Fotbalistky uhájily první místo

Vítězstvím nad druhým týmem tabulky potvrdily fotbalistky 1. FC Olomouc dobrou podzimní formu a zůstávají i nadále na čele 2. ligy. Olomoucké fotbalistky rozhodly během dvou minut prvního poločasu, když postupně Peňázová ve 35. a Hýlová ve 37. minutě zajistily vítězství 2:0 na Horními Heršpicemi. Další obrovské šance Drahníkové, Pavláčkové, Černé a Štěpánkové zůstaly nevyužité.

Bylo znát, že se hraje o vedení v tabulce. Brňanky přijely dobře kondičně připraveny a hrálo se v tempu až do poslední minuty. Ve snaze o vyrovnání se ve druhém poločase dostávaly na dostřel domácí branky. Vždy však ztroskotaly na pozorné golmance Pospíšilové. Olomoučanky dostaly v soutěži zatím jedinou branku, jedenáct jich vstřelily, a po zásluze vedou tabulku 2. ligy žen.

1. FC Olomouc – TJ Lokomotiva Brno Horní Heršpice 2:0 (2:0)

Branky: 35. Peňázová, 37. Hýlová. ŽK: Nedvědová, Svobodová, Karasová, Holcmanová (všechny Brno).

Olomouc: Pospíšilová – Havlíčková (46. Dýčková), Robotová, Antalíková, Samsonková – Černá, Vítková (30. Peňázová), Drahníková, Hýlová – Pavláčková, Štěpánková (78. Němcová M.) Trenéři M. Novotný, R. Dluhý-Smith.

Okomentuj jako první článek "Fotbalistky uhájily první místo"