Dvacáté páté kolo OFS Olomouc

Ilustrační foto

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 6. a 7. června

Okresní přebor II. třídy – muži
25.kolo:
FK Autodemont-SK Červenka 3:1 (2:1), Zacpal 2, Mršťák – Šmoldas, Sokol Blatec-Sokol Střelice 1:1 (1:0), Vlček – Korecký, FC Lužice-Újezd u Uničova 1:5 (0:1), Minář (p,k.) – Los, Ptáček, Rolig, Spurný, Tomšů, FC Drahlov-Nová Hradečná 4:0 (2:0), Kawij, Nápravník, Richter (p.k.), Rockwood, Dlouhá Loučka-FK Šternberk B 2:2 (2:1), Salva, Smékal – Hlaváč, Sláma, FK Nemilany-TJ Štěpánov B 10:0 (5:0), Kadlec 2, Batla, Chiarugi, Herník, Humpal, Janeček, Kolek, Skopal – vlastní, Sokol Kožušany-Sokol Chomoutov 3:1 (3:0), Soušek, Thomas, Zavadil – Pirkl.

1. FK Nemilany 25 19 1 5 78:28 58
2. Sokol Kožušany 25 17 2 6 72:36 53
3. FK Autodemont 25 16 3 6 80:27 51
4. FC Drahlov 25 15 3 7 59:35 48
5. Újezd u Uničova 25 15 1 9 64:38 46
6. Sokol Chomoutov 25 14 2 9 46:39 44
7. FK Šternberk B 25 12 7 6 51:33 43
8. Sokol Střelice 25 10 5 10 42:42 35
9. SK Červenka 25 10 1 14 47:59 31
10. Sokol Blatec 25 8 2 15 34:49 26
11. Dlouhá Loučka 25 8 1 16 33:54 25
12. TJ Štěpánov B 25 6 3 16 31:87 21
13. FC Lužice 25 6 1 18 30:69 19
14. Nová Hradečná 25 2 2 21 17:88 8

Kanonýři: 33 – Mršťák (FK Autodemont), 18 – Zacpal (FK Autodemont), 16 – Ptáček (Újezd u Uničova), Thomas (Sokol Kožušany).

Okresní přebor III. třídy – muži
25.kolo:
Bohuňovice B-FC Dolany B 3:1 (1:0), Boštík, Havlíček, Mavhala – Pytlíček, FK Hlubočky B-Sokol Mladeč 2:4 (1:1), Frýdek, Vavrys – Fuglíček, Pospíšil, Přikryl, Přikryl, Sokol Příkazy-SFK Nedvězí 3:4 (1:4), Hanuš, Jarmar, Lád – Černohouz 3, Výmola, 1.FC Olešnice-Hraničné Petrovice 8:1 (5:0), Kamler 3, Komárek 2, Bureš, Ihnát, Nedopil – Chrastina, FK Přáslavice-Sokol Bouzov 5:1 (4:0), Žižka (1 z p.k.) 2, Drga, Rubáček, Skácelík – Bosák (p.k.), TJ Těšetice-Sokol Drahanovice 7:5 (4:1), Wanke 2, Gargel, Růžička, Vitonský, Vlach, Zbrož – Bednář R. (1 z p.k.) 3, Bednář O., Prucek, SK Náměšť B-Sokol Slavonín B 5:0 (2:0), Müller 2, Daňhel, Jelínek, Šoupal.

1. Sokol Příkazy 25 17 2 6 62:35 53
2. FK Přáslavice 25 16 3 6 72:37 51
3. SFK Nedvězí 25 16 1 8 72:41 49
4. Sokol Mladeč 25 14 1 10 62:55 43
5. Sokol Bouzov 25 12 5 8 56:45 41
6. SK Náměšť B 25 12 3 10 67:52 39
7. TJ Těšetice 25 11 5 9 91:56 38
8. Bohuňovice B 25 11 4 10 64:60 37
9. Sokol Drahanovice 25 11 3 11 66:72 36
10. FC Dolany B 25 10 5 10 65:67 35
11. FK Hlubočky B 25 8 2 15 39:64 26
12. Sokol Slavonín B 25 6 4 15 48:75 22
13. 1.FC Olešnice 25 7 1 17 54:91 22
14. Hraničné Petrovice 25 4 1 20 37:105 13

Kanonýři: 26 – Zbrož (TJ Těšetice), 20 – Klicpera (SFK Nedvězí), 17 – Kment A. (Sokol Drahanovice), Žižka (FK Přáslavice).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
25.kolo:
Sportklub Štarnov-SK Králová 2:4 (2:2), Coufal 2 – Šenk 3, Svorada, FK Šternberk C-Sokol Střelice B 4:4 (2:1), Kozák, Polák, Temlík, Šnýdr – Koutný 3, Jonáš, FK Huzová-Moravský Beroun B 1:4 (1:1), Martínek – Lacman 2, Chaloupka, Horák, TJ Dalov-TJ Mladějovice 3:3 (1:1), Vacula 2, Frank – Jemelík 2, Shuyto, FC Jiříkov-Sokol Jívová 0:3 (0:1) – Kolomazník, Mazáč, Pospíšil, Sokol Hnojice-Sokol Babice B 4:1 (2:1), Adam, Fujdiak, Kopta, Papica – Derka, Hvězda Libavá-Horní Loděnice 5:1 (1:1), Dvořák 2, Holiš 2, Fedák – Tichý.

1. SK Králová 25 17 6 2 67:28 57
2. Moravský Beroun B 25 16 6 3 87:24 54
3. Sokol Hnojice 25 15 4 6 63:38 49
4. Sokol Jívová 25 13 7 5 63:36 46
5. TJ Mladějovice 25 12 9 4 69:36 45
6. Hvězda Libavá 25 12 6 7 60:43 42
7. TJ Dalov 25 10 6 9 63:53 36
8. FK Huzová 25 9 8 8 51:50 35
9. Sokol Babice B 25 9 5 11 54:59 32
10. FC Jiříkov 25 7 6 12 36:48 27
11. Sportklub Štarnov 25 7 4 14 56:63 25
12. Sokol Střelice B 25 5 2 18 33:87 17
13. Horní Loděnice 25 4 4 17 33:95 16
14. FK Šternberk C 25 1 3 21 23:98 6

Kanonýři: 24 – Shuyto (TJ Mladějovice), 16 – Frank (TJ Dalov), 15 – Kolomazník (Sokol Jívová).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. B
25.kolo:
Sokol Odrlice-TJ Střeň 12:0 (2:0), Pospíšil 4, Skládal 4, Havlíček 3, Řezník, SK Slatinice B-Velký Újezd 2:2 (0:1), Dostál, Valsa – Domes, Kalabus, Sokol Majetín-TJ Tršice 8:2 (3:1), Folprecht 2, Krkoška 2, Charamza, Dvořák, Hruška, Macenauer – Dokoupil 2, FC Drahlov B-Sokol Vilémov 1:3 (1:0), Vychodil – Hynek, Karásek, Navrátil, Sokol Luká-Moravská Huzová 1:1 (0:0), Grulich – Brzobohatý, SK Grygov-SK Chválkovice B 2:5 (1:0), Jelínek, Strnad – Silný 2, Hrabal, Kulas, Škárek.

1. Sokol Majetín 23 22 0 1 91:22 66
2. Velký Újezd 23 13 6 4 74:29 45
3. Sokol Vilémov 23 13 5 5 47:30 44
4. TJ Střeň 23 13 2 8 47:49 41
5. SK Chválkovice B 23 13 0 10 52:41 39
6. SK Slatinice B 23 11 3 9 50:45 36
7. TJ Tršice 23 7 6 10 35:44 27
8. Sokol Pňovice 23 6 6 11 29:42 24
9. Sokol Odrlice 23 7 3 13 44:59 24
10. FC Drahlov B 23 6 5 12 33:48 23
11. Moravská Huzová 23 6 5 12 35:60 23
12. Sokol Luká 23 5 5 13 35:68 20
13. SK Grygov 24 3 4 17 31:66 13

Kanonýři: 15 – Sležek (Velký Újezd), 14 – Zlámal (Velký Újezd), 13 – Folprecht (Sokol Majetín), Krkoška (Sokol Majetín), Rozsypal (FC Drahlov B).

Okresní přebor dorostenců – soutěž byla před týdnem dokončena
1. Sokol Dub n.M. 18 12 5 1 51:16 41
2. FK Autodemont 18 10 4 4 53:26 34
3. Sokol Troubelice 18 9 5 4 44:24 32
4. SFK Nedvězí 18 9 4 5 55:37 31
5. SK Bělkovice 18 9 2 7 45:39 29
6. TJ Haňovice 18 7 4 7 42:37 25
7. FC Hněvotín 18 6 4 8 40:38 22
8. SK Šumvald 18 6 3 9 35:49 21
9. TJ Mladějovice 18 5 3 10 28:49 18
10. Sokol Slavonín 18 0 0 18 13:91 0

Kanonýři: 28 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 19 – Jahn (FK Autodemont), 17 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
12.kolo:
Tatran Litovel A-FC Medlov 17:0 (4:0), Šana J. 5, Laža 3, Pěrušková 3, Šana O. 3, Knebl 2, Dvořák, SK Šumvald-FC Dolany 1:2 (0:1), Hubáček – Zajíček, Zajíček. SK Červenka-Moravský Beroun 10:2 (3:1), Nantl O. 5, Nantl T. 3, Dvorský, Schartel – Lacko, Vitásek.

1. Tatran Litovel A 15 14 0 1 91:15 42
2. TJ Haňovice 15 13 0 2 133:39 39
3. Sokol Bohuňovice 16 10 2 4 61:41 32
4. FC Dolany 15 9 2 4 70:43 29
5. SK Červenka 15 7 0 8 59:65 21
6. SK Šumvald 15 6 3 6 41:47 21
7. Sokol Paseka 15 2 2 11 42:76 8
8. FC Medlov 16 1 2 13 29:124 5
9. Moravský Beroun 16 1 1 14 20:96 4

Kanonýři: 31 – Schwarz (FC Dolany), 30 – Navrátil (TJ Haňovice), 26 – Nantl T. (SK Červenka).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
12.kolo:
FC Hněvotín-Velký Újezd 7:0 (1:0), Holub 2, Mazal 2, Samek 2, Pochyla, SK Slatinice-TJ Tršice 1:1 (0:0), Vašička – Jurčík, Sokol Náklo-Sokol Chomoutov 2:3 (2:2), Polívka, Sapara – Blažek, Malíšek, Stejskal, Sokol Kožušany-Sokol Dub n.M. 2:6 (2:3), Hnatovskyy, Špičák – Nakládal 2, Fiala, Hauer, Vraštil, Zubal, Sigma Lutín-SK Chválkovice 2:5 (0:3), Souček, Staroštík – Šafařík 2, Cao, Daněk, Vraj.

1. Sokol Chomoutov 19 18 1 0 113:19 55
2. FC Hněvotín 20 18 0 2 161:26 54
3. Sokol Dub n.M. 19 13 2 4 84:32 41
4. TJ Štěpánov 19 12 2 5 71:31 38
5. Sokol Náklo 19 12 1 6 106:45 37
6. Velký Újezd 19 6 2 11 45:93 20
7. SK Chválkovice 19 6 0 13 60:96 18
8. SK Slatinice 19 5 2 12 42:88 17
9. Sokol Kožušany 19 4 3 12 69:86 15
10. TJ Tršice 19 2 4 13 33:92 10
11. Sigma Lutín 19 0 1 18 18:194 1

Kanonýři: 55 – Holub M. (FC Hněvotín), 43 – Blažek (Sokol Chomoutov), 34 – Holík (Sokol Náklo).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
25.kolo:
FK Hlubočky-FC Dolany 4:2 (0:1), Hrubý 2, Šulc 2 – Heda, Jahoda, Velký Újezd-Sokol Slavonín B 3:1 (2:1), Polcr 2, Sikora – Matějíček, SFK Nedvězí-TJ Tršice 4:5 (2:2), Živný 2, Lučan, Zbořil – Dvořák 3, Tichavský 2, SK Velká Bystřice-1.FC Olomouc 4:2 (1:2), Brablík 2, Pastuszak, Zifčák – Polášková, Čislinská, SK Bělkovice-Sokol Dub n.M. 3:0 (2:0), Bernát 2, Vystrčil, SK Grygov-SK Chválkovice 5:1 (2:1), Nevěřil 3, Handl, Pekár – Tománek, Hvězda Libavá-Sokol Bohuňovice 2:9 (2:3), Lenděl, Ščuka – Arnold 2, Kožuch 2, Krejčí 2, Malaska, Poláček, Ruboš.

1. Sokol Bohuňovice 25 23 1 1 205:36 70
2. SK Bělkovice 25 19 1 5 150:37 58
3. SK Velká Bystřice 25 16 4 5 108:61 52
4. FC Dolany 25 14 4 7 74:68 46
5. Sokol Dub n.M. 25 13 4 8 98:47 43
6. FK Hlubočky 25 13 0 12 79:90 39
7. SK Grygov 25 10 3 12 62:73 33
8. SK Chválkovice 25 9 5 11 70:74 32
9. Velký Újezd 25 10 2 13 53:95 32
10. SFK Nedvězí 25 9 3 13 72:110 30
11. 1.FC Olomouc 25 8 3 14 39:77 27
12. TJ Tršice 25 7 1 17 52:88 22
13. Hvězda Libavá 25 4 2 19 37:151 14
14. Sokol Slavonín B 25 3 1 21 43:135 10

Kanonýři: 69 – Vystrčil (SK Bělkovice), 59 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 44 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.), Zbořil (SFK Nedvězí).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
25.kolo:
FK Autodemont-FC Hněvotín 1:5 (1:3), Procházka – Kreuzer 2, Breznický, Konečný, Sklenář, SK Slatinice-Sokol Troubelice 3:2 (1:0), Blaga, Salaquarda, Svozil – Motlíček, Schnaider, SK Uničov-Tatran Litovel 0:1 (0:0) – Zifčák, Sigma Lutín-TJ Haňovice 4:2 (2:0), Koutný 2, Malíšková, Pavlíček – Kučera, Navrátil, Sokol Těšetice-Sokol Drahanovice 0:1 (0:0) – Sajbrt, Sokol Pňovice-SK Náměšť 1:9 (0:7), Knap – Bořuta 4, Nguyen 4, Vychodil.

1. Sokol Náklo 23 22 0 1 156:22 66
2. SK Náměšť 23 19 3 1 117:38 60
3. TJ Haňovice 23 14 3 6 112:60 45
4. Tatran Litovel 23 14 3 6 70:32 45
5. SK Slatinice 24 12 5 7 74:48 41
6. SK Uničov 23 9 6 8 60:38 33
7. Sokol Troubelice 23 8 6 9 81:94 30
8. Sokol Pňovice 23 8 3 12 58:80 27
9. FC Hněvotín 23 7 4 12 54:65 25
10. FK Autodemont 23 7 2 14 49:76 23
11. Sigma Lutín 23 5 0 18 32:123 15
12. Sokol Drahanovice 23 4 1 18 36:148 13
13. Sokol Těšetice 23 2 2 19 28:103 8

Kanonýři: 54 – Nguyen (SK Náměšť), 35 – Navrátil (TJ Haňovice), 34 – Pěček (Sokol Náklo).

Okomentuj jako první článek "Dvacáté páté kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE