Dvacáté první kolo futsalových lig

Výsledky a tabulky po 21. kole olomouckých fustalových soutěží.

1.liga
Real HDO – FC Levotil 1:5
Ajax Bělidla – FC Creditas 2:5
AT Beermingham – Aston Pila 98 4:7
Olpran – Pergola 2:6
Galatasaray – Hruš.Chořelice 9:5
Step Style – SK Mrsklesy 5:4
1. FC Hněvotín 20 129:50 36
2. Ajax Bělidla 21 88:57 31
3. AT Beermingham 21 86:54 30
4. Real HDO 21 121:63 26
5. Galatasaray 21 99:100 26
6. Step Style 21 98:68 25
7. Aston Pila 98 21 70:82 23
8. Pergola 21 73:61 22
9. FC Levotil 21 62:87 18
10. SK MP Olomouc 20 71:79 16
11. Hruš.Chořelice 21 70:91 16
12. FC Creditas 21 51:104 9
13. Olpran 21 58:102 8
14. SK Mrsklesy 21 61:139 6

2.liga A
FC Loučany – FC Luběnice 15:3
Lion Sport.cz – Schwarzbach 3:7
Moravan Cholina – United Players 5:5
Senice B – Ditrex 0:3
PS Beton – Rychlá rota 1:1
FC Křídla – FC Wednesday 2:2
FK Rozvadovice – Sokolka Horka A 1:4
1. FC Křídla 20 91:44 30
2. FC Loučany 21 93:55 27
3. Moravan Cholina 21 74:58 27
4. Schwarzbach 20 65:44 25
5. PS Beton 21 72:51 24
6. Rychlá rota 21 80:70 22
7. Lion Sport.cz 21 68:62 22
8. United Players 21 60:58 20
9. Ditrex 21 69:103 18
10. Sokolka Horka A 21 64:81 17
11. FC Wednesday 21 63:82 17
12. FK Rozvadovice 21 38:68 15
13. FC Luběnice 21 58:90 15
14. Senice B 21 36:65 13

2.liga B
FC Chelsea – FC Skunk 2:6
Hurikán VB – Mix junior 5:5
MS stavby – MK Jívová 2:5
FC Bubeník – Celtic 7:2
Restoma – Sokol N.Svět 1:6
Hugo boss – At.Bystrovany 2:3
Sokol Pohořany – Hlušovice 3:1
1. Sokol Pohořany 21 77:58 28
2. Mix junior 21 83:56 27
3. FC Skunk 21 85:56 26
4. FC Bubeník 21 85:58 25
5. MS stavby 21 93:85 24
6. Celtic 21 76:73 23
7. Hurikán VB 21 75:61 22
8. At.Bystrovany 21 58:56 22
9. Restoma 21 61:72 20
10. Sokol N.Svět 21 65:67 18
11. Hlušovice 21 53:78 18
12. FC Chelsea 21 73:98 16
13. Hugo boss 21 60:83 15
14. MK Jívová 21 68:111 10

3.liga A
Galacticos – Sokol Mezice 2:2
Jager 1878 – Bažanti 10:2
Háger podlahy – Sedlisko 2:4
Henkováci – SK Náklo 7:1
FC Peklo N.Ves – Sokolka Horka B 4:2
SK Profit N.Ves – Agrometal 3:0
1. Sokol Mezice 19 86:21 32
2. Galacticos 20 83:41 32
3. Sokolka Horka B 19 80:58 24
4. FC Hroší stavby 19 89:77 24
5. Jager 1878 20 82:75 22
6. SK Náklo 20 68:65 22
7. Henkováci 19 66:49 21
8. SK Profit N.Ves 19 61:44 20
9. Sedlisko 20 73:74 19
10. FC Peklo N.Ves 19 50:98 13
11. Agrometal 19 56:73 12
12. Háger podlahy 20 57:94 8
13. Bažanti 19 35:117 3

3.liga B
Bílý balet – el-jambass 0:0
Modos Olomouc – FC Přístav 0:0
Roko Samotišky – Plantoši 0:0
Zelené balet – Naschrot 3:0
Raptors team – SK Kopeček 1:2
Elekt.Otáhal A – AUS Olomouc 3:6
Rotor LBT – FC Fiasco 4:2
1. AUS Olomouc 21 77:27 27
2. el-jambass 21 61:46 22
3. Modos Olomouc 21 75:29 21
4. SK Kopeček 21 41:35 21
5. Rotor LBT 21 45:32 17
6. Raptors team 20 82:51 16
7. Roko Samotišky 21 51:71 16
8. FC Fiasco 21 54:70 12
9. Zelené balet 21 39:62 12
10. Elekt.Otáhal A 21 54:105 10
11. FC Přístav 21 0:0 0
12. Bílý balet 21 0:0 0
13. Plantoši 21 0:0 0
14. Naschrot 20 24:75 0

3.liga C
Foxhunters – SK Holice 3:2
Ajax Pivodam – Kovo Dřevo 4:7
FK Krčmaň – Rio de Blatec 7:2
NanoTrade – Blues rock 5:4
Sportbar Sigma – Sokol Dubany 4:5
Pošta – Kamerun 2:4
FC Rataje – FK Sigma Lutín 3:1
1. Rio de Blatec 21 108:59 33
2. Kovo Dřevo 21 95:63 30
3. SK Holice 21 91:55 29
4. Foxhunters 21 79:48 27
5. FK Krčmaň 21 97:85 25
6. Kamerun 21 82:85 23
7. Blues rock 21 78:73 20
8. Pošta 21 69:73 19
9. Sokol Dubany 21 65:76 18
10. Ajax Pivodam 21 71:84 18
11. Sportbar Sigma 21 71:88 17
12. FC Rataje 21 67:100 14
13. NanoTrade 21 56:97 10
14. FK Sigma Lutín 21 52:95 9

3.liga D
Mates – FK Véska 14:0
FC Holice – At.Haná 6:2
FC Podlas – Dědečci 3:0
Elekt.Otáhal B – Buff-belt 1:2
Dorespo Lošov – Geoboys 4:6
Zora club – RoDo legendy 3:7
Meta Pohořany – Mlha team 1:2
1. FC Holice 21 99:59 30
2. Meta Pohořany 21 77:51 28
3. At.Haná 21 100:74 28
4. Mates 21 94:73 27
5. Elekt.Otáhal B 21 98:84 27
6. FC Podlas 21 123:76 25
7. Mlha team 21 93:66 25
8. Dorespo Lošov 21 77:69 23
9. Geoboys 21 103:83 22
10. Buff-belt 21 78:67 22
11. RoDo legendy 21 83:86 21
12. Dědečci 21 48:103 6
13. FK Véska 21 62:138 6
14. Zora club 21 48:154 4

4.liga A
KMK Březové – FC Štok 5:3
AC Karasov – Buldog Unčovice 4:1
Dř.Pňovice – Karpat Uničov 3:3
KZT Štěpánov – Sokol Žerotín 8:2
FC Tigers – Barbar 3:3
Zákl.Hnoyland – MK Dl.Loučka 2:2
1. Sokol Unčovice 20 61:28 31
2. FC Tigers 21 64:34 31
3. MK Dl.Loučka 21 63:48 25
4. Dř.Pňovice 21 88:73 25
5. Zákl.Hnoyland 21 65:54 23
6. AC Karasov 21 62:58 22
7. Karpat Uničov 21 64:60 21
8. Buldog Unčovice 21 40:41 20
9. Barbar 21 60:66 20
10. KMK Březové 21 52:71 18
11. Sokol Žerotín 21 46:68 16
12. Bulldog Pňovice 20 50:64 15
13. KZT Štěpánov 21 54:73 14
14. FC Štok 21 54:85 11

4.liga B
Neředín elite – SB Luběnice 0:0
Sokol Křelov A – Arsenal Loučany 6:5
FC Skrbeň – Sokol Skrbeň 2:5
Domino – Sokol Křelov B 10:4
FC Lutín – FK Břuchotín 4:11
SK Slatinky – FC Braník 2:5
Sokol Slatinky – Académica 7:1
1. FK Břuchotín 21 129:55 32
2. Sokol Křelov A 21 87:42 30
3. Domino 21 115:48 29
4. Arsenal Loučany 21 96:50 25
5. FC Braník 21 79:52 25
6. Sokol Slatinky 21 83:59 23
7. SK Slatinky 21 76:64 21
8. SB Luběnice 21 48:61 20
9. Sokol Skrbeň 21 56:81 15
10. Académica 21 67:110 14
11. Sokol Křelov B 21 63:92 11
12. FC Lutín 21 59:145 3
13. FC Skrbeň 21 45:144 2
14. Neředín elite 21 0:0 0

4.liga C
Leaders – SK Véska 4:7
Inter Šternberk – Slav.Bystrovany 14:4
Arsenal FC – Tichej koutek 4:4
Draci – WP Rebels 7:4
FC IJZ – Second Wave 3:0
Dyn.Bystrovany – J.A.H. 2:14
Top.Bukovany – Erena 0:1
1. Tichej koutek 21 160:74 39
2. Inter Šternberk 21 154:86 34
3. Erena 21 86:52 24
4. SK Véska 21 119:87 24
5. Top.Bukovany 21 81:71 23
6. Draci 21 89:87 23
7. J.A.H. 21 85:89 21
8. Arsenal FC 21 77:92 20
9. FC IJZ 21 59:84 18
10. WP Rebels 21 78:91 17
11. Dyn.Bystrovany 21 75:99 16
12. Leaders 21 68:129 16
13. Second Wave 21 57:76 15
14. Slav.Bystrovany 21 55:126 4

4.liga D
OKL team – F1 U Slávka 3:1
Kaprodrom Klub – Lazce United 0:8
Alcatraz – P.balet 06 0:0
P.balet 99 – Red Gunners 5:3
Odra – FC ZRTV Loko 4:4
Sokol Olšany – FC Tripol 3:0
KAF Přestavlky – Red Devils 3:0
1. Lazce United 21 116:34 36
2. Red Gunners 21 135:65 33
3. P.balet 99 21 99:52 31
4. FC ZRTV Loko 21 94:52 27
5. Sokol Olšany 21 58:48 26
6. Alcatraz 21 68:62 23
7. Kaprodrom Klub 21 73:73 23
8. F1 U Slávka 21 55:64 18
9. Odra 21 68:89 16
10. OKL team 21 73:104 16
11. P.balet 06 21 52:72 11
12. KAF Přestavlky 21 48:101 10
13. Red Devils 21 30:72 8
14. FC Tripol 21 27:108 4

4.liga E
OSŽ Commando – Real stars 4:5
Adam Leasing – Aschmeritz 3:0
MK Chudobín – FC Jantaři 2011 6:0
FC Partyzán – FC Broky 5:7
Koník Litovel – AC Jojo United 10:3
1.FC Černovír – FC Hattrick 2:4
Chalapeňos – Hejč.berani 8:2
1. Chalapeňos 21 114:42 36
2. Adam Leasing 21 90:34 33
3. Koník Litovel 21 102:64 31
4. Aschmeritz 21 74:53 26
5. Hejč.berani 21 76:54 25
6. FC Broky 21 106:73 24
7. FC Hattrick 21 82:69 21
8. OSŽ Commando 21 74:67 21
9. 1.FC Černovír 21 76:73 21
10. Real stars 21 90:87 20
11. MK Chudobín 21 63:63 19
12. AC Jojo United 21 45:117 9
13. FC Jantaři 2011 21 34:114 7
14. FC Partyzán 21 40:156 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté první kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE