Finále Nestlé Dětské zlaté ligy už dnes

Dva závody Nestlé Dětské zlaté ligy, třídílné atletické série pro malé atlety, úspěšně proběhly a před branami je velké finále. V pondělí 23. května vypukne boj o podíl na zlatém čokoládovém pokladu. Ve hře o něj je 14 dětí, které byly úspěšné v první dvou závodech. Závodit o ceny ve třetím závodě mohou ale i ti, kteří se prvních dvou závodů neúčastnili.

Stejně jako u seriálu Golden League, i zde získá podíl na zlatém pokladu závodník, který na všech třech závodech zvítězí v jedné z disciplín: 60m, skok daleký, hod míčkem, překážková dráha, vytrvalostní běh a nejlepší vícebojaři.

Ve hře o poklad jsou zatím tito malí atleti a atletky: Samuel Filip, Jakub Vtáčník, Jaroslav Vychodil, Samuel Duda, Pavel Dohnal, Alexandr Dutka, Kateřina Sisková, Markéta Machová, Daniela Fišerová, Tereza Široká, Anna Sisková, Viktorie Suchánková, Barbora Begová a Alžběta Homolová. Malá sladká odměna je však připravená pro všechny zúčastněné děti a ve finále obdrží na památku svých sportovních výkonů tričko.

„První dva závody se vydařily, věříme, že finálovým kláním vše vygraduje a děti se zase budou bavit a pěkně si zazávodí,“ řekl hlavní organizátor mítinku David Uhlíř z AK Olomouc. Finálový závod je na pořadu v pondělí 23. května2011 od 16:00 na atletickém stadionu AK Olomouc, registrace probíhá od 15:30.

Okomentuj jako první článek "Finále Nestlé Dětské zlaté ligy už dnes"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE