Dvacáté páté kolo futsalových lig

1.liga
SK MP Olomouc : AT Beermingham 2:5
Real HDO : Pergola 3:4
Ajax Bělidla : Olpran 6:6
Galatasaray : FC Hněvotín 3:15
Step Style : Aston Pila 98 3:0
FC Levotil : Hruš.Chořelice 4:3
SK Mrsklesy : FC Creditas 3:1

1. FC Hněvotín 25 163:57 46
2. AT Beermingham 25 95:70 32
3. Ajax Bělidla 25 96:75 32
4. Real HDO 25 140:83 30
5. Pergola 25 92:65 30
6. Galatasaray 25 119:127 30
7. Step Style 25 107:75 29
8. Aston Pila 98 25 82:100 26
9. FC Levotil 25 78:97 24
10. Hruš.Chořelice 25 97:99 22
11. SK MP Olomouc 25 84:103 17
12. Olpran 25 79:124 13
13. SK Mrsklesy 25 73:161 10
14. FC Creditas 25 59:128 9

2.liga A
Lion Sport.cz : Rychlá rota 7:6
Sokolka Horka A : FC Wednesday 4:3
Moravan Cholina : FC Loučany 3:0
Senice B : United Players 0:3
FC Křídla : PS Beton 6:2
Schwarzbach : Ditrex 6:5
FK Rozvadovice : FC Luběnice 4:4

1. FC Křídla 25 119:59 38
2. Moravan Cholina 25 93:60 34
3. Schwarzbach 25 90:60 33
4. FC Loučany 25 109:68 32
5. United Players 25 80:60 28
6. PS Beton 25 80:74 25
7. Lion Sport.cz 25 80:84 25
8. FC Wednesday 25 77:86 23
9. Sokolka Horka A 25 77:92 23
10. Rychlá rota 25 92:98 22
11. Ditrex 25 86:123 20
12. FC Luběnice 25 69:105 18
13. FK Rozvadovice 25 43:85 16
14. Senice B 25 36:77 13

2.liga B
Hurikán VB : Restoma 2:4
At.Bystrovany : Mix junior 4:2
MS stavby : Sokol N.Svět 1:3
FC Bubeník : FC Chelsea 8:1
Hugo boss : FC Skunk 2:3
MK Jívová : Hlušovice 6:4
Sokol Pohořany : Celtic 3:0

1. Sokol Pohořany 25 90:60 35
2. FC Skunk 25 108:65 34
3. Mix junior 25 103:66 32
4. FC Bubeník 25 97:67 27
5. Celtic 25 92:85 27
6. At.Bystrovany 25 71:67 27
7. MS stavby 25 104:112 26
8. Sokol N.Svět 25 85:80 24
9. Hlušovice 25 82:91 24
10. Restoma 25 75:88 24
11. Hurikán VB 25 90:83 23
12. FC Chelsea 25 82:129 18
13. Hugo boss 25 66:105 15
14. MK Jívová 25 83:130 14

3.liga A
Galacticos : Háger podlahy 6:2
Sokolka Horka B : Sokol Mezice 2:7
Henkováci : Bažanti 3:0
Agrometal : SK Náklo 1:11
FC Peklo N.Ves : FC Hroší stavby 8:4
SK Profit N.Ves : Sedlisko 6:3

1. Sokol Mezice 23 104:29 38
2. Galacticos 24 103:49 38
3. FC Hroší stavby 23 106:90 29
4. Henkováci 23 74:54 27
5. Sokolka Horka B 23 88:70 27
6. SK Náklo 23 84:68 27
7. SK Profit N.Ves 23 79:53 26
8. Jager 1878 23 95:91 25
9. Sedlisko 23 84:91 20
10. FC Peklo N.Ves 23 69:113 18
11. Agrometal 23 60:97 12
12. Háger podlahy 23 62:109 8
13. Bažanti 23 42:136 5

3.liga B
Bílý balet : SK Kopeček 0:0
Elekt.Otáhal A : FC Přístav 0:0
Plantoši : el-jambass 0:0
Zelené balet : Rotor LBT 5:2
AUS Olomouc : Naschrot 8:0
Raptors team : Modos Olomouc 2:2
Roko Samotišky : FC Fiasco 3:0

1. AUS Olomouc 25 91:30 31
2. Modos Olomouc 25 99:36 28
3. Raptors team 25 109:65 23
4. SK Kopeček 25 49:44 23
5. el-jambass 25 66:63 22
6. Roko Samotišky 25 61:77 20
7. Rotor LBT 25 55:55 19
8. Zelené balet 25 48:71 16
9. FC Fiasco 25 66:84 14
10. Elekt.Otáhal A 25 66:119 11
11. Naschrot 25 40:106 3
12. FC Přístav 25 0:0 0
13. Bílý balet 25 0:0 0
14. Plantoši 25 0:0 0

3.liga C
Sokol Dubany : FK Sigma Lutín 6:2
Ajax Pivodam : Foxhunters 4:3
Kamerun : Blues rock 3:2
NanoTrade : FK Krčmaň 4:6
Sportbar Sigma : Rio de Blatec 3:5
Pošta : SK Holice 6:5
FC Rataje : Kovo Dřevo 5:2

1. Rio de Blatec 25 125:68 39
2. Kovo Dřevo 25 112:76 36
3. SK Holice 25 110:69 35
4. FK Krčmaň 25 117:97 31
5. Foxhunters 25 89:59 29
6. Sokol Dubany 25 89:80 26
7. Kamerun 25 90:99 26
8. Blues rock 25 89:93 22
9. Ajax Pivodam 25 87:103 22
10. Pošta 25 76:96 21
11. FC Rataje 25 84:108 20
12. Sportbar Sigma 25 90:108 19
13. FK Sigma Lutín 25 63:112 12
14. NanoTrade 25 66:119 10

3.liga D
Mates : Buff-belt 5:5
FC Holice : Dorespo Lošov 6:2
FC Podlas : Elekt.Otáhal B 11:3
RoDo legendy : Dědečci 3:0
FK Véska : Mlha team 2:4
Zora club : Geoboys 1:10
Meta Pohořany : At.Haná 2:3

1. FC Holice 25 118:73 34
2. Meta Pohořany 25 92:56 34
3. Mates 25 119:83 34
4. At.Haná 25 116:93 34
5. Mlha team 25 108:74 31
6. Elekt.Otáhal B 25 122:108 31
7. FC Podlas 25 143:88 30
8. Buff-belt 25 94:77 28
9. RoDo legendy 25 93:93 27
10. Geoboys 25 120:100 24
11. Dorespo Lošov 25 88:99 23
12. FK Véska 25 68:150 8
13. Zora club 25 54:174 6
14. Dědečci 25 48:115 6

4.liga A
FC Štok : Buldog Unčovice 0:1
KMK Březové : Sokol Žerotín 2:1
AC Karasov : Karpat Uničov 6:0
Bulldog Pňovice : KZT Štěpánov 5:1
Dř.Pňovice : Zákl.Hnoyland 3:0
FC Tigers : MK Dl.Loučka 3:1
Barbar : Sokol Unčovice 7:1

1. FC Tigers 25 82:42 37
2. Sokol Unčovice 25 76:42 37
3. MK Dl.Loučka 25 72:56 29
4. Zákl.Hnoyland 25 75:59 29
5. Dř.Pňovice 25 94:80 28
6. AC Karasov 25 81:68 28
7. Barbar 25 80:81 25
8. Bulldog Pňovice 25 66:70 24
9. Buldog Unčovice 25 47:51 24
10. Karpat Uničov 25 70:77 23
11. KMK Březové 25 59:83 21
12. Sokol Žerotín 25 52:78 17
13. KZT Štěpánov 25 58:84 16
14. FC Štok 25 57:98 12

4.liga B
Sokol Křelov A : Neředín elite 0:0
Académica : Sokol Skrbeň 8:3
FC Skrbeň : FC Lutín 6:9
Domino : Arsenal Loučany 2:3
FC Braník : Sokol Křelov B 2:4
SK Slatinky : FK Břuchotín 3:6
Sokol Slatinky : SB Luběnice 4:4

1. FK Břuchotín 25 156:60 38
2. Domino 25 133:59 35
3. Arsenal Loučany 25 116:54 33
4. Sokol Křelov A 25 94:54 32
5. Sokol Slatinky 25 95:67 28
6. FC Braník 25 88:66 27
7. SK Slatinky 25 93:79 25
8. SB Luběnice 25 64:77 23
9. Sokol Křelov B 25 77:96 17
10. Académica 25 79:127 16
11. Sokol Skrbeň 25 67:104 15
12. FC Lutín 25 74:161 7
13. FC Skrbeň 25 57:189 2
14. Neředín elite 25 0:0 0

4.liga C
SK Véska : Second Wave 8:3
Leaders : WP Rebels 1:2
Inter Šternberk : J.A.H. 7:2
Slav.Bystrovany : Erena 1:3
Arsenal FC : Dyn.Bystrovany 8:0
Top.Bukovany : Draci 4:8
FC IJZ : Tichej koutek 1:7

1. Tichej koutek 25 176:92 43
2. Inter Šternberk 25 185:99 40
3. SK Véska 25 144:97 32
4. Draci 25 114:96 31
5. Erena 25 102:64 29
6. Top.Bukovany 25 99:87 27
7. Arsenal FC 25 97:105 26
8. J.A.H. 25 105:109 25
9. WP Rebels 25 91:108 21
10. FC IJZ 25 70:100 21
11. Second Wave 25 69:97 17
12. Dyn.Bystrovany 25 83:121 17
13. Leaders 25 76:153 16
14. Slav.Bystrovany 25 63:146 5

4.liga D
Kaprodrom Klub : FC Tripol 3:0
Alcatraz : Sokol Olšany 3:0
P.balet 99 : F1 U Slávka 3:0
Odra : OKL team 8:6
Lazce United : FC ZRTV Loko 3:0
Red Gunners : Red Devils 3:0
KAF Přestavlky : P.balet 06 3:0

1. Lazce United 25 132:37 44
2. P.balet 99 25 109:60 37
3. Red Gunners 25 138:74 35
4. FC ZRTV Loko 25 117:66 33
5. Sokol Olšany 25 73:52 32
6. Alcatraz 25 83:65 31
7. Kaprodrom Klub 25 89:83 29
8. Odra 25 83:98 22
9. F1 U Slávka 25 58:76 20
10. OKL team 25 86:125 18
11. KAF Přestavlky 25 60:113 14
12. P.balet 06 25 52:84 11
13. Red Devils 25 30:84 8
14. FC Tripol 25 27:120 4

4.liga E
OSŽ Commando : Chalapeňos 4:5
Aschmeritz : FC Jantaři 2011 8:3
Adam Leasing : Hejč.berani 1:2
MK Chudobín : FC Broky 4:0
FC Partyzán : 1.FC Černovír 1:7
AC Jojo United : Real stars 2:5
Koník Litovel : FC Hattrick 8:4

1. Chalapeňos 25 145:55 43
2. Adam Leasing 25 102:43 38
3. Koník Litovel 25 126:78 37
4. Aschmeritz 25 96:59 34
5. Hejč.berani 25 91:65 29
6. 1.FC Černovír 25 99:81 28
7. FC Broky 25 122:88 26
8. OSŽ Commando 25 88:88 25
9. FC Hattrick 25 103:91 24
10. Real stars 25 107:107 24
11. MK Chudobín 25 82:74 23
12. FC Jantaři 2011 25 43:146 9
13. AC Jojo United 25 48:140 9
14. FC Partyzán 25 51:188 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté páté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE