FOTO: Spravedlivá remíza v Bohuňovicích

Stejně jako v loňském ročníku I.A třídy „A“ tak i v tom letošním hned v prvním kole Bohuňovice hostily sousedy z Bělkovic-Lašťan. V nepříjemně parném počasí se na hřišti odehrál vcelku vyrovnaný zápas a oba týmy získaly spravedlivě po jednom bodu za remízu 1:1.

Domácí tým notně posílil na postu trenéra, kde se objevil Martin Kotůlek, jenž ještě před rokem koučoval tehdy prvoligovou Sigmu Olomouc. Ale ani zkušenosti nového trenéra nestačily na plný bodový domácí zisk.

Úvod duelu se odehrával hlavně v prostoru mezi šestnáctkami bez nějaké větší šance. Hosté byli překvapivě aktivnější a vytvořili si mírnou převahu. Gól se jim ale podařilo vstřelit až po taktické chybě domácí pravé strany. Nejprve totiž bohuňovičtí nepříliš dobře rozehráli rohový kop a obrana hostů poslala rychle míč na polovinu soupeře. Tam se snadno dostal nakonec ke Klukovi, který obešel několik hráčů a takřka do prázdné brány skóroval.

Srovnáno mohlo být hned vzápětí, ale rychlou domácí akci zakončil slaboučkou střelou Martin Fryčák, se kterou nový bělkovický muž mezi tyčemi Axman neměl sebemenší problémy.

Zatímco první domácí nepovedená standardka zapříčinila branku v jejich síti, o deset minut později zvládly Bohuňovice další standardní situaci na výtečnou. Na centr na hranici malého vápna si nejlépe naskočil Machala a lehkou tečí jej poslal za záda brankáře.

Ve druhé půli nedokázal ani jeden z týmů vážněji ohrozit bránu soupeře. Nejblíže gólu byli asi domácí, a to v 54. minutě, když na pravé straně šikovně zakombinovali, ale celé akci chybělo přesnější zakončení.

Poslední čtvrthodinka byla poznamenána poněkud nervóznějším herním projevem, který občas vyústil do emocí při osobních soubojích. A když hlavní arbitr naposledy fouknul do píšťalky, se získaným bodem za remízu byly spokojeny asi oba celky.

TJ Sokol Bohuňovice – SK Bělkovice-Lašťany 1:1 (1:1)

Branky: 32. Machala – 21. Kluka. ŽK: 77. Fryčák Mojmír – 69. Forejt, 79. Hložánka.

Rozhodčí: Kulička – Pospíšil, Konečný.

Bohuňovice: Telíšek – Fryčák D., Nesvadba, Král, Beneš, Štybnar, Fryčák Martin, Jurčík, Machala, Veselský, Fryčák Mojmír. Trenér: Kotůlek.

Bělkovice-Lašťany: Axman – Svrčina, Theimer J., Krecl (77. Zdráhal), Hložánka, Theimer R., Sklenář Miroslav, Forejt (86. Zeman), Kluka (72. Opichal), Novotný, Sklenář Michal. Trenér: Orlet.

Foto: Jiří Novotný.

01-BohunoviceBelkovice.jpg02-BohunoviceBelkovice.jpg03-BohunoviceBelkovice.jpg04-BohunoviceBelkovice.jpg05-BohunoviceBelkovice.jpg06-BohunoviceBelkovice.jpg07-BohunoviceBelkovice.jpg08-BohunoviceBelkovice.jpg09-BohunoviceBelkovice.jpg10-BohunoviceBelkovice.jpg11-BohunoviceBelkovice.jpg12-BohunoviceBelkovice.jpg13-BohunoviceBelkovice.jpg14-BohunoviceBelkovice.jpg15-BohunoviceBelkovice.jpg16-BohunoviceBelkovice.jpg17-BohunoviceBelkovice.jpg18-BohunoviceBelkovice.jpg19-BohunoviceBelkovice.jpg20-BohunoviceBelkovice.jpg21-BohunoviceBelkovice.jpg22-BohunoviceBelkovice.jpg23-BohunoviceBelkovice.jpg24-BohunoviceBelkovice.jpg25-BohunoviceBelkovice.jpg

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Spravedlivá remíza v Bohuňovicích"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE