Dvanácté kolo futsalových lig

1.liga
Aston Pila 98 – Lion Sport.cz 9:2
SK MP Olomouc – Ajax Bělidla 3:7
FC Chelsea – AT Beermingham 3:8
Celtic – Real HDO 3:5
Step Style – Hruš.Chořelice 3:4
FC Levotil – FC Hněvotín 1:3

1. Ajax Bělidla 12 73:32 20
2. Real HDO 12 64:35 20
3. FC Hněvotín 12 63:32 17
4. AT Beermingham 12 60:39 17
5. FC Levotil 12 45:31 14
6. FC Křídla 11 39:26 13
7. Hruš.Chořelice 12 50:49 13
8. Aston Pila 98 12 41:46 11
9. FC Chelsea 12 46:53 10
10. Galatasaray 11 51:59 10
11. Step Style 12 35:48 7
12. SK MP Olomouc 12 37:73 6
13. Lion Sport.cz 12 34:69 4
14. Celtic 12 31:77 4

2.liga A
Sokolka Horka A – PS Beton 1:5
Moravan Cholina – SK Profit NV 6:0
Sokol Mezice – FC Luběnice 2:3
Pergola – FC Loučany 2:4
Rychlá rota – Slovan Uničov 7:2
Wednesday – United Players 5:3
Schwarzbach – Kovo Dřevo 4:2

1. FC Loučany 12 68:35 21
2. Pergola 12 58:24 19
3. Wednesday 12 57:42 16
4. PS Beton 12 46:35 15
5. Moravan Cholina 12 50:38 14
6. Sokol Mezice 12 41:36 11
7. FC Luběnice 12 29:32 11
8. Sokolka Horka A 12 42:46 11
9. Rychlá rota 12 32:33 10
10. Kovo Dřevo 12 31:39 9
11. United Players 12 33:43 9
12. Schwarzbach 12 29:44 8
13. SK Profit NV 12 28:61 7
14. Slovan Uničov 12 39:75 7

2.liga B
Rio de Blatec – Hurikán 6:0
Atl.Bystrovany – Dorespo Lošov 3:3
Olpran – PSG 2010 11:1
FC Creditas – FC Skunk 11:7
SK Mrsklesy – Mix junior 4:3
RK Dachi – Sokol Pohořany 1:2
Restoma – MK Jívová 1:3

1. FC Creditas 12 53:34 20
2. Olpran 12 67:28 18
3. MK Jívová 12 48:35 15
4. Restoma 12 43:32 15
5. Sokol Pohořany 12 46:36 15
6. SK Mrsklesy 12 46:40 13
7. Mix junior 12 39:44 12
8. RK Dachi 12 26:32 12
9. FC Skunk 12 39:51 12
10. Dorespo Lošov 12 30:36 11
11. Hurikán 12 28:33 10
12. Rio de Blatec 12 34:43 9
13. Atl.Bystrovany 12 29:42 6
14. PSG 2010 12 19:61 0

3.liga A
Sokolka Horka B – Sedlisko 4:3
Agrometal – FC Přístav 5:3
Pošta – MS stavby 3:4
Dřeváci Pňovice – FK Rozvadovice 2:4
FC Hroší stavby – Sokol Unčovice 2:3
Háger podlahy – Henkováci 2:2
KMK Haná – Sokol Křelov A 3:1

1. MS stavby 12 59:34 20
2. Sedlisko 12 62:34 15
3. FK Rozvadovice 12 50:40 15
4. Sokolka Horka B 12 37:34 14
5. Henkováci 12 36:36 14
6. Pošta 12 42:28 13
7. Háger podlahy 12 43:38 13
8. Dřeváci Pňovice 12 43:52 11
9. KMK Haná 12 35:37 10
10. FC Přístav 12 46:56 10
11. FC Hroší stavby 12 39:52 10
12. Sokol Unčovice 12 30:47 9
13. Sokol Křelov A 12 33:40 8
14. Agrometal 12 29:56 6

3.liga B
FC Fiasco – N.T.P. 6:4
Hlušovice – Inter Šternberk 2:5
Elekt.Otáhal A – Naschrot 1:8
Modos – Zelené balet 4:1
Magistrát MO – Rotor LBT 4:2
Plantoši – SK Kopeček 3:3
Sokol Žerotín – Hugo boss 2:5

1. Modos 12 40:15 19
2. Naschrot 12 44:31 16
3. Rotor LBT 12 38:26 16
4. Inter Šternberk 12 46:34 16
5. Hlušovice 12 59:35 15
6. Plantoši 12 39:29 15
7. Hugo boss 12 46:39 13
8. FC Fiasco 12 40:44 13
9. SK Kopeček 12 23:24 11
10. Zelené balet 12 33:37 11
11. Sokol Žerotín 12 29:43 9
12. Elekt.Otáhal A 12 36:54 7
13. Magistrát MO 12 21:43 4
14. N.T.P. 12 27:67 3

3.liga C
Dědečci – Blues rock 4:2
Arsenal Loučany – Ditrex 1:2
Arsenal FC – Ajax Pivodam 0:2
Foxhunters – FC Holice 2:5
FC Kladiváři – SK Holice 4:6
Erena – Senice B 3:4
Buff-belt – NanoTrade 6:1

1. Ditrex 12 76:25 23
2. Buff-belt 12 58:22 19
3. Ajax Pivodam 12 41:13 19
4. SK Holice 12 47:27 16
5. FC Holice 12 41:25 15
6. NanoTrade 12 46:36 14
7. Senice B 12 48:43 14
8. Foxhunters 12 30:34 13
9. Dědečci 12 33:57 9
10. Arsenal Loučany 12 20:40 6
11. Erena 12 27:53 6
12. Blues rock 12 24:51 6
13. FC Kladiváři 12 38:73 6
14. Arsenal FC 12 27:57 2

3.liga D
Elekt.Otáhal B – RoDo legendy 5:6
FK Krčmaň – Hejčín.berani 7:1
Zora club – FK Véska 2:2
1.FC Hombok – Meta Pohořany 3:5
M-Contakt – FC Podlas 4:3
Sokol Nový Svět – FC 1970 Bubeník 6:3

1. Sokol Nový Svět 12 68:28 20
2. FC 1970 Bubeník 12 74:38 20
3. RoDo legendy 12 57:31 16
4. M-Contakt 12 43:30 16
5. Meta Pohořany 12 48:32 13
6. FC Podlas 12 42:37 13
7. Mates 12 60:46 12
8. Elekt.Otáhal B 12 45:45 11
9. FK Krčmaň 12 37:47 8
10. FK Véska 12 33:59 8
11. 1.FC Hombok 12 31:54 4
12. Zora club 12 15:61 2
13. Hejčín.berani 12 17:62 1

4.liga A
FC Štok – Buldog Unčovice 0:5
KMK Březové – Karpat Uničov 1:3
MK DL.Loučka – FC Tigers 6:2
Zákl.Hnoyland – Barbar 2:1
SK Náklo – el-jambass 2:1
Bulldog Pňovice – KZT Štěpánov 5:1
Bílý balet – AC Karasov 5:0

1. SK Náklo 12 39:21 18
2. el-jambass 12 48:28 17
3. Bílý balet 12 43:27 17
4. Karpat Uničov 12 33:24 15
5. KMK Březové 12 39:39 15
6. Bulldog Pňovice 12 33:30 13
7. Zákl.Hnoyland 12 31:43 12
8. MK DL.Loučka 12 38:32 11
9. FC Štok 12 31:36 11
10. Buldog Unčovice 12 26:25 10
11. Barbar 12 34:34 10
12. KZT Štěpánov 12 26:42 7
13. FC Tigers 12 26:41 6
14. AC Karasov 12 21:46 6

4.liga B
FK Břuchotín – 1.FC Černovír 4:3
Sokol Skrbeň – SB Luběnice 1:5
Neředín elite – Smytliš Senice 1:3
SokolKřelov B – B 0:0
FC Dijak Lutín – FC Skrbeň 5:2
Roko Samotišky – FK Sigma Lutín 6:5
SK Slatinky – FC Rataje 2:5

1. Roko Samotišky 12 69:41 20
2. SB Luběnice 12 60:37 17
3. FC Rataje 12 49:32 16
4. FK Břuchotín 12 42:43 15
5. FK Sigma Lutín 12 52:36 13
6. SokolKřelov B 12 36:42 13
7. FC Dijak Lutín 12 52:49 12
8. SK Slatinky 12 42:47 11
9. Neředín elite 12 43:38 7
10. 1.FC Černovír 12 32:35 7
11. Smytliš Senice 12 40:50 6
12. Sokol Skrbeň 12 21:40 4
13. FC Skrbeň 12 20:68 3

4.liga C
Leaders – AC Rapid 2:8
J.A.H. – Dyn.Bystrovany 0:2
Draci – FC IJZ 4:4
Second Wave – Sokol Bělkovice 7:7
Sportbar Sigma – Jager 1878 4:4
Mlha team – Raptors team 0:9

1. Raptors team 12 84:20 20
2. Sportbar Sigma 12 62:32 19
3. Jager 1878 12 61:42 17
4. Sokol Bělkovice 12 43:29 17
5. Draci 12 58:51 14
6. Dyn.Bystrovany 12 45:40 13
7. Mlha team 12 50:48 13
8. Second Wave 12 52:54 11
9. J.A.H. 12 35:39 11
10. Leaders 12 42:60 10
11. AC Rapid 12 55:72 9
12. FC IJZ 12 38:55 7
13. Top.Bukovany 11 31:52 5
14. Sl.Bystrovany 11 21:83 0

4.liga D
D – Sokol Dubany 0:0
Lazce United – FC Tripol 3:0
Kamerun – FC ZRTV Loko 5:3
F1 U Slávka – P.balet 99 1:2
TJ Sokol Olšany – KAF Přestavlky 9:0
P.balet 06 – Kaprodrom Klub 7:0
Odra – Red Devils 3:4

1. Kamerun 12 52:15 20
2. Lazce United 12 47:12 19
3. TJ Sokol Olšany 12 48:20 17
4. Sokol Dubany 12 37:24 14
5. Odra 12 33:27 13
6. FC ZRTV Loko 12 50:49 11
7. P.balet 06 12 31:28 10
8. P.balet 99 12 40:46 10
9. Red Devils 12 30:47 9
10. Kaprodrom Klub 12 25:38 8
11. KAF Přestavlky 12 21:42 5
12. F1 U Slávka 12 17:41 5
13. FC Tripol 12 24:66 3

4.liga E
E – MK Chudobín 0:0
AC Jojo United – Chalapeňos 2:6
FC Hattrick – FC Partyzán 7:1
IMD Olomouc – Adam Leasing 2:2
FC Jantaři – FC Peklo NV 0:0
Press Slatinky – Hodolany jun. 3:1
Koník Litovel – FC Broky 1:5

1. IMD Olomouc 12 65:26 17
2. FC Peklo NV 12 43:19 17
3. FC Broky 12 48:21 16
4. Press Slatinky 12 36:29 16
5. FC Partyzán 12 35:39 15
6. FC Hattrick 12 34:23 13
7. MK Chudobín 12 44:41 11
8. Adam Leasing 12 41:30 9
9. Chalapeňos 12 31:34 9
10. FC Jantaři 12 29:40 9
11. Hodolany jun. 12 29:42 6
12. Koník Litovel 12 25:59 6
12. AC Jojo United 12 15:72 0

4.liga F
UMO – Tichej koutek 3:9
FC Alcatraz – FC Braník 1:2
Real stars – Geoboys 0:14
F-21 – Domino 5:2
Académica – OKL team 7:8
Galacticos – F 0:0
OSŽ Commando – Atletico Haná 2:4

1. Geoboys 12 79:22 20
2. Galacticos 12 55:17 19
3. Atletico Haná 12 64:38 17
4. F-21 12 52:37 17
5. OKL team 12 51:45 15
6. Tichej koutek 12 49:48 10
7. Domino 12 27:33 10
8. Académica 12 39:53 9
9. FC Braník 12 26:40 8
10. Real stars 12 35:58 7
11. FC Alcatraz 12 25:46 6
12. OSŽ Commando 12 26:49 3
13. UMO 12 37:79 3

Okomentuj jako první článek "Dvanácté kolo futsalových lig"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE