Dvacáté první kolo futsalových lig

1.liga
Real HDO – Lion Sport.cz 3:0
FC Hněvotín – FC Křídla 4:2
Hruš.Chořelice – SK MP Olomouc 3:5
Galatasaray – Aston Pila 98 3:4
Step Style – Celtic 2:0
FC Levotil – FC Chelsea 6:0

1. Ajax Bělidla 20 116:44 34
2. Real HDO 21 102:48 33
3. FC Hněvotín 21 103:54 29
4. AT Beermingham 20 87:54 28
5. FC Levotil 21 77:55 24
6. Aston Pila 98 21 67:71 22
7. Hruš.Chořelice 21 79:82 21
8. SK MP Olomouc 21 87:110 21
9. FC Křídla 20 57:63 17
10. Step Style 20 57:71 17
11. Galatasaray 21 85:103 17
12. FC Chelsea 21 66:108 11
13. Lion Sport.cz 21 62:110 10
14. Celtic 21 54:126 6

2.liga A
FC Loučany – Sokol Mezice 5:2
Wednesday – Rychlá rota 4:7
Slovan Uničov – FC Luběnice 3:9
Kovo Dřevo – Pergola 1:5
United Players – Moravan Cholina 2:2
PS Beton – SK Profit NV 6:0
Schwarzbach – Sokolka Horka A 6:4

1. FC Loučany 21 124:56 39
2. Pergola 21 99:45 35
3. PS Beton 21 75:59 25
4. Wednesday 21 95:73 24
5. United Players 21 66:55 23
6. Moravan Cholina 21 72:70 22
7. FC Luběnice 21 58:60 18
8. Sokolka Horka A 21 77:88 18
9. SK Profit NV 21 58:100 18
10. Sokol Mezice 21 59:63 17
11. Rychlá rota 21 56:69 16
12. Schwarzbach 21 69:85 16
13. Kovo Dřevo 21 55:78 15
14. Slovan Uničov 21 63:125 8

2.liga B
Mix junior – Sokol Pohořany 3:2
FC Creditas – SK Mrsklesy 1:6
Rio de Blatec – Atl.Bystrovany 1:3
FC Skunk – Restoma 7:1
Hurikán – Olpran 0:2
PSG 2010 – RK Dachi 2:2
Dorespo Lošov – MK Jívová 4:2

1. Olpran 21 109:57 30
2. FC Creditas 21 76:65 29
3. Mix junior 21 75:66 27
4. SK Mrsklesy 21 97:77 25
5. Sokol Pohořany 21 74:60 24
6. MK Jívová 21 79:77 22
7. Hurikán 21 52:48 20
8. Atl.Bystrovany 21 62:61 20
9. Restoma 21 65:66 20
10. FC Skunk 21 74:87 20
11. Dorespo Lošov 21 47:55 19
12. RK Dachi 21 44:56 18
13. Rio de Blatec 21 51:75 15
14. PSG 2010 21 35:90 3

3.liga A
Sedlisko – FC Přístav 4:5
Henkováci – FC Hroší stavby 3:4
MS stavby – Sokol Unčovice 9:1
Dřeváci Pňovice – Pošta 10:3
FK Rozvadovice – Agrometal 3:4
KMK Haná – Sokolka Horka B 2:9

1. MS stavby 21 123:51 36
2. FK Rozvadovice 21 79:54 29
3. Sedlisko 21 99:69 24
4. Henkováci 21 69:69 24
5. Sokolka Horka B 21 74:58 23
6. Háger podlahy 20 71:65 21
7. FC Přístav 21 74:91 21
8. KMK Haná 21 60:68 19
9. FC Hroší stavby 21 72:83 19
10. Pošta 21 65:65 18
11. Agrometal 21 56:83 18
12. Sokol Unčovice 21 45:71 16
13. Dřeváci Pňovice 21 79:112 15
14. Sokol Křelov A 20 45:72 9

3.liga B
Magistrát MO – Elekt.Otáhal A 4:4
Zelené balet – SK Kopeček 0:0
N.T.P. – Sokol Žerotín 3:0
Inter Šternberk – Plantoši 2:5
Naschrot – Hugo boss 3:4
Rotor LBT – Hlušovice 1:1
FC Fiasco – Modos 4:2

1. Hugo boss 21 95:64 29
2. Modos 21 75:47 27
3. Rotor LBT 21 59:45 27
4. Hlušovice 21 77:58 26
5. Zelené balet 21 57:51 26
6. Naschrot 21 80:61 25
7. SK Kopeček 21 43:37 23
8. Plantoši 21 59:60 21
9. FC Fiasco 21 65:72 21
10. Inter Šternberk 21 70:69 18
11. Elekt.Otáhal A 21 77:80 18
12. N.T.P. 21 55:99 12
13. Magistrát MO 21 43:72 11
14. Sokol Žerotín 21 41:81 10

3.liga C
Ditrex – SK Holice 5:2
Dědečci – Buff-belt 2:4
Foxhunters – Arsenal Loučany 5:1
FC Holice – Erena 5:4
Ajax Pivodam – FC Kladiváři 3:0
NanoTrade – Senice B 2:3
Blues rock – Arsenal FC 3:2

1. Ditrex 21 139:49 37
2. Senice B 21 89:65 30
3. Buff-belt 21 83:44 29
4. SK Holice 21 83:60 27
5. Ajax Pivodam 21 66:43 26
6. Foxhunters 21 72:60 26
7. FC Holice 21 79:60 25
8. NanoTrade 21 79:69 22
9. Dědečci 21 73:93 19
10. Arsenal Loučany 21 42:65 15
11. Erena 21 52:83 13
12. Blues rock 21 54:97 12
13. FC Kladiváři 21 58:130 8
14. Arsenal FC 21 57:108 5

3.liga D
FK Krčmaň – AC Čenda 0:0
Mates – Meta Pohořany 5:7
Hejčín.berani – Elekt.Otáhal B 2:6
FC 1970 Bubeník – RoDo legendy 3:3
FC Podlas – 1.FC Hombok 3:0
Zora club – Sokol Nový Svět 0:12
FK Véska – M-Contakt 3:0

1. Sokol Nový Svět 21 127:40 36
2. FC 1970 Bubeník 21 114:57 34
3. RoDo legendy 21 97:54 27
4. Meta Pohořany 21 90:61 26
5. FC Podlas 21 67:58 25
6. Mates 21 103:79 21
7. Elekt.Otáhal B 21 75:71 20
8. M-Contakt 21 55:65 17
9. FK Véska 21 57:96 15
10. FK Krčmaň 21 68:90 12
11. 1.FC Hombok 21 47:92 8
12. Zora club 21 30:104 7
13. Hejčín.berani 21 35:98 4

4.liga A
AC Karasov – FC Štok 1:1
SK Náklo – KMK Březové 4:3
Bulldog Pňovice – Zákl.Hnoyland 3:3
el-jambass – Bílý balet 1:6
KZT Štěpánov – MK DL.Loučka 8:2
Barbar – Buldog Unčovice 1:4
Karpat Uničov – FC Tigers 6:2

1. Bílý balet 21 78:39 31
2. SK Náklo 21 69:43 30
3. el-jambass 20 86:49 28
4. Karpat Uničov 21 57:46 24
5. Buldog Unčovice 21 44:42 21
6. KMK Březové 21 61:77 21
7. KZT Štěpánov 21 50:54 20
8. Zákl.Hnoyland 21 56:67 20
9. Bulldog Pňovice 21 62:60 19
10. MK DL.Loučka 20 58:60 18
11. FC Štok 21 48:60 18
12. Barbar 21 56:63 17
13. FC Tigers 21 53:80 13
14. AC Karasov 21 38:76 12

4.liga B
B – Sokol Skrbeň 0:0
1.FC Černovír – Smytliš Senice 3:8
FK Sigma Lutín – Neředín elite 2:2
FC Skrbeň – SokolKřelov B 1:6
Roko Samotišky – SK Slatinky 4:4
FC Dijak Lutín – FK Břuchotín 7:7
FC Rataje – SB Luběnice 3:1

1. FC Rataje 21 100:56 32
2. Roko Samotišky 21 101:60 32
3. SB Luběnice 21 89:65 26
4. FK Sigma Lutín 21 80:58 23
5. FK Břuchotín 21 71:72 23
6. SokolKřelov B 21 75:76 21
7. SK Slatinky 21 72:76 19
8. FC Dijak Lutín 21 78:94 16
9. Neředín elite 21 79:74 15
10. Smytliš Senice 21 75:83 14
11. Sokol Skrbeň 21 54:67 14
12. 1.FC Černovír 21 55:73 11
13. FC Skrbeň 21 34:109 6

4.liga C
Leaders – Sportbar Sigma 1:3
Top.Bukovany – Sokol Bělkovice 6:1
FC IJZ – Mlha team 2:8
J.A.H. – Sl.Bystrovany 4:5
Jager 1878 – Raptors team 3:0
Dyn.Bystrovany – Draci 3:4
AC Rapid – Second Wave 0:4

1. Jager 1878 21 125:58 35
2. Raptors team 21 139:46 32
3. Sportbar Sigma 21 92:47 31
4. Mlha team 21 108:75 29
5. Draci 21 101:71 29
6. Sokol Bělkovice 21 58:54 25
7. J.A.H. 21 70:72 22
8. Second Wave 21 81:82 21
9. Dyn.Bystrovany 21 76:87 17
10. Top.Bukovany 21 62:88 13
11. Leaders 21 59:108 12
12. FC IJZ 21 53:89 11
13. AC Rapid 21 74:117 11
14. Sl.Bystrovany 21 48:152 6

4.liga D
KAF Přestavlky – D 0:0
FC Tripol – P.balet 06 2:10
F1 U Slávka – Kamerun 1:4
FC ZRTV Loko – Kaprodrom Klub 3:2
Red Devils – Sokol Dubany 2:4
P.balet 99 – TJ Sokol Olšany 5:2
Lazce United – Odra 5:6

1. Kamerun 21 84:38 31
2. Sokol Dubany 21 70:43 27
3. TJ Sokol Olšany 20 75:39 25
4. FC ZRTV Loko 21 91:63 25
5. Lazce United 20 73:40 24
6. P.balet 99 21 83:65 24
7. P.balet 06 21 64:51 20
8. Odra 21 50:63 17
9. Red Devils 21 49:68 17
10. Kaprodrom Klub 21 58:71 16
11. F1 U Slávka 21 35:71 12
12. FC Tripol 21 40:115 7
13. KAF Přestavlky 21 30:75 5

4.liga E
Adam Leasing – E 0:0
Hodolany jun. – MK Chudobín 5:3
FC Broky – FC Peklo NV 3:3
AC Jojo United – Press Slatinky 0:0
FC Hattrick – Koník Litovel 4:5
Chalapeňos – FC Jantaři 3:0
FC Partyzán – IMD Olomouc 1:4

1. IMD Olomouc 21 96:44 28
2. FC Broky 21 88:44 28
3. Press Slatinky 21 61:48 25
4. FC Peklo NV 21 71:47 24
5. Adam Leasing 21 88:55 23
6. FC Partyzán 21 64:75 22
7. Chalapeňos 21 60:48 20
8. MK Chudobín 21 72:70 20
9. FC Hattrick 21 52:53 20
10. Koník Litovel 21 59:81 18
11. FC Jantaři 21 38:72 12
12. Hodolany jun. 21 51:80 11
13. AC Jojo United 21 25:108 1

4.liga F
F – UMO 0:0
OSŽ Commando – FC Alcatraz 3:2
Geoboys – Académica 3:5
FC Braník – OKL team 3:6
Domino – Tichej koutek 7:2
Real stars – F-21 3:0
Atletico Haná – Galacticos 1:1

1. Galacticos 21 118:34 36
2. Geoboys 21 120:57 30
3. Atletico Haná 21 107:58 29
4. Domino 21 71:52 24
5. OKL team 21 82:86 21
6. Académica 21 81:90 21
7. F-21 21 69:86 19
8. Tichej koutek 21 95:103 17
9. Real stars 21 65:98 13
10. FC Alcatraz 21 49:74 12
11. FC Braník 21 42:69 10
12. OSŽ Commando 21 48:91 10
13. UMO 21 71:120 10

Okomentuj jako první článek "Dvacáté první kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE