FOTO: Memoriál M. Mikšíka – jubilejní ročník v režii TJ Slovan Černovír

Na chválkovickém fotbalovém stadionu se o prvním srpnovém víkendu zúčastnily jubilejního 40. ročníku Memoriálu Miloslava Mikšíka čtyři tradiční fotbalové kluby – FC Dolany (v loňském roce se s odřenýma ušima zachránily k Krajském přeboru),  Slovan Černovír,  Sokol Slavonín a pořádající SK Chválkovice (všechny týmy hrají I.B třídu).

Po sobotních rozřazovacích zápasech se v neděli bojovalo o  konečné umístění. Vítězný pohár si nakonec odvezl tým Sokola Černovír, který po dobrém výkonu (a  také díky dvěma hrubým chybám gólmana soupeře) nakonec ve finále porazil Dolany 3:2.

Během celého turnaje byly všechny zápasy charakteristické hlavně  bohatou brankovou úrodou, takže – co se týče diváků – bylo stále na co koukat. A to nejen na hřišti, ale i mimo něj, jak dokazuje poslední obrázek v následující fotogalerii :-).

Výsledky utkání (sobota):

FC Dolany – TJ Sokol Slavonín 3:2 (0:1) po penaltách

SK Chválkovice – TJ Slovan Černovír 2:4 (1:1)

Zápas o 3. místo (neděle):

TJ  Sokol Slavonín – SK Chválkovice 2:3 (1:3)

Finále (neděle):

FC Dolany – TJ Slovan Černovír 2:3 (0:2)

Foto: Jiří Novotný.

01-MemorialMM.jpg02-MemorialMM.jpg03-MemorialMM.jpg04-MemorialMM.jpg05-MemorialMM.jpg06-MemorialMM.jpg07-MemorialMM.jpg08-MemorialMM.jpg09-MemorialMM.jpg10-MemorialMM.jpg11-MemorialMM.jpg12-MemorialMM.jpg13-MemorialMM.jpg14-MemorialMM.jpg15-MemorialMM.jpg16-MemorialMM.jpg17-MemorialMM.jpg18-MemorialMM.jpg19-MemorialMM.jpg20-MemorialMM.jpg21-MemorialMM.jpg22-MemorialMM.jpg23-MemorialMM.jpg24-MemorialMM.jpg25-MemorialMM.jpg26-MemorialMM.jpg27-MemorialMM.jpg28-MemorialMM.jpg29-MemorialMM.jpg30-MemorialMM.jpg31-MemorialMM.jpg32-MemorialMM.jpg33-MemorialMM.jpg34-MemorialMM.jpg35-MemorialMM.jpg

 

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Memoriál M. Mikšíka – jubilejní ročník v režii TJ Slovan Černovír"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE