FOTO: RC Olomouc nedal Bystrci šanci

RC Olomouc - BystrcRC Olomouc na jaře doma všechno vyhrál.

Ragbistům Olomouce se na jaře daří. Dokázali vyhrát třetí zápas ze čtyř. V neděli na domácí půdě jasně porazili Bystrc 35:12. Zejména v prvním poločase na hřišti dominovali. Po čtyřiceti minutách zaslouženě vedli 17:0. Po změně stran už dokázali položit pětku také hosté, podařilo se jim to dokonce dvakrát. Olomouc si však už výborně rozehrané utkání nenechala vzít. Pro Hanáky to byl poslední duel na svém stadionu hřišti. V závěrečném kole 1. ligy totiž nastoupí příští neděli v Havířově.

RC Olomouc proti Bystrci 01.JPGRC Olomouc proti Bystrci 02.JPGRC Olomouc proti Bystrci 03.JPGRC Olomouc proti Bystrci 04.JPGRC Olomouc proti Bystrci 05.JPGRC Olomouc proti Bystrci 06.JPGRC Olomouc proti Bystrci 07.JPGRC Olomouc proti Bystrci 08.JPGRC Olomouc proti Bystrci 09.JPGRC Olomouc proti Bystrci 10.JPGRC Olomouc proti Bystrci 11.JPGRC Olomouc proti Bystrci 12.JPGRC Olomouc proti Bystrci 13.JPGRC Olomouc proti Bystrci 14.JPGRC Olomouc proti Bystrci 15.JPGRC Olomouc proti Bystrci 16.JPGRC Olomouc proti Bystrci 17.JPG

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: RC Olomouc nedal Bystrci šanci"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE