Až po změně stran dokázala juniorka SK Sigmy Olomouc zlomit odpor Mohelnice, která byla hlavně v první poločase sobotního přípravného utkání víc než vyrovnaným soupeřem. Výsledek 6:0 je proto pro hosty krutý.

„Soupeř se snažil a bojoval, ale tím jak dostal jeden dva góly, tak potom jsme začali dominovat. Ale v prvním poločase se nám moc nedařilo. Hlavně nám vázla kombinace ve finální části a byli jsme málo důrazní v koncovce,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc B Augustin Chromý.

Jeho svěřence teď čeká nejhorší část zimního drilu. „Příští týden máme čtyři dvoufázové tréninky plus ve středu a v sobotu zápas. Příprava teď nabírá obrátky,“ doplnil kouč.

SK Sigma B – Mohelnice 6:0 (0:0)

Branky: 68. a 90. Nekuda, 55. Plšek, 62. T. Pospíšil, 87. Hudec, 89. Vavřík.

Sestava Sigmy B 1. poločas: Reichl – Vavřík, Hudec, F. Přikryl, Heidenreich– Hajčík, Nešický, Martin Pospíšil – Pančochář, Tomáš Pospíšil, Kazár.

Sestava Sigmy B 2. poločas: Kubíček – Benýšek, Hudec, Hajčík, Heidenreich – Vavřík, Plšek, Nešický, Kazár – Nekuda, Tomáš Pospíšil (63. Martin Pospíšil).