Jako ve špatném snu se museli cítit fotbalisté Hněvotína po 10. kole Krajského přeboru. Nad týmem z Dolan vedli na domácím hřišti již 2:0, jenže nakonec prohráli 2:3.

Dolany měly v prvním poločase problémy dostat se z vlastní poloviny. Jedinou šanci měly až v samotném závěru. Domácí jasně diktovali tempo a zaslouženě šli ve 24. minutě díky Křižanovi do vedení. Stejný hráč v úvodu druhé půle přidal druhý gól.

Pak se však začaly dít věci. Hněvotínští si mysleli, že mají zápas v kapse, jenže hosté jim uštědřili pořádnou lekci. V 55. minutě dal kontaktní branku Zachar. O osm minut později již bylo vyrovnáno, trefil se z dálky Grossmann a tři body zajistil Dolanům Duda, který se prosadil v 88. minutě.

FC Hněvotín – FC Dolany 2:3 (1:0)

Branky: 24. a 46. Křižan – 55. Zachar, 63. Grossmann, 88. Duda. Rozhodčí: Straka – Krobot, Pivoňka.

Hněvotín: Běhalík – Dokoupil, Olbert, Zamykal, Chabičovský – Schwarz (65. Novák), Kawij, Schinneck, Skoumal, Marek – Křižan. Trenér Radek Šindelář.

Dolany: Benčík – Čapek, Novák, Bergmann, Liška (70. Hradil) – Zapletal, Grossmann, Zachar, Václavík, Štefek – Duda. Trenér Jiří Navrátil.