Dvacáté třetí kolo OFS Olomouc

image (1)

Výsledky soutěží OFS Olomouc – víkend 23. – 24. květen

Okresní přebor II. třídy – muži
23.kolo:
Sokol Blatec-SK Červenka 1:3 (1:1), Hes – Gál, Peč, Vrba, FC Lužice-FK Autodemont 2:3 (0:2), Žaluda 2 – Mršťák 2, Zacpal, FC Drahlov-Sokol Střelice 2:2 (1:1), Richter 2 – Buřval, Večerka, Dlouhá Loučka-Újezd u Uničova 0:4 (0:1) – Petr 2, Ptáček, Spurný, FK Nemilany-Nová Hradečná 11:0 (8:0), Zdařil 3, Děreš (p.k.), Hernik, Hořava, Humpal, Schön, Skopal, Velíšek,vlastní, Sokol Kožušany-FK Šternberk B 5:1 (3:1), Thomas 2, Rozehnal, Soušek, Stránský – Sláma, Sokol Chomoutov-TJ Štěpánov B-nehráno, hosté nepřijeli.

1. FK Nemilany 23 18 1 4 67:25 55
2. Sokol Kožušany 23 15 2 6 65:34 47
3. FK Autodemont 23 14 3 6 72:26 45
4. FC Drahlov 23 14 3 6 54:30 45
5. Újezd u Uničova 23 13 1 9 54:36 40
6. FK Šternberk B 23 11 6 6 46:30 39
7. Sokol Chomoutov 22 12 2 8 37:32 38
8. Sokol Střelice 23 9 4 10 37:38 31
9. SK Červenka 23 10 1 12 42:51 31
10. Sokol Blatec 23 8 1 14 33:43 25
11. Dlouhá Loučka 23 8 0 15 30:49 24
12. TJ Štěpánov B 22 6 3 13 30:70 21
13. FC Lužice 23 6 1 16 26:60 19
14. Nová Hradečná 23 1 2 20 14:83 5

Kanonýři: 32 – Mršťák (FK Autodemont), 15 – Thomas (Sokol Kožušany), Zacpal (FK Autodemont), 14 – Ptáček (Újezd u Uničova).

Okresní přebor III. třídy – muži
23.kolo:
FK Hlubočky B-FC Dolany B 1:0 (0:0), Majdiš, Sokol Příkazy-Bohuňovice B 3:0 (2:0), Zbořil 2, Olbert, 1.FC Olešnice-Sokol Mladeč 3:1 (2:1), Ihnát 2, Kamler – Fuglíček, FK Přáslavice-SFK Nedvězí 5:1 (2:0), Žižka 3, Kirschbaum 2 – Klicpera, TJ Těšetice-Hraničné Petrovice 13:3 (6:2), Gargel 3, Růžička 3, Wanke 3, Zbrož 3, Hrmel – Vojtila 2, Hlaváček, SK Náměšť B-Sokol Bouzov 1:1 (1:0), Jelínek – Kyselák, Sokol Slavonín B-Sokol Drahanovice 6:1 (2:0), Rychlý 3, Alka 2, Zabák – Prucek.

1. Sokol Příkazy 23 17 2 4 58:27 53
2. FK Přáslavice 23 14 3 6 60:36 45
3. SFK Nedvězí 23 14 1 8 61:38 43
4. Sokol Bouzov 23 11 5 7 53:39 38
5. Sokol Mladeč 23 12 1 10 54:52 37
6. Sokol Drahanovice 23 11 3 9 60:61 36
7. TJ Těšetice 23 10 5 8 83:49 35
8. Bohuňovice B 23 10 4 9 59:54 34
9. SK Náměšť B 23 10 3 10 58:51 33
10. FC Dolany B 23 9 5 9 57:61 32
11. FK Hlubočky B 23 7 2 14 32:58 23
12. Sokol Slavonín B 23 6 4 13 45:63 22
13. 1.FC Olešnice 23 6 1 16 46:83 19
14. Hraničné Petrovice 23 4 1 18 36:90 13

Kanonýři: 24 – Zbrož (TJ Těšetice), 20 – Klicpera (SFK Nedvězí), 17 – Kment A. (Sokol Drahanovice).

Okresní přebor IV. tř. mužů, sk. A
23.kolo:
FK Šternberk C-SK Králová 0:3 (0:1) Šenk 2, Volfl, FK Huzová-Sportklub Štarnov 3:2 (2:0), Cicko, Křižanič, Pevner – Coufal, Ťuka, TJ Dalov-Sokol Střelice B 1:1 (1:0), Pazdera – Kopecký, FC Jiříkov-Moravský Beroun B 0:2 (0:0) Horák, Kaluža, Sokol Hnojice-TJ Mladějovice 4:1 (3:1), Fujdiak, Knob, Miller, Papica – Jemelík, Hvězda Libavá-Sokol Jívová 2:2 (2:0), Fůs, Kočajnar – Kolomazník, Mazáč, Horní Loděnice-Sokol Babice B 5:0 (4:0), Cicko 3, Sláma, Tichý.

1. SK Králová 23 15 6 2 58:26 51
2. Moravský Beroun B 23 15 5 3 82:22 50
3. Sokol Hnojice 23 14 3 6 57:35 45
4. TJ Mladějovice 23 12 7 4 65:32 43
5. Sokol Jívová 23 12 6 5 58:34 42
6. Hvězda Libavá 23 10 6 7 49:38 36
7. FK Huzová 23 9 8 6 50:42 35
8. TJ Dalov 23 10 4 9 59:49 34
9. Sokol Babice B 23 9 5 9 49:49 32
10. FC Jiříkov 23 7 5 11 35:44 26
11. Sportklub Štarnov 23 6 4 13 51:58 22
12. Horní Loděnice 23 4 4 15 32:85 16
13. Sokol Střelice B 23 4 1 18 25:83 13
14. FK Šternberk C 23 1 2 20 18:91 5

Kanonýři: 22 – Shuyto (TJ Mladějovice), 15 – Frank (TJ Dalov), 14 – Kolomazník (Sokol Jívová).

Okresní přebor dorostenců
10.kolo:
FC Hněvotín-FK Autodemont 1:2 (0:2), Lošťák – Jurka, Tisoň, Sokol Troubelice-SFK Nedvězí 3:1 (3:1), Dušek, Janíček, Ošťádal – Machač, SK Šumvald-TJ Mladějovice 1:3 (1:1), Mako – Charvát, Letko, Slanina, SK Bělkovice-TJ Haňovice 2:1 (1:0), Gaťařík, Vyhnánek – Přikryl, Sokol Dub n.M.-Sokol Slavonín 4:0 (3:0), Hrabal, Kubíček, Pazdera, Přecechtěl.

1. Sokol Dub n.M. 17 11 5 1 46:15 38
2. FK Autodemont 17 10 3 4 49:22 33
3. Sokol Troubelice 17 9 4 4 44:24 31
4. SFK Nedvězí 17 9 3 5 51:33 30
5. SK Bělkovice 17 8 2 7 35:38 26
6. TJ Haňovice 17 7 3 7 41:36 24
7. FC Hněvotín 17 6 4 7 39:33 22
8. SK Šumvald 17 6 2 9 34:48 20
9. TJ Mladějovice 17 5 2 10 28:49 17
10. Sokol Slavonín 17 0 0 17 12:81 0

Kanonýři: 28 – Ošťádal (Sokol Troubelice), 17 – Jahn (FK Autodemont), 15 – Belant (SFK Nedvězí).

Okresní přebor st. žáků, sk. A
21.kolo:
Sokol Paseka-FC Medlov 8:2 (3:0), Mako D. 3, Winkler 3, Mako M. , Mauler – Havlíček, Mirga, SK Šumvald-TJ Haňovice 3:9 (1:5), Mihailescu 2, Bajaník – Dorotovičová 4, Navrátil 3, Vymětal, vlastní, FC Dolany-Sokol Bohuňovice 3:2 (1:1), Schwarz 2, Zajíček – Kovář, Poláček, Moravský Beroun-Tatran Litovel A 1:6 (0:3), Kašpárek – Šana 2, Laža, Pěrušková, Šana, Švancer.

1. Tatran Litovel A 14 13 0 1 74:15 39
2. TJ Haňovice 14 12 0 2 118:36 36
3. Sokol Bohuňovice 15 10 1 4 59:39 31
4. FC Dolany 13 8 2 3 68:40 26
5. SK Šumvald 13 6 2 5 38:43 20
6. SK Červenka 13 5 0 8 47:63 15
7. Sokol Paseka 14 2 2 10 39:61 8
8. FC Medlov 15 1 2 12 29:107 5
9. Moravský Beroun 15 1 1 13 18:86 4

Kanonýři: 31 – Schwarz (FC Dolany), 25 – Navrátil (TJ Haňovice), 23 – Nantl T. (SK Červenka).

Okresní přebor st. žáků, sk. B
21.kolo:
SK Slatinice-FC Hněvotín 1:5 (1:4), Pospíšil – Holub M. 2, Blechta, Holub J. , Mazal, Sokol Náklo-Velký Újezd 14:0 (7:0), Divjak D. 4, Holík 4, Havlíček 2, Polívka 2, Divjak R., Přidal, Sokol Kožušany-TJ Tršice 0:2 (0:2) – Petrová, Pospíšil, Sigma Lutín-Sokol Chomoutov 0:9 (0:3) – Stejskal 3, Malíšek 2, Bena, Blažek, Blažek, Boyko, TJ Štěpánov-SK Chválkovice 6:0 (2:0), Hanus 3, Koutník, Poprach, Zbořil.

1. Sokol Chomoutov 17 16 1 0 101:16 49
2. FC Hněvotín 18 16 0 2 149:24 48
3. TJ Štěpánov 18 12 2 4 69:26 38
4. Sokol Dub n.M. 17 11 2 4 74:28 35
5. Sokol Náklo 17 11 1 5 97:41 34
6. Velký Újezd 17 6 2 9 42:82 20
7. Sokol Kožušany 17 4 3 10 66:71 15
8. SK Chválkovice 18 5 0 13 55:94 15
9. SK Slatinice 17 4 1 12 37:84 13
10. TJ Tršice 17 2 3 12 31:84 9
11. Sigma Lutín 17 0 1 16 14:185 1

Kanonýři: 50 – Holub M. (FC Hněvotín), 38 – Blažek (Sokol Chomoutov), 33 – Holík (Sokol Náklo).

Okresní přebor ml. žáků, sk. A
23.kolo:
Velký Újezd-FC Dolany 0:8 (0:2) – Jahoda 3, Koiš 3, Opletal, Zbořil, SFK Nedvězí-FK Hlubočky 6:5 (3:1), Živný 4, Coufal, Zbořil – Hrubý 3, Grauer, Táborský, SK Velká Bystřice-Sokol Slavonín B 5:2 (3:2), Brablík 2, Jüngling, Pastuszak, Stoppen – Polák, Černohorský, SK Bělkovice-TJ Tršice 5:2 (3:2), Bernát, Kapek, Mikolášek, Orlet, Vystrčil – Juřík 2, SK Grygov-1.FC Olomouc 0:2 (0:1) – Čislinská 2, Hvězda Libavá-Sokol Dub n.M. 0:7 (0:3) – Vybíral 2, Vybíral 2, Karola, Künstler, Piszkiewicz, Sokol Bohuňovice-SK Chválkovice 11:3 (5:2), Kožuch 3, Krejčí 3, Dittmer 2, Poláček 2, Lelek – Nemrava, Vitula, Vraj.

1. Sokol Bohuňovice 23 21 1 1 188:33 64
2. SK Bělkovice 23 18 1 4 145:34 55
3. SK Velká Bystřice 23 15 4 4 103:57 49
4. FC Dolany 23 14 4 5 71:56 46
5. Sokol Dub n.M. 23 13 3 7 97:43 42
6. FK Hlubočky 23 11 0 12 72:87 33
7. SK Chválkovice 23 8 5 10 64:66 29
8. SK Grygov 23 9 2 12 56:71 29
9. Velký Újezd 23 9 2 12 49:91 29
10. SFK Nedvězí 23 8 3 12 58:104 27
11. 1.FC Olomouc 23 7 3 13 34:71 24
12. TJ Tršice 23 5 1 17 45:83 16
13. Hvězda Libavá 23 4 2 17 32:137 14
14. Sokol Slavonín B 23 3 1 19 41:122 10

Kanonýři: 68 – Vystrčil (SK Bělkovice), 55 – Krejčí (Sokol Bohuňovice), 44 – Vybíral Petr (Sokol Dub n.M.).

Okresní přebor ml. žáků, sk. B
23.kolo:
SK Slatinice-FC Hněvotín 3:0 (2:0), Bilík, Macháč, Trefil, Sokol Náklo-FK Autodemont 14:1 (7:1), Kopřiva 6, Pěčková 2, Gaja, Kužílek, Mrtýnek, Pěček, Peřina, vlastní – Procházka, SK Uničov-Sokol Troubelice 2:2 (0:1), Hůževka, Vařecha – Dragoun, Schneider, Sokol Těšetice-Tatran Litovel 0:4 (0:2) – Laža 2, Hrazdilová, Janků, Sokol Pňovice-TJ Haňovice 2:9 (1:6), Krejčí (jedna z p.k.) 2 – Kučera 5, Navrátil 2, Maizner, Otava (p.k), SK Náměšť-Sokol Drahanovice 15:0 (7:0), Nguyen 6, Vychodil 4, Elsner 2, Krejsa, Nepožitek, Vavřín.

1. Sokol Náklo 22 21 0 1 149:20 63
2. SK Náměšť 21 17 3 1 103:35 54
3. TJ Haňovice 21 13 3 5 101:56 42
4. Tatran Litovel 21 12 3 6 63:31 39
5. SK Slatinice 22 11 4 7 70:45 37
6. SK Uničov 22 9 6 7 60:37 33
7. Sokol Troubelice 21 8 6 7 77:84 30
8. Sokol Pňovice 21 7 3 11 48:71 24
9. FC Hněvotín 21 6 4 11 47:59 22
10. FK Autodemont 21 7 1 13 47:70 22
11. Sigma Lutín 21 4 0 17 27:115 12
12. Sokol Drahanovice 21 3 1 17 35:139 10
13. Sokol Těšetice 21 2 2 17 28:93 8

Kanonýři: 48 – Nguyen (SK Náměšť), 33 – Pěček (Sokol Náklo), 29 – Navrátil (TJ Haňovice).

Okomentuj jako první článek "Dvacáté třetí kolo OFS Olomouc"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*



Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE