Dvacáté třetí kolo futsalových lig

Výsledky a tabulky olomouckých fustalových soutěží po 23. kole.

1.liga
SK MP Olomouc – Pergola 0:4
Real HDO – FC Hněvotín 2:10
Ajax Bělidla – Aston Pila 98 2:3
AT Beermingham – Olpran 3:6
Galatasaray – FC Levotil 6:4
Step Style – FC Creditas 6:3
SK Mrsklesy – Hruš.Chořelice 2:12
1. FC Hněvotín 23 145:54 42
2. Ajax Bělidla 23 90:63 31
3. AT Beermingham 23 90:65 30
4. Real HDO 23 129:75 28
5. Galatasaray 23 107:110 28
6. Step Style 23 104:72 27
7. Pergola 23 82:62 26
8. Aston Pila 98 23 78:89 26
9. Hruš.Chořelice 23 91:95 20
10. FC Levotil 23 67:93 20
11. SK MP Olomouc 23 78:91 17
12. Olpran 23 66:114 10
13. FC Creditas 23 56:116 9
14. SK Mrsklesy 23 69:153 8

2.liga A
FC Loučany – PS Beton 3:0
Lion Sport.cz – United Players 0:6
Sokolka Horka A – Ditrex 3:1
Moravan Cholina – Rychlá rota 6:0
Senice B – Schwarzbach 0:3
FC Křídla – FC Luběnice 8:1
FK Rozvadovice – FC Wednesday 0:3
1. FC Křídla 23 108:55 34
2. FC Loučany 23 103:59 31
3. Moravan Cholina 23 81:59 30
4. Schwarzbach 23 77:52 29
5. PS Beton 23 77:59 25
6. United Players 23 71:60 24
7. Rychlá rota 23 84:83 22
8. Lion Sport.cz 23 68:73 22
9. FC Wednesday 23 71:82 21
10. Sokolka Horka A 23 70:82 21
11. Ditrex 23 75:111 19
12. FC Luběnice 23 60:99 16
13. FK Rozvadovice 23 39:75 15
14. Senice B 23 36:71 13

2.liga B
FC Chelsea – Restoma 4:3
Hurikán VB – FC Skunk 4:6
At.Bystrovany – Hlušovice 0:6
MS stavby – Celtic 6:2
FC Bubeník – Sokol N.Svět 1:2
Hugo boss – Mix junior 1:5
Sokol Pohořany – MK Jívová 6:0
1. Mix junior 23 100:59 32
2. Sokol Pohořany 23 84:59 31
3. FC Skunk 23 95:62 30
4. MS stavby 23 102:99 26
5. FC Bubeník 23 88:64 25
6. Celtic 23 85:80 25
7. At.Bystrovany 23 59:63 23
8. Sokol N.Svět 23 77:70 22
9. Hlušovice 23 68:83 22
10. Hurikán VB 23 79:74 21
11. Restoma 23 69:85 20
12. FC Chelsea 23 79:111 18
13. Hugo boss 23 62:95 15
14. MK Jívová 23 75:118 12

3.liga A
Galacticos – FC Hroší stavby 2:4
Jager 1878 – Sedlisko 7:7
Sokolka Horka B – SK Náklo 2:2
Henkováci – Agrometal 3:0
FC Peklo N.Ves – Sokol Mezice 4:4
SK Profit N.Ves – Bažanti 7:1
1. Sokol Mezice 21 92:27 34
2. Galacticos 22 93:46 34
3. FC Hroší stavby 21 99:79 28
4. Henkováci 21 71:49 25
5. Sokolka Horka B 21 82:62 25
6. SK Náklo 22 73:67 25
7. SK Profit N.Ves 21 70:47 23
8. Jager 1878 22 89:88 23
9. Sedlisko 21 80:81 20
10. FC Peklo N.Ves 21 60:104 16
11. Agrometal 21 58:82 12
12. Háger podlahy 21 57:97 8
13. Bažanti 21 37:132 3

3.liga B
Bílý balet – Plantoši 0:0
Zelené balet – FC Přístav 0:0
AUS Olomouc – el-jambass 6:3
Raptors team – FC Fiasco 6:4
Modos Olomouc – Rotor LBT 10:1
Elekt.Otáhal A – Naschrot 8:8
Roko Samotišky – SK Kopeček 3:1
1. AUS Olomouc 23 83:30 29
2. Modos Olomouc 23 88:32 25
3. el-jambass 23 64:54 22
4. SK Kopeček 23 43:40 21
5. Raptors team 23 99:58 20
6. Rotor LBT 23 48:42 19
7. Roko Samotišky 23 58:77 18
8. Zelené balet 23 41:63 14
9. FC Fiasco 23 60:79 12
10. Elekt.Otáhal A 23 62:113 11
11. Naschrot 23 40:98 3
12. FC Přístav 23 0:0 0
13. Bílý balet 23 0:0 0
14. Plantoši 23 0:0 0

3.liga C
Foxhunters – FK Krčmaň 1:2
Ajax Pivodam – Rio de Blatec 6:2
Kamerun – FK Sigma Lutín 1:1
NanoTrade – SK Holice 1:2
Sportbar Sigma – Kovo Dřevo 3:6
Pošta – Blues rock 1:5
FC Rataje – Sokol Dubany 1:2
1. Rio de Blatec 23 112:65 35
2. Kovo Dřevo 23 107:71 34
3. SK Holice 23 99:60 33
4. Foxhunters 23 80:52 27
5. FK Krčmaň 23 103:91 27
6. Kamerun 23 86:91 24
7. Blues rock 23 86:84 22
8. Sokol Dubany 23 77:77 22
9. Ajax Pivodam 23 81:92 20
10. Sportbar Sigma 23 84:97 19
11. Pošta 23 70:88 19
12. FC Rataje 23 73:105 16
13. FK Sigma Lutín 23 58:100 12
14. NanoTrade 23 62:105 10

3.liga D
Mates – At.Haná 12:1
FC Holice – Buff-belt 2:3
FC Podlas – Geoboys 5:3
RoDo legendy – Mlha team 2:1
Zora club – Dědečci 3:0
Dorespo Lošov – Elekt.Otáhal B 5:10
Meta Pohořany – FK Véska 5:0
1. FC Holice 23 107:62 32
2. Meta Pohořany 23 87:53 32
3. Mates 23 109:74 31
4. At.Haná 23 106:89 30
5. Elekt.Otáhal B 23 110:92 29
6. FC Podlas 23 131:84 27
7. Mlha team 23 97:70 27
8. Buff-belt 23 88:71 26
9. Dorespo Lošov 23 84:86 23
10. RoDo legendy 23 87:92 23
11. Geoboys 23 106:94 22
12. FK Véska 23 65:143 8
13. Zora club 23 51:157 6
14. Dědečci 23 48:109 6

4.liga A
KMK Březové – Karpat Uničov 0:4
Zákl.Hnoyland – KZT Štěpánov 3:0
AC Karasov – FC Štok 5:0
Bulldog Pňovice – MK Dl.Loučka 1:1
Dř.Pňovice – Sokol Žerotín 2:2
FC Tigers – Sokol Unčovice 3:5
Barbar – Buldog Unčovice 5:4
1. Sokol Unčovice 23 71:35 35
2. FC Tigers 23 72:40 33
3. MK Dl.Loučka 23 67:49 28
4. Zákl.Hnoyland 23 71:56 27
5. Dř.Pňovice 23 90:78 26
6. AC Karasov 23 75:64 26
7. Karpat Uničov 23 69:64 23
8. Buldog Unčovice 23 46:47 22
9. Barbar 23 71:78 22
10. Bulldog Pňovice 23 58:68 20
11. KMK Březové 23 53:78 18
12. Sokol Žerotín 23 50:73 17
13. KZT Štěpánov 23 55:78 14
14. FC Štok 23 55:95 11

4.liga B
Neředín elite – FC Lutín 0:0
Académica – Sokol Křelov B 1:3
Sokol Křelov A – FK Břuchotín 1:6
FC Skrbeň – SB Luběnice 4:11
Domino – FC Braník 5:2
SK Slatinky – Arsenal Loučany 1:3
Sokol Slatinky – Sokol Skrbeň 3:0
1. FK Břuchotín 23 135:56 34
2. Domino 23 127:53 33
3. Sokol Křelov A 23 91:49 32
4. Arsenal Loučany 23 110:52 29
5. Sokol Slatinky 23 91:60 27
6. FC Braník 23 82:62 25
7. SK Slatinky 23 85:72 23
8. SB Luběnice 23 60:68 22
9. Sokol Křelov B 23 73:94 15
10. Sokol Skrbeň 23 61:92 15
11. Académica 23 71:120 14
12. FC Lutín 23 60:152 3
13. FC Skrbeň 23 50:166 2
14. Neředín elite 23 0:0 0

4.liga C
Inter Šternberk – Erena 7:3
Leaders – Tichej koutek 0:4
Slav.Bystrovany – Second Wave 2:2
Top.Bukovany – J.A.H. 0:2
Arsenal FC – WP Rebels 3:2
FC IJZ – SK Véska 2:3
Dyn.Bystrovany – Draci 1:5
1. Tichej koutek 23 166:78 41
2. Inter Šternberk 23 165:94 36
3. SK Véska 23 127:93 28
4. Draci 23 101:91 27
5. Erena 23 97:61 26
6. Top.Bukovany 23 85:75 25
7. Arsenal FC 23 88:100 24
8. J.A.H. 23 93:97 23
9. FC IJZ 23 67:91 20
10. WP Rebels 23 85:97 19
11. Second Wave 23 62:85 16
12. Dyn.Bystrovany 23 79:109 16
13. Leaders 23 70:141 16
14. Slav.Bystrovany 23 61:134 5

4.liga D
Kaprodrom Klub – FC ZRTV Loko 7:10
Alcatraz – F1 U Slávka 4:0
P.balet 99 – P.balet 06 3:0
Odra – FC Tripol 3:0
Lazce United – Red Devils 3:0
Sokol Olšany – OKL team 8:1
KAF Přestavlky – Red Gunners 3:0
1. Lazce United 23 126:37 40
2. Red Gunners 23 135:71 33
3. P.balet 99 23 103:60 33
4. FC ZRTV Loko 23 112:60 31
5. Sokol Olšany 23 70:49 30
6. Alcatraz 23 75:62 27
7. Kaprodrom Klub 23 83:83 25
8. Odra 23 74:89 20
9. F1 U Slávka 23 55:72 18
10. OKL team 23 77:112 18
11. KAF Přestavlky 23 54:108 12
12. P.balet 06 23 52:78 11
13. Red Devils 23 30:78 8
14. FC Tripol 23 27:114 4

4.liga E
OSŽ Commando – FC Hattrick 5:3
Adam Leasing – FC Broky 2:1
FC Partyzán – Hejč.berani 4:10
MK Chudobín – Aschmeritz 2:3
Koník Litovel – Real stars 7:2
1.FC Černovír – Chalapeňos 6:6
AC Jojo United – FC Jantaři 2011 0:3
1. Chalapeňos 23 136:51 39
2. Adam Leasing 23 98:38 37
3. Koník Litovel 23 110:70 33
4. Aschmeritz 23 81:56 30
5. Hejč.berani 23 87:60 27
6. FC Broky 23 118:76 26
7. 1.FC Černovír 23 84:80 24
8. FC Hattrick 23 96:80 23
9. OSŽ Commando 23 80:81 23
10. MK Chudobín 23 73:67 21
11. Real stars 23 95:100 20
12. AC Jojo United 23 46:128 9
13. FC Jantaři 2011 23 40:130 9
14. FC Partyzán 23 50:177 1

Okomentuj jako první článek "Dvacáté třetí kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE