. Galatasaray 20 82:99 17
11. Step Style 19 55:71 15
12. FC Chelsea 20 66:102 11
13. Lion Sport.cz 20 62:107 10
14. Celtic 20 54:124 6

2.liga A
FC Loučany – PS Beton 3:0
Sokolka Horka A – Wednesday 3:10
Moravan Cholina – Kovo Dřevo 4:1
Pergola – Schwarzbach 6:4
SK Profit NV – Slovan Uničov 5:4
FC Luběnice – United Players 0:2
Sokol Mezice – Rychlá rota 3:2

1. FC Loučany 20 119:54 37
2. Pergola 20 94:44 33
3. Wednesday 20 91:66 24
4. PS Beton 20 69:59 23
5. Moravan Cholina 20 70:68 21
6. United Players 19 62:53 20
7. Sokolka Horka A 20 73:82 18
8. SK Profit NV 20 58:94 18
9. FC Luběnice 19 49:55 16
10. Sokol Mezice 19 54:56 15
11. Kovo Dřevo 20 54:73 15
12. Rychlá rota 19 47:62 14
13. Schwarzbach 20 63:81 14
14. Slovan Uničov 20 60:116 8

2.liga B
RK Dachi – SK Mrsklesy 4:6
MK Jívová – Mix junior 3:3
Atl.Bystrovany – FC Creditas 1:2
Olpran – Rio de Blatec 10:1
Restoma – Hurikán 1:1
Sokol Pohořany – FC Skunk 7:2

1. FC Creditas 20 75:59 29
2. Olpran 20 107:57 28
3. Mix junior 20 72:64 25
4. SK Mrsklesy 20 91:76 23
5. Sokol Pohořany 19 65:55 22
6. MK Jívová 20 77:73 22
7. Hurikán 20 52:46 20
8. Restoma 20 64:59 20
9. Atl.Bystrovany 20 59:60 18
10. FC Skunk 19 65:79 18
11. Dorespo Lošov 19 43:53 17
12. RK Dachi 20 42:54 17
13. Rio de Blatec 20 50:72 15
14. PSG 2010 19 33:88 2

3.liga A
FC Přístav – MS stavby 2:8
Háger podlahy – KMK Haná 4:6
Sokolka Horka B – Dřeváci Pňovice 6:2
Henkováci – Sedlisko 5:2
Agrometal – Sokol Křelov A 5:3
Sokol Unčovice – FK Rozvadovice 0:1
FC Hroší stavby – Pošta 3:0

1. MS stavby 20 114:50 34
2. FK Rozvadovice 20 76:50 29
3. Sedlisko 20 95:64 24
4. Henkováci 20 66:65 24
5. Sokolka Horka B 20 65:56 21
6. Háger podlahy 20 71:65 21
7. KMK Haná 19 57:56 19
8. FC Přístav 20 69:87 19
9. Pošta 20 62:55 18
10. FC Hroší stavby 20 68:80 17
11. Sokol Unčovice 20 44:62 16
12. Agrometal 19 49:79 14
13. Dřeváci Pňovice 20 69:109 13
14. Sokol Křelov A 20 45:72 9

3.liga B
Hlušovice – Magistrát MO 2:1
Inter Šternberk – Naschrot 4:5
SK Kopeček – N.T.P. 3:0
Elekt.Otáhal A – FC Fiasco 5:2
Plantoši – Modos 4:3
Hugo boss – Zelené balet 5:2

1. Modos 20 73:43 27
2. Hugo boss 20 91:61 27
3. Naschrot 20 77:57 25
4. Zelené balet 20 57:51 25
5. Rotor LBT 19 55:43 24
6. Hlušovice 19 75:57 23
7. SK Kopeček 20 43:37 22
8. Plantoši 20 54:58 19
9. FC Fiasco 19 61:69 19
10. Inter Šternberk 20 68:64 18
11. Elekt.Otáhal A 20 73:76 17
12. Magistrát MO 20 39:68 10
13. Sokol Žerotín 19 40:75 10
14. N.T.P. 20 52:99 10

3.liga C
FC Kladiváři – Arsenal Loučany 0:3
SK Holice – FC Holice 4:3
Ajax Pivodam – NanoTrade 3:6
Buff-belt – Foxhunters 3:5
Arsenal FC – Dědečci 2:10
Senice B – Ditrex 3:1
Erena – Blues rock 3:6

1. Ditrex 20 134:47 35
2. Senice B 20 86:63 28
3. Buff-belt 20 79:42 27
4. SK Holice 20 81:55 27
5. Ajax Pivodam 20 63:43 24
6. Foxhunters 20 67:59 24
7. FC Holice 20 74:56 23
8. NanoTrade 20 77:66 22
9. Dědečci 20 71:89 19
10. Arsenal Loučany 20 41:60 15
11. Erena 20 48:78 13
12. Blues rock 20 51:95 10
13. FC Kladiváři 20 58:127 8
14. Arsenal FC 20 55:105 5

3.liga D
1.FC Hombok – AC Čenda 0:0
Sokol Nový Svět – FK Krčmaň 8:5
Elekt.Otáhal B – FK Véska 8:1
FC Podlas – FC 1970 Bubeník 4:5
M-Contakt – Zora club 0:3
RoDo legendy – Mates 6:1
Meta Pohořany – Hejčín.berani 1:1

1. Sokol Nový Svět 20 115:40 34
2. FC 1970 Bubeník 20 111:54 33
3. RoDo legendy 20 94:51 26
4. Meta Pohořany 19 82:55 23
5. FC Podlas 20 64:58 23
6. Mates 20 98:72 21
7. Elekt.Otáhal B 20 69:69 18
8. M-Contakt 20 55:62 17
9. FK Véska 20 54:96 13
10. FK Krčmaň 20 68:90 12
11. 1.FC Hombok 20 47:89 8
12. Zora club 20 30:92 7
13. Hejčín.berani 19 32:91 3

4.liga A
FC Štok – Zákl.Hnoyland 3:0
KMK Březové – Bulldog Pňovice 4:4
AC Karasov – Karpat Uničov 2:2
FC Tigers – Barbar 5:3
Buldog Unčovice – KZT Štěpánov 1:1
Bílý balet – SK Náklo 2:2

1. el-jambass 19 85:43 28
2. Bílý balet 19 70:36 28
3. SK Náklo 19 63:38 27
4. Karpat Uničov 20 51:44 22
5. KMK Březové 20 58:73 21
6. Buldog Unčovice 20 40:41 19
7. Zákl.Hnoyland 20 53:64 19
8. MK DL.Loučka 19 56:52 18
9. Bulldog Pňovice 20 59:57 18
10. KZT Štěpánov 20 42:52 18
11. Barbar 20 55:59 17
12. FC Štok 20 47:59 17
13. FC Tigers 20 51:74 13
14. AC Karasov 20 37:75 11

4.liga B
B – 1.FC Černovír 0:0
Sokol Skrbeň – SK Slatinky 7:4
SokolKřelov B – FC Dijak Lutín 11:4
FK Břuchotín – Roko Samotišky 3:3
Neředín elite – FC Skrbeň 6:3
Smytliš Senice – FC Rataje 5:10
SB Luběnice – FK Sigma Lutín 5:5

1. Roko Samotišky 20 97:56 31
2. FC Rataje 20 97:55 30
3. SB Luběnice 19 83:57 25
4. FK Břuchotín 20 64:65 22
5. FK Sigma Lutín 19 73:51 21
6. SokolKřelov B 20 69:75 19
7. SK Slatinky 20 68:72 18
8. FC Dijak Lutín 20 71:87 15
9. Neředín elite 20 77:72 14
10. Sokol Skrbeň 20 54:67 14
11. Smytliš Senice 20 67:80 12
12. 1.FC Černovír 20 52:65 11
13. FC Skrbeň 20 33:103 6

4.liga C
Mlha team – Sportbar Sigma 4:2
Sl.Bystrovany – Leaders 5:3
Draci – J.A.H. 6:2
FC IJZ – Top.Bukovany 0:0
Second Wave – Dyn.Bystrovany 6:4
Sokol Bělkovice – Jager 1878 1:5
Raptors team – AC Rapid 10:5

1. Jager 1878 19 117:57 31
2. Raptors team 19 129:38 30
3. Sportbar Sigma 20 89:46 29
4. Draci 20 97:68 27
5. Mlha team 20 100:73 27
6. Sokol Bělkovice 19 56:43 25
7. J.A.H. 20 66:67 22
8. Second Wave 20 77:82 19
9. Dyn.Bystrovany 20 73:83 17
10. Leaders 20 58:105 12
11. FC IJZ 20 51:81 11
12. Top.Bukovany 20 56:87 11
13. AC Rapid 19 69:103 11
14. Sl.Bystrovany 20 43:148 4

4.liga D
Sokol Dubany – FC Tripol 7:0
Kaprodrom Klub – Red Devils 2:4
Kamerun – Lazce United 2:2
TJ Sokol Olšany – F1 U Slávka 7:2
KAF Přestavlky – FC ZRTV Loko 1:6
P.balet 06 – P.balet 99 4:2

1. Kamerun 20 80:37 29
2. Sokol Dubany 20 66:41 25
3. Lazce United 19 68:34 24
4. TJ Sokol Olšany 18 66:32 23
5. P.balet 99 19 76:59 22
6. FC ZRTV Loko 19 82:60 21
7. Red Devils 20 47:64 17
8. P.balet 06 19 50:47 16
9. Kaprodrom Klub 20 56:68 16
10. Odra 20 44:58 15
11. F1 U Slávka 19 32:60 12
12. FC Tripol 20 38:105 7
13. KAF Přestavlky 19 29:69 5

4.liga E
E – Press Slatinky 0:0
Adam Leasing – FC Broky 6:13
MK Chudobín – Chalapeňos 2:2
FC Jantaři – FC Partyzán 0:5
FC Peklo NV – Hodolany jun. 3:0
Koník Litovel – AC Jojo United 2:1

1. FC Broky 20 85:41 27
2. IMD Olomouc 19 86:43 24
3. Press Slatinky 20 61:48 24
4. Adam Leasing 20 88:55 23
5. FC Peklo NV 20 68:44 23
6. FC Partyzán 20 63:71 22
7. FC Hattrick 19 48:42 20
8. MK Chudobín 20 69:65 20
9. Chalapeňos 20 57:48 18
10. Koník Litovel 20 54:77 16
11. FC Jantaři 20 38:69 12
12. Hodolany jun. 20 46:77 9
13. AC Jojo United 20 25:108 0

4.liga F
F – FC Braník 0:0
Galacticos – OSŽ Commando 6:1
Académica – Atletico Haná 1:9
UMO – F-21 7:4
FC Alcatraz – Real stars 6:1
OKL team – Domino 0:3
Tichej koutek – Geoboys 6:6

1. Galacticos 20 117:33 35
2. Geoboys 19 111:46 29
3. Atletico Haná 20 106:57 28
4. Domino 20 64:50 22
5. OKL team 20 76:83 19
6. Académica 20 76:87 19
7. F-21 20 69:83 19
8. Tichej koutek 19 87:90 16
9. FC Alcatraz 20 47:71 12
10. Real stars 20 62:98 11
11. FC Braník 20 39:63 10
12. UMO 20 71:120 10
13. OSŽ Commando 20 45:89 8

Okomentuj jako první článek "Dvacáté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE