Fotbalistky doma jen za bod

FK Nové Sady - ženyNovasadské hráčky dokázaly dotáhnout dvougólové manko.

Ve třetím kole nástavby o postup do vyšší soutěže, hostily hráčky FK Nové Sady soupeřky za Holešova. Oba celky hrály od začátku utkání takticky, čekalo se na první chybu a její využití ke skórování.

FK Nové Sady – FK Holešovské Holky 1:1 (0:0)

Ale v prvním poločase se děj odehrával nejvíce na středu hřiště, hru provázela spousta nepřesností a dlouhých nákopů, které útočnice nevyužily ani na jedné straně.

Až ve druhém poločase v 60. minutě hostující Kuchařová odkopla dlouhý míč směrem na domácí branku, ten ve slunečním svitu Dorotovičová špatně viděla a zapadl přímo pod břevno – 0:1. Novosadské fotbalistky jakoby obdržený gól probudil, okamžitě začaly velice aktivně dobývat branku hostí, v 70. minutě vyrovnávala Ganiecová na 1:1, když ji výbornou nahrávkou mezi obránkyně vyslala Mokrušová, Ganiecová míč potáhla a podél vybíhající Dědičové poslala míč na zadní tyč – 1:1. Domácí hráčky jakoby chtěly dohnat, co zameškaly, vytvořily si mnoho dalších šancí, v 72. minutě střílela Móri těsně nad, v 73. minutě Kopečková z trestného kopu mířila pod břevno, ale pozorná Dědičová v bráně hostí výborně vytáhla na roh. Další střely Mokrušové a Ganiecové skončily také mimo bránu. Holešovské hráčky se dostaly také k jedovaté střele, ale domácí Dorotovičová bravurním zákrokem tuto šanci zlikvidovala. Nikomu se již nepodařilo do konce utkání zvrátit výsledek na svou stranu, tak se oba celky rozešly každý s jedním bodem.

Branky: 70. Ganiecová – 60. Kuchařová. Rozhodčí: Dorušák – Vrána, Švancara. ŽK: Ganiecová. Diváků: 55.
FK Nové Sady: Dorotovičová, Nováková, Kubová, Vytřísalová, Balusová (84. min. Harenčáková), Móri, Kopečková, Hrabalová, Hausnerová, Mokrušová, Ganiecová, trenér: Rücker Pavel
FK Holešovské Holky: Dědičová, Kocourková, Homolová (86. min. Ševčíková), Voždová, Holcová, Ševčíková (79. min. Mrázková), Šilhárová, Holíková, Jašková, Kuchařová, trenér: Samson Michal

Okomentuj jako první článek "Fotbalistky doma jen za bod"