FOTO: Na remíze se podepsaly dvě hrubky Lutína

Lutínský tým, který se pohybuje na špici tabulky, zajížděl v 18. kole I.B třídy „B“ na hřiště Velké Bystřice. Vstřelil sice dvě branky, ale kvůli stejnému počtu hrubých kiksů obrany a hlavně pak gólmana také i inkasoval, tudíž konečná remíza byla pro hosty zbytečnou bodovou ztrátou.

Utkání sotva začalo a domácí šli hned do vedení. Po nedorozumění lutínské obrany a brankáře čekala na Doubravu takřka opuštěná brána a taková šance nešla neproměnit. Domácí tento úspěch povzbudil, ale jejich hra založená na rychlých nakopávaných míčích byla plná nepřesností. Lutínští tak začali mít fotbalově navrch, což zužitkovali po necelé půlhodině hry. Martin Skoumal vystřelil zpoza šestnáctky a s dopomocí lehké domácí teče překonal Stejskala.

Další branku mohli hosté přidat po rychlém brejku, obránce Hrabec však skluzem nebezpečí odvrátil. Těsně před poločasovým hvizdem měl Lutín další dvě šance, po té druhé šel zbytečně tvrdě do souboje s domácím brankářem Šnejdar a tato jeho herní aktivita byla oceněna žlutým kartónkem.

Druhá půle byla fotbalově mnohem zajímavější. Krátce po jejím zahájení měli v rozmezí pěti minut hosté tři dobré příležitosti ke skórování. První dvě bravurně zlikvidoval Stejskal, na hlavičku Hamyho po předchozím závaru v šestnáctce však už byl krátký.

Po této inkasované brance začala Velká Bystřice hrát více kombinačně a po zemi, ale do vyložených šancí se moc nedostávala. Tu největší jim tak musel nabídnout až lutínský gólman, když centrovaný míč špatně vyboxoval a Kaczmarczyk nemohl opuštěnou bránu minout.

Hra se poté přelévala ze strany na stranu, protože s remízou nebyl spokojen ani jeden z týmů. Hosté navíc dohrávali poslední minuty v deseti, protože Šnejdar zbytečně oplácel faul a dostal druhou žlutou kartu.

Když však zakončení bystřického Tomka čtyři minuty před koncem mířilo vysoko nad a o chvíli později selhali v zakončení i hosté, oba dnešní soupeři si připsali po jednom získaném bodu.

SK Velká Bystřice – TJ Sigma Lutín 2:2 (1:1)

Branky: 3. Doubrava, 78. Kaczmarczyk – 25. Skoumal M., 58. Hamy.  ŽK: 51. Gottwald, 55. Goldscheid – 45. Šnejdar, 80. Pavelka, 83. Hamy. ČK: 81. Šnejdar (2. ŽK)

Velká Bystřice: Stejskal – Gottwald, Hrabec, Doubrava, Pospíšil (70. Kleisl), Kroupa (75. Tomek), Smětal, Lošťák, Goldscheid, Kaczmarczyk, Wenzel. Trenér: Petr.

Lutín: Skoumal T. – Šnejdar, Bokůvka, Bartl, Chrást, Skoumal M., Marek (68. Rec), Pavelka, Pluháček (80. Šlosar), Körner, Hamy. Trenér:  Skopalík.

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6139803257518645473?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Na remíze se podepsaly dvě hrubky Lutína"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..