Dvacáté šesté kolo futsalových lig

1.liga
FC Creditas : FC Levotil 3:2
FC Hněvot : SK Mrsklesy 13:1
Hruš.Chořelice : SK MP Olomouc 3:0
Pergola : Step Style 9:1
AT Beermingham : Ajax Bělidla 0:2
Olpran : Real HDO 5:6
Aston Pila 98 : Galatasaray 4:5

1. FC Hněvotín 26 176:58 48
2. Ajax Bělidla 26 98:75 34
3. Real HDO 26 146:88 32
4. Pergola 26 101:66 32
5. Galatasaray 26 124:131 32
6. AT Beermingham 26 95:72 30
7. Step Style 26 108:84 29
8. Aston Pila 98 26 86:105 26
9. Hruš.Chořelice 26 100:99 24
10. FC Levotil 26 80:100 24
11. SK MP Olomouc 26 84:106 17
12. FC Creditas 26 62:130 11
13. SK Mrsklesy 26 74:174 10
14. Olpran 26 84:130 7

2.liga A
Ditrex : Moravan Cholina 2:4
FC Loučany : FC Křídla 4:2
FC Wednesday : Schwarzbach 3:0
Rychlá rota : FK Rozvadovice 7:3
United Players : Sokolka Horka A 10:0
PS Beton : Lion Sport.cz 6:2
FC Luběnice : Senice B 3:0

1. FC Křídla 26 121:63 38
2. Moravan Cholina 26 97:62 36
3. FC Loučany 26 113:70 34
4. Schwarzbach 26 90:63 33
5. United Players 26 90:60 30
6. PS Beton 26 86:76 27
7. FC Wednesday 26 80:86 25
8. Rychlá rota 26 99:101 24
9. Sokolka Horka A 26 77:102 23
10. Lion Sport.cz 26 82:90 22
11. FC Luběnice 26 72:105 20
12. Ditrex 26 88:127 20
13. FK Rozvadovice 26 46:92 16
14. Senice B 26 36:80 11

2.liga B
Sokol N.Sv : Hugo boss 3:0
Mix junior : MK Jívov 6:2
Celtic : At.Bystrovany 6:5
Hlušovice : FC Buben 2:3
FC Skunk : Sokol Pohořany 1:2
FC Chelsea : Hurikán VB 7:8
Restoma : MS stavby 3:0

1. Sokol Pohořany 26 92:61 37
2. FC Skunk 26 109:67 34
3. Mix junior 26 109:68 34
4. FC Bubeník 26 100:69 29
5. Celtic 26 98:90 27
6. At.Bystrovany 26 76:73 27
7. Sokol N.Svět 26 88:80 26
8. Restoma 26 78:88 26
9. MS stavby 26 104:115 26
10. Hurikán VB 26 98:90 25
11. Hlušovice 26 84:94 24
12. FC Chelsea 26 89:137 18
13. Hugo boss 26 66:108 15
14. MK Jívová 26 85:136 14

3.liga A
Bažanti : Sokolka Horka B 3:3
Háger podlahy : SK Profit N.Ves 1:5
Sedlisko : FC Peklo N.Ves 7:2
SK Náklo : Jager 1878 3:0
Sokol Mezice : Agrometal 3:0
FC Hroší stavby : Henkováci 3:0

1. Sokol Mezice 24 107:29 40
2. Galacticos 24 103:49 38
3. FC Hroší stavby 24 109:90 31
4. SK Náklo 24 87:68 29
5. SK Profit N.Ves 24 84:54 28
6. Sokolka Horka B 24 91:73 28
7. Henkováci 24 74:57 25
8. Jager 1878 24 95:94 25
9. Sedlisko 24 91:93 22
10. FC Peklo N.Ves 24 71:120 18
11. Háger podlahy 24 63:114 8
12. Agrometal 24 60:100 6
13. Bažanti 24 45:139 6

3.liga B
FC Přístav : Bílý balet 0:0
Naschrot : Plantoši 0:0
Modos Olomouc : Zelený balet 2:2
SK Kopeček : AUS Olomouc 1:2
Rotor LBT : Roko Samotišky 3:1
FC Fiasco : Elekt.Otáhal A 3:0
el-jambass : Raptors team 1:4

1. AUS Olomouc 26 93:31 33
2. Modos Olomouc 26 101:38 29
3. Raptors team 26 113:66 25
4. SK Kopeček 26 50:46 23
5. Rotor LBT 26 58:56 21
6. el-jambass 26 67:67 21
7. Roko Samotišky 26 62:80 20
8. Zelené balet 26 50:73 17
9. FC Fiasco 26 69:84 16
10. Elekt.Otáhal A 26 66:122 9
11. Naschrot 26 40:106 1
12. FC Přístav 26 0:0 0
13. Bílý balet 26 0:0 0
14. Plantoši 26 0:0 0

3.liga C
Foxhunters : NanoTrade 3:2
SK Holice : FC Rataje 7:2
FK Sigma Lut : Ajax Pivodam 4:1
Rio de Blatec : Pošta 6:2
Kovo Dřevo : Kamerun 3:4
FK Krčmaň : Sportbar Sigma 6:2
Blues rock : Sokol Dubany 1:4

1. Rio de Blatec 26 131:70 41
2. Kovo Dřevo 26 118:77 38
3. SK Holice 26 117:71 37
4. FK Krčmaň 26 123:99 33
5. Foxhunters 26 92:61 31
6. Sokol Dubany 26 93:81 28
7. Kamerun 26 94:102 28
8. Blues rock 26 90:97 22
9. Ajax Pivodam 26 88:107 22
10. Pošta 26 78:102 21
11. Sportbar Sigma 26 92:114 19
12. FC Rataje 26 83:118 18
13. FK Sigma Lutín 26 67:113 14
14. NanoTrade 26 68:122 10

3.liga D
Geoboys : Meta Pohořany 6:8
Mlha team : FC Holice 3:5
Elekt.Otáhal B : Mates 2:12
Buff-belt : Zora club 2:4
Dědečci : FK Véska 0:3
Dorespo Lošov : FC Podlas 4:3
At.Han : RoDo legendy 3:0

1. Mates 26 131:85 36
2. FC Holice 26 123:76 36
3. Meta Pohořany 26 100:62 36
4. At.Haná 26 119:93 36
5. Mlha team 26 111:79 31
6. Elekt.Otáhal B 26 124:120 31
7. FC Podlas 26 146:92 30
8. Buff-belt 26 96:81 28
9. RoDo legendy 26 93:96 27
10. Dorespo Lošov 26 92:102 25
11. Geoboys 26 126:108 24
12. FK Véska 26 71:150 10
13. Zora club 26 58:176 6
14. Dědečci 26 48:118 4

4.liga A
Zákl.Hnoyland : Bulldog Pňovice 5:2
KZT Štěpánov : KMK Březové 1:4
Buldog Unčovice : Dř.Pňovice 4:2
Sokol Unčovice : FC Štok 3:0
MK Dl.Loučka : AC Karasov 3:0
Karpat Uničov : Barbar 5:1
Sokol Žerot : FC Tigers 2:4

1. Sokol Unčovice 26 79:42 39
2. FC Tigers 26 86:44 39
3. MK Dl.Loučka 26 75:56 31
4. Zákl.Hnoyland 26 80:61 31
5. Dř.Pňovice 26 96:84 28
6. AC Karasov 26 81:71 28
7. Buldog Unčovice 26 51:53 26
8. Karpat Uničov 26 75:78 25
9. Barbar 26 81:86 25
10. Bulldog Pňovice 26 68:75 24
11. KMK Březové 26 63:84 23
12. Sokol Žerotín 26 54:82 17
13. KZT Štěpánov 26 59:88 16
14. FC Štok 26 57:101 12

4.liga B
Neředín elite : FC Skrbeň 0:0
Sokol Skrbeň : FC Bran 1:2
Sokol Křelov B : Sokol Křelov A 11:3
FK Břuchot : Sokol Slatinky 8:1
Arsenal Lou?any : Acadímica 4:0
SB Luběnice : Domino 0:4
FC Lut : SK Slatinky 3:10

1. FK Břuchotín 26 164:61 40
2. Domino 26 137:59 37
3. Arsenal Loučany 26 120:54 35
4. Sokol Křelov A 26 97:65 32
5. FC Braník 26 90:67 29
6. SK Slatinky 26 103:82 27
7. Sokol Slatinky 26 96:75 26
8. SB Luběnice 26 64:81 23
9. Sokol Křelov B 26 88:99 19
10. Académica 26 79:131 16
11. Sokol Skrbeň 26 68:106 15
12. FC Lutín 26 77:171 7
13. FC Skrbeň 26 57:189 2
14. Neředín elite 26 0:0 0

4.liga C
Draci : Leaders 3:5
Dyn.Bystrovany : Top.Bukovany 3:3
J.A.H. : FC IJZ 2:2
Tichej koutek : Slav.Bystrovany 8:5
WP Rebels : Inter Šternberk 2:6
Second Wave : Arsenal FC 5:5
Erena : SK Véska 2:5

1. Tichej koutek 26 184:97 45
2. Inter Šternberk 26 191:101 42
3. SK Véska 26 149:99 34
4. Draci 26 117:101 31
5. Top.Bukovany 26 102:90 28
6. Arsenal FC 26 102:110 27
7. Erena 26 101:68 26
8. J.A.H. 26 107:111 26
9. FC IJZ 26 72:102 22
10. WP Rebels 26 93:114 21
11. Dyn.Bystrovany 26 86:124 18
12. Leaders 26 81:156 18
13. Second Wave 26 74:102 16
14. Slav.Bystrovany 26 67:151 4

4.liga D
OKL team : P.balet 99 5:10
FC Tripol : KAF Přestavlky 0:3
FC ZRTV Loko : Red Gunners 3:0
Red Devils : Alcatraz 0:3
F1 U Slávka : Kaprodrom Klub 2:4
Sokol Olšany : Odra 3:0
P.balet 06 : Lazce United 0:3

1. Lazce United 26 135:37 46
2. P.balet 99 26 117:62 39
3. FC ZRTV Loko 26 120:66 35
4. Alcatraz 26 85:59 35
5. Sokol Olšany 26 79:49 34
6. Kaprodrom Klub 26 93:85 29
7. F1 U Slávka 26 60:74 22
8. Odra 26 82:97 21
9. OKL team 26 84:130 18
10. Red Gunners 26 79:66 16
11. KAF Přestavlky 26 63:113 16
12. P.balet 06 26 52:84 5
13. Red Devils 26 30:84 2
14. FC Tripol 26 24:97 0

4.liga E
FC Broky : AC Jojo United 4:3
Hejč.berani : Koník Litovel 4:5
Chalapeňos : Adam Leasing 3:0
FC Hattrick : MK Chudob 2:4
1.FC Černov : OSŽ Commando 3:3
FC Jantaři 2011 : FC Partyz 6:5
Real stars : Aschmeritz 4:8

1. Chalapeňos 26 148:55 45
2. Koník Litovel 26 131:82 39
3. Adam Leasing 26 102:46 36
4. Aschmeritz 26 104:63 36
5. Hejč.berani 26 95:70 29
6. 1.FC Černovír 26 102:84 29
7. FC Broky 26 126:91 28
8. OSŽ Commando 26 91:91 26
9. MK Chudobín 26 86:76 25
10. FC Hattrick 26 105:95 24
11. Real stars 26 111:115 24
12. AC Jojo United 26 51:144 9
13. FC Jantaři 2011 26 49:151 9
14. FC Partyzán 26 56:194 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté šesté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE