Dvacáté třetí kolo futsalových lig

Ilustrační foto

1.liga
Real HDO – FC Křídla 3:0
Ajax Bělidla – Aston Pila 98 5:2
FC Hněvotín – Celtic 9:2
Hruš.Chořelice – FC Chelsea 10:2
AT Beermingham – SK MP Olomouc 3:0
Galatasaray – Lion Sport.cz 12:5
FC Levotil – Step Style 0:3

1. Ajax Bělidla 23 127:50 39
2. Real HDO 23 115:54 37
3. FC Hněvotín 23 133:57 35
4. AT Beermingham 23 99:68 30
5. FC Levotil 23 82:63 25
6. Hruš.Chořelice 23 93:88 24
7. Aston Pila 98 23 73:76 24
8. Step Style 23 67:78 21
9. SK MP Olomouc 23 93:123 21
10. Galatasaray 23 99:110 20
11. FC Křídla 23 64:77 18
12. FC Chelsea 23 70:132 11
13. Lion Sport.cz 23 70:130 10
14. Celtic 23 61:140 7

2.liga A
FC Loučany – FC Luběnice 9:2
Slovan Uničov – Pergola 4:4
Kovo Dřevo – Rychlá rota 4:3
United Players – Sokolka Horka A 3:3
SK Profit NV – Sokol Mezice 3:1
PS Beton – Moravan Cholina 1:10
Schwarzbach – Wednesday 6:5

1. FC Loučany 23 135:59 43
2. Pergola 23 108:50 38
3. Moravan Cholina 23 90:75 26
4. PS Beton 23 77:71 25
5. Wednesday 23 100:82 24
6. United Players 23 70:63 24
7. Sokolka Horka A 23 83:92 21
8. FC Luběnice 23 62:70 20
9. SK Profit NV 23 62:103 20
10. Sokol Mezice 23 63:66 19
11. Rychlá rota 23 67:76 18
12. Schwarzbach 23 78:98 18
13. Kovo Dřevo 23 60:84 17
14. Slovan Uničov 23 71:137 9

2.liga B
Mix junior – Olpran 7:6
Rio de Blatec – FC Creditas 3:3
FC Skunk – Atl.Bystrovany 3:0
Hurikán – SK Mrsklesy 4:5
PSG 2010 – Sokol Pohořany 2:4
MK Jívová – RK Dachi 2:4
Dorespo Lošov – Restoma 1:4

1. Olpran 23 120:68 32
2. FC Creditas 23 81:71 30
3. SK Mrsklesy 23 110:84 29
4. Mix junior 23 85:76 29
5. Sokol Pohořany 23 80:66 26
6. Restoma 23 73:70 24
7. MK Jívová 23 86:83 24
8. Atl.Bystrovany 23 64:65 22
9. RK Dachi 23 51:60 22
10. FC Skunk 23 81:92 22
11. Dorespo Lošov 23 52:61 21
12. Hurikán 23 57:55 20
13. Rio de Blatec 23 57:86 16
14. PSG 2010 23 39:99 3

3.liga A
FC Přístav – FC Hroší stavby 4:5
Sedlisko – Agrometal 8:3
Henkováci – Sokol Unčovice 1:2
Sokol Křelov A – Pošta 2:5
MS stavby – Háger podlahy 9:3
FK Rozvadovice – Sokolka Horka B 3:4
KMK Haná – Dřeváci Pňovice 0:3

1. MS stavby 23 138:57 40
2. FK Rozvadovice 23 83:62 29
3. Sedlisko 23 111:76 27
4. Sokolka Horka B 23 82:62 27
5. Henkováci 23 73:72 26
6. Háger podlahy 22 78:75 23
7. FC Hroší stavby 23 83:90 23
8. Pošta 23 74:70 22
9. FC Přístav 23 79:99 21
10. KMK Haná 23 63:75 19
11. Sokol Unčovice 23 51:76 19
12. Agrometal 23 62:97 18
13. Dřeváci Pňovice 23 85:118 17
14. Sokol Křelov A 22 48:81 9

3.liga B
Magistrát MO – FC Fiasco 0:6
Zelené balet – Hlušovice 1:4
N.T.P. – Elekt.Otáhal A 2:9
Inter Šternberk – SK Kopeček 4:6
Naschrot – Sokol Žerotín 2:2
Hugo boss – Plantoši 4:1
Rotor LBT – Modos 1:3

1. Hugo boss 23 102:68 32
2. Hlušovice 23 86:63 30
3. Modos 23 79:52 29
4. SK Kopeček 23 51:41 27
5. Rotor LBT 23 63:53 27
6. Zelené balet 23 60:57 27
7. Naschrot 23 82:65 26
8. FC Fiasco 23 74:72 25
9. Elekt.Otáhal A 23 91:85 22
10. Plantoši 23 60:67 21
11. Inter Šternberk 23 77:78 19
12. Magistrát MO 23 47:79 13
13. Sokol Žerotín 23 45:85 12
14. N.T.P. 23 61:113 12

3.liga C
Ditrex – Arsenal FC 6:8
Dědečci – Foxhunters 3:5
FC Holice – Buff-belt 4:2
Ajax Pivodam – SK Holice 3:3
NanoTrade – Erena 1:3
Senice B – FC Kladiváři 3:0
Blues rock – Arsenal Loučany 5:3

1. Ditrex 23 150:57 39
2. Senice B 23 104:70 34
3. Buff-belt 23 93:54 31
4. Foxhunters 23 80:63 30
5. FC Holice 23 91:66 29
6. SK Holice 23 88:67 28
7. Ajax Pivodam 23 74:58 27
8. NanoTrade 23 84:74 24
9. Dědečci 23 79:100 21
10. Arsenal Loučany 23 47:73 15
11. Erena 23 55:89 15
12. Blues rock 23 65:108 14
13. FC Kladiváři 23 58:136 8
14. Arsenal FC 23 69:122 7

3.liga D
FK Véska – AC Čenda 0:0
Mates – M-Contakt 3:0
Hejčín.berani – Sokol Nový Svět 1:10
FC Podlas – Meta Pohořany 1:5
FC 1970 Bubeník – Elekt.Otáhal B 3:5
RoDo legendy – 1.FC Hombok 3:0
Zora club – FK Krčmaň 4:9

1. Sokol Nový Svět 23 143:42 40
2. FC 1970 Bubeník 23 122:67 35
3. RoDo legendy 23 108:56 31
4. Meta Pohořany 23 100:67 29
5. Mates 23 120:79 25
6. FC Podlas 23 70:71 25
7. Elekt.Otáhal B 23 80:88 22
8. M-Contakt 23 55:71 17
9. FK Krčmaň 23 80:94 16
10. FK Véska 23 58:102 15
11. 1.FC Hombok 23 47:98 8
12. Zora club 23 34:113 7
13. Hejčín.berani 23 39:108 6

4.liga A
AC Karasov – Buldog Unčovice 0:0
SK Náklo – Bulldog Pňovice 2:1
el-jambass – Zákl.Hnoyland 3:4
KZT Štěpánov – KMK Březové 2:2
Barbar – Bílý balet 5:4
FC Tigers – FC Štok 3:0
Karpat Uničov – MK DL.Loučka 0:3

1. Bílý balet 23 89:44 33
2. SK Náklo 23 73:47 32
3. el-jambass 23 100:58 31
4. Karpat Uničov 23 59:51 25
5. Zákl.Hnoyland 23 63:72 24
6. MK DL.Loučka 23 74:65 23
7. Buldog Unčovice 23 46:44 23
8. KMK Březové 23 65:87 22
9. KZT Štěpánov 23 52:63 21
10. Bulldog Pňovice 23 66:65 20
11. Barbar 23 63:77 19
12. FC Štok 23 51:66 19
13. FC Tigers 23 58:82 16
14. AC Karasov 23 40:78 14

4.liga B
B – SB Luběnice 0:0
1.FC Černovír – Neředín elite 1:6
FK Sigma Lutín – FK Břuchotín 5:0
FC Skrbeň – SK Slatinky 2:3
Smytliš Senice – Sokol Skrbeň 5:2
FC Dijak Lutín – Roko Samotišky 5:1
FC Rataje – SokolKřelov B 5:2

1. FC Rataje 23 107:63 34
2. Roko Samotišky 23 107:66 34
3. SB Luběnice 23 93:68 28
4. FK Sigma Lutín 23 91:62 27
5. SK Slatinky 23 86:79 23
6. FK Břuchotín 23 73:80 23
7. SokolKřelov B 23 81:87 21
8. Neředín elite 23 90:77 19
9. FC Dijak Lutín 23 84:106 18
10. Smytliš Senice 23 80:85 16
11. Sokol Skrbeň 23 57:77 14
12. 1.FC Černovír 23 59:83 11
13. FC Skrbeň 23 39:114 8

4.liga C
Top.Bukovany – Second Wave 4:1
FC IJZ – Raptors team 4:7
J.A.H. – Leaders 3:1
Jager 1878 – Draci 7:2
Sokol Bělkovice – Mlha team 0:4
Dyn.Bystrovany – Sportbar Sigma 1:7
AC Rapid – Sl.Bystrovany 2:6

1. Jager 1878 23 138:60 39
2. Raptors team 23 149:53 35
3. Sportbar Sigma 23 106:53 35
4. Mlha team 23 125:75 33
5. Draci 23 117:82 31
6. Sokol Bělkovice 23 60:58 27
7. J.A.H. 23 78:80 24
8. Second Wave 23 82:92 21
9. Dyn.Bystrovany 23 84:97 19
10. Top.Bukovany 23 69:92 16
11. Leaders 23 60:124 12
12. FC IJZ 23 57:98 11
13. AC Rapid 23 80:137 11
14. Sl.Bystrovany 23 57:161 8

4.liga D
Kaprodrom Klub – D 0:0
FC Tripol – Kamerun 1:10
FC ZRTV Loko – P.balet 06 1:11
F1 U Slávka – Lazce United 1:0
Red Devils – TJ Sokol Olšany 3:0
P.balet 99 – Odra 5:2
KAF Přestavlky – Sokol Dubany 0:7

1. Kamerun 23 97:39 35
2. Sokol Dubany 23 85:44 31
3. Lazce United 23 81:43 26
4. P.balet 99 23 88:70 26
5. TJ Sokol Olšany 23 79:53 25
6. FC ZRTV Loko 23 93:82 25
7. P.balet 06 23 78:52 24
8. Red Devils 23 52:71 19
9. Kaprodrom Klub 23 65:72 18
10. Odra 23 52:74 17
11. F1 U Slávka 23 42:71 16
12. FC Tripol 23 44:127 9
13. KAF Přestavlky 23 31:89 5

4.liga E
FC Peklo NV – E 0:0
FC Partyzán – Press Slatinky 2:6
Adam Leasing – MK Chudobín 10:0
FC Broky – FC Jantaři 6:1
Hodolany jun. – IMD Olomouc 4:7
FC Hattrick – AC Jojo United 5:0
Chalapeňos – Koník Litovel 1:3

1. FC Broky 23 97:48 31
2. IMD Olomouc 23 105:52 30
3. Press Slatinky 23 70:53 28
4. Adam Leasing 23 101:56 27
5. FC Peklo NV 23 72:50 24
6. FC Hattrick 23 60:56 23
7. Chalapeňos 23 65:53 22
8. Koník Litovel 23 71:84 22
9. FC Partyzán 23 68:90 22
10. MK Chudobín 23 75:83 21
11. FC Jantaři 23 43:81 14
12. Hodolany jun. 23 58:91 11
13. AC Jojo United 23 25:113 1

4.liga F
F – Tichej koutek 0:0
OSŽ Commando – Real stars 4:10
OKL team – UMO 6:9
Geoboys – FC Alcatraz 3:3
Domino – Galacticos 5:1
FC Braník – Académica 3:4
Atletico Haná – F-21 3:0

1. Galacticos 23 123:42 38
2. Geoboys 23 126:64 31
3. Atletico Haná 23 112:67 31
4. Domino 23 77:55 26
5. Académica 23 87:94 25
6. OKL team 23 88:95 21
7. F-21 23 78:92 21
8. Tichej koutek 23 99:106 19
9. Real stars 23 78:105 16
10. FC Alcatraz 23 61:79 15
11. UMO 23 83:129 13
12. FC Braník 23 48:77 10
13. OSŽ Commando 23 55:110 10

Okomentuj jako první článek "Dvacáté třetí kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE